Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas Atklātais čempionāts telpās 2019
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Ventspils (LAT), from 15-02-2019 to 17-02-2019
Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
BLRBELARUS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
HULEUSKI Ihar13BRecurve MenSes. 1
BLR-MMINSK
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
HULEUSKI Ihar13BRecurve MenSes. 1
ESTESTONIA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KIVILO Karl11BRecurve MenSes. 1
LEETSAAR Jan Mihkel11ARecurve MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu21BRecurve WomenSes. 1
PÕLLUMÄE Alexandra22ARecurve WomenSes. 1
EST-JVKJÄRVAKANDI ILVES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KIVILO Karl11BRecurve MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu21BRecurve WomenSes. 1
EST-TVKTARTU VIBUKLUBI
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
LEETSAAR Jan Mihkel11ARecurve MenSes. 1
EST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SK
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
PÕLLUMÄE Alexandra22ARecurve WomenSes. 1
HARHARMONIJA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
MICKUS Stasys8ARecurve MenSes. 1
REČIŪGA Romualdas7ARecurve MenSes. 1
KLLKLAIPĖDOS LANKININKAI
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KUZMIENĖ Laila22BRecurve WomenSes. 1
VAIČEKAUSKIS Vidmantas12BRecurve MenSes. 1
LATLATVIA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
APSĪTIS Jānis10BRecurve MenSes. 1
ĀRENIECE Kristīne16ABarebow WomenSes. 2
ĀRENIEKS Viesturs12ABarebow MenSes. 2
AVSJUKS Viktors7ACompound MenSes. 2
BĀRENE Irīna21ARecurve WomenSes. 1
BLĀZE Dāvis1BRecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis13ARecurve MenSes. 1
BURKEVICS Modris13BBarebow MenSes. 2
DEŅISENOKA Līga Ilona17BRecurve WomenSes. 1
FROLOVS Mihails12ARecurve MenSes. 1
GANSONS Edgars15BBarebow MenSes. 2
GĀRDE Emīlija20BRecurve WomenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta9ACompound WomenSes. 2
JAKUBANECS Jānis4BCompound MenSes. 2
KLEINS Mārtiņš15ABarebow MenSes. 2
KONONOVA Jeļena20ARecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs7BRecurve MenSes. 1
KREICBERGA Anete18ARecurve WomenSes. 1
KULTAEV Nikita8BRecurve MenSes. 1
KUZŅECOVS Andris5BCompound MenSes. 2
LAGZDIŅŠ Lauris9ARecurve MenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards2ARecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris3BRecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis6BCompound MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis20ALongbow MenSes. 2
LUTERS Kaspars10ARecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma16BRecurve WomenSes. 1
MEDNE Viva9BCompound WomenSes. 2
MEDNIS Haralds7BCompound MenSes. 2
MEDNIS Muntis3BCompound MenSes. 2
MEĻEŠKEVIČS Sergejs4ACompound MenSes. 2
MOROZKOV Samir3ARecurve MenSes. 1
NOVADS Kristaps18ALongbow MenSes. 2
OLEKSEJENKO Julija10BCompound WomenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs2BRecurve MenSes. 1
PANCIS Aleksandrs18BLongbow MenSes. 2
PODIŅŠ Arnis1ARecurve MenSes. 1
POPOVS Pāvels14BBarebow MenSes. 2
RABKEVIČA Zanda15BRecurve WomenSes. 1
RABKEVIČS Ivars4ARecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina14BRecurve WomenSes. 1
SAARS Raivo5ARecurve MenSes. 1
SAMOVIČA Lelde16ARecurve WomenSes. 1
SERGEJEVS Romans6BRecurve MenSes. 1
ŠILOVS Edgars5ACompound MenSes. 2
SIŅŅIKOVS Nikolajs9BRecurve MenSes. 1
SKELTONA Maija19ARecurve WomenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs12BBarebow MenSes. 2
SPĀĢE Madara18BRecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars4BRecurve MenSes. 1
ŠVEICIS Andis19BLongbow MenSes. 2
SVIRSKIS Mārtiņš6ARecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs3ACompound MenSes. 2
TRINKŪNA Kintija Laima19BRecurve WomenSes. 1
UKSTIŅA Estere16BBarebow WomenSes. 2
VAGANOVS Roberts2BCompound MenSes. 2
VALDMANIS Jānis5BRecurve MenSes. 1
LAT-AIMAIM ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KULTAEV Nikita8BRecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina14BRecurve WomenSes. 1
ŠILOVS Edgars5ACompound MenSes. 2
SIŅŅIKOVS Nikolajs9BRecurve MenSes. 1
LAT-AJUAMAZONES / JŪRMALA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
APSĪTIS Jānis10BRecurve MenSes. 1
KREICBERGA Anete18ARecurve WomenSes. 1
PANCIS Aleksandrs18BLongbow MenSes. 2
SKELTONA Maija19ARecurve WomenSes. 1
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BRUŽIS Jānis13ARecurve MenSes. 1
GANSONS Edgars15BBarebow MenSes. 2
GĀRDE Emīlija20BRecurve WomenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs12BBarebow MenSes. 2
LAT-AMAAMAZONES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
DEŅISENOKA Līga Ilona17BRecurve WomenSes. 1
JAKUBANECS Jānis4BCompound MenSes. 2
LAPSIŅŠ Eduards2ARecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis6BCompound MenSes. 2
MATVEJEVA Rimma16BRecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir3ARecurve MenSes. 1
PODIŅŠ Arnis1ARecurve MenSes. 1
RABKEVIČA Zanda15BRecurve WomenSes. 1
RABKEVIČS Ivars4ARecurve MenSes. 1
SAARS Raivo5ARecurve MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš6ARecurve MenSes. 1
VAGANOVS Roberts2BCompound MenSes. 2
LAT-ARIAMAZONES / RĪGA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BĀRENE Irīna21ARecurve WomenSes. 1
KONONOVA Jeļena20ARecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs7BRecurve MenSes. 1
SERGEJEVS Romans6BRecurve MenSes. 1
VALDMANIS Jānis5BRecurve MenSes. 1
LAT-ATLATLANTIS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
OLEKSEJENKO Julija10BCompound WomenSes. 2
LAT-CURCURLAND
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BURKEVICS Modris13BBarebow MenSes. 2
LAGZDIŅŠ Lauris9ARecurve MenSes. 1
LUTERS Kaspars10ARecurve MenSes. 1
POPOVS Pāvels14BBarebow MenSes. 2
UKSTIŅA Estere16BBarebow WomenSes. 2
LAT-FRMFRAM
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
FROLOVS Mihails12ARecurve MenSes. 1
LAT-FWAFREE WIND ARCHERS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
MEDNE Viva9BCompound WomenSes. 2
MEDNIS Haralds7BCompound MenSes. 2
MEDNIS Muntis3BCompound MenSes. 2
LAT-LINLINDALES UGUNS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
SPĀĢE Madara18BRecurve WomenSes. 1
TRINKŪNA Kintija Laima19BRecurve WomenSes. 1
LAT-ODIODISEJS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
AVSJUKS Viktors7ACompound MenSes. 2
BLĀZE Dāvis1BRecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta9ACompound WomenSes. 2
GRUŠINA Sofija10ACompound WomenSes. 2
LESIŅŠ Andris3BRecurve MenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs4ACompound MenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs2BRecurve MenSes. 1
SAKNE Luīze15ARecurve WomenSes. 1
SAMOVIČA Lelde16ARecurve WomenSes. 1
ŠAVŠAJEVA Anna17ARecurve WomenSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs2ACompound MenSes. 2
TITOVS Aleksandrs3ACompound MenSes. 2
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KUZŅECOVS Andris5BCompound MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis20ALongbow MenSes. 2
NOVADS Kristaps18ALongbow MenSes. 2
SĪMANIS Kaspars19ALongbow MenSes. 2
ŠVEICIS Andis19BLongbow MenSes. 2
LAT-TEBTEBRAS LOKI
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ĀRENIECE Kristīne16ABarebow WomenSes. 2
ĀRENIEKS Viesturs12ABarebow MenSes. 2
BĒRZIŅŠ Raimonds14ABarebow MenSes. 2
KLEINS Mārtiņš15ABarebow MenSes. 2
MEGNIS Jānis13ABarebow MenSes. 2
SPĀĢIS Aigars4BRecurve MenSes. 1
LAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ŠKAPARS Juris6ACompound MenSes. 2
LITLITHUANIA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
KUZMIENĖ Laila22BRecurve WomenSes. 1
MICKUS Stasys8ARecurve MenSes. 1
REČIŪGA Romualdas7ARecurve MenSes. 1
VAIČEKAUSKIS Vidmantas12BRecurve MenSes. 1