Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019 Latvijas Atklātais čempionāts telpās 2019
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Ventspils (LAT), from 15-02-2019 to 17-02-2019
Latvijas Atkl?tais ?empion?ts telp?s 2019
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - Ā - B - D - F - G
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
APSĪTIS Jānis10BLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve MenSes. 1
AVSJUKS Viktors7ALAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
ĀRENIECE Kristīne16ALAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow WomenSes. 2
ĀRENIEKS Viesturs12ALAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow MenSes. 2
BĀRENE Irīna21ALAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 1
BĒRZIŅŠ Raimonds14ALAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow MenSes. 2
BLĀZE Dāvis1BLAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis13ALAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
BURKEVICS Modris13BLAT-CURCURLANDBarebow MenSes. 2
DEŅISENOKA Līga Ilona17BLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
FROLOVS Mihails12ALAT-FRMFRAMRecurve MenSes. 1
GANSONS Edgars15BLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 2
GĀRDE Emīlija20BLAT-ALARCHERY LIEPĀJARecurve WomenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta9ALAT-ODIODISEJSCompund WomenSes. 2
GRUŠINA Sofija10ALAT-ODIODISEJSCompund WomenSes. 2
H - J - K - L
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
HULEUSKI Ihar13BBLR-MMINSKRecurve MenSes. 1
JAKUBANECS Jānis4BLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
KIVILO Karl11BEST-JVKJÄRVAKANDI ILVESRecurve MenSes. 1
KLEINS Mārtiņš15ALAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow MenSes. 2
KONONOVA Jeļena20ALAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve WomenSes. 1
KONONOVS Gļebs7BLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
KREICBERGA Anete18ALAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 1
KULTAEV Nikita8BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
KUZMIENĖ Laila22BKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve WomenSes. 1
KUZŅECOVS Andris5BLAT-SAVSAVAGE ARCHERCompound MenSes. 2
LAGZDIŅŠ Lauris9ALAT-CURCURLANDRecurve MenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards2ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
LEETSAAR Jan Mihkel11AEST-TVKTARTU VIBUKLUBIRecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris3BLAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis6BLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
LIGNICKIS Arnis20ALAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 2
LILIENTHAL Triinu21BEST-JVKJÄRVAKANDI ILVESRecurve WomenSes. 1
LUTERS Kaspars10ALAT-CURCURLANDRecurve MenSes. 1
M - N - O - P
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MATVEJEVA Rimma16BLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
MEDNE Viva9BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompund WomenSes. 2
MEDNIS Haralds7BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 2
MEDNIS Muntis3BLAT-FWAFREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 2
MEGNIS Jānis13ALAT-TEBTEBRAS LOKIBarebow MenSes. 2
MEĻEŠKEVIČS Sergejs4ALAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
MICKUS Stasys8AHARHARMONIJARecurve MenSes. 1
MOROZKOV Samir3ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
NOVADS Kristaps18ALAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 2
OLEKSEJENKO Julija10BLAT-ATLATLANTISCompund WomenSes. 2
OPOLČENOVS Aleksejs2BLAT-ODIODISEJSRecurve MenSes. 1
PANCIS Aleksandrs18BLAT-AJUAMAZONES / JŪRMALALongbow MenSes. 2
PODIŅŠ Arnis1ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
PÕLLUMÄE Alexandra22AEST-TVK2TARTU VK / TARTU VALLA SKRecurve WomenSes. 1
POPOVS Pāvels14BLAT-CURCURLANDBarebow MenSes. 2
R - S
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
RABKEVIČA Zanda15BLAT-AMAAMAZONESRecurve WomenSes. 1
RABKEVIČS Ivars4ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
REČIŪGA Romualdas7AHARHARMONIJARecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina14BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
SAARS Raivo5ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
SAKNE Luīze15ALAT-ODIODISEJSRecurve WomenSes. 1
SAMOVIČA Lelde16ALAT-ODIODISEJSRecurve WomenSes. 1
SERGEJEVS Romans6BLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1
SĪMANIS Kaspars19ALAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 2
SIŅŅIKOVS Nikolajs9BLAT-AIMAIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
SKELTONA Maija19ALAT-AJUAMAZONES / JŪRMALARecurve WomenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs12BLAT-ALARCHERY LIEPĀJABarebow MenSes. 2
SPĀĢE Madara18BLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve WomenSes. 1
SPĀĢIS Aigars4BLAT-TEBTEBRAS LOKIRecurve MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš6ALAT-AMAAMAZONESRecurve MenSes. 1
Š - T - U - V
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ŠAVŠAJEVA Anna17ALAT-ODIODISEJSRecurve WomenSes. 1
ŠAVŠAJEVS Timurs2ALAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
ŠILOVS Edgars5ALAT-AIMAIM ARCHERYCompound MenSes. 2
ŠKAPARS Juris6ALAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 2
ŠVEICIS Andis19BLAT-SAVSAVAGE ARCHERLongbow MenSes. 2
TITOVS Aleksandrs3ALAT-ODIODISEJSCompound MenSes. 2
TRINKŪNA Kintija Laima19BLAT-LINLINDALES UGUNSRecurve WomenSes. 1
UKSTIŅA Estere16BLAT-CURCURLANDBarebow WomenSes. 2
VAGANOVS Roberts2BLAT-AMAAMAZONESCompound MenSes. 2
VAIČEKAUSKIS Vidmantas12BKLLKLAIPĖDOS LANKININKAIRecurve MenSes. 1
VALDMANIS Jānis5BLAT-ARIAMAZONES / RĪGARecurve MenSes. 1