Noregsmeisterskap innandørs bogeskyting 2019 Noregsmeisterskap innandørs bogeskyting 2019
Førde bogeskyttarklubb (Førde)
Førdehuser, Førde, from 05-04-2019 to 7-04-2019
Noregsmeisterskap innandørs bogeskyting 2019
Langbue Herrer [Etter 60 piler]
 
Langbue Herrer [Etter 60 piler]
Pl.
Skytter
Klubbkode
Klubb
18m-1
18m-2
Tot. dist.
10
9
1ERDAL OveHARDAHardanger Bogeskyttarklubb255327515301429
2BERGESTUEN JohnnyKLEPPKlepp Bueskyttere260126225221815
3NEERGAARD KnutDRAMMDrammen Bueskyttere258225545131023
4ANZJØN SteinKLEPPKlepp Bueskyttere249425535041021
5PAHLM Per IvarFJORDFjordane Bogeskytarlag24852356483619
6ANDERSEN MagneKRISTKristiansand Bueskyttere23982435482916
7LANGELAND Odd ArneÃ…LESUÃ…lesund Bueskytterklubb243623174741013
8BØRRUD TorLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere24072238463818
9FAGERHEIM IngeVIGRAVigra IL - Bueskyttere235921913454316
10EIDHAMMER ArnfinnMOLDEMolde Bueskyttere2341021911453418
11STØBAKK KnutVIGRAVigra IL - Bueskyttere2301121910449813
12KJÆRLAND ArneKLEPPKlepp Bueskyttere2271221914446512
13HUSE Kjell HåvarHARØYHarøy Bogeskytarlag222132229444510
14EIMHJELLEN IngeFJORDFjordane Bogeskytarlag2181421415432411
15NYMOEN Jonathan LineLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere2131620817421214
16JOHNSEN Knut-IngeFANAFana Bueskytterklubb2111720718418411
17CHRISTIANSEN PetterBERGEBergen Bueskyttere1951921912414111
18HENRIKSEN HaraldFANAFana Bueskytterklubb215151981941368
19STRØMMEN TerjeHARDAHardanger Bogeskyttarklubb197182101640729
20RØRVIK Per BjørnVIGRAVigra IL - Bueskyttere191201852137638
21SELJEN OddvarFØRDEFørde Bogeskyttarklubb186221902037627
22HENNISSEN Petter N.LILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere1872118122368410
23FJELLHEIM KjetilBERGEBergen Bueskyttere173231752334836
24RUNDHOVDE LeifBERGEBergen Bueskyttere168241732434136
25LINDE-NIELSEN ToreSKRIMIL Skrim - Bueskyttere136251412527712