Noregsmeisterskap innandrs bogeskyting 2019 Noregsmeisterskap innandørs bogeskyting 2019
Førde bogeskyttarklubb (Førde)
Førdehuser, Førde, from 05-04-2019 to 7-04-2019
Noregsmeisterskap innandrs bogeskyting 2019
Brackets
 
Recurve Herrer
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Grov MartinusAKKERAkkerhaugen Bueskytterklubb6
32Robinsson Patrick MolstadLILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere2
Grov Martinus6
Waagen Thomas0
17Laukeland TerjeFØRDEFørde Bogeskyttarklubb0
16Waagen ThomasSVERRSverresborg Bueskyttere6
Grov Martinus6
Raphaug Petter0
9Furnes ChristofferSKÅNSkånland OIF - Bueskyttergrupp6
24Hansen Stein-ErikHAMARHamar og Omegn Bueskyttere2
Furnes Christoffer59
Raphaug Petter6*9*
25Harveg Hans PetterOSLOOslo Bueskyttere0
8Raphaug PetterSVERRSverresborg Bueskyttere6
Grov Martinus6
Spildrejorde Stian0
5Stein Magnus PilskogFØRDEFørde Bogeskyttarklubb6
28Klingenberg GeirRANARana Bueskytterklubb4
Stein Magnus Pilskog6*9*
Refseth George59
21Lønn VidarULLENUllensaker Bueskytterklubb0
12Refseth GeorgeOSLOOslo Bueskyttere6
Stein Magnus Pilskog4
Spildrejorde Stian6
13Aarhaug JørgenSØRUMSørumsand IF - Bueskyttergrupp7
20Halbrend JarleFØRDEFørde Bogeskyttarklubb1
Aarhaug Jørgen1
Spildrejorde Stian7
29Krapka LadislavLOENLoen IL - Bogeskyttergruppa2Finale
4Spildrejorde StianSVERRSverresborg Bueskyttere6Grov Martinus6
Mosand Arve2
Bronse
3Åmås NjålKLEPPKlepp Bueskyttere6Spildrejorde Stian0
30Kvalheim VidarNORDFYtre Nordfjord Bueskytterklubb2Burhol Simen S.6
Åmås Njål4
Emanuelsen Imre6
19Emanuelsen ImreRANARana Bueskytterklubb6*10
14Hemnes Ole Kristian VikraSKUDESkudeneshavn Bueskytterklubb58
Emanuelsen Imre0
Burhol Simen S.6
11Aarhaug SigmundSØRUMSørumsand IF - Bueskyttergrupp6*10
22Eriksen Arnt MariusSKÅNSkånland OIF - Bueskyttergrupp57
Aarhaug Sigmund0
Burhol Simen S.6
27Fredriksen EirikFLØYAIF Fløya - Bueskyttergruppe0
6Burhol Simen S.LILLELillestrøm & Omegn Bueskyttere6
Burhol Simen S.4
Mosand Arve6
7Storelv Jon-ArneTINDETinden Bueskytterklubb6
26Smelvær Kristian GjervikFØRDEFørde Bogeskyttarklubb0
Storelv Jon-Arne6
Klingsheim Joakim2
23Johannessen Mats KristofferSKREISkreia IL - Bueskyttere0
10Klingsheim JoakimKLEPPKlepp Bueskyttere6
Storelv Jon-Arne4
Mosand Arve6
15Zbiciak DavidHVALSHvalstad IL - Bueskyttergruppe6
18Silden BjarneNORDFYtre Nordfjord Bueskytterklubb4
Zbiciak David58
Mosand Arve6*10*
31Dekeyser WimHVALSHvalstad IL - Bueskyttergruppe0
2Mosand ArveSKREISkreia IL - Bueskyttere6