European Youth Cup - 1st leg European Youth Cup - 1st leg
World Archery Europe (WAE)
Catez (SLO), from 13-05-2019 to 19-05-2019
European Youth Cup - 1st leg
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
A'BEAR Chloe24AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Cadet
ANASTASIADIS Panteleimon30CGREGREECECompound Junior MenQualification Junior
ANDERSEN Rasmus Bramsen30CDENDENMARKCompound Cadet MenQualification Cadet
BALSAMO Matteo4BITAITALYRecurve Cadet MenQualification Cadet
BANCHEV Ivan10ABULBULGARIARecurve Cadet MenQualification Cadet
BARANKOVA Denisa18CSVKSLOVAKIARecurve Junior WomenQualification Junior
BAZZICHETTO Elisa24DITAITALYCompound Cadet WomenQualification Cadet
BENDÍKOVÁ Elena22CSVKSLOVAKIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
BERNARDI Nicolas8CFRAFRANCERecurve Cadet MenQualification Cadet
BIRIUKOVA Ekaterina14DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Junior
BISCARDO Elia7AITAITALYRecurve Junior MenQualification Junior
BIZJAK Nik10ASLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Junior
BLAZE Davis11BLATLATVIARecurve Junior MenQualification Junior
BLEIBEL Jennifer-Chiara14BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
BODEN Jacob6BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Junior
BOGGIATTO Alex30AITAITALYCompound Junior MenQualification Junior
BOIKO Mykhailo4CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Junior
BORYK Maksym4AUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Cadet
BRENK Aljaz Matija28ASLOSLOVENIACompound Cadet MenQualification Cadet
BRUNELLO Antonio29BITAITALYCompound Cadet MenQualification Cadet
BUDAEV Sodnom6DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Junior
BUDAEVA Ariuna15DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Junior
BUDAZHAPOVA Tuiana22ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
BURDETT Nicole17AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Junior
BUZILA-BALAS Tudor7DROUROMANIARecurve Cadet MenQualification Cadet
BYRNE Sinead26AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Cadet
CARBONETTI Theo9BBELBELGIUMRecurve Junior MenQualification Junior
CASTLE Sophie16AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Junior
CELMANOVA Karolina25BCZECZECH REPUBLICCompound Cadet WomenQualification Cadet
CERNI Lovro5CCROCROATIARecurve Junior MenQualification Junior
CHABIN Keziah11BSUISWITZERLANDRecurve Cadet MenQualification Cadet
CHAPPELL Grace24CGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Cadet
CHEREMISKIN Stanislav4DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Junior
CHOJECKI Miłosz4DPOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Cadet
CHRISTENSEN Christian Brendstrup8DDENDENMARKRecurve Cadet MenQualification Cadet
CHRISTODOULIDES Andreas5CCYPCYPRUSRecurve Cadet MenQualification Cadet
CHRISTOPOULOS Antonios10DGREGREECERecurve Cadet MenQualification Cadet
CLIFFORD Holly25AGBRGREAT BRITAINCompound Cadet WomenQualification Cadet
COLAIACOVO Shaimaa20BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet WomenQualification Cadet
COTILLARD Matthew5BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Junior
CROES Quentin8BBELBELGIUMRecurve Junior MenQualification Junior
CURIC Mihael28DCROCROATIACompound Cadet MenQualification Cadet
D - E - F - G - H - I - J
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DAMSHAEV Dambi5DRUSRUSSIARecurve Junior MenQualification Junior
DE ANGELI Valentino29AITAITALYCompound Junior MenQualification Junior
DIDYCH Orysia16CUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Cadet
DORZHIEV Bato2CRUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Cadet
DROBNJAK Lara26BCROCROATIACompound Cadet WomenQualification Cadet
EFIMOV Roman29DRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Junior
FABRIZZI Federico1BITAITALYRecurve Cadet MenQualification Cadet
FECIORU Ilinca Andreea17DROUROMANIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
FERENS Anna16APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Cadet
FERS Spela20ASLOSLOVENIARecurve Junior WomenQualification Junior
FILIPOWICZ Jakub1APOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Junior
FORRAY Alexandra19DROUROMANIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
FRAI Cosmin11CROUROMANIARecurve Junior MenQualification Junior
FRANCU Ondrej9CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Junior
GASIMOVA Ozay19BAZEAZERBAIJANRecurve Junior WomenQualification Junior
GODESA Matej30ASLOSLOVENIACompound Cadet MenQualification Cadet
GODESA Miha28CSLOSLOVENIACompound Cadet MenQualification Cadet
GRANDJEAN Lola24BFRAFRANCECompound Junior WomenQualification Junior
GREGORI Francesco3BITAITALYRecurve Cadet MenQualification Cadet
GRILLI Eleonora26BITAITALYCompound Junior WomenQualification Junior
HANULIAK Jan Jakub8CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Junior
HARAMIJA Laura16DCROCROATIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
HEALEY Penny21BGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet WomenQualification Cadet
HERÁK Jirí3DCZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Junior
HERVAT Karen20BITAITALYRecurve Junior WomenQualification Junior
HRABIK Oleksandra24AUKRUKRAINECompound Junior WomenQualification Junior
HUGHES Heather15AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Junior
HUNSPERGER Janine25BSUISWITZERLANDCompound Junior WomenQualification Junior
IDENSEN Elina16BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
ILLIASH Varvara13CUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Cadet
JAATMA Lisell24CESTESTONIACompound Junior WomenQualification Junior
JAATMA Robin30BESTESTONIACompound Junior MenQualification Junior
JAGER Matic9DSLOSLOVENIARecurve Cadet MenQualification Cadet
JAMOT Maxence2BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Junior
JEVSNIK Tim29ASLOSLOVENIACompound Cadet MenQualification Cadet
JURASZ Karolina14BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Junior
K - L - M
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
KAA Helge Vølund Tømmerholt29CDENDENMARKCompound Junior MenQualification Junior
KACZMARECK Elodie20CFRAFRANCERecurve Junior WomenQualification Junior
KALAVAS Andreas11ACYPCYPRUSRecurve Junior MenQualification Junior
KAMENSKYI Volodymyr3CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Junior
KARELI Yelyzaveta26AUKRUKRAINECompound Junior WomenQualification Junior
KĘPA Karol2APOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Junior
KHARITONOVA Viktoria17DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Junior
KNYAZEVA Elizaveta25DRUSRUSSIACompound Junior WomenQualification Junior
KOCAJ Marlena17BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Junior
KOSENKOV Daniil29CRUSRUSSIACompound Cadet MenQualification Cadet
KOSTYK Stefan1AUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Cadet
KOVACIC Tihana14DCROCROATIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
KOZHOKAR Ivan2CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Junior
KRASNITSKA Anastasia25AUKRUKRAINECompound Junior WomenQualification Junior
KRESALA Josef2DCZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Junior
KRIKUNOVA Polina20ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
KUBICEK Libor30DSVKSLOVAKIACompound Junior MenQualification Junior
KUPCZAK Konrad2DPOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Cadet
LAMART Gauthier10CFRAFRANCERecurve Cadet MenQualification Cadet
LANDI Ginevra19CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
LARTIGUE Hugo1BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Junior
LAZOWSKI Filip4APOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Junior
LECAT Florentin4BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Junior
LEONIDA Leonidas7CCYPCYPRUSRecurve Cadet MenQualification Cadet
LETTLOVA Nikola18BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenQualification Cadet
LILIENTHAL Triinu19AESTESTONIARecurve Junior WomenQualification Junior
LINKE Erik5BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Cadet
LIPPAND Hanna Liina25CESTESTONIACompound Junior WomenQualification Junior
LOVO Niccolò6AITAITALYRecurve Junior MenQualification Junior
MACHAN Maros11CSVKSLOVAKIARecurve Cadet MenQualification Cadet
MAKHMUDOV Mukhibullo1CRUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Cadet
MAKHMUDOVA Nurinisso16DRUSRUSSIARecurve Junior WomenQualification Junior
MANGERINI Alessio2BITAITALYRecurve Cadet MenQualification Cadet
MASSERET Julia18AFRAFRANCERecurve Cadet WomenQualification Cadet
MERKEL Domenic7BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Cadet
MLINARIC Amanda24DCROCROATIACompound Junior WomenQualification Junior
MOCINIC Paula13DCROCROATIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
MYLONAS Nikolas6CCYPCYPRUSRecurve Cadet MenQualification Cadet
N - O - P - R
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
NANOU Lida20CGREGREECERecurve Cadet WomenQualification Cadet
NAPLOSZEK Kamila16BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Junior
NAUMOVA Zhanna17CUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Junior
NEŚCIOR Andrzej3APOLPOLANDRecurve Junior MenQualification Junior
NOVOTNA Eliska17BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenQualification Cadet
OLSEN Simon28CDENDENMARKCompound Junior MenQualification Junior
OSOROV Buianto4CRUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Cadet
OUN Hendrik10BESTESTONIARecurve Junior MenQualification Junior
PAAS Meeri-Marita26CESTESTONIACompound Cadet WomenQualification Cadet
PAJK Aneja25CSLOSLOVENIACompound Cadet WomenQualification Cadet
PANTSYRU Oleksandr1CUKRUKRAINERecurve Junior MenQualification Junior
PAOLI Alessandro5AITAITALYRecurve Junior MenQualification Junior
PAPADOPOULOU Dimitra21CGREGREECERecurve Cadet WomenQualification Cadet
PAUL Ruby14AGBRGREAT BRITAINRecurve Junior WomenQualification Junior
PINNA Luca28AITAITALYCompound Junior MenQualification Junior
PLAZA Klaudia14APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Cadet
PODKRAJŠEK Sergej9ASLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Junior
POIZL Dominik10CSVKSLOVAKIARecurve Junior MenQualification Junior
POLLUMAE Alexandra18AESTESTONIARecurve Junior WomenQualification Junior
RAIMUND Erika15DCROCROATIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
RAJABI Mohammadmatin8BIRIIR IRANRecurve Cadet MenQualification Cadet
RAVNIKAR Ziga8ASLOSLOVENIARecurve Junior MenQualification Junior
REID Jacob7BGBRGREAT BRITAINRecurve Junior MenQualification Junior
REINCKE Sarah13BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
REISENWEBER Clea15BGERGERMANYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
REMAR Alen7CCROCROATIARecurve Junior MenQualification Junior
RENZHINA Evgeniia21ARUSRUSSIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
REZEK Maks6CCROCROATIARecurve Junior MenQualification Junior
RICHARD Melodie17AFRAFRANCERecurve Cadet WomenQualification Cadet
ROLANDO Aiko18CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
ROSSI Giulia17CITAITALYRecurve Cadet WomenQualification Cadet
RUUSKANEN Aleksandra19CFINFINLANDRecurve Junior WomenQualification Junior
RYTLEWSKI Michal1DPOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Cadet
S - T - V
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
SCHILP Flavio6BGERGERMANYRecurve Cadet MenQualification Cadet
SCHWERTMANN Nils7DGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Junior
SEDIVY Simon30BSVKSLOVAKIACompound Cadet MenQualification Cadet
SERAFINI Martina25DITAITALYCompound Cadet WomenQualification Cadet
SERGEJEVS Romans11ALATLATVIARecurve Cadet MenQualification Cadet
SHENKHOROV Sergei28DRUSRUSSIACompound Junior MenQualification Junior
SHIRGHOLAMI Amir Ali9BIRIIR IRANRecurve Cadet MenQualification Cadet
SHUBKINA Olha14CUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Cadet
SIKALO Yelyzaveta16CUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Junior
SIMINIUC Denisa18DROUROMANIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
SLIPETS Ostap2AUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Cadet
SMIRNOV Oleksii3AUKRUKRAINERecurve Cadet MenQualification Cadet
SPENCER-NICE Riley7AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenQualification Cadet
SULIK Leo10BCROCROATIARecurve Cadet MenQualification Cadet
SUSCA Thomas5AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenQualification Cadet
TANASESCU Flavius6DROUROMANIARecurve Cadet MenQualification Cadet
TARTLER Elisa18BGERGERMANYRecurve Junior WomenQualification Junior
THIRION Lou3BFRAFRANCERecurve Junior MenQualification Junior
THOMAS Nathan28BGBRGREAT BRITAINCompound Cadet MenQualification Cadet
THOMPSON Dan8AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenQualification Cadet
TIMPU Mario5DROUROMANIARecurve Cadet MenQualification Cadet
TRETIAKOVA Iryna15CUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Junior
TREVES Aurelia19AFRAFRANCERecurve Cadet WomenQualification Cadet
TRZOPEK Marek3DPOLPOLANDRecurve Cadet MenQualification Cadet
TURA Leonardo9ASMRSAN MARINORecurve Cadet MenQualification Cadet
VALIKOV Mikhail3CRUSRUSSIARecurve Cadet MenQualification Cadet
VALLARO Andrea29BSUISWITZERLANDCompound Junior MenQualification Junior
VARONE Justin28BSUISWITZERLANDCompound Junior MenQualification Junior
VELKOVA Mia22BSLOSLOVENIARecurve Cadet WomenQualification Cadet
VENHUDOVA Aneta19BCZECZECH REPUBLICRecurve Cadet WomenQualification Cadet
VETTER Jonathan9DGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Junior
VITOVEC David1DCZECZECH REPUBLICRecurve Junior MenQualification Junior
VUILLIN Christophe9CFRAFRANCERecurve Cadet MenQualification Cadet
VYKHROVA Anna14CUKRUKRAINERecurve Junior WomenQualification Junior
W - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
WESOLOWSKA Lucja15APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Cadet
WIESER Moritz8DGERGERMANYRecurve Junior MenQualification Junior
WOODGATE James6AGBRGREAT BRITAINRecurve Cadet MenQualification Cadet
WYKA Melania15BPOLPOLANDRecurve Junior WomenQualification Junior
ZAJĄC Sylwia13APOLPOLANDRecurve Cadet WomenQualification Cadet
ZHUK Polina15CUKRUKRAINERecurve Cadet WomenQualification Cadet
ZIKMUNDOVA Martina26CCZECZECH REPUBLICCompound Junior WomenQualification Junior
ZIKMUNDOVA Petra24BCZECZECH REPUBLICCompound Cadet WomenQualification Cadet