The Archery GB Junior National Indoor Championships 2018 The Archery GB Junior National Indoor Championships 2018
Archery GB (AGB)
Stoneleigh Park, CV8 2LZ, from 01-12-2018 to 1-12-2018
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
A'BEAR Chloe52A1246DEER PARK ACompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
ACKLAND-SNOW Hannah37B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
AHMAD Alina38D4ARCHERY GBRecurve Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
AHMAD Zara35A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
AJRAOU Houdeyfa58B#N/AARCHERY GBBarebow Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
AJRAOU Zeyd59A2092NUNEATON ARCHERS (JUNIORS)Barebow Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
ALI Yusuf42D1772LEICESTER ARCHERY ACADEMYRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
ANNISON Anya55C1673CITY OF NORWICH ARCHERSCompound Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
ASHMORE Amber35A1952SITTINGBOURNE CCALongbow Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
ASHTON Alysia33B790ISLE OF MAN ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
ATTREE Reece43B1952SITTINGBOURNE CCALongbow Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
BARKER Poppy37A#N/AARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
BARRETT Ella42C369HOWARD B ACRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
BARRETT-REES Finnlay49B1654BLANDY JENKINS ARCHERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
BECKER Charlie59A780BOWBROOK ABarebow Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
BELMONTE Grace55D428ALTON & FOUR MARKSCompound Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
BELSHAW Emelia42B526B OF BURLEIGHRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
BIRDSALL Harvey31D1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUB JUNBarebow Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BIRDSALL Samuel37B1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUB JUNRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
BLYTHE Anna31A971WILFORD BOWMEN (NOTTS)Recurve Section 8 - Junior Ladies U128:30 Session
BODEN Jacob32A#N/AARCHERY GBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
BODKIN Lewis39B780BOWBROOK ARecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BOLTON Kieran56A860WIGAN & ORRELL ACompound Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BOTTLE Harry58D#N/AARCHERY GBCompound Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BOULTON Hallie50B872B OF PENDLE & SAMLESBURYCompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
BOULTON Sophia52C569CLEVE JUNIORSCompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
BOWMAN Daniel47B731MERIDEN ACRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
BROMLEY Archie45C989A OF RAUNDSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BROOKES Jacob34B790ISLE OF MAN ACRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
BROWN Archibald59D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BRUGALETTA - ORLANDI Lewis57C2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BRUGUIER Isabella54B312CRYSTAL PALACE BCompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
BRYAN Jenny51D964SHERWOOD ACompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
BRYON Charles654REDRUTH ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
BUCKINGHAM Oliver31A2112AIM4SPORTRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
BUCKNER Jodie50A413OVERTON BLACK ARROWSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
BURDETT Nicole56B740BOWFLIGHTS ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
BURKE Brogan40D515B OF WARFIELDRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
BYRNE Sinead50C1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGECompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
CADMAN Sophy39C79LLANTARNAM ACRecurve Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
CASEWELL Jasmine60A780BOWBROOK ABarebow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
CHALTON Harvey54D1501RN SOUTH COAST ACompound Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
CHAPPELL Grace50A1246DEER PARK ACompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
CHILCOTT Becky31A788AUDCO ABarebow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
CHOPPING Amethyst53D660EXMOUTH ALongbow Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
CHUMBER Amelia59B1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENBarebow Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
CLAMPIN Ella37A1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
CLARK Finlay57A1718WYKE ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
CLIFFORD Holly49A1246DEER PARK ACompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
COLE Eleanor44D252ROYAL RICHMOND ACRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
COLENUTT Imogen31B#N/AARCHERY GBBarebow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
COODYE Mia46A1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUB JUNRecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
COSTALL Megan45D#N/AARCHERY GBRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
COSTALL Rhian48D#N/AARCHERY GBRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
COSTANZA Marco54D569CLEVE JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
COSTANZA Marco56C569CLEVE JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
COSTIGAN Niall33A2374SIX TOWNS C OF ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
COUGHLIN Emily52B1945SLEAFORD MALTSTERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
COUTTS Lucy35B1565LARGS JUNIORRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
COWELL Daniel35B1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUB JUNRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
CRAVEN Matilda59C993SILVER SPOON BCompound Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
CRAWFORD Archie60B387RAVEN FIELD ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
CREESE Abigail39C427ANDOVER ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
CROOK Harriet44B537SOUTH WANSDYKE ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
CROW Dillon54C907CLEADON ACompound Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
D - E - F - G - H - I - J
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
DACE Daniel45B1500NETHERHALL ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
DAVIES Clara41B2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
DAVIS Aimee56D1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENCompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
DAWSON Abbie52A#N/AARCHERY GBBarebow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
DEMUTH Caroline51B2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDBarebow Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
DONLON Heather32D860WIGAN & ORRELL ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
DUFFIN Lilly48A#N/AARCHERY GBRecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
EASTON Rhiannon38B1210NOAK HILL ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
ELLIOTT Rosie47B828CHANTRY B ROTHERHAMLongbow Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
EVANS Hannah42D526B OF BURLEIGHRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
EYRE Matthew48B1037BURTON BRIDGE ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
EYRES Laura41C967BEESTON RYLANDS ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
FAULKNER Ryan56C1246DEER PARK ACompound Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
FERRIDAY Leah33C780BOWBROOK ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
FERRIDAY Nathan35C780BOWBROOK ARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
FIRTH Terri-Ann34B731MERIDEN ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
FOSSETT Morgan55D1654BLANDY JENKINS ARCHERSCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
FOX Hannah31B#N/AARCHERY GBRecurve Section 8 - Junior Ladies U128:30 Session
FRETWELL Samantha47B2273AEQUUS ARecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
GAMBLE Gabriel38B159MONKLANDS ACRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
GARDINER Hannah33D860WIGAN & ORRELL ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
GILLMAN Robbie38D788AUDCO ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
GRANDIN Barnaby39D515B OF WARFIELDRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
GRAY Edward38B731MERIDEN ACRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U128:30 Session
GREEN Georgia34A#N/AARCHERY GBRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
GREEN Lara44A1952SITTINGBOURNE CCALongbow Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
GULVIN Samuel39D1210NOAK HILL ARecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
GUNTRIPP Freija36B696EVESHAM JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
HAMMOND Jessica50B246WOKING ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
HARDESTY DEAN Jessica44C815ST GEORGE'S ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
HARDING Jonathan59A2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
HARDY William39B569CLEVE JUNIORSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
HARRIS Max45B1500NETHERHALL ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
HASLAM Isabelle41D1040ANCHOR B (DERBYSHIRE)Recurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
HASLAM Lewis52B1040ANCHOR B (DERBYSHIRE)Compound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
HAVERS Megan43B1015HINCKLEY ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
HEALEY Penny36C780BOWBROOK ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
HERROD Thomas39B511WEST WINDSOR ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
HIRST Curtis60A118LINKS JUNIOR ARCHERSCompound Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
HODGE Abigail49C1751BURSCOUGH ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
HUGHES Fay60B1004IVANHOE ABarebow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
HUGHES Heather53A873NETHERMOSS ARecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
HULSE Holly31C788AUDCO ABarebow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
HULSE Jessica36D788AUDCO ARecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
HUNTER Holly53B210HIGH WEALD ACCompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
HURSHAM Sofia47A1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
INGLIS Joshua45D993SILVER SPOON BRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
IRIMIE Patricia42A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
JACK Eryn37B159MONKLANDS ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
JAMES Jordan47C1011SOAR VALLEY ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
JAQUES Luca49A2141AARDWOLF ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
JONES Paige54A2123BELVOIR ACompound Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
JOYCE Darragh40D544BURNHAM C OF ARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
JOYCE Molly48C544BURNHAM C OF ALongbow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
K - L - M - N - O
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
KEEN Jack34C691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
KHALED Jannah33A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
KHALED Sarah39A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
KNIGHT Raven-Corey39A1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
KNOWLES Amber33B731MERIDEN ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
LANE Thomas53A966BRAMCOTE ARCHERY CLUBCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
LEATHEM Ryan42A36LOUGH CUAN BRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
LEDWICK Hayden49A2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
LESSIMORE Molly38C79LLANTARNAM ACRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
LEVITT Florence36D2627PEACOCK ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
LINDSLEY-FROST Phoebe46D252ROYAL RICHMOND ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
LINFIELD Holly41C428ALTON & FOUR MARKSRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
LIVERSIDGE William35D#N/AARCHERY GBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
LOCKETT Alexandra47D375ELSWOOD BLongbow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
LOCKETT Andrew44C375ELSWOOD BRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
LOH Bethan45B2661DARWEN ARCHERY CLUBRecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
MACDONALD Eleanor60D2640BORDERGHOST ARCHERSBarebow Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
MAISON Hannah58B150LOREBURN ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
MALBON Juliet38A#N/AARCHERY GBRecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
MANTRAVADI Siri Vennela40A1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMENRecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
MARCH Amy48C2296WYMONDHAM ARecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
MARLEY Orlagh34B43LISBURN CITY ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
MARSHALL Amiliea32A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 8 - Junior Ladies U128:30 Session
MARTIN Sean57B35LARGS JUNIORRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
MARTYN Sophie51C668B OF THE TORSBarebow Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
MCCORMICK Helen32B43LISBURN CITY ACRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
MCCORMICK Molly33B43LISBURN CITY ACRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
MCCULLOUGH Stuart49C1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGECompound Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
MEAD Andrew44B1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
MEDHURST Charlie33C691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
MEYRICK Saskia38C427ANDOVER ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
MEYRICK Sophie60B427ANDOVER ACompound Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
MICKIEWICZ Szymon32A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
MIDDLETON Jack32C691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
MINTER Oliver53C421FOREST OF BERE BCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
MOON Rachel51A#N/AARCHERY GBRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
MOORE Ben46C2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
MORRILLO Rhys40B59GOLDCREST JUNIORSRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
MORRISON Sophie53B1040ANCHOR B (DERBYSHIRE)Longbow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
MULLOCK Henry46D252ROYAL RICHMOND ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
MUNDY-GILL Katie40B780BOWBROOK ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
MUTTITT Calum46A524CROWTHORNE ARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
MYERS-BENNETT Isabella34D860WIGAN & ORRELL ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
NASH Chloe60D#N/AARCHERY GBCompound Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
NEEDS Damian49B2118GREEN LANE JUNIOR ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
NEVE Megan45A1697PERRISWOOD BRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
NEWBY Imogen43C483BRAINTREE BRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
O'CONNOR Stephen48B1771TRACKSIDE ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U168:30 Session
OAKLEY Cameron37A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
OAKLEY Maxwell43A844B OF ADELRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
OAKLEY Thomas42A844B OF ADELRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
ORTON Monty43A731MERIDEN ACRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
OSBORNE Roman58A2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
OUTRAM Ellie53D#N/AARCHERY GBCompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
P - R - S
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
PALMER Heike35C691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
PARKER Alex48B1246DEER PARK ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
PARTINGTON Adam871ROCHDALE C OF ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
PAUL Ruby50B983WELLINGBOROUGH OACRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
PERKINS Anna47D569CLEVE JUNIORSRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
PERKINS Louis#N/AARCHERY GBRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
PERRETT Mollie43B431JERSEY ARCHERY SOCIETYRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
PERRING Ella45C2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
PERRY Liana60A272OXFORD ACompound Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
PETERS Molly45A1246DEER PARK ARecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
PETRE Emma46C2209CORBY ARecurve Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
PETRE Iulia54A2209CORBY ACompound Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
PHILLPOTT Owen41A1952SITTINGBOURNE CCARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
PINDER Bob55C57BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGECompound Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
POLLITT Jessica58A932CHESHIRE COUNTY BCompound Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
POWELL Jack37C79LLANTARNAM ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
PREECE Rosemary51A1246DEER PARK ACompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
PRIDE Euan55A1843MILNES HIGH ACCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
PRIESTNAL Lily Jane35B790ISLE OF MAN ACRecurve Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
PUNJABI Shauna42C263CHESSINGTON BRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
RADIGAN Cameron41D1565LARGS JUNIORRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
RADOSZ Mikolaj38A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
RAFFAN Caitlin48D1825MORAY ARCHERYCompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
RALSTON Jonathan36A1565LARGS JUNIORRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
RANDALL Rebecca44B1012FOSSE COMPANY OF ARCHERSRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
RAUPP Giovana54A2661DARWEN ARCHERY CLUBRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
RAVEN Billy35A#N/AARCHERY GBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
RAWLINGS Anja48A780BOWBROOK ALongbow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
RAWLINGS Lauren34C780BOWBROOK ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
REECE Katy52B1246DEER PARK ABarebow Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
REECE Tobey58C1246DEER PARK ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
REES Ioan57C1579CITY OF NEWPORT ARCHERSCompound Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
REID Jacob55B782TELFORD ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
RIDDING Alfie57B2411MILLOM ACompound Section 6 - Junior Gentlemen U1214:00 Session
RIDDING Dru50D2411MILLOM ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
RINEY-LUCAS Amanda55A2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
RINEY-LUCAS Macayla56A2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
ROADKNIGHT Amy45A691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
ROADKNIGHT Katie53B691REDHILL ARCHERS JUNIORSRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
ROBERTS Sophie37D2627PEACOCK ARCHERSRecurve Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
ROBERTSON Meghan41A263CHESSINGTON BRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
ROBINSON Oliver51C2409BLACKBURN ACompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
ROGERS Lauren40C1892NOVA BRecurve Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
ROSE Phoebe59B1946MERE ABarebow Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
ROSS Conall57A2663ARCHERY FIT LONDONCompound Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
SALISBURY Aspen40C428ALTON & FOUR MARKSRecurve Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
SCOTT Ajay52D351CANTERBURY ACompound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
SCOTT Chloe58B654REDRUTH ACompound Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
SCOTT Finlay57A786LONG MYND ARCHERSRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
SEATON Holly44D1003BOWMEN OF RUTLAND JUNIOR ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
SEEZ Joe46A195PENICUIK JUNIOR ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
SELIM Sipahi59C#N/AARCHERY GBBarebow Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
SHARPE Jack40B983WELLINGBOROUGH OACRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
SHARPE Rose32B983WELLINGBOROUGH OACRecurve Section 8 - Junior Ladies U128:30 Session
SHEHATA-MORGAN Alexander38A696EVESHAM JUNIOR ARCHERY CLUBRecurve Section 6 - Junior Gentlemen U128:30 Session
SHEPHERD Finlay40A1952SITTINGBOURNE CCARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
SHIELD Ella569CLEVE JUNIORSRecurve Section 4 - Junior Ladies U16Ses. 0
SHIRLEY Kieran870ST HELENS ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U18Ses. 0
SHOVELLER Ellie34A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
SIMPSON Alice40A263CHESSINGTON BRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
SIMPSON Grace53C263CHESSINGTON BLongbow Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
SIMPSON Jasmine52A#N/AARCHERY GBRecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
SIMS Thomas41B2241BICESTER ARecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
SKILTON Piers31C1561BLUE ARROWS ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
SPEIRS Allan36B159MONKLANDS ACRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
SPENCER-NICE Riley31B1246DEER PARK ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
STANTON Tammy43A1952SITTINGBOURNE CCARecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
STEEPER Holly36A2421KIRTON IN LINDSEY ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
STEVENSON Rebecca54B1952SITTINGBOURNE CCARecurve Section 2 - Junior Ladies U188:30 Session
STEW Harry56A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
STEYTLER Ethan55B618SUPERMARINE BCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
STEYTLER Nimue51A618SUPERMARINE BRecurve Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
STOCKS Hannah54C1321DANUM ACompound Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
STOCKS Luke48A1321DANUM ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
STOTT Eleanor42B813VALLEY B OF HUDDERSFIELDRecurve Section 8 - Junior Ladies U1214:00 Session
SUMMERS Emily59D1246DEER PARK ABarebow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
SUSCA Thomas31D#N/AARCHERY GBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
T - U - W - Y
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
TANISH Teoman32D4ARCHERY GBCompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
TAPP Harry32D#N/AARCHERY GBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
TAYLOR Kathryn47A731MERIDEN ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U168:30 Session
TEBBS Caroline51B2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDCompound Section 4 - Junior Ladies U1614:00 Session
TEDORE Grace36B1417RAYLEIGH TOWN ARCHERY CLUB JUNRecurve Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
THOMAS Amelia60C69PENTREF BBarebow Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
THOMAS William47C1991HINGHAM BOWMENLongbow Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
THOMPSON Erica43D2367NORTH EAST ARCHERS JUNIOR CLUBRecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
THOMPSON William58C813VALLEY B OF HUDDERSFIELDRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
TITCHENER Niamh46B2688BRIDLINGTON BAY ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
TITCHENER Orlaith59B2688BRIDLINGTON BAY ARCHERSCompound Section 8 - Junior Ladies U1210:45 Session
TOCHER James57D159MONKLANDS ACCompound Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
TONKINSON Katie33D788AUDCO ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
TURNER Lauren34D#N/AARCHERY GBRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
UZZELL Joshua60C1246DEER PARK ACompound Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
WALKER Jake55B1673CITY OF NORWICH ARCHERSCompound Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
WALKER Violet58A1868CLEOBURY COUNTRY ARCHERSCompound Section 8 - Junior Ladies U128:30 Session
WALKER-MATHEWS James52C1336PURBECK ARCHERSBarebow Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
WARE Eleanor50D532CLOPHILL ACRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
WARNER Joseph55A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 1 - Junior Gentlemen U188:30 Session
WARNER Lily33A1952SITTINGBOURNE CCABarebow Section 7 - Junior Ladies U148:30 Session
WATTS Jasper35D2627PEACOCK ARCHERSRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
WELLS Hannah44A645LACETOWN ARecurve Section 7 - Junior Ladies U1410:45 Session
WENCH Makayla54B2081BANBURY CROSS ARCHERSCompound Section 2 - Junior Ladies U1810:45 Session
WESTON Ben46B79LLANTARNAM ACRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1414:00 Session
WESTWOOD Katy43C389A C DELCO JUNIORSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
WHITE Hayden36A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 5 - Junior Gentlemen U1410:45 Session
WHITMARSH Austin43D568CHELTENHAM ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
WIGGIN Toby37D788AUDCO ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
WIGGIN Tom51D788AUDCO ABarebow Section 6 - Junior Gentlemen U1210:45 Session
WILKINSON Mai47A1004IVANHOE ALongbow Section 2 - Junior Ladies U1814:00 Session
WILLIAMS Charlotte37C427ANDOVER ARecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session
WILLIAMS Paul36C427ANDOVER ARecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1810:45 Session
WILLIS Harry39A1952SITTINGBOURNE CCACompound Section 5 - Junior Gentlemen U148:30 Session
WOOD Michael49D1708GORDANO VALLEY ACompound Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
WOOD Patience57D940BEBINGTON ACompound Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
WOODGATE James44A246WOKING ACRecurve Section 1 - Junior Gentlemen U1814:00 Session
WYLIE Liam49D886BLACKPOOL BRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
YATES Luke32C780BOWBROOK ARecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1614:00 Session
YOUNG Sophie41A537SOUTH WANSDYKE ACRecurve Section 7 - Junior Ladies U1414:00 Session
YOUNG Toby32B790ISLE OF MAN ACRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
YUEN Henry34A1941SOUTHFIELDS ARCHERY CLUBRecurve Section 3 - Junior Gentlemen U1610:45 Session
YULE Mirran50C1982BALBARDIE JUNIOR ARCHERSRecurve Section 4 - Junior Ladies U1610:45 Session