The Archery GB National Indoor Championships 2018 The Archery GB National Indoor Championships 2018
Archery GB (AGB)
Stoneleigh Park, CV8 2LZ, from 02-12-2018 to 2-12-2018
Participant List ordered by Event
 
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
1012FOSSE C OF A
021BCLAYTON-SMITH Oliver11:30 Session
1013LEICESTER ANCIENT ORDER OF FOR
024ALEE David11:30 Session
1017B OF RUTLAND
017BLASZKOWICZ Neil8:30 Session
010DMASON James8:30 Session
009BSEATON Paul8:30 Session
1019B OF GLEN
019DCHAPMAN Bill8:30 Session
1035DERWENT B
013BBALL Zachary8:30 Session
013CCOTTERILL Martyn11:30 Session
012BHOLMES Simon8:30 Session
014BLAWSON Allan8:30 Session
022DSCOTT Simon11:30 Session
012CTHOMAS Nathan11:30 Session
1040ANCHOR B A.C.
020CHASLAM Lewis11:30 Session
1126THE CASTLE A
021AKALMARU Tapani11:30 Session
118LINKS JUNIOR A
021CHIRST Curtis8:30 Session
024CWONG Matthew11:30 Session
1246DEER PARK A LTD
014CCLIFFORD Andy11:30 Session
016BHOWSE James8:30 Session
015BPARKER Alex8:30 Session
1297BALLYVALLY A BANBRIDGE
011AHAMILTON Dean11:30 Session
016AMCCULLOUGH Stuart8:30 Session
017AWALSH Jake8:30 Session
1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNI
011DWHITTINGHAM Alistair11:30 Session
1363BURTON JOYCE A
022CPOYSER Darren Dean11:30 Session
1390HINXWORTH A.C.
022ABRIDGEWATER Neil11:30 Session
026BWAYMAN David11:30 Session
1501R.N. SOUTH COAST A
021DCHALTON Harvey8:30 Session
026CRALLS Luke11:30 Session
1624BLACKTHORN B
018BBUSBY Duncan11:30 Session
1627SPORTSABLE
020CGASPAR Tamas8:30 Session
1697PERRISWOOD B
010BNEVE Matthew8:30 Session
1708GORDANO VALLEY A
017BSTRONACH Paul11:30 Session
1759ABER A (UNI)
012BCASSELLS Christopher11:30 Session
1800B OF ST MARY'S
023ABAINTON Aaron11:30 Session
010ACLARK Ian8:30 Session
012DWILSON Scott11:30 Session
1843MILNES HIGH AC
019CPRIDE Euan11:30 Session
2081BANBURY CROSS A
018CWENCH Nick8:30 Session
210THE HIGH WEALD AC
012ATHOMAS-PRAUSE Kai11:30 Session
2112AIM4SPORT
021BHORNER Benjamin8:30 Session
2113BRIGHTON B
011BNASH Tim11:30 Session
226CRAWLEY A.C.
022BJAWARA Foday8:30 Session
UPFOLD Liam11:30 Session
2327GRONANT B
011CHARPER Rhys11:30 Session
2350PARADOX A
GILL Luke11:30 Session
2356DARK SIDE A
022BBALDWIN Sam11:30 Session
021AGOULD Steve8:30 Session
2374SIX TOWNS C OF A
020ABROOKS Andrew11:30 Session
2411MILLOM A
020DRIDDING Dru8:30 Session
2449CARADOG A
018ADAVIES Langdon11:30 Session
246WOKING A.C.
017CCURRIE Ian8:30 Session
252ROYAL RICHMOND AC
018BRAMDEEN Stephen8:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
015DBRAY Alexander11:30 Session
013DJANES Peter11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
026DBENNETT-BLACKLOCK Matt11:30 Session
013CMCGILLIVRAY Christopher8:30 Session
014CMENDES Mario8:30 Session
019DMITCHELL Lee11:30 Session
013BPATAK Zoltan11:30 Session
012CTIGER-SMITH Eugene8:30 Session
2703INTERNATIONAL A
019BKOOLS Reginald11:30 Session
333SWAN A
017ACHAN Eric11:30 Session
010CGUNSTONE Neil8:30 Session
016AKELLS Michael11:30 Session
387RAVEN FIELD A
016DCOLE Jamie8:30 Session
414OLD BASING A
016DCAINE Jacob11:30 Session
419GOSPORT B
017CJERAM Sam11:30 Session
421FOREST OF BERE B
014BMINTER David11:30 Session
427ANDOVER A
017DNIGHTINGALE Andrew8:30 Session
438JOLLY A OF H&W
024BHAYNES Stephen11:30 Session
441CITY OF CAMBRIDGE B
019BKELLY Jack8:30 Session
458MAYFLOWER A
025BHOWELL James11:30 Session
46BANBRIDGE A.C.
018AHALL Robert8:30 Session
465TUDOR A
023BSEWELL Tony11:30 Session
57RADNOR FORESTERS
019APINDER Paul8:30 Session
570CLEVE A
023CSHAW Adam8:30 Session
649YELVERTON B
009CBENNION Darren8:30 Session
014DYEOMAN Marcus8:30 Session
654REDRUTH A
021DSCOTT Andrew11:30 Session
66NEATH A
022AWILLIAMS Colin8:30 Session
694MALVERN A
025CMARTEL David11:30 Session
717UNI OF WARWICK
026AJACKSON Timothy11:30 Session
015CWOODGATE Christopher11:30 Session
729ROYAL LEAMINGTON SPA
011CMAHER Jonathan8:30 Session
023BROBERTS Paul8:30 Session
015DSWIGON Wlodzimierz8:30 Session
731MERIDEN A.C.
016CDUNCAN Tom8:30 Session
016BRAVENSCROFT Adam11:30 Session
015CRICHARDS Carl8:30 Session
015BWHITE Christopher11:30 Session
739UNI OF BIRMINGHAM A.C.
018CREES Sam11:30 Session
780BOWBROOK A
023ABECKETT James8:30 Session
79LLANTARNAM A.C.
023DEDWARDS Stephen11:30 Session
809YORK A SOCIETY
016CLOCK Oskars11:30 Session
831BARNSLEY AC
024DCARPENTER Adam11:30 Session
872B OF PENDLE & SAMLESBURY
018DAUBREY Mike8:30 Session
907CLEADON A
022DDUNCANSON Kevin8:30 Session
025DSPEIGHT Mark11:30 Session
908B OF WALKER
020BHO Eddie11:30 Session
932CHESHIRE COUNTY B
013DPOLLITT Andrew8:30 Session
012DWHITTINGHAM Derek8:30 Session
940BEBINGTON A
017DPADMORE Lee11:30 Session
943NORTH CHESHIRE B
023CPEAKE Liam11:30 Session
962WELBECK A
019CTOHOVITIS George8:30 Session
966BRAMCOTE A.C.
011BLANE Nigel8:30 Session
011DLANE Thomas8:30 Session
022CWRIGHT Liam8:30 Session
967BEESTON RYLANDS A
019ACHAN Kah Chung11:30 Session
AGBARCHERY GB
014ABUDEN Domagoj11:30 Session
012AEMILIANI Ariel Jorge8:30 Session
018DFREARSON Luke11:30 Session
013AGONCALVES Jose11:30 Session
015AGROOM Rodney8:30 Session
009DHOLMES Alex8:30 Session
013AMETCALFE Jim8:30 Session
025AOUTRAM Adam11:30 Session
020BPARVESS Mike8:30 Session
015APEDZIWIATR Jacek11:30 Session
014APHILPOTT Jake8:30 Session
011ATHOMAS Ieuan8:30 Session
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
1013LEICESTER ANCIENT ORDER OF FOR
006ABROWN Jill11:30 Session
1126THE CASTLE A
0000HUMPHREYS Gwenda11:30 Session
1246DEER PARK A LTD
004AA'BEAR Chloe11:30 Session
002ACHAPPELL Grace11:30 Session
010DCLIFFORD Holly11:30 Session
009DGIBSON Ella11:30 Session
002CMASON Lucy8:30 Session
005APINE Phoebe11:30 Session
001APREECE Rosemary11:30 Session
003CWILLIAMS Amelia8:30 Session
1261BALBARDIE A
007DROBB Kirsty11:30 Session
1297BALLYVALLY A BANBRIDGE
008CBYRNE Sinead11:30 Session
1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNI
010BCLASON Stephanie11:30 Session
004DGREENWOOD Hope11:30 Session
001DJENNINGS Claudine8:30 Session
009CNILSSON Jessica11:30 Session
003DPRIEELS Sarah8:30 Session
1355NORFOLK B
008BANNISON Layla11:30 Session
1800B OF ST MARY'S
007BWILSON Amanda8:30 Session
1845SILVER ARROW A
002ASAMBRIDGE Marion8:30 Session
2081BANBURY CROSS A
006CWENCH Makayla8:30 Session
2123BELVOIR A
002BJONES Paige8:30 Session
2155KENT POLICE A.C.
009BBROWN Hannah11:30 Session
2209CORBY A
006APETRE Iulia8:30 Session
2327GRONANT B
004BHALLIDAY-NODEN Rhona8:30 Session
010CHALLIDAY-NODEN Rhona11:30 Session
2449CARADOG A
008DDAVIES Susan11:30 Session
246WOKING A.C.
007CGALES Andrea11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
002BMCCUTCHEN Kate11:30 Session
001BMOULE Jennifer11:30 Session
2703INTERNATIONAL A
006CMEYNEN DEGRYSE Lena11:30 Session
333SWAN A
001AFLACK Vicci8:30 Session
008AMCINTOSH Katrina8:30 Session
003ASWORD Michelle8:30 Session
351CANTERBURY A
007BSARGEANT Bayley-Rose11:30 Session
357ASHFORD A
005DMIDROUILLET Cecile8:30 Session
427ANDOVER A
004BLOADER Victoria11:30 Session
003BWATSON Ruth11:30 Session
441CITY OF CAMBRIDGE B
002DSINNETT-SMITH Lydia11:30 Session
459CHELMSFORD TUDOR ROSE
007CCLARK Daisy8:30 Session
521READING A
008CSPACKMAN Lucy8:30 Session
603CHIPPENHAM A
004AFRITH Jo8:30 Session
618SUPERMARINE B
008BLANGHAM-PHILLIPS Clare8:30 Session
001CPRIOR Erin8:30 Session
667BRIXHAM A LIMITED
007ALANGDON-WARD Nicola8:30 Session
684WYRE FOREST C OF A
005DRUTLAND Anne11:30 Session
692REDHILL A
006DHARRIS Sheila11:30 Session
697EVESHAM AC
001BHOLMES Jacquie8:30 Session
009ATROUT Sarah8:30 Session
72LLANDAFF CITY B
009AREECE Tracy11:30 Session
831BARNSLEY AC
007ACARPENTER Isabelle11:30 Session
853ASSHETON B
004DCODLING Maddison8:30 Session
872B OF PENDLE & SAMLESBURY
002DAUBREY Wendy8:30 Session
007DBODE Amy8:30 Session
896DURHAM UNI AC
001CFOSTER Elizabeth11:30 Session
907CLEADON A
006BDUNCANSON Pamela8:30 Session
964SHERWOOD A
003DBRYAN Jenny11:30 Session
966BRAMCOTE A.C.
005BLANE Kelly8:30 Session
984NORTHAMPTON A.C.
008ACORLESS Susan11:30 Session
993SILVER SPOON B
005CSPINKS Abbie8:30 Session
AGBARCHERY GB
004CBOULTON Hallie11:30 Session
002CGEDDES Robyn11:30 Session
006DLENNON Rebecca8:30 Session
010AMOON Sarah11:30 Session
003COUTRAM Ellie11:30 Session
LMLongbow Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
1246DEER PARK A LTD
060CPETERS Graham11:30 Session
1654BLANDY JENKINS A
060CWILLCOX Norman8:30 Session
1759ABER A (UNI)
059ANEWNES Alex11:30 Session
2343THE LONGBOW CLUB
060BSTOWELL Ian8:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
059DLEDWICK Ben8:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
059BGROSVENOR Paul8:30 Session
295HAMPSTEAD B
060DGOODWIN Mark11:30 Session
333SWAN A
058BPRATT Simon8:30 Session
337LEAVES GREEN B
060AHAGON Luke8:30 Session
443CAMBRIDGE UNI B
059CBROWNE Andrew11:30 Session
472OAKFIELD A
059DMAHER Tony11:30 Session
660EXMOUTH A
059CTWIGG Rob8:30 Session
058CWILLIAMS Scott8:30 Session
780BOWBROOK A
058DANDERSON David8:30 Session
AGBARCHERY GB
059BBARHAM Joe11:30 Session
059ASINGER Adam8:30 Session
058ATODD Glenn8:30 Session
LWLongbow Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
1077UNI OF PLYMOUTH
056DKING Emma8:30 Session
1759ABER A (UNI)
058DDUTHIE Beth11:30 Session
203EDINBURGH UNI A.C. STUDENTS
057BNIRKKO Jessica8:30 Session
2296WYMONDHAM A
057DHUBBARD Sarah8:30 Session
2627PEACOCK A
058BWATSON Mary11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
057ADOLGILEVICA Kristina8:30 Session
056ADUNCAN Rebecca8:30 Session
337LEAVES GREEN B
056BDUTTON Lesley8:30 Session
660EXMOUTH A
056CTWIGG Sophie8:30 Session
810WHITE ROSE A
060BHUDSON Sheila11:30 Session
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
1010LOUGHBOROUGH STUDENTS AC
053DCOOPER Chris11:30 Session
1014KIRBY MUXLOE AC
050DTRUDGILL Ben11:30 Session
1036DERBYSHIRE AC
049ADENHAM Kyle8:30 Session
1077UNI OF PLYMOUTH
042BTRIPP Joseph8:30 Session
1141THIRSK B
051BPEARSON Gareth8:30 Session
1143ALSAGER JUNIOR A
051DNAIRN Thomas11:30 Session
1164CLYDE JUNIOR ARROWS
047AMCLAREN Daniel8:30 Session
119LINKS A
041CALEXANDER Malcolm11:30 Session
1197BRADFORD UNI AC
047DGARDINER Matthew11:30 Session
1210NOAK HILL A
046CBRIDGE Graham8:30 Session
045CHORNE Allan8:30 Session
1246DEER PARK A LTD
050ASPENCER-NICE Riley11:30 Session
1261BALBARDIE A
040DJAMIESON Gilbert11:30 Session
1297BALLYVALLY A BANBRIDGE
042DNESBITT Mark11:30 Session
1322LETHEN A
054BJONES Edwin11:30 Session
1380UNI OF EXETER AC
055BWILLIAMS Connor11:30 Session
1412PATHFINDER B
034ABOOTH Anthony8:30 Session
142CLYDE ARROWS
041BHYNDS Frank8:30 Session
055AKATRIS Antonios11:30 Session
1457UNI OF LONDON A.C.
050DCOLLIS Dominic8:30 Session
1500NETHERHALL A
048DHARRIS Max11:30 Session
1501R.N. SOUTH COAST A
052DSTREET Graham8:30 Session
1561BLUE ARROWS A.C.
MUNSON Alan11:30 Session
047BSKILTON Piers11:30 Session
1565LARGS JUNIOR
048ARADIGAN Cameron11:30 Session
1582SOUTH BUCKS A
042DGRAY Kevin8:30 Session
043DKANNAN Sathish Kumar8:30 Session
1766GREAT RISSINGTON A
054DWRIGHT Gary8:30 Session
195PENICUIK JUNIOR AC
054CSEEZ Joe11:30 Session
197PENICUIK A
047AHAWKER Lance11:30 Session
053ASEEZ David8:30 Session
2002RAF CONINGSBY A
036BSMITH Matthew8:30 Session
2081BANBURY CROSS A
048BNESET Rolf8:30 Session
210THE HIGH WEALD AC
052CTHOMAS-PRAUSE Gareth11:30 Session
2112AIM4SPORT
051BBUCKINGHAM Oliver11:30 Session
2200CLICKERS A.C.
053AHARDING Keith11:30 Session
2201EAST BELFAST A.C.
054AFITZPATRICK Seamus8:30 Session
042CHUSTON Patrick11:30 Session
2229SAGITTARII
048AWALKER David8:30 Session
2261B OF FURNESS
045DALEXANDER Tom8:30 Session
2296WYMONDHAM A
042CHILL Pete8:30 Session
041CMARCH Daron8:30 Session
2350PARADOX A
057AJIBRAIL Jason11:30 Session
2499UCLAN A (UNI)
048DGREEN Joshua8:30 Session
252ROYAL RICHMOND AC
049DTWAROWSKI Michal8:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
039CFLERE Paul8:30 Session
040CLEDWICK Hayden8:30 Session
056DSUTHERLAND Bryan11:30 Session
260FARNHAM A
036DCHERRIE Craig8:30 Session
262C M O B
049AWOOD Antony11:30 Session
2627PEACOCK A
056BBECK Paul11:30 Session
263CHESSINGTON B
047CWHITE Richard8:30 Session
2635KYUJUTSU A.C.
035BIZZARD Alan8:30 Session
2641AFD A.C.
050ABEEDIE Kevin8:30 Session
2661DARWEN A.C.
050CCHEUNG Kin11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
038DBROWN James8:30 Session
039DDIAS Carlos8:30 Session
040DMAN Kim8:30 Session
058CPATTERSON David11:30 Session
268OXFORD UNI C OF A
057DHENFREY Callum11:30 Session
056CSILALE Augustinas11:30 Session
048BVANETTI Paul11:30 Session
272OXFORD A
041BTIMMINS David11:30 Session
295HAMPSTEAD B
045DHINCKLEY Phil11:30 Session
046DSTANLEY John11:30 Session
299B OF HARROW
036CHARPER Kenneth8:30 Session
348B OF DARENTEFORD
052ASIMS Daniel11:30 Session
35CITY OF BELFAST AC
045BFITZPATRICK Rory8:30 Session
046BMARTIN Sean8:30 Session
374THE GREEN DRAGON B
051DSMITTON Daniel8:30 Session
414OLD BASING A
046CBROWN Matthew11:30 Session
047CCAINE Andy11:30 Session
427ANDOVER A
035CWATSON Gavin8:30 Session
43LISBURN CITY A.C.
044CMASSEY Alex8:30 Session
043CMASSEY Gregory8:30 Session
458MAYFLOWER A
049CHORNE Stephen8:30 Session
052DJUDD Michael11:30 Session
464WEST ESSEX B
052BMANTRAVADI Pardha8:30 Session
465TUDOR A
050CCARPENTER Graeme8:30 Session
474CLACTON A
053BTATE Jonathan8:30 Session
515B OF WARFIELD
054AADAMS Jamie11:30 Session
529KESTRELS AC
049BTEBBS Carl11:30 Session
545B OF INA
047DLEAROYD John8:30 Session
564BLACK & GOLD A
053BSHEPHERD Russell11:30 Session
569CLEVE JUNIORS
052ACOSTANZA Marco8:30 Session
57RADNOR FORESTERS
041DPINDER Ryan11:30 Session
602SOUTH WILTS AC
036ABROWNE Kevin8:30 Session
618SUPERMARINE B
041APRIOR John11:30 Session
645LACE TOWN A
056ALYON Nigel11:30 Session
654REDRUTH A
057BCARLOTTA Fabricio11:30 Session
656MOUNTS BAY A.C.
052CROWE Alex8:30 Session
691REDHILL A JUNIORS
045BMEDHURST Charlie11:30 Session
044BVAUGHAN Matthew11:30 Session
693REDDITCH AND BROMSGROVE C OF A
044AGILES Richard8:30 Session
045AWHEELER Robert8:30 Session
699DROITWICH ARCHERY SOCIETY LIMI
052BMCINERNEY Kevin11:30 Session
717UNI OF WARWICK
047BHALL Tom8:30 Session
055DIP Sherman8:30 Session
048CPIKE William8:30 Session
723SUTTON COLDFIELD AC
054CBRANT John8:30 Session
731MERIDEN A.C.
043BDE NOOIJER Hayden8:30 Session
040AGEENES Colin8:30 Session
038CLOWE Peter8:30 Session
037CORTON Monty8:30 Session
055BPLATT Callum8:30 Session
037DROY Robert8:30 Session
046AWOODFIELD Richard8:30 Session
739UNI OF BIRMINGHAM A.C.
042BAVINS Chris11:30 Session
040BHALL Conor11:30 Session
053CRAHMAN Jamal11:30 Session
755WOLVERHAMPTON C OF A
055CRIDES Connor8:30 Session
780BOWBROOK A
044BCASEWELL Ian8:30 Session
051CHASTIE Timothy8:30 Session
037AMILLER Andy8:30 Session
051APRIOR Dean8:30 Session
051AYATES Andrew11:30 Session
782ALLSCOTT HEATH A
044CREID Chris11:30 Session
043CREID Jacob11:30 Session
79LLANTARNAM A.C.
043DCOOKE Darran11:30 Session
058AHODGKINSON Alec11:30 Session
055DLESSIMORE Anthony11:30 Session
040APHILLIPS David11:30 Session
790ISLE OF MAN A.C.
054BHOWLAND Peter8:30 Session
813VALLEY B OF HUDDERSFIELD
055CLERICOLAIS Stephane11:30 Session
860WIGAN & ORRELL A
053DHARRISON Ron8:30 Session
870ST HELENS A
053CSHIPLEY Adam8:30 Session
046BSHIRLEY Kieran11:30 Session
871ROCHDALE C OF A
049DPARTINGTON Garry11:30 Session
893THE GENTLEMAN & LADY A OF DARL
034CCHALMERS Alexander8:30 Session
903KILLINGWORTH A
034BHARGREAVES Ken8:30 Session
033DTAYLOR James8:30 Session
907CLEADON A
040BDONALDSON Cameron8:30 Session
039BDONALDSON Gary8:30 Session
038BDONALDSON Morgan8:30 Session
908B OF WALKER
046DWISE Alex8:30 Session
921WINNINGTON PARK B
049CHADFIELD Leigh11:30 Session
932CHESHIRE COUNTY B
050BFINLAY Ian11:30 Session
938B OF BRUNTWOOD
049BKHAN Arfan8:30 Session
054DNASH Roy11:30 Session
966BRAMCOTE A.C.
057CSPEED Daniel11:30 Session
984NORTHAMPTON A.C.
046ACHRISINAS Ioannis11:30 Session
993SILVER SPOON B
035AINGLIS David8:30 Session
AGBARCHERY GB
037BBARLOW Rupert8:30 Session
042ABERTI Francis11:30 Session
044ABODEN Jacob11:30 Session
055ABOTTLE Chris8:30 Session
033CDOCHERTY John8:30 Session
043AEVANS Luke8:30 Session
045AHADFIELD Graham11:30 Session
044DHOLDEN Ryan8:30 Session
051CHORNER Jonathan11:30 Session
033BHUNT Peter8:30 Session
038AMACDUFF Keith8:30 Session
033APARKER Jonathan8:30 Session
042ASTANBURY Scott8:30 Session
041ASUSCA Thomas8:30 Session
050BTAPP Harry8:30 Session
039ATHOMPSON Daniel8:30 Session
043BWALLACH Michael11:30 Session
043AWRIGHT Luca11:30 Session
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
1005THE FOXES
038BSMITH Anne11:30 Session
1014KIRBY MUXLOE AC
035CWARNER Lizzie11:30 Session
1035DERWENT B
035ASMITH Sarah11:30 Session
1126THE CASTLE A
0000HUMPHREYS Joanne11:30 Session
119LINKS A
028CHIRST Fiona8:30 Session
1210NOAK HILL A
036BEASTON Rhiannon11:30 Session
1246DEER PARK A LTD
034DPETERS Molly11:30 Session
1255LIVERPOOL UNI A.C.
031DUUSNÄKKI Paula8:30 Session
1261BALBARDIE A
038DFISHER Jackie11:30 Session
034AIVANOV Kayleigh11:30 Session
1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNI
032CMEYER Johanna8:30 Session
1322LETHEN A
036CGEDDES Debbie11:30 Session
1759ABER A (UNI)
038AWEBSTER Collette11:30 Session
197PENICUIK A
039CIMRIE Gillian11:30 Session
029DSEEZ Carol-Anne11:30 Session
203EDINBURGH UNI A.C. STUDENTS
033AHOMER Natasha11:30 Session
214WORTHING AC
032BPITMAN Bryony8:30 Session
225DITCHLING A.C.
025DGINMAN Petra8:30 Session
024DGREEN Jodie8:30 Session
2327GRONANT B
030BALEXANDER Jacci11:30 Session
029BWOLFENDALE Sue11:30 Session
2389RAMSEY RAVENS AC
032DBAKEWELL Amanda8:30 Session
246WOKING A.C.
032CPIPER Eleanor11:30 Session
031CPIPER Louisa11:30 Session
252ROYAL RICHMOND AC
031BCOLE Eleanor8:30 Session
2595WALLINGFORD CASTLE A
032ABIRCH Charlotte8:30 Session
2627PEACOCK A
029ACOUTTS Helen8:30 Session
028CLANGTON Paula11:30 Session
027CLEVITT Florence11:30 Session
263CHESSINGTON B
029CPUNJABI Shauna8:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
038CFITZPATRICK Daniella11:30 Session
026ALIM Maiden8:30 Session
025AMOUNT Lindsey8:30 Session
024AZAMOR Yel8:30 Session
268OXFORD UNI C OF A
036AJONES Ellen11:30 Session
272OXFORD A
030BCOSSADE Eleonore8:30 Session
312CRYSTAL PALACE B
028BBEDDOES Shirley11:30 Session
039BLARKINS Yulia11:30 Session
35CITY OF BELFAST AC
028ABRYER Megan8:30 Session
027BMCCONVILLE Sophie11:30 Session
351CANTERBURY A
030ACASTLE Sophie8:30 Session
410CODY B
037CYOUNG Kirsty11:30 Session
43LISBURN CITY A.C.
031CCAMPBELL Hazel8:30 Session
441CITY OF CAMBRIDGE B
029BHANNEMANN Anke8:30 Session
458MAYFLOWER A
033CKING Wendie11:30 Session
46BANBRIDGE A.C.
034BAGNEW Susan11:30 Session
483BRAINTREE B
037BNEWBY Imogen11:30 Session
515B OF WARFIELD
033BKELSEY Harriet11:30 Session
526B OF BURLEIGH
030DEVANS Hannah11:30 Session
529KESTRELS AC
032DHORNER Helen11:30 Session
532CLOPHILL A.C.
028DRUSSELL Sarah8:30 Session
569CLEVE JUNIORS
034CPERKINS Anna11:30 Session
618SUPERMARINE B
025BORME Asha8:30 Session
024BORME Michelle8:30 Session
660EXMOUTH A
030CWILLIAMS Karen8:30 Session
691REDHILL A JUNIORS
037DPALMER Freya11:30 Session
029DROADKNIGHT Katie8:30 Session
692REDHILL A
035BWHITWORTH Elizabeth11:30 Session
697EVESHAM AC
027AGILDER Sally11:30 Session
717UNI OF WARWICK
028DALLAWAY Sarah11:30 Session
027DBURNAGE Hannah11:30 Session
027BDAVIS Emma8:30 Session
028BMOONEY Jessica8:30 Session
026BROSSETTI Charlotte8:30 Session
729ROYAL LEAMINGTON SPA
030CFOLKARD Naomi11:30 Session
029CMCCARTHY Caitlin11:30 Session
731MERIDEN A.C.
027APAGE Ellie8:30 Session
740BOWFLIGHTS A.C.
035DBURDETT Nicole11:30 Session
755WOLVERHAMPTON C OF A
025CMACKINNON Tara8:30 Session
024CMASON Harlie8:30 Session
026CPASCALL Monique8:30 Session
780BOWBROOK A
031AHEALEY Penny8:30 Session
786LONG MYND A
BOOTH Izabela8:30 Session
033DBOOTH Izabela11:30 Session
032BCARTWRIGHT Mary11:30 Session
79LLANTARNAM A.C.
039DBAYLIS Kayleigh11:30 Session
871ROCHDALE C OF A
037ASTEPHENSON Rebecca11:30 Session
872B OF PENDLE & SAMLESBURY
032ABEBBINGTON-TRENGOVE Melanie-Lee11:30 Session
873NETHERMOSS A
031BHUGHES Heather11:30 Session
940BEBINGTON A
036DCURRUMS Alexandra11:30 Session
983WELLINGBOROUGH OPEN AC
031DPAUL Ruby11:30 Session
AGBARCHERY GB
029ABETTLES Sarah11:30 Session
030ABURGESS Charlotte11:30 Session
031ACOLLINS Jennifer11:30 Session
028ALEE Isabel11:30 Session
039ATIPPING Rebekah11:30 Session