The Archery GB National Indoor Championships 2018 The Archery GB National Indoor Championships 2018
Archery GB (AGB)
Stoneleigh Park, CV8 2LZ, from 02-12-2018 to 2-12-2018
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - C
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
A'BEAR Chloe4A1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
ADAMS Jamie54A515B OF WARFIELDRecurve Men11:30 Session
AGNEW Susan34B46BANBRIDGE A.C.Recurve Women11:30 Session
ALEXANDER Jacci30B2327GRONANT BRecurve Women11:30 Session
ALEXANDER Malcolm41C119LINKS ARecurve Men11:30 Session
ALEXANDER Tom45D2261B OF FURNESSRecurve Men8:30 Session
ALLAWAY Sarah28D717UNI OF WARWICKRecurve Women11:30 Session
ANDERSON David58D780BOWBROOK ALongbow Men8:30 Session
ANNISON Layla8B1355NORFOLK BCompound Women11:30 Session
AUBREY Mike18D872B OF PENDLE & SAMLESBURYCompound Men8:30 Session
AUBREY Wendy2D872B OF PENDLE & SAMLESBURYCompound Women8:30 Session
AVINS Chris42B739UNI OF BIRMINGHAM A.C.Recurve Men11:30 Session
BAINTON Aaron23A1800B OF ST MARY'SCompound Men11:30 Session
BAKEWELL Amanda32D2389RAMSEY RAVENS ACRecurve Women8:30 Session
BALDWIN Sam22B2356DARK SIDE ACompound Men11:30 Session
BALL Zachary13B1035DERWENT BCompound Men8:30 Session
BARHAM Joe59BAGBARCHERY GBLongbow Men11:30 Session
BARLOW Rupert37BAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
BAYLIS Kayleigh39D79LLANTARNAM A.C.Recurve Women11:30 Session
BEBBINGTON-TRENGOVE Melanie-Lee32A872B OF PENDLE & SAMLESBURYRecurve Women11:30 Session
BECK Paul56B2627PEACOCK ARecurve Men11:30 Session
BECKETT James23A780BOWBROOK ACompound Men8:30 Session
BEDDOES Shirley28B312CRYSTAL PALACE BRecurve Women11:30 Session
BEEDIE Kevin50A2641AFD A.C.Recurve Men8:30 Session
BENNETT-BLACKLOCK Matt26D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men11:30 Session
BENNION Darren9C649YELVERTON BCompound Men8:30 Session
BERTI Francis42AAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
BETTLES Sarah29AAGBARCHERY GBRecurve Women11:30 Session
BIRCH Charlotte32A2595WALLINGFORD CASTLE ARecurve Women8:30 Session
BODE Amy7D872B OF PENDLE & SAMLESBURYCompound Women8:30 Session
BODEN Jacob44AAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
BOOTH Anthony34A1412PATHFINDER BRecurve Men8:30 Session
BOOTH Izabela786LONG MYND ARecurve/Barebow Ladies8:30 Session
BOOTH Izabela33D786LONG MYND ARecurve Women11:30 Session
BOTTLE Chris55AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
BOULTON Hallie4CAGBARCHERY GBCompound Women11:30 Session
BRANT John54C723SUTTON COLDFIELD ACRecurve Men8:30 Session
BRAY Alexander15D2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDCompound Men11:30 Session
BRIDGE Graham46C1210NOAK HILL ARecurve Men8:30 Session
BRIDGEWATER Neil22A1390HINXWORTH A.C.Compound Men11:30 Session
BROOKS Andrew20A2374SIX TOWNS C OF ACompound Men11:30 Session
BROWN Hannah9B2155KENT POLICE A.C.Compound Women11:30 Session
BROWN James38D2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Men8:30 Session
BROWN Jill6A1013LEICESTER ANCIENT ORDER OF FORCompound Women11:30 Session
BROWN Matthew46C414OLD BASING ARecurve Men11:30 Session
BROWNE Andrew59C443CAMBRIDGE UNI BLongbow Men11:30 Session
BROWNE Kevin36A602SOUTH WILTS ACRecurve Men8:30 Session
BRYAN Jenny3D964SHERWOOD ACompound Women11:30 Session
BRYER Megan28A35CITY OF BELFAST ACRecurve Women8:30 Session
BUCKINGHAM Oliver51B2112AIM4SPORTRecurve Men11:30 Session
BUDEN Domagoj14AAGBARCHERY GBCompound Men11:30 Session
BURDETT Nicole35D740BOWFLIGHTS A.C.Recurve Women11:30 Session
BURGESS Charlotte30AAGBARCHERY GBRecurve Women11:30 Session
BURNAGE Hannah27D717UNI OF WARWICKRecurve Women11:30 Session
BUSBY Duncan18B1624BLACKTHORN BCompound Men11:30 Session
BYRNE Sinead8C1297BALLYVALLY A BANBRIDGECompound Women11:30 Session
CAINE Andy47C414OLD BASING ARecurve Men11:30 Session
CAINE Jacob16D414OLD BASING ACompound Men11:30 Session
CAMPBELL Hazel31C43LISBURN CITY A.C.Recurve Women8:30 Session
CARLOTTA Fabricio57B654REDRUTH ARecurve Men11:30 Session
CARPENTER Adam24D831BARNSLEY ACCompound Men11:30 Session
CARPENTER Graeme50C465TUDOR ARecurve Men8:30 Session
CARPENTER Isabelle7A831BARNSLEY ACCompound Women11:30 Session
CARTWRIGHT Mary32B786LONG MYND ARecurve Women11:30 Session
CASEWELL Ian44B780BOWBROOK ARecurve Men8:30 Session
CASSELLS Christopher12B1759ABER A (UNI)Compound Men11:30 Session
CASTLE Sophie30A351CANTERBURY ARecurve Women8:30 Session
CHALMERS Alexander34C893THE GENTLEMAN & LADY A OF DARLRecurve Men8:30 Session
CHALTON Harvey21D1501R.N. SOUTH COAST ACompound Men8:30 Session
CHAN Eric17A333SWAN ACompound Men11:30 Session
CHAN Kah Chung19A967BEESTON RYLANDS ACompound Men11:30 Session
CHAPMAN Bill19D1019B OF GLENCompound Men8:30 Session
CHAPPELL Grace2A1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
CHERRIE Craig36D260FARNHAM ARecurve Men8:30 Session
CHEUNG Kin50C2661DARWEN A.C.Recurve Men11:30 Session
CHRISINAS Ioannis46A984NORTHAMPTON A.C.Recurve Men11:30 Session
CLARK Daisy7C459CHELMSFORD TUDOR ROSECompound Women8:30 Session
CLARK Ian10A1800B OF ST MARY'SCompound Men8:30 Session
CLASON Stephanie10B1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Women11:30 Session
CLAYTON-SMITH Oliver21B1012FOSSE C OF ACompound Men11:30 Session
CLIFFORD Andy14C1246DEER PARK A LTDCompound Men11:30 Session
CLIFFORD Holly10D1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
CODLING Maddison4D853ASSHETON BCompound Women8:30 Session
COLE Eleanor31B252ROYAL RICHMOND ACRecurve Women8:30 Session
COLE Jamie16D387RAVEN FIELD ACompound Men8:30 Session
COLLINS Jennifer31AAGBARCHERY GBRecurve Women11:30 Session
COLLIS Dominic50D1457UNI OF LONDON A.C.Recurve Men8:30 Session
COOKE Darran43D79LLANTARNAM A.C.Recurve Men11:30 Session
COOPER Chris53D1010LOUGHBOROUGH STUDENTS ACRecurve Men11:30 Session
CORLESS Susan8A984NORTHAMPTON A.C.Compound Women11:30 Session
COSSADE Eleonore30B272OXFORD ARecurve Women8:30 Session
COSTANZA Marco52A569CLEVE JUNIORSRecurve Men8:30 Session
COTTERILL Martyn13C1035DERWENT BCompound Men11:30 Session
COUTTS Helen29A2627PEACOCK ARecurve Women8:30 Session
CURRIE Ian17C246WOKING A.C.Compound Men8:30 Session
CURRUMS Alexandra36D940BEBINGTON ARecurve Women11:30 Session
D - E - F - G - H
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
DAVIES Langdon18A2449CARADOG ACompound Men11:30 Session
DAVIES Susan8D2449CARADOG ACompound Women11:30 Session
DAVIS Emma27B717UNI OF WARWICKRecurve Women8:30 Session
DE NOOIJER Hayden43B731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
DENHAM Kyle49A1036DERBYSHIRE ACRecurve Men8:30 Session
DIAS Carlos39D2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Men8:30 Session
DOCHERTY John33CAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
DOLGILEVICA Kristina57A2663ARCHERY FIT LONDONLongbow Women8:30 Session
DONALDSON Cameron40B907CLEADON ARecurve Men8:30 Session
DONALDSON Gary39B907CLEADON ARecurve Men8:30 Session
DONALDSON Morgan38B907CLEADON ARecurve Men8:30 Session
DUNCAN Rebecca56A2663ARCHERY FIT LONDONLongbow Women8:30 Session
DUNCAN Tom16C731MERIDEN A.C.Compound Men8:30 Session
DUNCANSON Kevin22D907CLEADON ACompound Men8:30 Session
DUNCANSON Pamela6B907CLEADON ACompound Women8:30 Session
DUTHIE Beth58D1759ABER A (UNI)Longbow Women11:30 Session
DUTTON Lesley56B337LEAVES GREEN BLongbow Women8:30 Session
EASTON Rhiannon36B1210NOAK HILL ARecurve Women11:30 Session
EDWARDS Stephen23D79LLANTARNAM A.C.Compound Men11:30 Session
EMILIANI Ariel Jorge12AAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
EVANS Hannah30D526B OF BURLEIGHRecurve Women11:30 Session
EVANS Luke43AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
FINLAY Ian50B932CHESHIRE COUNTY BRecurve Men11:30 Session
FISHER Jackie38D1261BALBARDIE ARecurve Women11:30 Session
FITZPATRICK Daniella38C2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Women11:30 Session
FITZPATRICK Rory45B35CITY OF BELFAST ACRecurve Men8:30 Session
FITZPATRICK Seamus54A2201EAST BELFAST A.C.Recurve Men8:30 Session
FLACK Vicci1A333SWAN ACompound Women8:30 Session
FLERE Paul39C2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDRecurve Men8:30 Session
FOLKARD Naomi30C729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve Women11:30 Session
FOSTER Elizabeth1C896DURHAM UNI ACCompound Women11:30 Session
FREARSON Luke18DAGBARCHERY GBCompound Men11:30 Session
FRITH Jo4A603CHIPPENHAM ACompound Women8:30 Session
GALES Andrea7C246WOKING A.C.Compound Women11:30 Session
GARDINER Matthew47D1197BRADFORD UNI ACRecurve Men11:30 Session
GASPAR Tamas20C1627SPORTSABLECompound Men8:30 Session
GEDDES Debbie36C1322LETHEN ARecurve Women11:30 Session
GEDDES Robyn2CAGBARCHERY GBCompound Women11:30 Session
GEENES Colin40A731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
GIBSON Ella9D1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
GILDER Sally27A697EVESHAM ACRecurve Women11:30 Session
GILES Richard44A693REDDITCH AND BROMSGROVE C OF ARecurve Men8:30 Session
GILL Luke2350PARADOX ACompound Gentlemen11:30 Session
GINMAN Petra25D225DITCHLING A.C.Recurve Women8:30 Session
GONCALVES Jose13AAGBARCHERY GBCompound Men11:30 Session
GOODWIN Mark60D295HAMPSTEAD BLongbow Men11:30 Session
GOULD Steve21A2356DARK SIDE ACompound Men8:30 Session
GRAY Kevin42D1582SOUTH BUCKS ARecurve Men8:30 Session
GREEN Jodie24D225DITCHLING A.C.Recurve Women8:30 Session
GREEN Joshua48D2499UCLAN A (UNI)Recurve Men8:30 Session
GREENWOOD Hope4D1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Women11:30 Session
GROOM Rodney15AAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
GROSVENOR Paul59B2663ARCHERY FIT LONDONLongbow Men8:30 Session
GUNSTONE Neil10C333SWAN ACompound Men8:30 Session
HADFIELD Graham45AAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
HADFIELD Leigh49C921WINNINGTON PARK BRecurve Men11:30 Session
HAGON Luke60A337LEAVES GREEN BLongbow Men8:30 Session
HALL Conor40B739UNI OF BIRMINGHAM A.C.Recurve Men11:30 Session
HALL Robert18A46BANBRIDGE A.C.Compound Men8:30 Session
HALL Tom47B717UNI OF WARWICKRecurve Men8:30 Session
HALLIDAY-NODEN Rhona4B2327GRONANT BCompound Women8:30 Session
HALLIDAY-NODEN Rhona10C2327GRONANT BCompound Women11:30 Session
HAMILTON Dean11A1297BALLYVALLY A BANBRIDGECompound Men11:30 Session
HANNEMANN Anke29B441CITY OF CAMBRIDGE BRecurve Women8:30 Session
HARDING Keith53A2200CLICKERS A.C.Recurve Men11:30 Session
HARGREAVES Ken34B903KILLINGWORTH ARecurve Men8:30 Session
HARPER Kenneth36C299B OF HARROWRecurve Men8:30 Session
HARPER Rhys11C2327GRONANT BCompound Men11:30 Session
HARRIS Max48D1500NETHERHALL ARecurve Men11:30 Session
HARRIS Sheila6D692REDHILL ACompound Women11:30 Session
HARRISON Ron53D860WIGAN & ORRELL ARecurve Men8:30 Session
HASLAM Lewis20C1040ANCHOR B A.C.Compound Men11:30 Session
HASTIE Timothy51C780BOWBROOK ARecurve Men8:30 Session
HAWKER Lance47A197PENICUIK ARecurve Men11:30 Session
HAYNES Stephen24B438JOLLY A OF H&WCompound Men11:30 Session
HEALEY Penny31A780BOWBROOK ARecurve Women8:30 Session
HENFREY Callum57D268OXFORD UNI C OF ARecurve Men11:30 Session
HILL Pete42C2296WYMONDHAM ARecurve Men8:30 Session
HINCKLEY Phil45D295HAMPSTEAD BRecurve Men11:30 Session
HIRST Curtis21C118LINKS JUNIOR ACompound Men8:30 Session
HIRST Fiona28C119LINKS ARecurve Women8:30 Session
HO Eddie20B908B OF WALKERCompound Men11:30 Session
HODGKINSON Alec58A79LLANTARNAM A.C.Recurve Men11:30 Session
HOLDEN Ryan44DAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
HOLMES Alex9DAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
HOLMES Jacquie1B697EVESHAM ACCompound Women8:30 Session
HOLMES Simon12B1035DERWENT BCompound Men8:30 Session
HOMER Natasha33A203EDINBURGH UNI A.C. STUDENTSRecurve Women11:30 Session
HORNE Allan45C1210NOAK HILL ARecurve Men8:30 Session
HORNE Stephen49C458MAYFLOWER ARecurve Men8:30 Session
HORNER Benjamin21B2112AIM4SPORTCompound Men8:30 Session
HORNER Helen32D529KESTRELS ACRecurve Women11:30 Session
HORNER Jonathan51CAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
HOWELL James25B458MAYFLOWER ACompound Men11:30 Session
HOWLAND Peter54B790ISLE OF MAN A.C.Recurve Men8:30 Session
HOWSE James16B1246DEER PARK A LTDCompound Men8:30 Session
HUBBARD Sarah57D2296WYMONDHAM ALongbow Women8:30 Session
HUDSON Sheila60B810WHITE ROSE ALongbow Women11:30 Session
HUGHES Heather31B873NETHERMOSS ARecurve Women11:30 Session
HUMPHREYS Gwenda1126THE CASTLE ACompound Ladies11:30 Session
HUMPHREYS Joanne1126THE CASTLE ARecurve/Barebow Ladies11:30 Session
HUNT Peter33BAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
HUSTON Patrick42C2201EAST BELFAST A.C.Recurve Men11:30 Session
HYNDS Frank41B142CLYDE ARROWSRecurve Men8:30 Session
I - J - K - L - M
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
IMRIE Gillian39C197PENICUIK ARecurve Women11:30 Session
INGLIS David35A993SILVER SPOON BRecurve Men8:30 Session
IP Sherman55D717UNI OF WARWICKRecurve Men8:30 Session
IVANOV Kayleigh34A1261BALBARDIE ARecurve Women11:30 Session
IZZARD Alan35B2635KYUJUTSU A.C.Recurve Men8:30 Session
JACKSON Timothy26A717UNI OF WARWICKCompound Men11:30 Session
JAMIESON Gilbert40D1261BALBARDIE ARecurve Men11:30 Session
JANES Peter13D2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDCompound Men11:30 Session
JAWARA Foday22B226CRAWLEY A.C.Compound Men8:30 Session
JENNINGS Claudine1D1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Women8:30 Session
JERAM Sam17C419GOSPORT BCompound Men11:30 Session
JIBRAIL Jason57A2350PARADOX ARecurve Men11:30 Session
JONES Edwin54B1322LETHEN ARecurve Men11:30 Session
JONES Ellen36A268OXFORD UNI C OF ARecurve Women11:30 Session
JONES Paige2B2123BELVOIR ACompound Women8:30 Session
JUDD Michael52D458MAYFLOWER ARecurve Men11:30 Session
KALMARU Tapani21A1126THE CASTLE ACompound Men11:30 Session
KANNAN Sathish Kumar43D1582SOUTH BUCKS ARecurve Men8:30 Session
KATRIS Antonios55A142CLYDE ARROWSRecurve Men11:30 Session
KELLS Michael16A333SWAN ACompound Men11:30 Session
KELLY Jack19B441CITY OF CAMBRIDGE BCompound Men8:30 Session
KELSEY Harriet33B515B OF WARFIELDRecurve Women11:30 Session
KHAN Arfan49B938B OF BRUNTWOODRecurve Men8:30 Session
KING Emma56D1077UNI OF PLYMOUTHLongbow Women8:30 Session
KING Wendie33C458MAYFLOWER ARecurve Women11:30 Session
KOOLS Reginald19B2703INTERNATIONAL ACompound Men11:30 Session
LANE Kelly5B966BRAMCOTE A.C.Compound Women8:30 Session
LANE Nigel11B966BRAMCOTE A.C.Compound Men8:30 Session
LANE Thomas11D966BRAMCOTE A.C.Compound Men8:30 Session
LANGDON-WARD Nicola7A667BRIXHAM A LIMITEDCompound Women8:30 Session
LANGHAM-PHILLIPS Clare8B618SUPERMARINE BCompound Women8:30 Session
LANGTON Paula28C2627PEACOCK ARecurve Women11:30 Session
LARKINS Yulia39B312CRYSTAL PALACE BRecurve Women11:30 Session
LASZKOWICZ Neil17B1017B OF RUTLANDCompound Men8:30 Session
LAWSON Allan14B1035DERWENT BCompound Men8:30 Session
LEAROYD John47D545B OF INARecurve Men8:30 Session
LEDWICK Ben59D2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDLongbow Men8:30 Session
LEDWICK Hayden40C2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDRecurve Men8:30 Session
LEE David24A1013LEICESTER ANCIENT ORDER OF FORCompound Men11:30 Session
LEE Isabel28AAGBARCHERY GBRecurve Women11:30 Session
LENNON Rebecca6DAGBARCHERY GBCompound Women8:30 Session
LERICOLAIS Stephane55C813VALLEY B OF HUDDERSFIELDRecurve Men11:30 Session
LESSIMORE Anthony55D79LLANTARNAM A.C.Recurve Men11:30 Session
LEVITT Florence27C2627PEACOCK ARecurve Women11:30 Session
LIM Maiden26A2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Women8:30 Session
LOADER Victoria4B427ANDOVER ACompound Women11:30 Session
LOCK Oskars16C809YORK A SOCIETYCompound Men11:30 Session
LOWE Peter38C731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
LYON Nigel56A645LACE TOWN ARecurve Men11:30 Session
MACDUFF Keith38AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
MACKINNON Tara25C755WOLVERHAMPTON C OF ARecurve Women8:30 Session
MAHER Jonathan11C729ROYAL LEAMINGTON SPACompound Men8:30 Session
MAHER Tony59D472OAKFIELD ALongbow Men11:30 Session
MAN Kim40D2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Men8:30 Session
MANTRAVADI Pardha52B464WEST ESSEX BRecurve Men8:30 Session
MARCH Daron41C2296WYMONDHAM ARecurve Men8:30 Session
MARTEL David25C694MALVERN ACompound Men11:30 Session
MARTIN Sean46B35CITY OF BELFAST ACRecurve Men8:30 Session
MASON Harlie24C755WOLVERHAMPTON C OF ARecurve Women8:30 Session
MASON James10D1017B OF RUTLANDCompound Men8:30 Session
MASON Lucy2C1246DEER PARK A LTDCompound Women8:30 Session
MASSEY Alex44C43LISBURN CITY A.C.Recurve Men8:30 Session
MASSEY Gregory43C43LISBURN CITY A.C.Recurve Men8:30 Session
MCCARTHY Caitlin29C729ROYAL LEAMINGTON SPARecurve Women11:30 Session
MCCONVILLE Sophie27B35CITY OF BELFAST ACRecurve Women11:30 Session
MCCULLOUGH Stuart16A1297BALLYVALLY A BANBRIDGECompound Men8:30 Session
MCCUTCHEN Kate2B2663ARCHERY FIT LONDONCompound Women11:30 Session
MCGILLIVRAY Christopher13C2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men8:30 Session
MCINERNEY Kevin52B699DROITWICH ARCHERY SOCIETY LIMIRecurve Men11:30 Session
MCINTOSH Katrina8A333SWAN ACompound Women8:30 Session
MCLAREN Daniel47A1164CLYDE JUNIOR ARROWSRecurve Men8:30 Session
MEDHURST Charlie45B691REDHILL A JUNIORSRecurve Men11:30 Session
MENDES Mario14C2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men8:30 Session
METCALFE Jim13AAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
MEYER Johanna32C1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNIRecurve Women8:30 Session
MEYNEN DEGRYSE Lena6C2703INTERNATIONAL ACompound Women11:30 Session
MIDROUILLET Cecile5D357ASHFORD ACompound Women8:30 Session
MILLER Andy37A780BOWBROOK ARecurve Men8:30 Session
MINTER David14B421FOREST OF BERE BCompound Men11:30 Session
MITCHELL Lee19D2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men11:30 Session
MOON Sarah10AAGBARCHERY GBCompound Women11:30 Session
MOONEY Jessica28B717UNI OF WARWICKRecurve Women8:30 Session
MOULE Jennifer1B2663ARCHERY FIT LONDONCompound Women11:30 Session
MOUNT Lindsey25A2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Women8:30 Session
MUNSON Alan1561BLUE ARROWS A.C.Recurve/Barebow Gentlemen11:30 Session
N - O - P - R - S
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
NAIRN Thomas51D1143ALSAGER JUNIOR ARecurve Men11:30 Session
NASH Roy54D938B OF BRUNTWOODRecurve Men11:30 Session
NASH Tim11B2113BRIGHTON BCompound Men11:30 Session
NESBITT Mark42D1297BALLYVALLY A BANBRIDGERecurve Men11:30 Session
NESET Rolf48B2081BANBURY CROSS ARecurve Men8:30 Session
NEVE Matthew10B1697PERRISWOOD BCompound Men8:30 Session
NEWBY Imogen37B483BRAINTREE BRecurve Women11:30 Session
NEWNES Alex59A1759ABER A (UNI)Longbow Men11:30 Session
NIGHTINGALE Andrew17D427ANDOVER ACompound Men8:30 Session
NILSSON Jessica9C1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Women11:30 Session
NIRKKO Jessica57B203EDINBURGH UNI A.C. STUDENTSLongbow Women8:30 Session
ORME Asha25B618SUPERMARINE BRecurve Women8:30 Session
ORME Michelle24B618SUPERMARINE BRecurve Women8:30 Session
ORTON Monty37C731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
OUTRAM Adam25AAGBARCHERY GBCompound Men11:30 Session
OUTRAM Ellie3CAGBARCHERY GBCompound Women11:30 Session
PADMORE Lee17D940BEBINGTON ACompound Men11:30 Session
PAGE Ellie27A731MERIDEN A.C.Recurve Women8:30 Session
PALMER Freya37D691REDHILL A JUNIORSRecurve Women11:30 Session
PARKER Alex15B1246DEER PARK A LTDCompound Men8:30 Session
PARKER Jonathan33AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
PARTINGTON Garry49D871ROCHDALE C OF ARecurve Men11:30 Session
PARVESS Mike20BAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
PASCALL Monique26C755WOLVERHAMPTON C OF ARecurve Women8:30 Session
PATAK Zoltan13B2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men11:30 Session
PATTERSON David58C2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Men11:30 Session
PAUL Ruby31D983WELLINGBOROUGH OPEN ACRecurve Women11:30 Session
PEAKE Liam23C943NORTH CHESHIRE BCompound Men11:30 Session
PEARSON Gareth51B1141THIRSK BRecurve Men8:30 Session
PEDZIWIATR Jacek15AAGBARCHERY GBCompound Men11:30 Session
PERKINS Anna34C569CLEVE JUNIORSRecurve Women11:30 Session
PETERS Graham60C1246DEER PARK A LTDLongbow Men11:30 Session
PETERS Molly34D1246DEER PARK A LTDRecurve Women11:30 Session
PETRE Iulia6A2209CORBY ACompound Women8:30 Session
PHILLIPS David40A79LLANTARNAM A.C.Recurve Men11:30 Session
PHILPOTT Jake14AAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
PIKE William48C717UNI OF WARWICKRecurve Men8:30 Session
PINDER Paul19A57RADNOR FORESTERSCompound Men8:30 Session
PINDER Ryan41D57RADNOR FORESTERSRecurve Men11:30 Session
PINE Phoebe5A1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
PIPER Eleanor32C246WOKING A.C.Recurve Women11:30 Session
PIPER Louisa31C246WOKING A.C.Recurve Women11:30 Session
PITMAN Bryony32B214WORTHING ACRecurve Women8:30 Session
PLATT Callum55B731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
POLLITT Andrew13D932CHESHIRE COUNTY BCompound Men8:30 Session
POYSER Darren Dean22C1363BURTON JOYCE ACompound Men11:30 Session
PRATT Simon58B333SWAN ALongbow Men8:30 Session
PREECE Rosemary1A1246DEER PARK A LTDCompound Women11:30 Session
PRIDE Euan19C1843MILNES HIGH ACCompound Men11:30 Session
PRIEELS Sarah3D1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Women8:30 Session
PRIOR Dean51A780BOWBROOK ARecurve Men8:30 Session
PRIOR Erin1C618SUPERMARINE BCompound Women8:30 Session
PRIOR John41A618SUPERMARINE BRecurve Men11:30 Session
PUNJABI Shauna29C263CHESSINGTON BRecurve Women8:30 Session
RADIGAN Cameron48A1565LARGS JUNIORRecurve Men11:30 Session
RAHMAN Jamal53C739UNI OF BIRMINGHAM A.C.Recurve Men11:30 Session
RALLS Luke26C1501R.N. SOUTH COAST ACompound Men11:30 Session
RAMDEEN Stephen18B252ROYAL RICHMOND ACCompound Men8:30 Session
RAVENSCROFT Adam16B731MERIDEN A.C.Compound Men11:30 Session
REECE Tracy9A72LLANDAFF CITY BCompound Women11:30 Session
REES Sam18C739UNI OF BIRMINGHAM A.C.Compound Men11:30 Session
REID Chris44C782ALLSCOTT HEATH ARecurve Men11:30 Session
REID Jacob43C782ALLSCOTT HEATH ARecurve Men11:30 Session
RICHARDS Carl15C731MERIDEN A.C.Compound Men8:30 Session
RIDDING Dru20D2411MILLOM ACompound Men8:30 Session
RIDES Connor55C755WOLVERHAMPTON C OF ARecurve Men8:30 Session
ROADKNIGHT Katie29D691REDHILL A JUNIORSRecurve Women8:30 Session
ROBB Kirsty7D1261BALBARDIE ACompound Women11:30 Session
ROBERTS Paul23B729ROYAL LEAMINGTON SPACompound Men8:30 Session
ROSSETTI Charlotte26B717UNI OF WARWICKRecurve Women8:30 Session
ROWE Alex52C656MOUNTS BAY A.C.Recurve Men8:30 Session
ROY Robert37D731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
RUSSELL Sarah28D532CLOPHILL A.C.Recurve Women8:30 Session
RUTLAND Anne5D684WYRE FOREST C OF ACompound Women11:30 Session
SAMBRIDGE Marion2A1845SILVER ARROW ACompound Women8:30 Session
SARGEANT Bayley-Rose7B351CANTERBURY ACompound Women11:30 Session
SCOTT Andrew21D654REDRUTH ACompound Men11:30 Session
SCOTT Simon22D1035DERWENT BCompound Men11:30 Session
SEATON Paul9B1017B OF RUTLANDCompound Men8:30 Session
SEEZ Carol-Anne29D197PENICUIK ARecurve Women11:30 Session
SEEZ David53A197PENICUIK ARecurve Men8:30 Session
SEEZ Joe54C195PENICUIK JUNIOR ACRecurve Men11:30 Session
SEWELL Tony23B465TUDOR ACompound Men11:30 Session
SHAW Adam23C570CLEVE ACompound Men8:30 Session
SHEPHERD Russell53B564BLACK & GOLD ARecurve Men11:30 Session
SHIPLEY Adam53C870ST HELENS ARecurve Men8:30 Session
SHIRLEY Kieran46B870ST HELENS ARecurve Men11:30 Session
SILALE Augustinas56C268OXFORD UNI C OF ARecurve Men11:30 Session
SIMS Daniel52A348B OF DARENTEFORDRecurve Men11:30 Session
SINGER Adam59AAGBARCHERY GBLongbow Men8:30 Session
SINNETT-SMITH Lydia2D441CITY OF CAMBRIDGE BCompound Women11:30 Session
SKILTON Piers47B1561BLUE ARROWS A.C.Recurve Men11:30 Session
SMITH Anne38B1005THE FOXESRecurve Women11:30 Session
SMITH Matthew36B2002RAF CONINGSBY ARecurve Men8:30 Session
SMITH Sarah35A1035DERWENT BRecurve Women11:30 Session
SMITTON Daniel51D374THE GREEN DRAGON BRecurve Men8:30 Session
SPACKMAN Lucy8C521READING ACompound Women8:30 Session
SPEED Daniel57C966BRAMCOTE A.C.Recurve Men11:30 Session
SPEIGHT Mark25D907CLEADON ACompound Men11:30 Session
SPENCER-NICE Riley50A1246DEER PARK A LTDRecurve Men11:30 Session
SPINKS Abbie5C993SILVER SPOON BCompound Women8:30 Session
STANBURY Scott42AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
STANLEY John46D295HAMPSTEAD BRecurve Men11:30 Session
STEPHENSON Rebecca37A871ROCHDALE C OF ARecurve Women11:30 Session
STOWELL Ian60B2343THE LONGBOW CLUBLongbow Men8:30 Session
STREET Graham52D1501R.N. SOUTH COAST ARecurve Men8:30 Session
STRONACH Paul17B1708GORDANO VALLEY ACompound Men11:30 Session
SUSCA Thomas41AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
SUTHERLAND Bryan56D2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORDRecurve Men11:30 Session
SWIGON Wlodzimierz15D729ROYAL LEAMINGTON SPACompound Men8:30 Session
SWORD Michelle3A333SWAN ACompound Women8:30 Session
T - U - V - W - Y - Z
Athlete
Target
Country or State Code
Country or State Code
Event
Session
TAPP Harry50BAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
TATE Jonathan53B474CLACTON ARecurve Men8:30 Session
TAYLOR James33D903KILLINGWORTH ARecurve Men8:30 Session
TEBBS Carl49B529KESTRELS ACRecurve Men11:30 Session
THOMAS Ieuan11AAGBARCHERY GBCompound Men8:30 Session
THOMAS Nathan12C1035DERWENT BCompound Men11:30 Session
THOMAS-PRAUSE Gareth52C210THE HIGH WEALD ACRecurve Men11:30 Session
THOMAS-PRAUSE Kai12A210THE HIGH WEALD ACCompound Men11:30 Session
THOMPSON Daniel39AAGBARCHERY GBRecurve Men8:30 Session
TIGER-SMITH Eugene12C2663ARCHERY FIT LONDONCompound Men8:30 Session
TIMMINS David41B272OXFORD ARecurve Men11:30 Session
TIPPING Rebekah39AAGBARCHERY GBRecurve Women11:30 Session
TODD Glenn58AAGBARCHERY GBLongbow Men8:30 Session
TOHOVITIS George19C962WELBECK ACompound Men8:30 Session
TRIPP Joseph42B1077UNI OF PLYMOUTHRecurve Men8:30 Session
TROUT Sarah9A697EVESHAM ACCompound Women8:30 Session
TRUDGILL Ben50D1014KIRBY MUXLOE ACRecurve Men11:30 Session
TWAROWSKI Michal49D252ROYAL RICHMOND ACRecurve Men8:30 Session
TWIGG Rob59C660EXMOUTH ALongbow Men8:30 Session
TWIGG Sophie56C660EXMOUTH ALongbow Women8:30 Session
UPFOLD Liam226CRAWLEY A.C.Compound Gentlemen11:30 Session
UUSNÄKKI Paula31D1255LIVERPOOL UNI A.C.Recurve Women8:30 Session
VANETTI Paul48B268OXFORD UNI C OF ARecurve Men11:30 Session
VAUGHAN Matthew44B691REDHILL A JUNIORSRecurve Men11:30 Session
WALKER David48A2229SAGITTARIIRecurve Men8:30 Session
WALLACH Michael43BAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
WALSH Jake17A1297BALLYVALLY A BANBRIDGECompound Men8:30 Session
WARNER Lizzie35C1014KIRBY MUXLOE ACRecurve Women11:30 Session
WATSON Gavin35C427ANDOVER ARecurve Men8:30 Session
WATSON Mary58B2627PEACOCK ALongbow Women11:30 Session
WATSON Ruth3B427ANDOVER ACompound Women11:30 Session
WAYMAN David26B1390HINXWORTH A.C.Compound Men11:30 Session
WEBSTER Collette38A1759ABER A (UNI)Recurve Women11:30 Session
WENCH Makayla6C2081BANBURY CROSS ACompound Women8:30 Session
WENCH Nick18C2081BANBURY CROSS ACompound Men8:30 Session
WHEELER Robert45A693REDDITCH AND BROMSGROVE C OF ARecurve Men8:30 Session
WHITE Christopher15B731MERIDEN A.C.Compound Men11:30 Session
WHITE Richard47C263CHESSINGTON BRecurve Men8:30 Session
WHITTINGHAM Alistair11D1311EDINBURGH UNI A.C. ALUMNICompound Men11:30 Session
WHITTINGHAM Derek12D932CHESHIRE COUNTY BCompound Men8:30 Session
WHITWORTH Elizabeth35B692REDHILL ARecurve Women11:30 Session
WILLCOX Norman60C1654BLANDY JENKINS ALongbow Men8:30 Session
WILLIAMS Amelia3C1246DEER PARK A LTDCompound Women8:30 Session
WILLIAMS Colin22A66NEATH ACompound Men8:30 Session
WILLIAMS Connor55B1380UNI OF EXETER ACRecurve Men11:30 Session
WILLIAMS Karen30C660EXMOUTH ARecurve Women8:30 Session
WILLIAMS Scott58C660EXMOUTH ALongbow Men8:30 Session
WILSON Amanda7B1800B OF ST MARY'SCompound Women8:30 Session
WILSON Scott12D1800B OF ST MARY'SCompound Men11:30 Session
WISE Alex46D908B OF WALKERRecurve Men8:30 Session
WOLFENDALE Sue29B2327GRONANT BRecurve Women11:30 Session
WONG Matthew24C118LINKS JUNIOR ACompound Men11:30 Session
WOOD Antony49A262C M O BRecurve Men11:30 Session
WOODFIELD Richard46A731MERIDEN A.C.Recurve Men8:30 Session
WOODGATE Christopher15C717UNI OF WARWICKCompound Men11:30 Session
WRIGHT Gary54D1766GREAT RISSINGTON ARecurve Men8:30 Session
WRIGHT Liam22C966BRAMCOTE A.C.Compound Men8:30 Session
WRIGHT Luca43AAGBARCHERY GBRecurve Men11:30 Session
YATES Andrew51A780BOWBROOK ARecurve Men11:30 Session
YEOMAN Marcus14D649YELVERTON BCompound Men8:30 Session
YOUNG Kirsty37C410CODY BRecurve Women11:30 Session
ZAMOR Yel24A2663ARCHERY FIT LONDONRecurve Women8:30 Session