Sundsvallspilen
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
Timrå Sporthall, from 20-10-2018 to 20-10-2018
Deltagarlista grupperad på tavla
 
Omgång 1
Tavla
Skytt
Förening/Land
Klubb-/Landsnamn
Tävling
1AARONSSON Eva4080TIMRÅ AIFLongbow Elit Damer
1BHÖGSTEDT Marie20980STOCKA BSKLongbow Elit Damer
2ALÖÖV Katarina26335JÄMTLANDS BSKLongbow Elit Damer
2BPERSSON Carina7848ÖSTERSUNDS BSKLongbow Elit Damer
3AHANSSON Thomas7848ÖSTERSUNDS BSKLongbow Elit Herrar
3BHÖGSTEDT Fredrik20980STOCKA BSKLongbow Elit Herrar
4AHÖÖG Mattias4080TIMRÅ AIFLongbow Elit Herrar
4B
5AKRUG Silvia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit Herrar
5BKARLSSON Lennart7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit Herrar
6ANILSSON Therése2503IF KARLSVIKRecurve Elit Herrar
6BNILSSON Stefan2503IF KARLSVIKRecurve Elit Herrar
7ASTRID André4080TIMRÅ AIFRecurve Junior 16 Herrar
7BWESTLING Herman7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Herrar
8ABERGMAN Alfons2503IF KARLSVIKRecurve Junior 16 Herrar
8BLINDSJÖ Linn26335JÄMTLANDS BSKRecurve Junior 16 Damer
9AGEORGSSON Anna7848ÖSTERSUNDS BSKRecurve Junior 16 Damer
9BLIND Cecilia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Junior 16 Damer
10AJOKI Petra33994BSK IGGESUNDBarebow Junior 16 Damer
10BNILSSON Kenneth4080TIMRÅ AIFRecurve Master 50 Herrar
11ASUNDSTRÖM Tomas4080TIMRÅ AIFRecurve Master 50 Herrar
11B
12A
12B
13ADECKER Emil2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Herrar
13BREDBRINK Zak7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
14ASUNDSTRÖM Albin4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 Herrar
14BWESTLING Victor7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
15AENGELMARK Alfred7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
15BHOLMSTRÖM Agnes2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
16AMODIG Malte7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 Herrar
16B
17AZERROUKI Aicha2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 Damer
17B
18AWALLIN Emil4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 Herrar
18BLUNDSTRÖM Adam4080TIMRÅ AIFBarebow Cadet 13 Herrar
19ASTEGEBY Olivia7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Knatte 10 Damer
19BLUNDIN Linnea7848ÖSTERSUNDS BSKBarebow Knatte 10 Damer