Sundsvallspilen
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
Timrå Sporthall, from 20-10-2018 to 20-10-2018
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
2503IF KARLSVIK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BERGMAN Alfons8ARecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
DECKER Emil13ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
DECKER Emma16BRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
HOLMSTRÖM Agnes15BRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
NILSSON Stefan6BRecurve Elit HerrarOmg. 1
NILSSON Therése6ARecurve Elit HerrarOmg. 1
ZERROUKI Aicha17ARecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
4080TIMRÅ AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ARONSSON Eva1ALongbow Elit DamerOmg. 1
HÖÖG Mattias4ALongbow Elit HerrarOmg. 1
LUNDSTRÖM Adam18BBarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
NILSSON Kenneth10BRecurve Master 50 HerrarOmg. 1
ÖSTMAN Per12BCompound Elit HerrarOmg. 1
PETTERSSON Jacob12ACompound Elit HerrarOmg. 1
STRID André7ARecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
SUNDSTRÖM Albin14ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
SUNDSTRÖM Tomas11ARecurve Master 50 HerrarOmg. 1
WALLIN Emil18ABarebow Cadet 13 HerrarOmg. 1
7848ÖSTERSUNDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GEORGSSON Anna9ARecurve Junior 16 DamerOmg. 1
HANSSON Thomas3ALongbow Elit HerrarOmg. 1
LUNDIN Linnea19BBarebow Knatte 10 DamerOmg. 1
PERSSON Carina2BLongbow Elit DamerOmg. 1
PERSSON Gösta11BRecurve Master 50 HerrarOmg. 1
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ENGELMARK Alfred15ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
KARLSSON Lennart5BInstinctive Elit HerrarOmg. 1
KRUG Silvia5AInstinctive Elit HerrarOmg. 1
LIND Cecilia9BRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
MODIG Malte16ARecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
REDBRINK Zak13BRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
STEGEBY Olivia19ARecurve Knatte 10 DamerOmg. 1
WESTLING Herman7BRecurve Junior 16 HerrarOmg. 1
WESTLING Victor14BRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
20980STOCKA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HÖGSTEDT Fredrik3BLongbow Elit HerrarOmg. 1
HÖGSTEDT Marie1BLongbow Elit DamerOmg. 1
26335JÄMTLANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDSJÖ Linn8BRecurve Junior 16 DamerOmg. 1
LÖÖV Katarina2ALongbow Elit DamerOmg. 1
33994BSK IGGESUND
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOKI Petra10ABarebow Junior 16 DamerOmg. 1