Oktoberträffen
BSK Hudik (Hudik)
Idrottshallen Hudiksvall, from 07-10-2018 to 7-10-2018
Resultatlista Skjutstil och åldersklass - individuell
 
Recurve - Knatte 10 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1WESTRIN Liam20980Stocka BSK255/ 1244/ 1499925
Recurve - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1DECKER Emil2503IF Karlsvik253/ 1262/ 15151221
Recurve - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1DECKER Emma2503IF Karlsvik242/ 1265/ 15071414
Recurve - Junior 16 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1STRID André4080Timrå AIF222/ 1235/ 1457514
Recurve - Junior 16 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ÅNGMAN Sabina2503IF Karlsvik207/ 1217/ 1424617
Recurve - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1NILSSON Stefan2503IF Karlsvik283/ 1285/ 15683618
2ERIKSSON Dennis20980Stocka BSK273/ 2266/ 25392124
3NILSSON Therése2503IF Karlsvik251/ 3262/ 3513726
Recurve - Master 50 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1NILSSON Kenneth4080Timrå AIF266/ 1257/ 15231521
2PERSSON Gösta7848Östersunds BSK238/ 2226/ 24641215
3SELINDER Birgitta2503IF Karlsvik174/ 3171/ 3345112
Barebow - Knatte 10 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1LILJEMARK Gustav40385BSK Edsbyn234/ 1203/ 2437516
2SUNDIN WALLNER Eddie7842BSK Hudik202/ 2225/ 1427213
Barebow - Knatte 10 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1BJÖRKLUND Greta40385BSK Edsbyn201/ 1171/ 137209
Barebow - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1OLSSON Bobbo39816Föreningen Wij Bågskyttar Ocke212/ 1222/ 1434413
Barebow - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1VOXLIN Elvira40385BSK Edsbyn252/ 1268/ 15201619
2VIKLUND Emma40385BSK Edsbyn130/ 298/ 222812
Barebow - Junior 16 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1OLSSON Ture39816Föreningen Wij Bågskyttar Ocke219/ 1199/ 1418411
Barebow - Junior 16 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1JOKI Petra33994BSK Iggesund232/ 1236/ 1468821
Barebow - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1JONSSON Erik40385BSK Edsbyn274/ 1283/ 15573218
2BJÖRKLUND Lina40385BSK Edsbyn262/ 2254/ 25161321
Compound - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1GRIP Agnes33994BSK Iggesund228/ 1222/ 1450115
Compound - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ANDERLE Mikael7908BSK Sturarna296/ 1291/ 15874713
2MÄMMELÄ Raimo Taisto Antero7840Bollnäs BK267/ 2273/ 25401239
3JENSEN Christian50998Ljusdal Archery Club150/ 3135/ 328507
Longbow - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1HÖGSTEDT Fredrik20980Stocka BSK266/ 1267/ 15332220
2SUNDBERG Liam33994BSK Iggesund260/ 2260/ 25201816
3HÖÖG Mattias4080Timrå AIF259/ 3258/ 35171519
4JOHANSSON Ola33994BSK Iggesund242/ 4242/ 54841313
5GRÄNTZ Erik20980Stocka BSK229/ 7253/ 4482722
6SÖDERBERG Leif20980Stocka BSK241/ 5235/ 64761210
7SUNDBERG Roy33994BSK Iggesund232/ 6225/ 7457812
Longbow - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1WOXBLOM Ann-Christin40385BSK Edsbyn242/ 1225/ 2467119
2BERGSTRÖM Berit7842BSK Hudik218/ 4249/ 1467720
3HÖGSTEDT Marie20980Stocka BSK241/ 2222/ 3463711
4PERSSON Carina7848Östersunds BSK233/ 3203/ 5436315
5ARONSSON Eva4080Timrå AIF184/ 5205/ 438959
Instinctive - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1JENSEN Ivar50998Ljusdal Archery Club210/ 1192/ 1402411
Instinctive - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1KARLSSON Lennart7850Sundsvall-Ortvikens BK276/ 1272/ 15482522
2KRUG Silvia7850Sundsvall-Ortvikens BK207/ 2215/ 242259
3PIHLSTRÖM Karl-Erik33994BSK Iggesund203/ 3206/ 340967
Back