Latvijas ?empion?ts loka auan? Latvijas čempionāts loka šaušanā
Latvijas loka šaušanas federālcija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē "Pļava", from 08-09-2018 to 9-09-2018
Latvijas ?empion?ts loka auan?
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Kvalifikācija Olimpiskais loks
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
9AMELLE IevaLAT-LPKLPK/AMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
9BBĀRENE IrīnaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
9CFOMENKO VeronikaLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Sievietes
10ADEŅISENOKA Līga IlonaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
10BTRINKŪNA Kintija LaimaLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Sievietes
11AKONONOVA JeļenaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
11BSKELTONA MaijaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
11CSPĀĢE MadaraLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks Sievietes
12AMATVEJEVA RimmaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
12BSIKSNA EvijaLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Sievietes
13AGERASIMOVS IgorsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
13BŠUKIS ArmandsLAT-STISTIEGRAOlimpiskais loks Vīrieši
13CBLĀZE DāvisLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
14ALAPSIŅŠ EduardsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
14BSAARS RaivoLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
14COPOLCENOVS AleksejsLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
15AKAZUSS MarkLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
15BDERBAKOVS AndrejsLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Vīrieši
15CAVSJUKS ViktorsLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks Vīrieši
16AKONONOVS GļebsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
16BSIŅŅIKOVS NikolajsLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks Vīrieši
16CKURBYKO VladimirLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks Vīrieši
17APODIŅŠ ArnisLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
17BFROLOVS MihailsLAT-FRMFRAMOlimpiskais loks Vīrieši
17CSMELOV PhilippLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks Vīrieši
18ADUBKEVIČS InārsLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks Vīrieši
18BSPĀĢIS AigarsLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks Vīrieši
18CVEIDE OskarsDCUADCU ARCHERYOlimpiskais loks Vīrieši
Kvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AKIRILOVS PēterisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
1BDREIMANIS EdgarsLAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
1CAZARKEVICH YuliyaARCARCHERY CLUBTradicionālais loks Sievietes
2ALIGNICKIS ArnisLAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
2BBERZINS JānisLAT-STISTIEGRATradicionālais loks Vīrieši
3ANOVADS KristapsLAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks Vīrieši
3BKADIKE ReginaLAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks Sievietes
4AMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT-ODIODISEJSKompaktloks Vīrieši
4BBĒNIŅŠ AndrisLAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
4CLIEPA KrišjānisLAT-AMAAMAZONESKompaktloks Vīrieši
5AAVSJUKS ViktorsLAT-ODIODISEJSKompaktloks Vīrieši
5BŠILOVS EdgarsLAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks Vīrieši
5CVAGANOVS RobertsLAT-AMAAMAZONESKompaktloks Vīrieši
6AGRĪNVALDE JanetaLAT-ODIODISEJSKompaktloks Sievietes
6BOLEKSEJENKO JūlijaLAT-ATLATLANTISKompaktloks Sievietes
6CSTRAZDIŅŠ TomsLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRAKompaktloks Vīrieši
7AĀRENIEKS ViestursLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Vīrieši
7BRJABKOVA MarinaLAT-AIMAIM ARCHERYNeaprīkots loks Sievietes
7CĀRENIECE KristīneLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks Sievietes
8AGŪTMANIS RaimondsLAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Vīrieši
8BPOPOVS PāvelsLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks Vīrieši
8CVIITANEN TimoKRKU-RYNeaprīkots loks Vīrieši