Latvijas ?empion?ts loka auan? Latvijas čempionāts loka šaušanā
Latvijas loka šaušanas federālcija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē "Pļava", from 08-09-2018 to 9-09-2018
Latvijas ?empion?ts loka auan?
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BMNeaprīkots loks Vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
KRKU-RY
008CVIITANEN TimoKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
007AĀRENIEKS ViestursKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
008AGŪTMANIS RaimondsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-CURCURLAND
008BPOPOVS PāvelsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
BWNeaprīkots loks Sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
007BRJABKOVA MarinaKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT00CITS / VIESIS
007CĀRENIECE KristīneKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
CMKompaktloks Vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
004BBĒNIŅŠ AndrisKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
005BŠILOVS EdgarsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-AMAAMAZONES
004CLIEPA KrišjānisKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
005CVAGANOVS RobertsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRA
006CSTRAZDIŅŠ TomsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-ODIODISEJS
005AAVSJUKS ViktorsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
004AMEĻEŠKEVIČS SergejsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT03ODISEJS
TITOVS AleksandrsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
CWKompaktloks Sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-ATLATLANTIS
006BOLEKSEJENKO JūlijaKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-ODIODISEJS
006AGRĪNVALDE JanetaKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LMTradicionālais loks Vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
001BDREIMANIS EdgarsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
001AKIRILOVS PēterisKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
002ALIGNICKIS ArnisKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
003ANOVADS KristapsKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-STISTIEGRA
002BBERZINS JānisKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LWTradicionālais loks Sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
ARCARCHERY CLUB
001CAZARKEVICH YuliyaKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-AMAAMAZONES
003BKADIKE ReginaKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
RMOlimpiskais loks Vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
DCUADCU ARCHERY
018CVEIDE OskarsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-AIMAIM ARCHERY
015BDERBAKOVS AndrejsKvalifikācija Olimpiskais loks
016BSIŅŅIKOVS NikolajsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
018BSPĀĢIS AigarsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-AMAAMAZONES
018ADUBKEVIČS InārsKvalifikācija Olimpiskais loks
013AGERASIMOVS IgorsKvalifikācija Olimpiskais loks
015AKAZUSS MarkKvalifikācija Olimpiskais loks
016AKONONOVS GļebsKvalifikācija Olimpiskais loks
014ALAPSIŅŠ EduardsKvalifikācija Olimpiskais loks
017APODIŅŠ ArnisKvalifikācija Olimpiskais loks
014BSAARS RaivoKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-FRMFRAM
017BFROLOVS MihailsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-ODIODISEJS
015CAVSJUKS ViktorsKvalifikācija Olimpiskais loks
013CBLĀZE DāvisKvalifikācija Olimpiskais loks
014COPOLCENOVS AleksejsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-STISTIEGRA
013BŠUKIS ArmandsKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT00CITS / VIESIS
016CKURBYKO VladimirKvalifikācija Olimpiskais loks
017CSMELOV PhilippKvalifikācija Olimpiskais loks
RWOlimpiskais loks Sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT-AIMAIM ARCHERY
009CFOMENKO VeronikaKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-AMAAMAZONES
009BBĀRENE IrīnaKvalifikācija Olimpiskais loks
010ADEŅISENOKA Līga IlonaKvalifikācija Olimpiskais loks
011AKONONOVA JeļenaKvalifikācija Olimpiskais loks
012AMATVEJEVA RimmaKvalifikācija Olimpiskais loks
012BSIKSNA EvijaKvalifikācija Olimpiskais loks
011BSKELTONA MaijaKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-LINLINDALES UGUNS
011CSPĀĢE MadaraKvalifikācija Olimpiskais loks
010BTRINKŪNA Kintija LaimaKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-LPKLPK/AMAZONES
009AMELLE IevaKvalifikācija Olimpiskais loks