Latvijas ?empion?ts loka auan? Latvijas čempionāts loka šaušanā
Latvijas loka šaušanas federālcija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē "Pļava", from 08-09-2018 to 9-09-2018
Latvijas ?empion?ts loka auan?
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
ARCARCHERY CLUB
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
AZARKEVICH Yuliya1CTradicionālais loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
DCUADCU ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
VEIDE Oskars18COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
KRKU-RY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
VIITANEN Timo8CNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-AIMAIM ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BĒNIŅŠ Andris4BKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
DERBAKOVS Andrejs15BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
FOMENKO Veronika9COlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
RJABKOVA Marina7BNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
ŠILOVS Edgars5BKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
SIŅŅIKOVS Nikolajs16BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-ALARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ĀRENIEKS Viesturs7ANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
GŪTMANIS Raimonds8ANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
SPĀĢIS Aigars18BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-AMAAMAZONES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BĀRENE Irīna9BOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
DEŅISENOKA Līga Ilona10AOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
DUBKEVIČS Inārs18AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
GERASIMOVS Igors13AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
KADIKE Regina3BTradicionālais loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
KAZUSS Mark15AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
KONONOVA Jeļena11AOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
KONONOVS Gļebs16AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAPSIŅŠ Eduards14AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LIEPA Krišjānis4CKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
MATVEJEVA Rimma12AOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
PODIŅŠ Arnis17AOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SAARS Raivo14BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SIKSNA Evija12BOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
SKELTONA Maija11BOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
VAGANOVS Roberts5CKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-ATLATLANTIS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
OLEKSEJENKO Jūlija6BKompaktloks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-CURCURLAND
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
POPOVS Pāvels8BNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-FRMFRAM
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
FROLOVS Mihails17BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-LINLINDALES UGUNS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
SPĀĢE Madara11COlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
TRINKŪNA Kintija Laima10BOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-LPKLPK/AMAZONES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
MELLE Ieva9AOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-ODIODISEJS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
AVSJUKS Viktors5AKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
AVSJUKS Viktors15COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
BLĀZE Dāvis13COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
GRĪNVALDE Janeta6AKompaktloks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
MEĻEŠKEVIČS Sergejs4AKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
OPOLCENOVS Aleksejs14COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-SAVSAVAGE ARCHER
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
DREIMANIS Edgars1BTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
KIRILOVS Pēteris1ATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LIGNICKIS Arnis2ATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
NOVADS Kristaps3ATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT-STISTIEGRA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BERZINS Jānis2BTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
ŠUKIS Armands13BOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
STRAZDIŅŠ Toms6CKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LAT00CITS / VIESIS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ĀRENIECE Kristīne7CNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
KURBYKO Vladimir16COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SMELOV Philipp17COlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAT03ODISEJS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
TITOVS AleksandrsKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks