Latvijas ?empion?ts loka auan? Latvijas čempionāts loka šaušanā
Latvijas loka šaušanas federālcija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta bāzē "Pļava", from 08-09-2018 to 9-09-2018
Latvijas ?empion?ts loka auan?
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
Ā - A - B
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ĀRENIECE Kristīne7CLAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
ĀRENIEKS Viesturs7ALAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
AVSJUKS Viktors5ALAT-ODIODISEJSKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
AVSJUKS Viktors15CLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
AZARKEVICH Yuliya1CARCARCHERY CLUBTradicionālais loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
BĀRENE Irīna9BLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
BĒNIŅŠ Andris4BLAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
BERZINS Jānis2BLAT-STISTIEGRATradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
BLĀZE Dāvis13CLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
D - F - G
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
DEŅISENOKA Līga Ilona10ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
DERBAKOVS Andrejs15BLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
DREIMANIS Edgars1BLAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
DUBKEVIČS Inārs18ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
FOMENKO Veronika9CLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
FROLOVS Mihails17BLAT-FRMFRAMOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
GERASIMOVS Igors13ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
GRĪNVALDE Janeta6ALAT-ODIODISEJSKompaktloks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
GŪTMANIS Raimonds8ALAT-ALARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
K - L
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
KADIKE Regina3BLAT-AMAAMAZONESTradicionālais loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
KAZUSS Mark15ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
KIRILOVS Pēteris1ALAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
KONONOVA Jeļena11ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
KONONOVS Gļebs16ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
KURBYKO Vladimir16CLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LAPSIŅŠ Eduards14ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
LIEPA Krišjānis4CLAT-AMAAMAZONESKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
LIGNICKIS Arnis2ALAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
M - N - O - P - R
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MATVEJEVA Rimma12ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
MEĻEŠKEVIČS Sergejs4ALAT-ODIODISEJSKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
MELLE Ieva9ALAT-LPKLPK/AMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
NOVADS Kristaps3ALAT-SAVSAVAGE ARCHERTradicionālais loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
OLEKSEJENKO Jūlija6BLAT-ATLATLANTISKompaktloks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
OPOLCENOVS Aleksejs14CLAT-ODIODISEJSOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
PODIŅŠ Arnis17ALAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
POPOVS Pāvels8BLAT-CURCURLANDNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
RJABKOVA Marina7BLAT-AIMAIM ARCHERYNeaprīkots loks SievietesKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
S - Š
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SAARS Raivo14BLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SIKSNA Evija12BLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
SIŅŅIKOVS Nikolajs16BLAT-AIMAIM ARCHERYOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SKELTONA Maija11BLAT-AMAAMAZONESOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
SMELOV Philipp17CLAT00CITS / VIESISOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
SPĀĢE Madara11CLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
SPĀĢIS Aigars18BLAT-ALARCHERY LIEPĀJAOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
STRAZDIŅŠ Toms6CLAT-ĶŠĶEKAVAS ŠAUTRAKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
ŠILOVS Edgars5BLAT-AIMAIM ARCHERYKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
ŠUKIS Armands13BLAT-STISTIEGRAOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
T - V
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
TITOVS AleksandrsLAT03ODISEJSKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
TRINKŪNA Kintija Laima10BLAT-LINLINDALES UGUNSOlimpiskais loks SievietesKvalifikācija Olimpiskais loks
VAGANOVS Roberts5CLAT-AMAAMAZONESKompaktloks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks
VEIDE Oskars18CDCUADCU ARCHERYOlimpiskais loks VīriešiKvalifikācija Olimpiskais loks
VIITANEN Timo8CKRKU-RYNeaprīkots loks VīriešiKvalifikācija neaprīkotais, tradicionālais un kompaktloks