The Archery GB Youth Festival 2018
Archery GB (AGB)
Lilleshall NSCC, TF10 9AT, from 29-07-2018 to 3-08-2018
The Archery GB Youth Festival 2018
Entries by Country
 
IRLIRELAND
Name
Target
Event
Session
CUNNINGHAM Rogan19BCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MCCABE Shane26CRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MURPHY Sharon3BCompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
REID Cillian55CEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SMITH Lucy35BEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SMITH Rachael22ARecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
TASSIE Luke56BEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
VERBRAAK Jalmar26BRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SCOSCOTLAND
Name
Target
Event
Session
RAFFAN Cailtin10ACompound Cadet Women, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SEEZ Joe54CEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1ARCHERY GB
Name
Target
Event
Session
ABDELHALIM Shaimaa33ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
BODEN Jacob55ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
COSTALL Megan32ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
COSTALL Rhian40ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
COSTIGAN Niall48ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HAMMOND Keith27ARecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HAMON Sam26ARecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MOON Sarah2ACompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
RAWLINGS Lauren34ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
ROBERTS Rebecca31ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
ROGERS Thea35AEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
TAPP Harry47ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
TAYLOR David16CCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2LOUGH CUAN B
Name
Target
Event
Session
EVANS Bethany23BRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
3LISBURN CITY AC
Name
Target
Event
Session
MARLEY Orlagh38CEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
4CAUSEWAY C OF A
Name
Target
Event
Session
MARTIN Sean53AEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
5BALLYVALLY A
Name
Target
Event
Session
BYRNE Sinead11CCompound Cadet Women, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MCCULLOUGH Stuart18ACompound Cadet Men, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
WALSH Jake4CCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
35CITY OF BELFAST
Name
Target
Event
Session
BRYER Megan38AEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
DOHERTY Jack58ARecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
LENNON Rebecca3ACompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SAUNDERSON Jay17BCompound Cadet Men, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SAUNDERSON Lara12CCompound Cadet Women, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
36LOUGH CUAN B
Name
Target
Event
Session
LEATHEM Ryan60ARecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
43LISBURN CITY AC
Name
Target
Event
Session
MASSEY Alex28BRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MCCORMICK Helen32BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MCCORMICK Molly31BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
57RADNOR FORESTERS
Name
Target
Event
Session
PINDER Bob4BCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PINDER Ryan29CRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
119LINKS A
Name
Target
Event
Session
WONG Matthew7ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
210HIGH WEALD AC
Name
Target
Event
Session
HUNTER Holly13CCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
THOMAS-PRAUSE Kai5CCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
246WOKING AC
Name
Target
Event
Session
PIPER Louisa36CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
WOODGATE James48CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
252ROYAL RICHMOND AC
Name
Target
Event
Session
COLE Eleanor33CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MULLOCK Henry45CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
351CANTERBURY A
Name
Target
Event
Session
CASTLE Sophie34CEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SCOTT Ajay20ACompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
369HOWARD B AC
Name
Target
Event
Session
BARRETT Ella40BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
374GREEN DRAGON B
Name
Target
Event
Session
LIVERSIDGE William58CRecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
406TALISMAN B
Name
Target
Event
Session
STEVENS Michael53BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
413OVERTON BLACK ARROWS
Name
Target
Event
Session
BUCKNER Jodie41CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
414OLD BASING A
Name
Target
Event
Session
CAINE Jacob16ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
427ANDOVER A
Name
Target
Event
Session
MEYRICK Sophie9CCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
428ALTON & FOUR MARKS
Name
Target
Event
Session
SALISBURY Aspen42BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
430AC DELCO B
Name
Target
Event
Session
WESTWOOD Katy40CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
431JERSEY A.S.
Name
Target
Event
Session
COTILLARD Matthew54AEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MITCHELL Tamara22CRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PERRETT Mollie38BEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
464WEST ESSEX B
Name
Target
Event
Session
HARRIS Adam30BRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
483BRAINTREE B
Name
Target
Event
Session
NEWBY Imogen33BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
526B OF BURLEIGH
Name
Target
Event
Session
EVANS Hannah35CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HARRISON Alexander29BRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
544BURNHAM C OF A
Name
Target
Event
Session
JOYCE Darragh59ARecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
568CHELTENHAM A
Name
Target
Event
Session
WHITMARSH Austin54BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
570CLEVE A
Name
Target
Event
Session
BOULTON Sophia14ACompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
COSTANZA Marco49ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PERKINS Anna43BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SMITH Joshua50ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
616KINGSTON A
Name
Target
Event
Session
BAUGHAN Jemima39BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
684WYRE FOREST
Name
Target
Event
Session
PALMER Freya44BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PALMER Heike57CRecurve Cub WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
692REDHILL A
Name
Target
Event
Session
MEDHURST Charlie53CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
ROADKNIGHT Katie42CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
731MERIDEN AC
Name
Target
Event
Session
ORTON Monty46BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PLATT Callum27BRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SMITH Joshua58BRecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
VAUGHAN Matthew47BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
740BOWFLIGHTS AC
Name
Target
Event
Session
BURDETT Nicole44ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
755WOLVERHAMPTON C OF A
Name
Target
Event
Session
PASCALL Monique24CRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
RIDES Connor28CRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
RIDES Jonathon51BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
763LICHFIELD A
Name
Target
Event
Session
BALL Zachary4ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
TROMANS-ANSELL Alyssia37CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
780BOWBROOK A
Name
Target
Event
Session
FERRIDAY Leah31CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
FERRIDAY Nathan60BRecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HEALEY Penny32CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
YATES Luke45ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
782TELFORD A
Name
Target
Event
Session
REID Jacob56CEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
788THE AUDCO A
Name
Target
Event
Session
TONKINSON Katie41BRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
809YORK A SOCIETY
Name
Target
Event
Session
MCGARRY Dan6CCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
815ST GEORGE'S AC
Name
Target
Event
Session
DANIEL Benjamin52CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
831BARNSLEY AC
Name
Target
Event
Session
CARPENTER Adam8CCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
CARPENTER Isabelle2CCompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
844B OF ADEL
Name
Target
Event
Session
OAKLEY Maxwell59BRecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
OAKLEY Thomas46ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
853ASSHETON B
Name
Target
Event
Session
CODLING Maddison1CCompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
870ST HELENS A
Name
Target
Event
Session
ROBERTS Samantha57BRecurve Cub WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SHIRLEY Kieran27CRecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
872B OF PENDLE & SAMLESBURY
Name
Target
Event
Session
BOULTON Hallie14CCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
FOREMAN Catherine22BRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HEMPSALL Charlotte42ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
873NETHERMOSS A
Name
Target
Event
Session
HUGHES Heather37AEuronations, Recurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
907CLEADON A
Name
Target
Event
Session
CROW Dillon7CCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
DONALDSON Cameron30ARecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
938BOWMEN OF BRUNTWOOD
Name
Target
Event
Session
SUSCA Thomas46CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
THOMPSON Daniel47CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
943NORTH CHESHIRE B
Name
Target
Event
Session
PEAKE Liam6ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
964SHERWOOD A
Name
Target
Event
Session
BRYAN Jenny10BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
966BRAMCOTE AC
Name
Target
Event
Session
LANE Thomas18BCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
WRIGHT Liam5ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
983WELLINGBOROUGH OAC
Name
Target
Event
Session
PAUL Ruby36ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
989A OF RAUNDS
Name
Target
Event
Session
BROMLEY Archie59CRecurve Cub MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
993SILVER SPOON B
Name
Target
Event
Session
CRAVEN Matilda12BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
GOTT Amy21ARecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
INGLIS Joshua48BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PERKINS Louis49BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1012FOSSE C OF A
Name
Target
Event
Session
RANDALL Rebecca41ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1020NUNEATON A
Name
Target
Event
Session
ROWLEY Hannah39CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1035DERWENT B
Name
Target
Event
Session
BRYANT Emily24ARecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
NASH Chloe2BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
THOMAS Nathan20CCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1036DERBYSHIRE AC
Name
Target
Event
Session
JEWKES Lauryn23CRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1037BURTON BRIDGE A
Name
Target
Event
Session
MOON Rachel39ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1040ANCHOR B
Name
Target
Event
Session
HASLAM Isabelle57ARecurve Cub WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
HASLAM Lewis8ACompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MORRISON Sophie23ARecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1210NOAK HILL A
Name
Target
Event
Session
EASTON Rhiannon43ARecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1246DEER PARK A
Name
Target
Event
Session
A'BEAR Chloe11ACompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
CHAPPELL Grace12ACompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
CLIFFORD Holly15ACompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
GIBSON Ella1ACompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
MASON Lucy3CCompound Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PARKER Alexander16BCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
PREECE Rosemary15BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
SPENCER-NICE Riley50BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1255LIVERPOOL UNI AC
Name
Target
Event
Session
PEAKE Ciaron5BCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1321DANUM A
Name
Target
Event
Session
STOCKS Hannah13BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
STOCKS Luke52ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1355NORFOLK B
Name
Target
Event
Session
ANNISON Layla9ACompound Cadet Women, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1501RN SOUTH COAST A
Name
Target
Event
Session
RALLS Luke6BCompound Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1570WORCESTER B
Name
Target
Event
Session
BEESE-RAYBOULD Gabriel51ARecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1654BLANDY JENKINS A
Name
Target
Event
Session
BARRETT-REES Finnlay19CCompound Cadet Men, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
BARRETT-REES Grace9BCompound Cadet Women, EuronationsQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
BARRETT-REES Jakob56AEuronations, Recurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1708GORDANO VALLEY A
Name
Target
Event
Session
WOOD Michael17CCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1771TRACKSIDE A
Name
Target
Event
Session
O'CONNOR Stephen50CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1843MILNES HIGH ARCHERY CLUB
Name
Target
Event
Session
PRIDE Euan18CCompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
1945SLEAFORD MALTSTERS
Name
Target
Event
Session
DITCHBURN Brooklyn21CRecurve Junior WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
WATKINS Kian55BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2013NORTON A
Name
Target
Event
Session
MADDISON Will28ARecurve Junior MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2081BANBURY CROSS A
Name
Target
Event
Session
WENCH Makayla13ACompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2112AIM4SPORT
Name
Target
Event
Session
BUCKINGHAM Oliver52BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2123BELVOIR A
Name
Target
Event
Session
JONES Paige14BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2209CORBY A
Name
Target
Event
Session
PETRE Iulia10CCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2374SIX TOWNS C OF A
Name
Target
Event
Session
BYATT Tom45BRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2411MILLOM A
Name
Target
Event
Session
RIDDING Dru19ACompound Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2571EAGLE B OF BEDFORD
Name
Target
Event
Session
LEDWICK Hayden49CRecurve Cadet MenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
TEBBS Caroline11BCompound Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2595WALLINGFORD CASTLE A
Name
Target
Event
Session
PERRING Ella43CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)
2688BRIDLINGTON BAY A
Name
Target
Event
Session
TITCHENER Niamh44CRecurve Cadet WomenQualification Round (+ RCW Youth Olympics Qualifying Tournament)