Jeugd Fita LMU Schijndel Jeugd Fita LMU Schijndel
Landmansunie (Hbv)
Schijndel, from 22-07-2018 to 22-07-2018
Jeugd Fita LMU Schijndel
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Junior Men (klasse 4) 70-50-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1DAMIAN VAES 1142Strijd in vrede328/ 1327/ 1342/ 19975019
2GABRIEL DA GRACA NL262/ 2235/ 2286/ 3783165
3SIMON BOERSBROEK NL178/ 3150/ 3299/ 262773
Recurve - Junior Women (klasse 4) 70-50-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1MAGALI RADEMAKERS NL293/ 1274/ 2320/ 18872710
2FLEUR DE SMIT 1057De Vrolijke Schutters, Rosmale273/ 2296/ 1312/ 3881227
3JENNIFER POLS NL257/ 3264/ 3318/ 2839124
4TARA DE JONG NL206/ 4239/ 4295/ 474094
Recurve - Cadet Men (klasse 3) 60-40-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1YAËL SMEETS NL333/ 1336/ 1348/ 110175815
2JALDERT-JETSE DEELSTRA NL317/ 2323/ 2342/ 29824215
3GUUS EIJKEN NL309/ 4303/ 3324/ 5936195
4KAY LAARHOVEN NL310/ 3298/ 4326/ 49342212
5YVES BESSEMS NL306/ 5296/ 6328/ 39303211
6MENNO ROMMERS NL294/ 7297/ 5320/ 6911195
7KRISTIAN KRIJGSMAN NL291/ 9285/11318/ 8894216
8ROBERT ROMMENS NL291/10295/ 7304/12890216
9QUIN HENDRIKS NL292/ 8286/10311/10889267
10DAVID VERKOULEN 1174HBV Ontspanning, Tungelroy276/11288/ 9312/ 9876201
11SJEF BROESS NL267/13289/ 8308/11864154
12RYAN CARLI NL267/13270/14318/ 7855177
13RICHARD BUITENHUIS NL271/12271/13304/13846122
14HESSEL VOS NL259/17278/12295/1683292
15MICHAEL WEIJTMANS NL244/19250/15284/1877884
16ARJAN ENGELEN NL229/21243/18302/1477491
17JARNO JANSEN NL244/20222/20300/1576620
18TOBIAS ANGEVARE NL261/15243/16261/2076582
19JURRE SCHWEIGER NL302/ 6243/17212/24757134
20MARTIN HOGEN NL251/18223/19265/1973963
21NIGEL JONG NL228/22218/21285/1773142
22TIM BRUIJNS NL260/16210/22253/2172362
23TRISTAN VAN DEN BERK NL208/23167/24251/2262681
24STEFAN JANNINK 1358Haaksbergsche Schutterij191/24180/23214/2358511
Recurve - Cadet Women (klasse 3) 60-40-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1EMILY BROUWER NL297/ 1289/ 2312/ 2898198
2SHAKIRA DE GROOT NL262/ 4298/ 1310/ 3870156
3OLGA SIJBERS NL253/ 6287/ 3325/ 1865205
4SAVANNA VISSER NL290/ 2276/ 4299/ 5865155
5MARY-ANN TEMPELMAN NL281/ 3275/ 5290/ 6846136
6DANIEK KORTHALS ALTES 1239KNHS Concordia256/ 5251/ 6300/ 4807110
7CICELY BULLEE 1358Haaksbergsche Schutterij237/ 9236/ 7285/ 7758146
8SHEILA VAN DEN BERK NL248/ 7225/ 9277/ 875051
9ARIANA CLAASEN NL190/12233/ 8266/ 968962
10TAMARA V/D GRAAF NL217/10220/10243/1068031
11EMILIA VOORTMAN NL205/11211/11241/1165753
12NANNE PRIJT NL245/ 8195/12196/1263641
Recurve - Aspirant Men (klasse 2) 40-30-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1BODHI VAN OTTERLO 1249De Waterlandschutters299/ 1305/ 1326/ 1930229
2JELTE STEER NL283/ 2296/ 2313/ 289261
3STAN KOLLARD NL259/ 3243/ 3281/ 4783102
4LOEK HENDRIKS NL216/ 5210/ 5285/ 371132
5IVO BRUNENBERG NL223/ 4215/ 4271/ 570921
Recurve - Aspirant Women (klasse2)40-30-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1QUINTY ROEFFEN NL317/ 2319/ 1341/ 19773515
2FLORIJN WILLEMSEN NL308/ 3310/ 2330/ 2948248
3MARIT VAN GRINSVEN NL317/ 1284/ 3314/ 3915249
Recurve - Aspirant Men (klasse 1)20-20-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1LARS KOREMAN NL316/ 2284/ 1304/ 190411
2JORDY ROEFFEN NL321/ 1274/ 2264/ 385931
3SVEN KOLLARD NL291/ 3267/ 3274/ 283240
Recurve - Apirant Women (klasse 1)20-20-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1ANNICK PANHUIJSEN 1312HBSA Almere306/ 1296/ 1296/ 1898154
Compound - Junior Men (klasse 4) 70-50-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1HARVEY LOON NL344/ 1340/ 1346/ 110306328
2PIET V D BERG NL334/ 2328/ 2339/ 210014413
Compound - Cadet Men (klasse 3) 60-40-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1CORNELIS DIRKS NL338/ 2341/ 2351/ 110306227
2JAY TJIN A DJIE NL340/ 1339/ 3345/ 210245718
3JACKSON BOS NL334/ 3344/ 1343/ 310215520
4MARK VAN BROEKHOVEN NL333/ 4332/ 5334/ 59994514
5JOE UDEN NL313/ 5335/ 4336/ 49843315
6JORT BAARS NL309/ 6304/ 6304/ 6917167
Compound - Cadet Women (klasse 3) 60-40-30
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1EMMA BROEKHOVEN NL340/ 1339/ 1352/ 110316523
Compound - Aspirant Men (klasse 2) 40-30-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1SENNA LANTANG DE GROOT NL304/ 1289/ 1318/ 291171
2HESSEL BAARS NL284/ 2270/ 2320/ 1874104
Compound - Aspirant Men (klasse 1)20-20-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1OLIVER BOS NL305/ 1264/ 1278/ 184710
Compound - Apirant Women (klasse 1)20-20-20
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1MARIT DAATZELAAR NL328/ 1259/ 1326/ 191374