Kymppiranta 900
Iitin Jousiampujat ry (IJA)
Kymppiranta, Uimarintie 2, 47400 Kausala, from 19-05-2018 to 19-05-2018
Tulosluettelo sarjoittain ja luokittain - henkilökohtainen kilpailu
 
Tähtäin - Yleinen
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1ANTTILA SamiARTEMArtemis235/ 1276/ 1274/ 1785248
Tähtäin - Naiset
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1TUKIAINEN IidaWTWilhelm Tell250/ 1260/ 1278/ 1788258
2SINIVUO MarjutWTWilhelm Tell212/ 3248/ 2239/ 4699103
3SALORINNE SirpaPIILIPiili213/ 2232/ 4244/ 368972
4HOMMAS JohannaHOODRobin Hood188/ 4233/ 3252/ 2673112
Tähtäin - 50
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1KOSKINEN KariARTEMArtemis222/ 1258/ 1270/ 1750147
2KUITUNEN SeppoRIJORiihi-Jouset216/ 2251/ 2250/ 3717124
3KOSKINEN JarkkoTJATampereen Jousiampujat202/ 3235/ 3264/ 2701113
Tähtäin - 60
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1LAAKSO ArtoKYJOKymen Jousi232/ 1265/ 1267/ 2764193
2KOKKONEN VeliHOODRobin Hood213/ 6250/ 3266/ 3729168
3NEVALAINEN JukkaKYJOKymen Jousi222/ 3251/ 2250/ 6723175
4MARTIKAINEN PerttiPUJOPuijon Jousi223/ 2225/ 7275/ 1723155
5TUONONEN PekkaKO-SUKoillis-Savon Sulka215/ 5243/ 4260/ 5718183
6MAUNULA IlkkaKO-SUKoillis-Savon Sulka220/ 4231/ 5262/ 4713143
7PIEPPONEN KaleviIJAIitin Jousiampujat187/ 7229/ 6241/ 7657114
Tähtäin - 70
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1RAIVIO KariJJAJärvenpään Jousiampujat230/ 1237/ 1244/ 3711142
2INKERI JukkaWTWilhelm Tell207/ 2236/ 2263/ 1706154
3PERKKI KaarleERÄTapanilan Erä199/ 3213/ 3243/ 4655146
4INKERI PirkkoWTWilhelm Tell181/ 4198/ 4256/ 263581
Tähtäin - Naiset 60
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1LEHTO ArjaIJAIitin Jousiampujat220/ 1240/ 1262/ 1722102
2MARTIKAINEN KristiinaPUJOPuijon Jousi187/ 2215/ 2237/ 263941
3KATAJAJUURI KirstiERÄTapanilan Erä176/ 3174/ 3231/ 358174
Tähtäin - 11
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1NISKANEN MikkoIJAIitin Jousiampujat230/ 1244/ 1260/ 1734133
Tähtäin - 13
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1PETÄJÄ AleksiHOODRobin Hood243/ 1261/ 1274/ 1778194
Tähtäin - 15
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1PETÄJÄ NikoHOODRobin Hood251/ 1274/ 1287/ 1812327
2SCHRADER LeoHOODRobin Hood249/ 2257/ 2262/ 2768224
Talja - Yleinen
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1TOIVANEN ViliERÄTapanilan Erä291/ 1297/ 1296/ 28847425
2PELTONIEMI AnttiHOODRobin Hood280/ 2287/ 2297/ 18646035
3VÄYRYNEN MarkoRAMSRamses273/ 3274/ 5288/ 38353810
4KAIPIAINEN SamiERÄTapanilan Erä243/ 5282/ 3284/ 48093612
5KATILA Johanna KaarinaJJAJärvenpään Jousiampujat250/ 4274/ 4272/ 5796299
Talja - 50
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1TOIVANEN MarttiERÄTapanilan Erä282/ 1285/ 2293/ 28605525
2PELTOLA JukkaKYJOKymen Jousi278/ 2289/ 1292/ 4859532
3VAINIO ReimaSI-SUSinisulat275/ 4283/ 4294/ 18525218
4RANTANEN TimoERÄTapanilan Erä273/ 5285/ 3293/ 38514823
5OLLI VesaKYJOKymen Jousi277/ 3280/ 5286/ 58434316
6VAINIKKA EsaSAIJOSaimaan Jousi233/ 6266/ 6278/ 6777247
Talja - 70
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1RANTANEN PauliERÄTapanilan Erä274/ 1279/ 1286/ 18394113
2SAASTAMOINEN OlliWTWilhelm Tell271/ 2274/ 2281/ 2826359
Talja - 15
Sija
Kilpailija
Maa/Seura
60 m
50 m
40 m
Kokonaistulos
10+X
X
1TÖRÖLÄ RoniERÄTapanilan Erä279/ 1273/ 1297/ 18495221