Jeugd-FITA Jeugd-FITA
Sint Sebastiaan Goirle (SSG)
Goirle, from 20-05-2018 to 20-05-2018
Jeugd-FITA
klasse en divisie Resultaat - Individueel
 
Recurve - Junior Women (klasse 4)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1HOUBIERS Ilse1034Sint Sebastiaan250/ 1269/ 1315/ 183400
Recurve - Cadet Men (klasse 3)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1DEELSTRA Jaldert-Jetse1034Sint Sebastiaan321/ 1316/ 2334/ 197100
2KRIJGSMAN Kristian1034Sint Sebastiaan302/ 2323/ 1327/ 395200
3LAARHOVEN Kay1034Sint Sebastiaan299/ 3314/ 3321/ 693400
4ALBERTS Bruno1034Sint Sebastiaan297/ 4311/ 4320/ 792800
5VILE Simcha1034Sint Sebastiaan294/ 6297/ 6315/ 890600
6CAMP Marlon1034Sint Sebastiaan292/ 7281/10322/ 489500
7VAN HOEK Stijn1034Sint Sebastiaan264/14299/ 5330/ 289300
8VERKOULEN David1034Sint Sebastiaan280/10288/ 8322/ 489000
9EIJKEN Guus1034Sint Sebastiaan295/ 5280/11301/1087600
10CARLI Ryan1034Sint Sebastiaan280/10292/ 7292/1586400
11ANGEVARE Tobias1034Sint Sebastiaan287/ 8278/12286/1685100
12ROMMENS Robert1034Sint Sebastiaan281/ 9266/13293/1484000
13LANGENDOEN Lucas1034Sint Sebastiaan265/13260/15305/ 983000
14TILBORG Robin1034Sint Sebastiaan267/12263/14299/1182900
15FOGET Koen1034Sint Sebastiaan233/16282/ 9299/1181400
16JANSEN Jarno1034Sint Sebastiaan242/15241/16283/1776600
17WEIJTMANS Michael1034Sint Sebastiaan212/18234/17294/1374000
18BRUIJNS Tim1034Sint Sebastiaan205/20234/17273/1871200
19VERKOULEN Michael1034Sint Sebastiaan228/17186/20259/1967300
20ASLANIAN Hovik1034Sint Sebastiaan211/19190/19202/2060300
Recurve - Cadet Women (klasse 3)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1LELIEVELD Cheyenne1034Sint Sebastiaan302/ 1305/ 1309/ 291600
2JETTEN Lotte1034Sint Sebastiaan288/ 2287/ 3302/ 687700
3PULLENS Tjarina1034Sint Sebastiaan250/ 7300/ 2323/ 187300
4PRIJT Nanne1034Sint Sebastiaan285/ 3266/ 6307/ 385800
5VAN VROENHOVEN Sharon1034Sint Sebastiaan265/ 5284/ 4307/ 385600
6BEETSMA Elin1034Sint Sebastiaan268/ 4282/ 5305/ 585500
7TEMPELMAN Mary-Ann1034Sint Sebastiaan261/ 6221/10268/ 775000
8KORTHALS ALTES Daniek1034Sint Sebastiaan234/ 9251/ 8252/1073700
9DE MOS Emma1034Sint Sebastiaan235/ 8228/ 9266/ 872900
10BLOMMERT Eline1034Sint Sebastiaan194/11263/ 7261/ 971800
11DEAVILLE Jade1034Sint Sebastiaan195/10190/11225/1161000
Recurve - Aspirant Men (klasse 2)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1LONT Sem1034Sint Sebastiaan266/ 1231/ 1254/ 175100
2MORTEL Rick1034Sint Sebastiaan188/ 2159/ 2244/ 259100
Recurve - Aspirant Women (klasse 2)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1GRINSVEN Marit1034Sint Sebastiaan314/ 2306/ 1335/ 195500
2ROEFFEN Quinty1034Sint Sebastiaan329/ 1306/ 1319/ 395400
3WILLEMSEN Florijn1034Sint Sebastiaan294/ 3288/ 3327/ 290900
Recurve - Aspirant Men (klasse 1)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
20
20
20
Totale score
10+X
X
1KOREMAN Lars1034Sint Sebastiaan310/ 1282/ 1256/ 184800
Compound - Junior Men (klasse 4)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
70
50
30
Totale score
10+X
X
1STAN Zijtveld1034Sint Sebastiaan328/ 1319/ 1348/ 199500
Compound - Cadet Men (klasse 3)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
60
40
30
Totale score
10+X
X
1DIRKS Cornelis1034Sint Sebastiaan344/ 1345/ 1351/ 1104000
Compound - Aspirant Men (klasse 2)
Pos.
Sporter
Land / Vereniging
40
30
20
Totale score
10+X
X
1LANTANG DE GROOT Senna1034Sint Sebastiaan286/ 2300/ 1311/ 289700
2WILMS Lucas1034Sint Sebastiaan295/ 1273/ 2322/ 189000