Grobi?a Open 2018 Grobiņa Open 2018
SK Curland (Curland)
Grobiņa, from 26-05-2018 to 26-05-2018
Grobi?a Open 2018
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Rekursīvais loks - Vīrieši [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
70m-1
70m-2
Kopā
10+X
X
1BLĀZE DāvisLAT03Odisejs312/ 1308/ 1620185
2LAPSIŅŠ EduardsLAT01Amazones302/ 3299/ 3601102
3DUBKEVIČS InārsLAT01Amazones299/ 6302/ 260192
4OPOLČENOVS AleksejsLAT03Odisejs299/ 4295/ 4594183
5BRUŽIS JānisLAT12Archery Liepāja303/ 2286/ 5589134
6SPĀĢIS AigarsLAT12Archery Liepāja299/ 5281/ 6580100
7KREICBERGA AneteLAT01Amazones282/ 8279/ 756162
8SIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AiM Archery294/ 7256/14550103
9SMELOV PhilippLAT00Cits / Viesis263/12278/ 854153
10ŠUKIS ArmandsLAT05Stiegra270/ 9268/1053873
11LESIŅŠ AndrisLAT03Odisejs268/10264/1153264
12RABKEVIČS IvarsLAT01Amazones252/15270/ 9522124
13KURBYKO VladimirLAT00Cits / Viesis264/11255/1551920
14KALNIŅŠ AigarsLAT03Odisejs256/14260/1351671
15FROLOVS MihailsLAT07Fram257/13235/1849221
16AVSJUKS ViktorsLAT03Odisejs235/17244/1747930
17OZOLIŅŠ KristapsLAT01Amazones245/16232/1947751
18RUŠKO PaulsLAT01Amazones215/19248/1646330
19LUTERS KasparsLAT08Curland150/21262/1241250
20PELNS AigarsLAT12Archery Liepāja215/18188/2040373
21BUBLAUSKIS ArtursLAT15Lindales uguns187/20157/2134400
Rekursīvais loks - Sievietes [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
70m-1
70m-2
Kopā
10+X
X
1RJABKOVA MarinaLAT14AiM Archery303/ 1285/ 1588110
2BĀRENE IrīnaLAT01Amazones271/ 2261/ 253262
3FOMENKO VeronikaLAT14AiM Archery107/ 398/ 320500
Rekursīvais loks - Kadeti [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
60m-1
60m-2
Kopā
10+X
X
1ROSVALDS RaivoLAT12Archery Liepāja256/ 2266/ 152293
2VOROBJOVS NikitaLAT12Archery Liepāja257/ 1265/ 252280
3SERGEJEVS RomansLAT01Amazones244/ 3240/ 448442
4VALDMANIS JānisLAT01Amazones230/ 4247/ 347710
5DERBAKOVS AndrejsLAT14AiM Archery227/ 5236/ 546341
6KLESTROVS Kārlis ErnestsLAT12Archery Liepāja181/ 6198/ 637941
7VALDMANIS TomassLAT12Archery Liepāja173/ 7150/ 732331
Rekursīvais loks - Kadetes [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
60m-1
60m-2
Kopā
10+X
X
1TRINKŪNA Kintija LaimaLAT15Lindales uguns273/ 1266/ 153930
2SIKSNA EvijaLAT01Amazones233/ 2245/ 247852
3SPĀĢE MadaraLAT15Lindales uguns224/ 3177/ 440162
4KAĻIŅINA Nikola AretaLAT12Archery Liepāja172/ 6221/ 339310
5GĀRDE EmīlijaLAT12Archery Liepāja198/ 4173/ 537131
6PERCOVA NadeždaLAT14AiM Archery190/ 5165/ 635520
Kompaktloks - Vīrieši [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
50m-1
50m-2
Kopā
10+X
X
1AIGARS JānisLAT12Archery Liepāja324/ 1312/ 16362410
2MEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03Odisejs312/ 2311/ 2623156
3ŠILOVS EdgarsLAT14AiM Archery309/ 3298/ 3607114
4BAUERS MārisLAT12Archery Liepāja253/ 4231/ 448473
Kompaktloks - Sievietes [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
50m-1
50m-2
Kopā
10+X
X
1GRĪNVALDE JanetaLAT03Odisejs315/ 1310/ 1625173
2ĀDMINE-LIEPA KristīneLAT01Amazones273/ 2288/ 256191
Neaprīkots loks - Vīrieši [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
30m-1
30m-2
Kopā
10+X
X
1SOLOVJOVS VitālijsLAT12Archery Liepāja295/ 1303/ 1598105
2BURKEVICS ModrisLAT08Curland275/ 3280/ 255571
3ĀRENIEKS ViestursLAT12Archery Liepāja276/ 2266/ 354281
4GŪTMANIS RaimondsLAT12Archery Liepāja266/ 5259/ 452520
5RONIS JānisLAT08Curland253/ 6258/ 551160
6KANTS JānisLAT04Savage archer268/ 4240/ 950872
7POPOVS PāvelsLAT08Curland239/ 7249/ 648851
8GANSONS EdgarsLAT12Archery Liepāja239/ 8248/ 748742
9SVEILE TālivaldisLAT00Cits / Viesis236/ 9247/ 848321
10ZVIRGZDIŅŠ IvarsLAT14AiM Archery230/10238/1046874
Neaprīkots loks - Sievietes [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
30m-1
30m-2
Kopā
10+X
X
1ĀRENIECE KristīneLAT00Cits / Viesis250/ 1256/ 150622
2UKSTIŅA EstereLAT08Curland224/ 2237/ 246110
Tradicionālais loks - Vīrieši [Pēc 72 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
30m-1
30m-2
Kopā
10+X
X
1NOVADS KristapsLAT04Savage archer287/ 1287/ 1574103
2PANCIS AleksandrsLAT01Amazones224/ 2245/ 246941