Grobi?a Open 2018 Grobiņa Open 2018
SK Curland (Curland)
Grobiņa, from 26-05-2018 to 26-05-2018
Grobi?a Open 2018
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
BMNeaprīkots loks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT00CITS / VIESIS
016CSVEILE TālivaldisSes. 1
LAT04SAVAGE ARCHER
014BKANTS JānisSes. 1
LAT08CURLAND
014ABURKEVICS ModrisSes. 1
016DPOPOVS PāvelsSes. 1
015DRONIS JānisSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
014CĀRENIEKS ViestursSes. 1
017BGANSONS EdgarsSes. 1
015BGŪTMANIS RaimondsSes. 1
016BPRIVALOVS DenisSes. 1
017ASOLOVJOVS VitālijsSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
015CZVIRGZDIŅŠ IvarsSes. 1
BWNeaprīkots loks sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT00CITS / VIESIS
017DĀRENIECE KristīneSes. 1
LAT08CURLAND
017CUKSTIŅA EstereSes. 1
CMKompaktloks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ODISEJS
013DMEĻEŠKEVIČS SergejsSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
013CAIGARS JānisSes. 1
012CBAUERS MārisSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
013BŠILOVS EdgarsSes. 1
CWKompaktloks sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
012AĀDMINE-LIEPA KristīneSes. 1
LAT03ODISEJS
012BGRĪNVALDE JanetaSes. 1
LMTradicionālais loks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
018BMOROZKOV SamirSes. 1
018CPANCIS AleksandrsSes. 1
LAT04SAVAGE ARCHER
018DNOVADS KristapsSes. 1
RCRekursīvais loks kadeti
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
010ASERGEJEVS RomansSes. 1
009ASIKSNA EvijaSes. 1
010DVALDMANIS JānisSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
008DGĀRDE EmīlijaSes. 1
008BKAĻIŅINA Nikola AretaSes. 1
011BKLESTROVS Kārlis ErnestsSes. 1
011DROSVALDS RaivoSes. 1
011CVALDMANIS TomassSes. 1
010CVOROBJOVS NikitaSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
010BDERBAKOVS AndrejsSes. 1
008CPERCOVA NadeždaSes. 1
LAT15LINDALES UGUNS
009CSPĀĢE MadaraSes. 1
009BTRINKŪNA Kintija LaimaSes. 1
RMRekursīvais loks vīrieši
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT00CITS / VIESIS
005BKURBYKO VladimirSes. 1
003CSMELOV PhilippSes. 1
LAT01AMAZONES
005CDUBKEVIČS InārsSes. 1
001DLAPSIŅŠ EduardsSes. 1
002DOZOLIŅŠ KristapsSes. 1
004DRABKEVIČS IvarsSes. 1
003DRUŠKO PaulsSes. 1
LAT03ODISEJS
004CAVSJUKS ViktorsSes. 1
001CBLĀZE DāvisSes. 1
002AKALNIŅŠ AigarsSes. 1
002CLESIŅŠ AndrisSes. 1
005AOPOLČENOVS AleksejsSes. 1
003ASKREBELS IgorsSes. 1
LAT05STIEGRA
004AŠUKIS ArmandsSes. 1
LAT07FRAM
006AFROLOVS MihailsSes. 1
LAT08CURLAND
005DLUTERS KasparsSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
003BBRUŽIS JānisSes. 1
004BPELNS AigarsSes. 1
002BSPĀĢIS AigarsSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
001ASIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT15LINDALES UGUNS
001BBUBLAUSKIS ArtursSes. 1
RWRekursīvais loks sievietes
Vairogs
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AMAZONES
006BBĀRENE IrīnaSes. 1
006DBUGAJA EvitaSes. 1
007BKREICBERGA AneteSes. 1
007AMATVEJEVA RimmaSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
007CFOMENKO VeronikaSes. 1
006CRJABKOVA MarinaSes. 1