Sezonas atkl?ana individu?li 2018 Sezonas atklāšana individuāli 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Salas pagasts, from 14-04-2018 to 14-04-2018
Sezonas atkl?ana individu?li 2018
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Recurve - Men
Vieta
Sportists
Valsts
70m-1
70m-2
Kopā
10+X
X
1BLĀZE DāvisLAT03Odisejs304/ 5317/ 1621174
2OONA MärtEST-NSACNS Archery316/ 1301/ 4617203
3LAPSIŅŠ EduardsLAT01Amazones313/ 3303/ 2616223
4KAZUSS MarkLAT01Amazones315/ 2300/ 7615162
5BRUŽIS JānisLAT12Archery Liepāja302/ 6303/ 3605142
6APSĪTIS JānisLAT01Amazones301/ 7301/ 5602155
7SIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AiM Archery309/ 4293/1060271
8DUBKEVIČS InārsLAT01Amazones300/ 8298/ 859893
9OPOLČENOVS AleksejsLAT03Odisejs297/ 9295/ 959291
10SKREBELS IgorsLAT03Odisejs267/11301/ 6568125
11SPĀĢIS AigarsLAT12Archery Liepāja289/10279/1256895
12RUŠKO PaulsLAT01Amazones251/15287/1153872
13LESIŅŠ AndrisLAT03Odisejs254/13272/1352653
14PODIŅŠ ArnisLAT01Amazones260/12265/1452520
15JONASTS GintsLAT01AAmazones / LPK252/14261/1551371
16ŠUKIS ArmandsLAT05Stiegra233/16235/1746810
17OZOLIŅS KristapsLAT01Amazones225/17236/1646151
18ULMIS MartinsLAT01Amazones180/18106/1828600
Recurve - Women
Vieta
Sportists
Valsts
70m-1
70m-2
Kopā
10+X
X
1RJABKOVA MarinaLAT14AiM Archery308/ 1305/ 1613144
2MATVEJEVA RimmaLAT01Amazones289/ 2282/ 357173
3SKELTONA MaijaLAT01Amazones284/ 3270/ 655440
4KONONOVA JeļenaLAT01Amazones261/ 6292/ 255372
5MELLE IevaLAT01AAmazones / LPK264/ 5272/ 553640
6KREICBERGA AneteLAT01Amazones269/ 4265/ 753474
7BĀRENE IrīnaLAT01Amazones254/ 7274/ 452873
8DEŅISENOKA Līga IlonaLAT01Amazones232/ 8249/ 848142
9SIKSNA EvijaLAT01Amazones209/ 9226/ 943541
Compound - Men
Vieta
Sportists
Valsts
50m-1
50m-2
Kopā
10+X
X
1MEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03Odisejs328/ 1325/ 36532610
2JAKUBANECS JānisLAT01Amazones311/ 5329/ 16402413
3BĒNIŅŠ AndrisLAT14AiM Archery320/ 2316/ 4636229
4BENSONS HaraldsLAT14AiM Archery314/ 3316/ 5630164
5STRAZDIŅŠ TomsLAT11Ķekavas šautra314/ 4308/ 6622133
6LIEPA KrišjānisLAT01Amazones283/ 7325/ 26082010
7MEDNIS MuntisLAT06Free Wind Archers276/ 8299/ 757574
8VAGANOVS RobertsLAT01Amazones283/ 6288/ 957183
9TITOVS AleksandrsLAT03Odisejs267/ 9296/ 8563102
10MEDNIS HaraldsLAT06Free Wind Archers155/10186/1034140
Compound - Women
Vieta
Sportists
Valsts
50m-1
50m-2
Kopā
10+X
X
1OLEKSEJENKO JulijaLAT02Atlantis318/ 2327/ 1645186
2GRĪNVALDE JanetaLAT03Odisejs320/ 1314/ 2634161
3ZĀLĪTE AgateLAT14AiM Archery307/ 3299/ 3606152
4MEDNE VivaLAT06Free Wind Archers297/ 4274/ 4571103
Barebow - Women
Vieta
Sportists
Valsts
50m-1
50m-2
Kopā
10+X
X
1MOROVSKA SantaLAT05Stiegra175/ 1133/ 130800
2ANDERSONE Elza LīnaLAT06Free Wind Archers98/ 2110/ 220800
Traditional bow - Men
Vieta
Sportists
Valsts
30m-1
30m-2
Kopā
10+X
X
1NOVADS KristapsLAT04Savage archer295/ 1265/ 256072
2LIGNICKIS ArnisLAT04Savage archer215/ 3272/ 148791
3MELECIS AndrisLAT04Savage archer229/ 2223/ 345250
4DREIMANIS EdgarsLAT04Savage archer204/ 4223/ 442742
5MOROZKOV SamirLAT01Amazones174/ 5196/ 537032
Traditional bow - Women
Vieta
Sportists
Valsts
30m-1
30m-2
Kopā
10+X
X
1PAVLOVA MairitaLAT01Amazones158/ 1184/ 134230