Sezonas atkl?ana individu?li 2018 Sezonas atklāšana individuāli 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Salas pagasts, from 14-04-2018 to 14-04-2018
Sezonas atkl?ana individu?li 2018
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Vairogs
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AMOROVSKA SantaLAT05STIEGRABarebow Women
1BANDERSONE Elza LīnaLAT06FREE WIND ARCHERSBarebow Women
2ALIEPA KrišjānisLAT01AMAZONESCompound Men
2BMEĻEŠKEVIČS SergejsLAT03ODISEJSCompound Men
2CVAGANOVS RobertsLAT01AMAZONESCompound Men
3ASTRAZDIŅŠ TomsLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRACompound Men
3BMEDNIS MuntisLAT06FREE WIND ARCHERSCompound Men
3CMEDNIS HaraldsLAT06FREE WIND ARCHERSCompound Men
4ATITOVS AleksandrsLAT03ODISEJSCompound Men
4BJAKUBANECS JānisLAT01AMAZONESCompound Men
4CBĒNIŅŠ AndrisLAT14AIM ARCHERYCompound Men
5ABENSONS HaraldsLAT14AIM ARCHERYCompound Men
5BOLEKSEJENKO JulijaLAT02ATLANTISCompound Women
5CMEDNE VivaLAT06FREE WIND ARCHERSCompound Women
6AGRĪNVALDE JanetaLAT03ODISEJSCompound Women
6BZĀLĪTE AgateLAT14AIM ARCHERYCompound Women
6CHÕIM EmilyEST-TVK2TARTU VK2Compound Women
7ARJABKOVA MarinaLAT14AIM ARCHERYRecurve Women
7BDEŅISENOKA Līga IlonaLAT01AMAZONESRecurve Women
7CBĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESRecurve Women
8AMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESRecurve Women
8BSKELTONA MaijaLAT01AMAZONESRecurve Women
8CKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESRecurve Women
9AKREICBERGA AneteLAT01AMAZONESRecurve Women
9BSIKSNA EvijaLAT01AMAZONESRecurve Women
9CMELLE IevaLAT01AAMAZONES / LPKRecurve Women
10AJONASTS GintsLAT01AAMAZONES / LPKRecurve Men
10BKAZUSS MarkLAT01AMAZONESRecurve Men
10COZOLIŅS KristapsLAT01AMAZONESRecurve Men
11ALAPSIŅŠ EduardsLAT01AMAZONESRecurve Men
11BBRUŽIS JānisLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
11CSPĀĢIS AigarsLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve Men
12ASIŅŅIKOVS NikolajsLAT14AIM ARCHERYRecurve Men
12BULMIS MartinsLAT01AMAZONESRecurve Men
12CSKREBELS IgorsLAT03ODISEJSRecurve Men
13AAPSĪTIS JānisLAT01AMAZONESRecurve Men
13BŠUKIS ArmandsLAT05STIEGRARecurve Men
13CDUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESRecurve Men
14ABLĀZE DāvisLAT03ODISEJSRecurve Men
14BRUŠKO PaulsLAT01AMAZONESRecurve Men
14CPODIŅŠ ArnisLAT01AMAZONESRecurve Men
15ALESIŅŠ AndrisLAT03ODISEJSRecurve Men
15BOPOLČENOVS AleksejsLAT03ODISEJSRecurve Men
15COONA MärtEST-NSACNS ARCHERYRecurve Men
16ASVIRSKIS MārtiņšLAT01AMAZONESRecurve Men
16BDERBAKOVS AndrejsLAT14AIM ARCHERYRecurve Men
17AMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESTraditional bow Men
17BMELECIS AndrisLAT04SAVAGE ARCHERTraditional bow Men
18ADREIMANIS EdgarsLAT04SAVAGE ARCHERTraditional bow Men
18BLIGNICKIS ArnisLAT04SAVAGE ARCHERTraditional bow Men
18CNOVADS KristapsLAT04SAVAGE ARCHERTraditional bow Men
19APAVLOVA MairitaLAT01AMAZONESTraditional bow Women
19BNĒRINGA-MARTINSONE KetijaLAT06FREE WIND ARCHERSTraditional bow Women