Sezonas atkl?ana individu?li 2018 Sezonas atklāšana individuāli 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Salas pagasts, from 14-04-2018 to 14-04-2018
Sezonas atkl?ana individu?li 2018
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
EST-NSACNS ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
OONA Märt15CRecurve MenSes. 1
EST-TVK2TARTU VK2
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
HÕIM Emily6CCompound WomenSes. 1
LAT01AMAZONES
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
APSĪTIS Jānis13ARecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna7CRecurve WomenSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona7BRecurve WomenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs13CRecurve MenSes. 1
JAKUBANECS Jānis4BCompound MenSes. 1
KAZUSS Mark10BRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena8CRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete9ARecurve WomenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards11ARecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis2ACompound MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma8ARecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir17ATraditional bow MenSes. 1
OZOLIŅS Kristaps10CRecurve MenSes. 1
PAVLOVA Mairita19ATraditional bow WomenSes. 1
PODIŅŠ Arnis14CRecurve MenSes. 1
RUŠKO Pauls14BRecurve MenSes. 1
SIKSNA Evija9BRecurve WomenSes. 1
SKELTONA Maija8BRecurve WomenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš16ARecurve MenSes. 1
ULMIS Martins12BRecurve MenSes. 1
VAGANOVS Roberts2CCompound MenSes. 1
LAT01AAMAZONES / LPK
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
JONASTS Gints10ARecurve MenSes. 1
MELLE Ieva9CRecurve WomenSes. 1
LAT02ATLANTIS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
OLEKSEJENKO Julija5BCompound WomenSes. 1
LAT03ODISEJS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BLĀZE Dāvis14ARecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta6ACompound WomenSes. 1
LESIŅŠ Andris15ARecurve MenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs2BCompound MenSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs15BRecurve MenSes. 1
SKREBELS Igors12CRecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs4ACompound MenSes. 1
LAT04SAVAGE ARCHER
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
DREIMANIS Edgars18ATraditional bow MenSes. 1
LIGNICKIS Arnis18BTraditional bow MenSes. 1
MELECIS Andris17BTraditional bow MenSes. 1
NOVADS Kristaps18CTraditional bow MenSes. 1
LAT05STIEGRA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
MOROVSKA Santa1ABarebow WomenSes. 1
ŠUKIS Armands13BRecurve MenSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
ANDERSONE Elza Līna1BBarebow WomenSes. 1
MEDNE Viva5CCompound WomenSes. 1
MEDNIS Haralds3CCompound MenSes. 1
MEDNIS Muntis3BCompound MenSes. 1
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija19BTraditional bow WomenSes. 1
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
STRAZDIŅŠ Toms3ACompound MenSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BRUŽIS Jānis11BRecurve MenSes. 1
SPĀĢIS Aigars11CRecurve MenSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
Sportists
Vairogs
Sacensības
Ses.
BĒNIŅŠ Andris4CCompound MenSes. 1
BENSONS Haralds5ACompound MenSes. 1
DERBAKOVS Andrejs16BRecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina7ARecurve WomenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs12ARecurve MenSes. 1
ZĀLĪTE Agate6BCompound WomenSes. 1