Sezonas atkl?ana individu?li 2018 Sezonas atklāšana individuāli 2018
Latvijas Loka šaušanas federācija (LLŠF)
Salas pagasts, from 14-04-2018 to 14-04-2018
Sezonas atkl?ana individu?li 2018
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - D
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ANDERSONE Elza Līna1BLAT06FREE WIND ARCHERSBarebow WomenSes. 1
APSĪTIS Jānis13ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna7CLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
BĒNIŅŠ Andris4CLAT14AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
BENSONS Haralds5ALAT14AIM ARCHERYCompound MenSes. 1
BLĀZE Dāvis14ALAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis11BLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona7BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
DERBAKOVS Andrejs16BLAT14AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
DREIMANIS Edgars18ALAT04SAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs13CLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
G - H - J - K - L
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
GRĪNVALDE Janeta6ALAT03ODISEJSCompound WomenSes. 1
HÕIM Emily6CEST-TVK2TARTU VK2Compound WomenSes. 1
JAKUBANECS Jānis4BLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
JONASTS Gints10ALAT01AAMAZONES / LPKRecurve MenSes. 1
KAZUSS Mark10BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena8CLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete9ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards11ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris15ALAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
LIEPA Krišjānis2ALAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
LIGNICKIS Arnis18BLAT04SAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
M
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
MATVEJEVA Rimma8ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
MEDNE Viva5CLAT06FREE WIND ARCHERSCompound WomenSes. 1
MEDNIS Haralds3CLAT06FREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 1
MEDNIS Muntis3BLAT06FREE WIND ARCHERSCompound MenSes. 1
MELECIS Andris17BLAT04SAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs2BLAT03ODISEJSCompound MenSes. 1
MELLE Ieva9CLAT01AAMAZONES / LPKRecurve WomenSes. 1
MOROVSKA Santa1ALAT05STIEGRABarebow WomenSes. 1
MOROZKOV Samir17ALAT01AMAZONESTraditional MenSes. 1
N - O - P - R
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
NĒRINGA-MARTINSONE Ketija19BLAT06FREE WIND ARCHERSTraditional WomenSes. 1
NOVADS Kristaps18CLAT04SAVAGE ARCHERTraditional MenSes. 1
OLEKSEJENKO Julija5BLAT02ATLANTISCompound WomenSes. 1
OONA Märt15CEST-NSACNS ARCHERYRecurve MenSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs15BLAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
OZOLIŅS Kristaps10CLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PAVLOVA Mairita19ALAT01AMAZONESTraditional WomenSes. 1
PODIŅŠ Arnis14CLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina7ALAT14AIM ARCHERYRecurve WomenSes. 1
RUŠKO Pauls14BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
S - Š - T
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
SIKSNA Evija9BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs12ALAT14AIM ARCHERYRecurve MenSes. 1
SKELTONA Maija8BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SKREBELS Igors12CLAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
SPĀĢIS Aigars11CLAT12ARCHERY LIEPĀJARecurve MenSes. 1
STRAZDIŅŠ Toms3ALAT11ĶEKAVAS ŠAUTRACompound MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš16ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
ŠUKIS Armands13BLAT05STIEGRARecurve MenSes. 1
TITOVS Aleksandrs4ALAT03ODISEJSCompound MenSes. 1
U - V - Z
Sportists
Vairogs
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ULMIS Martins12BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
VAGANOVS Roberts2CLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
ZĀLĪTE Agate6BLAT14AIM ARCHERYCompound WomenSes. 1