4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 05-05-2018 to 6-05-2018
4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants ordenats per Esdeveniment
 
CADCompost Aleví Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ENCARC ENCAMP
004BSINFREU ABAD NúriaDissabte matí
CCDCompost Cadet Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
TACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MAR
007BPORTO RODRIGUEZ TaniaDiumenge
CSDCompost Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇ
007CESTEVE CATA EliaDiumenge
CAMARC MONTJUIC
008ABAUTISTA ROSELL MiriamDiumenge
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
007AARANSAY TOME YolandaDiumenge
RUBIARCO RUBI
008CMUÑOZ BARO MontserratDiumenge
008DSEMIS ASTIER EsterDiumenge
TACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MAR
007DMARTINEZ ZURITA ManuelaDiumenge
008BRODRIGUEZ COUTADO LuciaDiumenge
CSHCompost Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ADORCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS
003COTERO ROMERO CesarDiumenge
ARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇ
002BGRACIA DIAZ Antonio ManauelDiumenge
CAMARC MONTJUIC
002AFONT AVIÀ Josep MariaDiumenge
001APEREZ SANCHEZ DavidDiumenge
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
001CJIMÉNEZ MEJÍAS ToloDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
003DLÓPEZ GONZÁLEZ JesúsDiumenge
OLESARC OLESA
002CADRIÁN MARTÍN SalvadorDiumenge
RUBIARCO RUBI
002DMADRIGAL PEREZ Francisco JavierDiumenge
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
004APEREZ PEREZ JoseDiumenge
SALTARQUERS DE SALT
001DLOPEZ JIMENEZ AntonioDiumenge
TACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MAR
001BGOMEZ SERRA Cesar ADiumenge
003AHURTADO BELLIDO ManelDiumenge
CVHCompost Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ADORCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUS
004DNAVARRO ORTIZ VicenteDiumenge
AEMATASSOCIACIO ESPORTIVA MATXACUCA
006DVIRGILI RIBÉ CarlesDiumenge
ASCARC SANT CELONI
004CMADI ALSINA JordiDiumenge
CAMARC MONTJUIC
004BBENITO SANZ Emilio JoséDiumenge
005AMARTI ESTAPE CarlesDiumenge
005BMERCADÉ SALVADÓ JosepDiumenge
006AMUÑOZ TREJO José ManuelDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
006CMARTINEZ PERAL Juan RamonDiumenge
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
005DCUELLO PEREZ SantiDiumenge
ENCARC ENCAMP
005CVIVE ALDAMA LluisDiumenge
ISDInstintiu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
003AGARCIA SARCEDA AlbaDissabte tarda
001BHORNA VIDAL LolaDissabte tarda
001AMONFORT FERNÁNDEZ MiriamDissabte tarda
002BORTOLL CarolinaDissabte tarda
002ARAMÍREZ SORIANO AnnaDissabte tarda
ISHInstintiu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
001CCAÑETE CUADRA FranciscoDissabte tarda
CAOLARQUERS OLIVELLA
002DPEREZ RIBAS Fco.JavierDissabte tarda
CEMMOLINS DE REI
002CPASTOR ESPAÑA SalvadorDissabte tarda
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
001DCRESPIN FERRER JordiDissabte tarda
003CROMERO LUZARDO MoisesDissabte tarda
IVHInstintiu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
003BFALGUERAS I GONZÀLEZ JordiDissabte tarda
003DGARCIA SERRANO RamonDissabte tarda
LIDLong Bow Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
009ACATALAN LOPEZ NoaDissabte tarda
LSHLong Bow Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
009DGIL MARTINEZ SantiagoDissabte tarda
010DHERRERA JARRIN AurelioDissabte tarda
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
010CGUILLEN LOPEZ AngelDissabte tarda
RUBIARCO RUBI
010BFLORES DELGADO EnriqueDissabte tarda
TASPSANTA PERPETUA DE MOGODA
010AALVAREZ MARTINEZ AvelinoDissabte tarda
LVHLong Bow Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARCACLUB D'ARQUERS CATALUNYA
009BLANAU GOZALVES HilariDissabte tarda
CCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARC
009CSANCHEZ LAMARCA JosepDissabte tarda
NAHNu Aleví Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CADEARQUERS D'ESCALDES
004CAGREDA PAREDES BryanDissabte matí
NIHNu Infantil Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CADEARQUERS D'ESCALDES
005BCASTRO CASTRO JacobDissabte tarda
NSDNu Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇ
004ABATET COLET NúriaDissabte tarda
004BSANTIAGO SUÑEN MaribelDissabte tarda
CAOLARQUERS OLIVELLA
004CREDONDO GARCÉS RaquelDissabte tarda
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
005APAZ MAIGUAL Maria FernandaDissabte tarda
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
004DSÁEZ TAMAYO LoliDissabte tarda
NSHNu Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAOLARQUERS OLIVELLA
008ACABELLO VIDAL Manuel AlejandroDissabte tarda
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
008BGÓMEZ GARCÍA FélixDissabte tarda
SALTARQUERS DE SALT
008DPLA AYMERICH JosepDissabte tarda
TERRARQUERS TERRASSA
008CMARTINEZ GIMENEZ JordiDissabte tarda
NVHNu Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
007APEREZ GARCIA Juan AntonioDissabte tarda
CADEARQUERS D'ESCALDES
007CXANDRI CASINO CarlesDissabte tarda
CAMARC MONTJUIC
006AGONZALEZ CORDON AntonioDissabte tarda
CAOLARQUERS OLIVELLA
006DSANCHEZ TORRES Felix A.Dissabte tarda
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
006BGALIANO HERNANDEZ AngelDissabte tarda
007BRAMIREZ MORENO MiguelDissabte tarda
DESPARC DESPÍ
007DZARAGOZA SOGORB JuanDissabte tarda
SADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCA
005CCATALAN CALVO FerranDissabte tarda
SCDVARQUERS SANT CUGAT DEL VALLES
006CLANAS BLASCO GonzaloDissabte tarda
005DPRIANTE I VIDAL AdolfDissabte tarda
RADRecorbat Aleví Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
LLEIARC LLEIDA
003CSERRA GONZALEZ EmmaDissabte matí
OLESARC OLESA
003AGARCIA BALMASEDA AinaraDissabte matí
003BGARCÍA CARRASCO IriaDissabte matí
004ARUBIO GARCIA OnaDissabte matí
RAHRecorbat Aleví Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
004DCAMI BLÁZQUEZ GuerauDissabte matí
005CVALLEJOS CLAVELL GuillemDissabte matí
OLESARC OLESA
005ABAYONA CERULLA JosepDissabte matí
005BMUÑOZ MARTOS IkerDissabte matí
RBDRecorbat Benjamí Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
OLESARC OLESA
001AGARCIA BALMASEDA ClaudiaDissabte matí
RBHRecorbat Benjamí Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
001CDOMINGUEZ GONZALEZ JanDissabte matí
002CVALLEJOS CLAVELL Oriol AresDissabte matí
LLEIARC LLEIDA
002APADUREANU Cezar MihaiDissabte matí
OLESARC OLESA
001BESPÈS DE HARO DanielDissabte matí
RCDRecorbat Cadet Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
009BGARCIA MARTIN AidaDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
009CDOMINGUEZ GONZALEZ AidaDissabte matí
OLESARC OLESA
009APLA MANJAVACAS AinaDissabte matí
RCHRecorbat Cadet Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
AEEFA.E.E.F.
010AMERCADER PEREZ PabloDissabte matí
CAMARC MONTJUIC
010CBARBAUT CAMARA DanielDissabte matí
011CDELGADO LARA VictorDissabte matí
010BROJAS MONTSERRAT MiquelDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
010DRIGUERA DE DORIA IgnasiDissabte matí
011DRODRÍGUEZ CASTAÑO AlfredDissabte matí
ESCLARQUERS ESCLANYA
011AVIÑAS SERRAT PolDissabte matí
RIDRecorbat Infantil Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
OLESARC OLESA
006BRAMOS VALIENTE LucíaDissabte matí
006ASOBERBIO CASES ClaraDissabte matí
RIHRecorbat Infantil Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
006CPARDINA GARCIA DanielDissabte matí
CTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESES
007CARNAL SELGA JoanDissabte matí
007DFORCADA BUSQUETS JoanDissabte matí
008CGALLARDO FONOYET ArnauDissabte matí
008DHERENAS MAÑERO FerminDissabte matí
OLESARC OLESA
007AESPÈS DE HARO PabloDissabte matí
008APEREZ LOPEZ SergiDissabte matí
RJDRecorbat Júnior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
OLESARC OLESA
009BPLA MANJAVACAS AdrianaDiumenge
RJHRecorbat Júnior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
CAMARC MONTJUIC
010AGARCIA SARCEDA AdriaDiumenge
RSDRecorbat Sénior Dona
Diana
Classificació
Arquer
Torn
AEEFA.E.E.F.
009CGRATACÒS GRAU MariaDiumenge
CAMARC MONTJUIC
009AMANZANERA ESTÉVEZ CristinaDiumenge
TAUTAU DE TIR AMB ARC
009DTAJES GARCIA MagdalenaDiumenge
RSHRecorbat Sénior Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
AEMATASSOCIACIO ESPORTIVA MATXACUCA
012BMARTINEZ LEON JesusDiumenge
CAMARC MONTJUIC
011AGUERRA PIQUE ConradDiumenge
012ASOLER GELPI MarcDiumenge
CEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONA
010CAZUAGA MERIDA RafaelDiumenge
011BSANCHEZ SEMINO CarlosDiumenge
ENCARC ENCAMP
010BALONSO ALVAREZ Joaquin AngelDiumenge
RUBIARCO RUBI
011CDE LAS HERAS HERNANDEZ HernanDiumenge
SCDVARQUERS SANT CUGAT DEL VALLES
012CQUILES GARCIA RaulDiumenge
RVHRecorbat Veterà Home
Diana
Classificació
Arquer
Torn
ACCARQUERS CASTELLDEFELS
012CHERNÁNDEZ HIGUERA ManuelDissabte matí
OLESARC OLESA
012ARAMOS CALLEJA Luis MiguelDissabte matí
012BRECHE BASTIDAS JosepDissabte matí