4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720 4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Club Arc Montjuïc (CAM)
Castell de Montjuïc, Barcelona, from 05-05-2018 to 6-05-2018
4a TIRADA DE LLIGA CATALANA D'AIRE LLIURE Round 720
Llistat de Participants en Ordre Alfabètic
 
A - B - C - D
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
ADRIÁN MARTÍN Salvador2COLESARC OLESACompost Sénior HomeDiumenge
AGREDA PAREDES Bryan4CCADEARQUERS D'ESCALDESNu Aleví HomeDissabte matí
ALONSO ALVAREZ Joaquin Angel10BENCARC ENCAMPRecorbat Sénior HomeDiumenge
ALVAREZ MARTINEZ Avelino10ATASPSANTA PERPETUA DE MOGODALong Bow Sénior HomeDissabte tarda
ARANSAY TOME Yolanda7ACCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCCompost Sénior DonaDiumenge
ARNAL SELGA Joan7CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte matí
AZUAGA MERIDA Rafael10CCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sénior HomeDiumenge
BARBAUT CAMARA Daniel10CCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDissabte matí
BATET COLET Núria4AARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sénior DonaDissabte tarda
BAUTISTA ROSELL Miriam8ACAMARC MONTJUICCompost Sénior DonaDiumenge
BAYONA CERULLA Josep5AOLESARC OLESARecorbat Aleví HomeDissabte matí
BENITO SANZ Emilio José4BCAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
CABELLO VIDAL Manuel Alejandro8ACAOLARQUERS OLIVELLANu Sénior HomeDissabte tarda
CAMI BLÁZQUEZ Guerau4DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Aleví HomeDissabte matí
CAÑETE CUADRA Francisco1CACCARQUERS CASTELLDEFELSInstintiu Sénior HomeDissabte tarda
CASTRO CASTRO Jacob5BCADEARQUERS D'ESCALDESNu Infantil HomeDissabte tarda
CATALAN CALVO Ferran5CSADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCANu Veterà HomeDissabte tarda
CATALAN LOPEZ Noa9ASADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCALong Bow Infantil DonaDissabte tarda
CRESPIN FERRER Jordi1DSADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu Sénior HomeDissabte tarda
CUELLO PEREZ Santi5DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESCompost Veterà HomeDiumenge
DE LAS HERAS HERNANDEZ Hernan11CRUBIARCO RUBIRecorbat Sénior HomeDiumenge
DELGADO LARA Victor11CCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDissabte matí
DOMINGUEZ GONZALEZ Aida9CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet DonaDissabte matí
DOMINGUEZ GONZALEZ Jan1CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Benjamí HomeDissabte matí
E - F - G
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
ESPÈS DE HARO Daniel1BOLESARC OLESARecorbat Benjamí HomeDissabte matí
ESPÈS DE HARO Pablo7AOLESARC OLESARecorbat Infantil HomeDissabte matí
ESTEVE CATA Elia7CARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇCompost Sénior DonaDiumenge
FALGUERAS I GONZÀLEZ Jordi3BCAMARC MONTJUICInstintiu Veterà HomeDissabte tarda
FLORES DELGADO Enrique10BRUBIARCO RUBILong Bow Sénior HomeDissabte tarda
FONT AVIÀ Josep Maria2ACAMARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge
FORCADA BUSQUETS Joan7DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte matí
GALIANO HERNANDEZ Angel6BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà HomeDissabte tarda
GALLARDO FONOYET Arnau8CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte matí
GARCIA BALMASEDA Ainara3AOLESARC OLESARecorbat Aleví DonaDissabte matí
GARCIA BALMASEDA Claudia1AOLESARC OLESARecorbat Benjamí DonaDissabte matí
GARCÍA CARRASCO Iria3BOLESARC OLESARecorbat Aleví DonaDissabte matí
GARCIA MARTIN Aida9BCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Cadet DonaDissabte matí
GARCIA SARCEDA Adria10ACAMARC MONTJUICRecorbat Júnior HomeDiumenge
GARCIA SARCEDA Alba3ACAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte tarda
GARCIA SERRANO Ramon3DCAMARC MONTJUICInstintiu Veterà HomeDissabte tarda
GIL MARTINEZ Santiago9DCAMARC MONTJUICLong Bow Sénior HomeDissabte tarda
GÓMEZ GARCÍA Félix8BSADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCANu Sénior HomeDissabte tarda
GOMEZ SERRA Cesar A1BTACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MARCompost Sénior HomeDiumenge
GONZALEZ CORDON Antonio6ACAMARC MONTJUICNu Veterà HomeDissabte tarda
GRACIA DIAZ Antonio Manauel2BARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇCompost Sénior HomeDiumenge
GRATACÒS GRAU Maria9CAEEFA.E.E.F.Recorbat Sénior DonaDiumenge
GUERRA PIQUE Conrad11ACAMARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge
GUILLEN LOPEZ Angel10CCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONALong Bow Sénior HomeDissabte tarda
H - J - L - M
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
HERENAS MAÑERO Fermin8DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Infantil HomeDissabte matí
HERNÁNDEZ HIGUERA Manuel12CACCARQUERS CASTELLDEFELSRecorbat Veterà HomeDissabte matí
HERRERA JARRIN Aurelio10DCAMARC MONTJUICLong Bow Sénior HomeDissabte tarda
HORNA VIDAL Lola1BCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte tarda
HURTADO BELLIDO Manel3ATACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MARCompost Sénior HomeDiumenge
JIMÉNEZ MEJÍAS Tolo1CCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCCompost Sénior HomeDiumenge
LANAS BLASCO Gonzalo6CSCDVARQUERS SANT CUGAT DEL VALLESNu Veterà HomeDissabte tarda
LANAU GOZALVES Hilari9BARCACLUB D'ARQUERS CATALUNYALong Bow Veterà HomeDissabte tarda
LÓPEZ GONZÁLEZ Jesús3DCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONACompost Sénior HomeDiumenge
LOPEZ JIMENEZ Antonio1DSALTARQUERS DE SALTCompost Sénior HomeDiumenge
MADI ALSINA Jordi4CASCARC SANT CELONICompost Veterà HomeDiumenge
MADRIGAL PEREZ Francisco Javier2DRUBIARCO RUBICompost Sénior HomeDiumenge
MANZANERA ESTÉVEZ Cristina9ACAMARC MONTJUICRecorbat Sénior DonaDiumenge
MARTI ESTAPE Carles5ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
MARTINEZ GIMENEZ Jordi8CTERRARQUERS TERRASSANu Sénior HomeDissabte tarda
MARTINEZ LEON Jesus12BAEMATASSOCIACIO ESPORTIVA MATXACUCARecorbat Sénior HomeDiumenge
MARTINEZ PERAL Juan Ramon6CCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONACompost Veterà HomeDiumenge
MARTINEZ ZURITA Manuela7DTACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MARCompost Sénior DonaDiumenge
MERCADÉ SALVADÓ Josep5BCAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
MERCADER PEREZ Pablo10AAEEFA.E.E.F.Recorbat Cadet HomeDissabte matí
MONFORT FERNÁNDEZ Miriam1ACAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte tarda
MUÑOZ BARO Montserrat8CRUBIARCO RUBICompost Sénior DonaDiumenge
MUÑOZ MARTOS Iker5BOLESARC OLESARecorbat Aleví HomeDissabte matí
MUÑOZ TREJO José Manuel6ACAMARC MONTJUICCompost Veterà HomeDiumenge
N - O - P - Q - R
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
NAVARRO ORTIZ Vicente4DADORCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSCompost Veterà HomeDiumenge
ORTOLL Carolina2BCAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte tarda
OTERO ROMERO Cesar3CADORCLUB D'ARQUERS DE DOSRIUSCompost Sénior HomeDiumenge
PADUREANU Cezar Mihai2ALLEIARC LLEIDARecorbat Benjamí HomeDissabte matí
PARDINA GARCIA Daniel6CCAMARC MONTJUICRecorbat Infantil HomeDissabte matí
PASTOR ESPAÑA Salvador2CCEMMOLINS DE REIInstintiu Sénior HomeDissabte tarda
PAZ MAIGUAL Maria Fernanda5ACEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONANu Sénior DonaDissabte tarda
PEREZ GARCIA Juan Antonio7AACCARQUERS CASTELLDEFELSNu Veterà HomeDissabte tarda
PEREZ LOPEZ Sergi8AOLESARC OLESARecorbat Infantil HomeDissabte matí
PEREZ PEREZ Jose4ASADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCACompost Sénior HomeDiumenge
PEREZ RIBAS Fco.Javier2DCAOLARQUERS OLIVELLAInstintiu Sénior HomeDissabte tarda
PEREZ SANCHEZ David1ACAMARC MONTJUICCompost Sénior HomeDiumenge
PLA AYMERICH Josep8DSALTARQUERS DE SALTNu Sénior HomeDissabte tarda
PLA MANJAVACAS Adriana9BOLESARC OLESARecorbat Júnior DonaDiumenge
PLA MANJAVACAS Aina9AOLESARC OLESARecorbat Cadet DonaDissabte matí
PORTO RODRIGUEZ Tania7BTACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MARCompost Cadet DonaDiumenge
PRIANTE I VIDAL Adolf5DSCDVARQUERS SANT CUGAT DEL VALLESNu Veterà HomeDissabte tarda
QUILES GARCIA Raul12CSCDVARQUERS SANT CUGAT DEL VALLESRecorbat Sénior HomeDiumenge
RAMIREZ MORENO Miguel7BCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESNu Veterà HomeDissabte tarda
RAMÍREZ SORIANO Anna2ACAMARC MONTJUICInstintiu Sénior DonaDissabte tarda
RAMOS CALLEJA Luis Miguel12AOLESARC OLESARecorbat Veterà HomeDissabte matí
RAMOS VALIENTE Lucía6BOLESARC OLESARecorbat Infantil DonaDissabte matí
RECHE BASTIDAS Josep12BOLESARC OLESARecorbat Veterà HomeDissabte matí
REDONDO GARCÉS Raquel4CCAOLARQUERS OLIVELLANu Sénior DonaDissabte tarda
RIGUERA DE DORIA Ignasi10DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDissabte matí
RODRÍGUEZ CASTAÑO Alfred11DCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Cadet HomeDissabte matí
RODRIGUEZ COUTADO Lucia8BTACAMLA CONXORXA D'ARENYS DE MARCompost Sénior DonaDiumenge
ROJAS MONTSERRAT Miquel10BCAMARC MONTJUICRecorbat Cadet HomeDissabte matí
ROMERO LUZARDO Moises3CSADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCAInstintiu Sénior HomeDissabte tarda
RUBIO GARCIA Ona4AOLESARC OLESARecorbat Aleví DonaDissabte matí
S - T - V - X - Z
Arquer
Diana
Associació/Club
Associació/Club
Esdeveniment
Torn
SÁEZ TAMAYO Loli4DSADLBARC SANT ANDREU DE LA BARCANu Sénior DonaDissabte tarda
SANCHEZ LAMARCA Josep9CCCTACLUB CATALA DE TIR AMB ARCLong Bow Veterà HomeDissabte tarda
SANCHEZ SEMINO Carlos11BCEABESCOLA ARQUERS DE BARCELONARecorbat Sénior HomeDiumenge
SANCHEZ TORRES Felix A.6DCAOLARQUERS OLIVELLANu Veterà HomeDissabte tarda
SANTIAGO SUÑEN Maribel4BARBOTIR AMB ARC L'ARBOÇNu Sénior DonaDissabte tarda
SEMIS ASTIER Ester8DRUBIARCO RUBICompost Sénior DonaDiumenge
SERRA GONZALEZ Emma3CLLEIARC LLEIDARecorbat Aleví DonaDissabte matí
SINFREU ABAD Núria4BENCARC ENCAMPCompost Aleví DonaDissabte matí
SOBERBIO CASES Clara6AOLESARC OLESARecorbat Infantil DonaDissabte matí
SOLER GELPI Marc12ACAMARC MONTJUICRecorbat Sénior HomeDiumenge
TAJES GARCIA Magdalena9DTAUTAU DE TIR AMB ARCRecorbat Sénior DonaDiumenge
VALLEJOS CLAVELL Guillem5CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Aleví HomeDissabte matí
VALLEJOS CLAVELL Oriol Ares2CCTAFTIR AMB ARC LES FRANQUESESRecorbat Benjamí HomeDissabte matí
VIÑAS SERRAT Pol11AESCLARQUERS ESCLANYARecorbat Cadet HomeDissabte matí
VIRGILI RIBÉ Carles6DAEMATASSOCIACIO ESPORTIVA MATXACUCACompost Veterà HomeDiumenge
VIVE ALDAMA Lluis5CENCARC ENCAMPCompost Veterà HomeDiumenge
XANDRI CASINO Carles7CCADEARQUERS D'ESCALDESNu Veterà HomeDissabte tarda
ZARAGOZA SOGORB Juan7DDESPARC DESPÍNu Veterà HomeDissabte tarda