Lowlands Shootout 2018 Stage 1 Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Nederlands Handboogbond (NHB)
Almere, from 08-04-2018 to 8-04-2018
Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Brackets
 
Recurve Heren - 29e t/n 32e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 21e t/n 24e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 13e t/n 16e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 5e t/n 8e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 25e t/n 28e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 9e t/n 12e plaats
Brackets
 
Recurve Heren - 17e t/n 20e plaats
Brackets
 
Recurve Heren
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Berg van den Sjef1099HBV Ontspanning Sint Oedenrode6
32Wolfs Tom1199HBS De Rozenjagers Stein0
Berg van den Sjef6
Jeurissen Damiaan0
17Vos Julle1268Prins Bernhard 's-Hertogenbosc59
16Jeurissen Damiaan1003ARC Rotterdam6*9*
Berg van den Sjef4
Oever van den Rick6
9Oever van den Rick1094Concordia Sint-Oedenrode6
24Laar van Jan Jaap1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord0
Oever van den Rick7
Roos Senna3
25Verbraak Jalmar9001Lowlands Shootout 20181
8Roos SennaDNMDe Noordervrienden Minderhout7
Oever van den Rick6
Broeksma Gijs2
5Ven van der Rick1087De Vriendenkring 1897 Schaijk4
28Pleiter Denzel1312HBS Almere6
Pleiter Denzel6
Giebels Robin2
21Giebels Robin1342Grensschutters Reuver6
12Bakker de Mick1004Sint Sebastiaen Wassenaar4
Pleiter Denzel1
Broeksma Gijs7
13Vaes Damian1142Strijd In Vrede Beek en Donk7
20Freriks Tim1171St. Hubertus Stramproy3
Vaes Damian2
Broeksma Gijs6
29Bottomley Phillip1312HBS Almere0Goud
4Broeksma Gijs1363Robin Hood Steenwijk6Oever van den Rick59
Wijler Steve6*X
Brons
3Dielemans Mitch1095Sint Jozef Doelen Geldrop6Broeksma Gijs0
30Roos Nick1244Saense Handboog Skutters0Wilthagen Jonah6
Dielemans Mitch7
Oudijn Quiten3
19Oudijn Quiten1002Reineveld Delft6
14Doornbosch Geoffrey1003ARC Rotterdam0
Dielemans Mitch4
Wilthagen Jonah6
11Groot Wassink Chris1261De Gouden Treffer Ruurlo6
22Ajodhia Vikash1003ARC Rotterdam0
Groot Wassink Chris4
Wilthagen Jonah6
27Donners Erwin1194HBS Lindenheuvel Geleen3
6Wilthagen Jonah1239K.N.H.S. Concordia Amsterdam7
Wilthagen Jonah1
Wijler Steve7
7Tongeren van Jan1094Concordia Sint-Oedenrode6
26Verdoes Koen1006HKS Zoetermeer4
Tongeren van Jan6*10
Adriaensen Ben58
23Deelstra Jaldert-Jetse1171St. Hubertus Stramproy0
10Adriaensen Ben9001Lowlands Shootout 20186
Tongeren van Jan0
Wijler Steve6
15Bakker Willem1108De Vriendschap Waalre6
18Wouters YannickDEHDe Eendracht Herenthout2
Bakker Willem0
Wijler Steve6
31Elberts Rick1120Oefening en Uitspanning Esbeek0
2Wijler Steve1342Grensschutters Reuver6
1/8
1/4
1/2
Finals
32Wolfs Tom1199HBS De Rozenjagers Stein117Vos Julle1268Prins Bernhard 's-Hertogenbosc7Vos Julle6Laar van Jan Jaap224Laar van Jan Jaap1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord625Verbraak Jalmar9001Lowlands Shootout 20182Vos Julle2Ven van der Rick65Ven van der Rick1087De Vriendenkring 1897 Schaijk6*9*12Bakker de Mick1004Sint Sebastiaen Wassenaar59Ven van der Rick7Freriks Tim120Freriks Tim1171St. Hubertus Stramproy6Goud29Bottomley Phillip1312HBS Almere2Ven van der Rick6Doornbosch Geoffrey0Brons30Roos Nick1244Saense Handboog Skutters3Vos Julle714Doornbosch Geoffrey1003ARC Rotterdam7Wouters Yannick1Doornbosch Geoffrey6Donners Erwin022Ajodhia Vikash1003ARC Rotterdam426Donners Erwin1194HBS Lindenheuvel Geleen6Doornbosch Geoffrey7Wouters Yannick326Verdoes Koen1006HKS Zoetermeer123Deelstra Jaldert-Jetse1171St. Hubertus Stramproy7Deelstra Jaldert-Jetse2Wouters Yannick618Wouters YannickDEHDe Eendracht Herenthout631Elberts Rick1120Oefening en Uitspanning Esbeek2
1/4
1/2
Finals
16Jeurissen Damiaan1003ARC Rotterdam38Roos SennaDNMDe Noordervrienden Minderhout7Roos Senna7Giebels Robin321Giebels Robin1342Grensschutters Reuver6Goud13Vaes Damian1142Strijd In Vrede Beek en Donk4Roos Senna6Adriaensen Ben2Brons19Oudijn Quiten1002Reineveld Delft7Giebels Robin411Groot Wassink Chris1261De Gouden Treffer Ruurlo3Oudijn Quiten6Oudijn Quiten4Adriaensen Ben610Adriaensen Ben9001Lowlands Shootout 2018615Bakker Willem1108De Vriendschap Waalre4
1/4
1/2
Finals
32Wolfs Tom1199HBS De Rozenjagers Stein625Verbraak Jalmar9001Lowlands Shootout 20182Wolfs Tom6Bottomley Phillip012Bakker de Mick1004Sint Sebastiaen Wassenaar1Goud29Bottomley Phillip1312HBS Almere7Wolfs Tom3Elberts Rick7Brons30Roos Nick1244Saense Handboog Skutters0Bottomley Phillip222Ajodhia Vikash1003ARC Rotterdam6Ajodhia Vikash6Ajodhia Vikash4Elberts Rick626Verdoes Koen1006HKS Zoetermeer031Elberts Rick1120Oefening en Uitspanning Esbeek6
1/2
Finals
1Berg van den Sjef1099HBV Ontspanning Sint Oedenrode6Goud28Pleiter Denzel1312HBS Almere0Berg van den Sjef7Tongeren van Jan3Brons3Dielemans Mitch1095Sint Jozef Doelen Geldrop2Pleiter Denzel17Tongeren van Jan1094Concordia Sint-Oedenrode6Dielemans Mitch7
1/2
Finals
16Jeurissen Damiaan1003ARC Rotterdam4Goud13Vaes Damian1142Strijd In Vrede Beek en Donk6Vaes Damian4Groot Wassink Chris6Brons11Groot Wassink Chris1261De Gouden Treffer Ruurlo6Jeurissen Damiaan615Bakker Willem1108De Vriendschap Waalre0Bakker Willem0
1/2
Finals
24Laar van Jan Jaap1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord2Goud20Freriks Tim1171St. Hubertus Stramproy6Freriks Tim6Deelstra Jaldert-Jetse0Brons26Donners Erwin1194HBS Lindenheuvel Geleen2Laar van Jan Jaap623Deelstra Jaldert-Jetse1171St. Hubertus Stramproy6Donners Erwin2
1/2
Finals
25Verbraak Jalmar9001Lowlands Shootout 20181Goud12Bakker de Mick1004Sint Sebastiaen Wassenaar7Bakker de Mick6Roos Nick2Brons30Roos Nick1244Saense Handboog Skutters6Verbraak Jalmar626Verdoes Koen1006HKS Zoetermeer2Verdoes Koen2