Lowlands Shootout 2018 Stage 1 Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Nederlands Handboogbond (NHB)
Almere, from 08-04-2018 to 8-04-2018
Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Brackets
 
Compound Heren - 29e t/n 32e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 21e t/n 24e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 13e t/n 16e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 5e t/n 8e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 25e t/n 28e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 9e t/n 12e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 17e t/n 20e plaats
Brackets
 
Compound Heren
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Elzinga Peter1312HBS Almere150
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen122
Elzinga Peter142
Verwoerdt Max139
17Dellemans BjarneEABElite Archery Bekkevoort129
16Verwoerdt Max1079Landmans Eendracht Wanroij140
Elzinga Peter146
Pater Sil144
9Everaers Jean-Pascal1199HBS De Rozenjagers Stein143
24Kleijnjans Jos1199HBS De Rozenjagers Stein141
Everaers Jean-Pascal141
Pater Sil146
25Enthoven Jan1004Sint Sebastiaen Wassenaar131
8Pater Sil1243MBSOV/Noordkop Den Helder145
Elzinga Peter147
Stas Hareld142
5Dolderman Sander1170De Batavieren Treffers Weert142
28Dijk van Nick1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord137
Dolderman Sander142
Stas Hareld144
21Kleefman Roy1366Agon Sagitta Emmen141
12Stas Hareld1103Rozen Van Oranje Heeze145
Stas Hareld143
Lazarevic Danijel142
13Schreuders Colann1243MBSOV/Noordkop Den Helder142
20Lazarevic Danijel1312HBS Almere145
Lazarevic Danijel141
Koonings Dylan140
29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul129Goud
4Koonings Dylan1153Ons Genoegen Ysselsteyn142Elzinga Peter1479
Kools Reginald147*10
Brons
3Kools JonathanDNMDe Noordervrienden Minderhout148Stas Hareld145
30Hansen Ken1366Agon Sagitta Emmen129Kools Jonathan146
Kools Jonathan140
Krol Matthijs139
19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam137
14Krol Matthijs1248HBS De Waert Heerhugowaard144
Kools Jonathan144
Ackx Enzo143
11Sebregts Peter1120Oefening en Uitspanning Esbeek142
22Verburg Koen1003ARC Rotterdam135
Sebregts Peter137
Ackx Enzo139
27Tjin A Djie Jay1312HBS Almere138
6Ackx EnzoCOPConcordia Peer143
Kools Jonathan145
Kools Reginald148
7Dalen van Jasper1098Ogio Eindhoven141
26Bos Jackson1312HBS Almere130
Dalen van Jasper147
Blinkhof Freek141
23Gort Mark1016Oude Doelen Roosendaal135
10Blinkhof Freek1248HBS De Waert Heerhugowaard136
Dalen van Jasper144
Kools Reginald149
15Poelmans NielsNVLNooit Volleerd Laakdal136
18Elbertsen Herco1349ACE-Xclusive Wageningen137
Elbertsen Herco140
Kools Reginald148
31Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard130
2Kools ReginaldDNMDe Noordervrienden Minderhout144
1/8
1/4
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen13417Dellemans BjarneEABElite Archery Bekkevoort141Dellemans Bjarne140Kleijnjans Jos13824Kleijnjans Jos1199HBS De Rozenjagers Stein14125Enthoven Jan1004Sint Sebastiaen Wassenaar137Dellemans Bjarne140*10Schreuders Colann140928Dijk van Nick1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord13221Kleefman Roy1366Agon Sagitta Emmen138Kleefman Roy142Schreuders Colann14413Schreuders Colann1243MBSOV/Noordkop Den Helder146Goud29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul113Dellemans Bjarne142Gort Mark140Brons30Hansen Ken1366Agon Sagitta Emmen124Schreuders Colann14419Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Tjin A Djie Jay141Hansen Ken127Tjin A Djie Jay13722Verburg Koen1003ARC Rotterdam13627Tjin A Djie Jay1312HBS Almere137Tjin A Djie Jay130Gort Mark14026Bos Jackson1312HBS Almere12923Gort Mark1016Oude Doelen Roosendaal139Gort Mark139Poelmans Niels13215Poelmans NielsNVLNooit Volleerd Laakdal13731Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard121
1/4
1/2
Finals
16Verwoerdt Max1079Landmans Eendracht Wanroij14389Everaers Jean-Pascal1199HBS De Rozenjagers Stein143*10Everaers Jean-Pascal145Koonings Dylan1435Dolderman Sander1170De Batavieren Treffers Weert142Goud4Koonings Dylan1153Ons Genoegen Ysselsteyn143Everaers Jean-Pascal14310Sebregts Peter143*X*Brons14Krol Matthijs1248HBS De Waert Heerhugowaard144Koonings Dylan14411Sebregts Peter1120Oefening en Uitspanning Esbeek146Blinkhof Freek140Sebregts Peter147Blinkhof Freek14510Blinkhof Freek1248HBS De Waert Heerhugowaard14618Elbertsen Herco1349ACE-Xclusive Wageningen139
1/4
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen13425Enthoven Jan1004Sint Sebastiaen Wassenaar136Enthoven Jan143Dijk van Nick13928Dijk van Nick1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord134Goud29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul128Enthoven Jan143Verburg Koen133Brons19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Dijk van Nick14422Verburg Koen1003ARC Rotterdam112Bos Jackson129Verburg Koen137Bos Jackson10926Bos Jackson1312HBS Almere13731Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard127
1/2
Finals
8Pater Sil1243MBSOV/Noordkop Den Helder148Goud20Lazarevic Danijel1312HBS Almere141Pater Sil143Ackx Enzo146Brons4Ackx EnzoCOPConcordia Peer144Lazarevic Danijel1387Dalen van Jasper1098Ogio Eindhoven143Dalen van Jasper147
1/2
Finals
16Verwoerdt Max1079Landmans Eendracht Wanroij141Goud4Dolderman Sander1170De Batavieren Treffers Weert145Dolderman Sander143Krol Matthijs141Brons14Krol Matthijs1248HBS De Waert Heerhugowaard143Verwoerdt Max14618Elbertsen Herco1349ACE-Xclusive Wageningen142Elbertsen Herco145
1/2
Finals
24Kleijnjans Jos1199HBS De Rozenjagers Stein142Goud21Kleefman Roy1366Agon Sagitta Emmen139Kleijnjans Jos138Hansen Ken131Brons30Hansen Ken1366Agon Sagitta Emmen136Kleefman Roy13515Poelmans NielsNVLNooit Volleerd Laakdal135Poelmans Niels133
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen126Goud29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul129Berg van den Coen131Zieltjens Martin133Brons19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Oenen van Albert13231Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard133Wijgerde Sjors0