Lowlands Shootout 2018 Stage 1 Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Nederlands Handboogbond (NHB)
Almere, from 08-04-2018 to 8-04-2018
Lowlands Shootout 2018 Stage 1
Brackets
 
Compound Heren - 29e t/n 32e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 21e t/n 24e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 25e t/n 28e plaats
Brackets
 
Compound Heren - 17e t/n 20e plaats
1/8
1/4
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen134
17Dellemans BjarneEABElite Archery Bekkevoort141
Dellemans Bjarne140
Kleijnjans Jos138
24Kleijnjans Jos1199HBS De Rozenjagers Stein141
25Enthoven Jan1004Sint Sebastiaen Wassenaar137
Dellemans Bjarne140*10
Schreuders Colann1409
28Dijk van Nick1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord132
21Kleefman Roy1366Agon Sagitta Emmen138
Kleefman Roy142
Schreuders Colann144
13Schreuders Colann1243MBSOV/Noordkop Den Helder146Goud
29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul113Dellemans Bjarne142
Gort Mark140
Brons
30Hansen Ken1366Agon Sagitta Emmen124Schreuders Colann144
19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Tjin A Djie Jay141
Hansen Ken127
Tjin A Djie Jay137
22Verburg Koen1003ARC Rotterdam136
27Tjin A Djie Jay1312HBS Almere137
Tjin A Djie Jay130
Gort Mark140
26Bos Jackson1312HBS Almere129
23Gort Mark1016Oude Doelen Roosendaal139
Gort Mark139
Poelmans Niels132
15Poelmans NielsNVLNooit Volleerd Laakdal137
31Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard121
1/4
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen13425Enthoven Jan1004Sint Sebastiaen Wassenaar136Enthoven Jan143Dijk van Nick13928Dijk van Nick1247V.Z.O.S. Santpoort-Noord134Goud29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul128Enthoven Jan143Verburg Koen133Brons19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Dijk van Nick14422Verburg Koen1003ARC Rotterdam112Bos Jackson129Verburg Koen137Bos Jackson10926Bos Jackson1312HBS Almere13731Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard127
1/2
Finals
24Kleijnjans Jos1199HBS De Rozenjagers Stein142Goud21Kleefman Roy1366Agon Sagitta Emmen139Kleijnjans Jos138Hansen Ken131Brons30Hansen Ken1366Agon Sagitta Emmen136Kleefman Roy13515Poelmans NielsNVLNooit Volleerd Laakdal135Poelmans Niels133
1/2
Finals
32Oenen van Albert1366Agon Sagitta Emmen126Goud29Berg van den Coen1315Asv Prins Willem Alexander Hul129Berg van den Coen131Zieltjens Martin133Brons19Wijgerde Sjors1003ARC Rotterdam0Oenen van Albert13231Zieltjens Martin1248HBS De Waert Heerhugowaard133Wijgerde Sjors0