Svenska Junior Msterskapen 2018 i Tavla Svenska Junior Mästerskapen 2018 i Tavla
Skogens IF (7880)
Fredriksberg, Oskarshamn, from 15-07-2018 to 15-07-2018
Svenska Junior Msterskapen 2018 i Tavla
Deltagarlista grupperad på tävlingsmoment
 
BCDBarebow Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
39828LINKÖPINGS SKF
036CLINDGREN JohannaKval
037CSALOVAARA LovaKval
7878HUSKVARNA BK
036BBIELIS MajaKval
037AJOHANSSON ViolaKval
7915KARLSTADS BK
037BKJELLIN MiraKval
7949MOTALA BSK
036ABARTHOLDSON HannaKval
BCHBarebow Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2797LINDOME BK
038BMELLBERG AdrianKval
33994BSK IGGESUND
039CTREARD RobertKval
39815IF ULVARNA BSK
039APETTERSSON LeoKval
4080TIMRÅ AIF
040AWALLIN EmilKval
7826SANDVIKENS BSK
038AJOHANSSON SixtenKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
039BSTENBERG LiamKval
7915KARLSTADS BK
038CNILSSON ErikKval
BJDBarebow Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
33994BSK IGGESUND
017AJOKI PetraKval
3811STOCKAMÖLLANS IF
019CWILHELMSSON JuliaKval
39828LINKÖPINGS SKF
019AÖHNSTRÖM EvelynKval
7823GÄVLE BK
018CNORDGREN MinnaKval
7885VETLANDA BSK
017BELAMSSON OliviaKval
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
018BLINDBLOM SandraKval
7908BSK STURARNA
017CLILJESTRÖM SaraKval
019BSUNDBAUM SagaKval
7915KARLSTADS BK
018ANILSSON HannaKval
BJHBarebow Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2797LINDOME BK
020CALNÅS TobiasKval
36531NORA BSK
022BMALMÉN NORDMARK SimonKval
39620KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB
020BANDERSSON OscarKval
40680JÄRNVÄGENS BF
020ABLOM RasmusKval
7872SKURUPS BK
022ANORD JoakimKval
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
021AJANSSON SebastianKval
7949MOTALA BSK
021BLORENZO JOHANSSON AxelKval
BKDBarebow Knatte 10 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
26880SÄTERS IF BSK
044BKRIGSMAN EmiliaKval
7887VÄSTERVIKS BSK
044ASTRÖMBÄCK SaraKval
BKHBarebow Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7887VÄSTERVIKS BSK
042ALÖNNERKVIST AntonKval
CCHCompound Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
1796GRIMSLÖVS AIF
033ABERG ViktorKval
3818STOCKHOLMS BK
035ARONKAINEN KristofferKval
41659KALMAR BS
034BJOHANSSON ViggoKval
7865HELSINGBORGS BSK
035CTENGROTH MelkerKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
034CLÖVGREN HannesKval
7908BSK STURARNA
034ABERGGREN OskarKval
033BÅSLUND AlbinKval
7934SKÖVDE BSK
035BSTARK JacobKval
CJDCompound Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7818BSK DALPILEN
010BGRÉTARSSON JohannaKval
7853LULEÅ BS
010CBACKMAN AnnaKval
011ABACKMAN LinneaKval
7869KRISTIANSTADS BK
010AANDERSSON MoaKval
CJHCompound Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
40680JÄRNVÄGENS BF
014AHÄGGLUND AlbinKval
012AKÄCK MathiasKval
012CTORSTENSSON TageKval
016CVERHAGEN MELIN WilliamKval
41659KALMAR BS
013BBENSCHJÖLD JacobKval
43312HUDDINGE BSK
015ALARSSON ErikKval
7853LULEÅ BS
013AFORSBERG HenrikKval
7865HELSINGBORGS BSK
016AVÄLLSTEDT MarcusKval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
016BÅKERMAN FredrikKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
014BKULLBERG AlexanderKval
7888BK DANAPILEN
014CPERSSON ErikKval
7908BSK STURARNA
015BLUND ElvinKval
012BSCUKA AxelKval
7915KARLSTADS BK
011BBENGTSSON Carl JohanKval
7953ÅTVIDABERGS BSK
013CHELLMAN MartinKval
CKHCompound Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7838HALMSTADS BF
043AKUBICA EddieKval
7865HELSINGBORGS BSK
043BBENGTSSON HannesKval
7908BSK STURARNA
043CÅSLUND OscarKval
LCDLongbow Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
041CSTRÅÅT TovaKval
7949MOTALA BSK
041ASTARK IsaKval
LCHLongbow Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2797LINDOME BK
040CHED FelixKval
7908BSK STURARNA
041BBLOM EmilKval
LJHLongbow Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
39816FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE
023AOLSSON TureKval
3993SÖDERTÄLJE BF
023CÖSTLUND AlbinKval
7848ÖSTERSUNDS BSK
023BHESTNER SimonKval
7865HELSINGBORGS BSK
021CRÖNÉR MajaKval
7908BSK STURARNA
022CBERGGREN ViktorKval
LKDLongbow Knatte 10 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
7908BSK STURARNA
044CBLOM MajaKval
RCDRecurve Cadet 13 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
025ADECKER EmmaKval
028CZERROUKI AichaKval
26335JÄMTLANDS BSK
026BLINDSJÖ LinnKval
3410RUMSKULLA GOIF
028BSVENSSON AlvaKval
40680JÄRNVÄGENS BF
026AKARLSSON AlvaKval
4080TIMRÅ AIF
027ANILSSON LinneaKval
7864BK GRIPEN
028ARYDÉN IdaKval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
026CKRYHL JuliaKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
027BLUNDGREN LovisaKval
7888BK DANAPILEN
025BDENNIUS NikiKval
7908BSK STURARNA
025CHEDLUND JosefineKval
7931BS GRÄSTORP
027CPYLS-LU MeiaKval
RCHRecurve Cadet 13 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2797LINDOME BK
030BJACOBSSON LukasKval
3522SATSERUPS IDROTTS & BF
030CKALLINI IsakKval
40680JÄRNVÄGENS BF
031CRIBERG ErikKval
4080TIMRÅ AIF
029BSTRID AndréKval
032ASUNDSTRÖM AlbinKval
44935ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB
032BSVENBERG DanielKval
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
031BMODIG MalteKval
029CWESTLING HermanKval
032CWESTLING VictorKval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
029AHEDENVANG KevinKval
031APERSSON LiamKval
7931BS GRÄSTORP
030AHELLQVIST HampusKval
RJDRecurve Junior 16 Damer
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
009CÅNGMAN SabinaKval
2797LINDOME BK
008CSANELL AnnieKval
3818STOCKHOLMS BK
006CFJÄLLSTRÖM ToveKval
3993SÖDERTÄLJE BF
006ABORÉN SofiaKval
40680JÄRNVÄGENS BF
008BRUUSKANEN AleksandraKval
7848ÖSTERSUNDS BSK
007AGEORGSSON AnnaKval
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
007BLIND CeciliaKval
7865HELSINGBORGS BSK
009ASTRANDQVIST SaraKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
009BEINARSSON AlvaKval
7908BSK STURARNA
006BDOVERSTÅL KimKval
7948MJÖLBY BS
007CLINDBERG AlvaKval
008ANILSSON SaraKval
RJHRecurve Junior 16 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
001BBERGMAN AlfonsKval
002BEDSTRÖM TheodorKval
3818STOCKHOLMS BK
004CRONKAINEN KevinKval
39828LINKÖPINGS SKF
003COLSSON EliasKval
3993SÖDERTÄLJE BF
001AANDERSSON LinusKval
40185NYKVARNS BSK
005BÅHLUND SimonKval
40680JÄRNVÄGENS BF
002AGEHRKE MånsKval
004BRIBERG OskarKval
4080TIMRÅ AIF
003BNORDSTRÖM WilleKval
43312HUDDINGE BSK
005CSTJERNQVIST ElliotKval
7829BS GOTHIA
004AQVIRIST AdamKval
7833KUNGÄLVS BSK
005ASTÅLHJÄRTA EliasKval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
003AMOSÉN JacobKval
7888BK DANAPILEN
002CLJUNGQVIST TobiasKval
7948MJÖLBY BS
001CFREDRIKSSON DavidKval
RKHRecurve Knatte 10 Herrar
Tavla
Ranking
Skytt
Omg.
2503IF KARLSVIK
042BDECKER EmilKval