Svenska Junior Msterskapen 2018 i Tavla Svenska Junior Mästerskapen 2018 i Tavla
Skogens IF (7880)
Fredriksberg, Oskarshamn, from 15-07-2018 to 15-07-2018
Svenska Junior Msterskapen 2018 i Tavla
Deltagarlista grupperad på land/förening
 
1796GRIMSLÖVS AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BERG Viktor33ACompound Cadet 13 HerrarKval
2503IF KARLSVIK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅNGMAN Sabina9CRecurve Junior 16 DamerKval
BERGMAN Alfons1BRecurve Junior 16 HerrarKval
DECKER Emil42BRecurve Knatte 10 HerrarKval
DECKER Emma25ARecurve Cadet 13 DamerKval
EDSTRÖM Theodor2BRecurve Junior 16 HerrarKval
ZERROUKI Aicha28CRecurve Cadet 13 DamerKval
2797LINDOME BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ALNÅS Tobias20CBarebow Junior 16 HerrarKval
HED Felix40CLongbow Cadet 13 HerrarKval
JACOBSSON Lukas30BRecurve Cadet 13 HerrarKval
MELLBERG Adrian38BBarebow Cadet 13 HerrarKval
SANELL Annie8CRecurve Junior 16 DamerKval
3410RUMSKULLA GOIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SVENSSON Alva28BRecurve Cadet 13 DamerKval
3522SATSERUPS IDROTTS & BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KALLINI Isak30CRecurve Cadet 13 HerrarKval
3811STOCKAMÖLLANS IF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
WILHELMSSON Julia19CBarebow Junior 16 DamerKval
3818STOCKHOLMS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FJÄLLSTRÖM Tove6CRecurve Junior 16 DamerKval
RONKAINEN Kevin4CRecurve Junior 16 HerrarKval
RONKAINEN Kristoffer35ACompound Cadet 13 HerrarKval
3993SÖDERTÄLJE BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Linus1ARecurve Junior 16 HerrarKval
BORÉN Sofia6ARecurve Junior 16 DamerKval
ÖSTLUND Albin23CLongbow Junior 16 HerrarKval
4080TIMRÅ AIF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NILSSON Linnea27ARecurve Cadet 13 DamerKval
NORDSTRÖM Wille3BRecurve Junior 16 HerrarKval
STRID André29BRecurve Cadet 13 HerrarKval
SUNDSTRÖM Albin32ARecurve Cadet 13 HerrarKval
WALLIN Emil40ABarebow Cadet 13 HerrarKval
7818BSK DALPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GRÉTARSSON Johanna10BCompound Junior 16 DamerKval
7823GÄVLE BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NORDGREN Minna18CBarebow Junior 16 DamerKval
7826SANDVIKENS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOHANSSON Sixten38ABarebow Cadet 13 HerrarKval
7829BS GOTHIA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
QVIRIST Adam4ARecurve Junior 16 HerrarKval
7833KUNGÄLVS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
STÅLHJÄRTA Elias5ARecurve Junior 16 HerrarKval
7838HALMSTADS BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KUBICA Eddie43ACompound Knatte 10 HerrarKval
7848ÖSTERSUNDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
GEORGSSON Anna7ARecurve Junior 16 DamerKval
HESTNER Simon23BLongbow Junior 16 HerrarKval
7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LIND Cecilia7BRecurve Junior 16 DamerKval
MODIG Malte31BRecurve Cadet 13 HerrarKval
WESTLING Herman29CRecurve Cadet 13 HerrarKval
WESTLING Victor32CRecurve Cadet 13 HerrarKval
7853LULEÅ BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BACKMAN Anna10CCompound Junior 16 DamerKval
BACKMAN Linnea11ACompound Junior 16 DamerKval
FORSBERG Henrik13ACompound Junior 16 HerrarKval
7864BK GRIPEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
RYDÉN Ida28ARecurve Cadet 13 DamerKval
7865HELSINGBORGS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BENGTSSON Hannes43BCompound Knatte 10 HerrarKval
RÖNÉR Maja21CLongbow Junior 16 HerrarKval
STRANDQVIST Sara9ARecurve Junior 16 DamerKval
TENGROTH Melker35CCompound Cadet 13 HerrarKval
VÄLLSTEDT Marcus16ACompound Junior 16 HerrarKval
7869KRISTIANSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Moa10ACompound Junior 16 DamerKval
7872SKURUPS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
NORD Joakim22ABarebow Junior 16 HerrarKval
7874TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅKERMAN Fredrik16BCompound Junior 16 HerrarKval
HEDENVANG Kevin29ARecurve Cadet 13 HerrarKval
KRYHL Julia26CRecurve Cadet 13 DamerKval
MOSÉN Jacob3ARecurve Junior 16 HerrarKval
PERSSON Liam31ARecurve Cadet 13 HerrarKval
7878HUSKVARNA BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BIELIS Maja36BBarebow Cadet 13 DamerKval
JOHANSSON Viola37ABarebow Cadet 13 DamerKval
7880SKOGENS IF KORSVÄGEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
EINARSSON Alva9BRecurve Junior 16 DamerKval
KULLBERG Alexander14BCompound Junior 16 HerrarKval
LÖVGREN Hannes34CCompound Cadet 13 HerrarKval
LUNDGREN Lovisa27BRecurve Cadet 13 DamerKval
STENBERG Liam39BBarebow Cadet 13 HerrarKval
7885VETLANDA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ELAMSSON Olivia17BBarebow Junior 16 DamerKval
7887VÄSTERVIKS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LÖNNERKVIST Anton42ABarebow Knatte 10 HerrarKval
STRÖMBÄCK Sara44ABarebow Knatte 10 DamerKval
7888BK DANAPILEN
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
DENNIUS Niki25BRecurve Cadet 13 DamerKval
LJUNGQVIST Tobias2CRecurve Junior 16 HerrarKval
PERSSON Erik14CCompound Junior 16 HerrarKval
7896UPPLANDS VÄSBY BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDBLOM Sandra18BBarebow Junior 16 DamerKval
STRÅÅT Tova41CLongbow Cadet 13 DamerKval
7908BSK STURARNA
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅSLUND Albin33BCompound Cadet 13 HerrarKval
ÅSLUND Oscar43CCompound Knatte 10 HerrarKval
BERGGREN Oskar34ACompound Cadet 13 HerrarKval
BERGGREN Viktor22CLongbow Junior 16 HerrarKval
BLOM Emil41BLongbow Cadet 13 HerrarKval
BLOM Maja44CLongbow Knatte 10 DamerKval
DOVERSTÅL Kim6BRecurve Junior 16 DamerKval
HEDLUND Josefine25CRecurve Cadet 13 DamerKval
LILJESTRÖM Sara17CBarebow Junior 16 DamerKval
LUND Elvin15BCompound Junior 16 HerrarKval
SCUKA Axel12BCompound Junior 16 HerrarKval
SUNDBAUM Saga19BBarebow Junior 16 DamerKval
7915KARLSTADS BK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BENGTSSON Carl Johan11BCompound Junior 16 HerrarKval
KJELLIN Mira37BBarebow Cadet 13 DamerKval
NILSSON Erik38CBarebow Cadet 13 HerrarKval
NILSSON Hanna18ABarebow Junior 16 DamerKval
7925UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JANSSON Sebastian21ABarebow Junior 16 HerrarKval
7931BS GRÄSTORP
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HELLQVIST Hampus30ARecurve Cadet 13 HerrarKval
PYLS-LU Meia27CRecurve Cadet 13 DamerKval
7934SKÖVDE BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
STARK Jacob35BCompound Cadet 13 HerrarKval
7948MJÖLBY BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
FREDRIKSSON David1CRecurve Junior 16 HerrarKval
LINDBERG Alva7CRecurve Junior 16 DamerKval
NILSSON Sara8ARecurve Junior 16 DamerKval
7949MOTALA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BARTHOLDSON Hanna36ABarebow Cadet 13 DamerKval
LORENZO JOHANSSON Axel21BBarebow Junior 16 HerrarKval
STARK Isa41ALongbow Cadet 13 DamerKval
7953ÅTVIDABERGS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
HELLMAN Martin13CCompound Junior 16 HerrarKval
26335JÄMTLANDS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDSJÖ Linn26BRecurve Cadet 13 DamerKval
26880SÄTERS IF BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
KRIGSMAN Emilia44BBarebow Knatte 10 DamerKval
33994BSK IGGESUND
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
JOKI Petra17ABarebow Junior 16 DamerKval
TREARD Robert39CBarebow Cadet 13 HerrarKval
36531NORA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
MALMÉN NORDMARK Simon22BBarebow Junior 16 HerrarKval
39620KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ANDERSSON Oscar20BBarebow Junior 16 HerrarKval
39815IF ULVARNA BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
PETTERSSON Leo39ABarebow Cadet 13 HerrarKval
39816FÖRENINGEN WIJ BÅGSKYTTAR OCKE
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
OLSSON Ture23ALongbow Junior 16 HerrarKval
39828LINKÖPINGS SKF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LINDGREN Johanna36CBarebow Cadet 13 DamerKval
ÖHNSTRÖM Evelyn19ABarebow Junior 16 DamerKval
OLSSON Elias3CRecurve Junior 16 HerrarKval
SALOVAARA Lova37CBarebow Cadet 13 DamerKval
40185NYKVARNS BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
ÅHLUND Simon5BRecurve Junior 16 HerrarKval
40680JÄRNVÄGENS BF
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BLOM Rasmus20ABarebow Junior 16 HerrarKval
GEHRKE Måns2ARecurve Junior 16 HerrarKval
HÄGGLUND Albin14ACompound Junior 16 HerrarKval
KÄCK Mathias12ACompound Junior 16 HerrarKval
KARLSSON Alva26ARecurve Cadet 13 DamerKval
RIBERG Erik31CRecurve Cadet 13 HerrarKval
RIBERG Oskar4BRecurve Junior 16 HerrarKval
RUUSKANEN Aleksandra8BRecurve Junior 16 DamerKval
TORSTENSSON Tage12CCompound Junior 16 HerrarKval
VERHAGEN MELIN William16CCompound Junior 16 HerrarKval
41659KALMAR BS
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
BENSCHJÖLD Jacob13BCompound Junior 16 HerrarKval
JOHANSSON Viggo34BCompound Cadet 13 HerrarKval
43312HUDDINGE BSK
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
LARSSON Erik15ACompound Junior 16 HerrarKval
STJERNQVIST Elliot5CRecurve Junior 16 HerrarKval
44935ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB
Skytt
Tavla
Tävling
Omg.
SVENBERG Daniel32BRecurve Cadet 13 HerrarKval