European Grand Prix European Grand Prix
World Archery Europe (WAE)
Sofia (BUL), from 31-07-2018 to 4-08-2018
European Grand Prix
Entries by Country
 
ARMARMENIA
Name
Target
Event
Session
HAZARUMYAN Gevorg32CRecurve MenQualification Round RM & CW
POGHOSYAN Levon31CRecurve MenQualification Round RM & CW
SHAHNAZARYAN Vasil33CRecurve MenQualification Round RM & CW
VASILYAN BorisCoach
AUTAUSTRIA
Name
Target
Event
Session
GSTOETTNER Andreas26CRecurve MenQualification Round RM & CW
IRRASCH Dominik27CRecurve MenQualification Round RM & CW
RIESS Nina35ARecurve WomenQualification Round RW & CM
STUEFER Lukas25CRecurve MenQualification Round RM & CW
WIENER Nico12DCompound MenQualification Round RW & CM
DAMBERGER AlexanderTeam Manager
WOELL ChristianCoach
AZEAZERBAIJAN
Name
Target
Event
Session
ALLAHVERDIYEV Fuad23BRecurve MenQualification Round RM & CW
GASIMOVA Ozay23BRecurve WomenQualification Round RW & CM
KOPNIN Aleksey21BRecurve MenQualification Round RM & CW
RAMAZANOVA Yaylagul26BRecurve WomenQualification Round RW & CM
SIMONOVA Svetlana24BRecurve WomenQualification Round RW & CM
VENGEROV Roman22BRecurve MenQualification Round RM & CW
ZAMANOVA Nazrin25BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FAZILOV NatigCoach
BELBELGIUM
Name
Target
Event
Session
ACKX Enzo9DCompound MenQualification Round RW & CM
ADRIAENSEN Ben23DRecurve MenQualification Round RM & CW
BUNTINX Tim8DCompound MenQualification Round RW & CM
DE BACKER Kurt20DRecurve MenQualification Round RM & CW
DE SMEDT Jarno22DRecurve MenQualification Round RM & CW
KUSHNIRUK Olena38CRecurve WomenQualification Round RW & CM
POELMANS Niels7DCompound MenQualification Round RW & CM
PRIEELS Sarah7ACompound WomenQualification Round RM & CW
ROOS Senna21DRecurve MenQualification Round RM & CW
NOTENBOOM FrancisTeam Manager
BLRBELARUS
Name
Target
Event
Session
ATROSHCHANKA Yanina21BRecurve WomenQualification Round RW & CM
DALIDOVICH Pavel13CRecurve MenQualification Round RM & CW
DZIOMINSKAYA Karyna20BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FIRSAU Kiryl14CRecurve MenQualification Round RM & CW
KAZLOUSKAYA Karyna19BRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIAHUSHEV Alexander11CRecurve MenQualification Round RM & CW
MARUSAVA Hanna18BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MYLCHENKO Nina22BRecurve WomenQualification Round RW & CM
NIKITSIONAK Raman12CRecurve MenQualification Round RM & CW
PRILEPOV Anton10CRecurve MenQualification Round RM & CW
TSARANKOU Sviataslau15CRecurve MenQualification Round RM & CW
DAUHANOSAU VladzimirCoach
SMIRNOVA KrystsinaCoach
TIMOFEYEVA EkaterinaCoach
BULBULGARIA
Name
Target
Event
Session
BALDJIEV Zdravko2BCompound MenQualification Round RW & CM
BANCHEV Ivan15ARecurve MenQualification Round RM & CW
BONEV Boyan12ARecurve MenQualification Round RM & CW
BORISOV Milen3BCompound MenQualification Round RW & CM
DANAILOVA Dobromira28BRecurve WomenQualification Round RW & CM
DIMITROV Dragomir10ARecurve MenQualification Round RM & CW
HRISTOV Yavor Vasilev14ARecurve MenQualification Round RM & CW
IVANOVA Kalinka5ACompound WomenQualification Round RM & CW
IVANOVA Teodora29BRecurve WomenQualification Round RW & CM
LATEV Asparuh16ARecurve MenQualification Round RM & CW
NAIDENOVA Marina27BRecurve WomenQualification Round RW & CM
PETROV Viktor4BCompound MenQualification Round RW & CM
SOBCHAK Rikardo13ARecurve MenQualification Round RM & CW
VELIKOV Vencislav11ARecurve MenQualification Round RM & CW
VUCHKOV Dobromir1BCompound MenQualification Round RW & CM
DJAMBAZOV JordanCoach
IVANOV IvanCoach
BUL01PHOENIX ARCHERY
Name
Target
Event
Session
MITOV Ivan37DRecurve MenQualification Round RM & CW
BUL02ROBIN HOOD
Name
Target
Event
Session
KARANESHEV Nikolay38ARecurve MenQualification Round RM & CW
VASILEVA Radka34BRecurve WomenQualification Round RW & CM
BUL03GABARIT
Name
Target
Event
Session
BOYADZHIEV Georgi11BCompound MenQualification Round RW & CM
GENOV Vasil10BCompound MenQualification Round RW & CM
BUL04DJAMBO
Name
Target
Event
Session
DOBREV Daniel13CCompound MenQualification Round RW & CM
BUL05HUNI
Name
Target
Event
Session
AVDZHIEV Radostin14ACompound MenQualification Round RW & CM
BUL06BELITE AKULI
Name
Target
Event
Session
GROZEV Danail12ACompound MenQualification Round RW & CM
HALACHEV Vladimir11ACompound MenQualification Round RW & CM
CROCROATIA
Name
Target
Event
Session
KOVACIC Tihana36BRecurve WomenQualification Round RW & CM
MIHALIC Matija34BRecurve MenQualification Round RM & CW
MLINARIC Amanda6ACompound WomenQualification Round RM & CW
REMAR Alen33BRecurve MenQualification Round RM & CW
MIHALIC NenadCoach
CYPCYPRUS
Name
Target
Event
Session
DIMITRIADIS Diomidis15ACompound MenQualification Round RW & CM
KOKKINOU GEORGIADOU Styliani8CCompound WomenQualification Round RM & CW
CZECZECH REPUBLIC
Name
Target
Event
Session
EBERMANN Erik28ARecurve MenQualification Round RM & CW
GRAPOVA Klara36CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KRESALA Josef29ARecurve MenQualification Round RM & CW
VANEK Martin14DCompound MenQualification Round RW & CM
VOZECH Jan30ARecurve MenQualification Round RM & CW
ZIKMUNDOVA Martina7BCompound WomenQualification Round RM & CW
MAJAROVA HanaTeam Manager
MAJAROVA MagdalenaCoach
ESTESTONIA
Name
Target
Event
Session
AAS Artur9BCompound MenQualification Round RW & CM
HOIM Emily3ACompound WomenQualification Round RM & CW
ILVES Kristi4ACompound WomenQualification Round RM & CW
JAATMA Lisell1ACompound WomenQualification Round RM & CW
JAATMA Robin8BCompound MenQualification Round RW & CM
KIVILO Karl37CRecurve MenQualification Round RM & CW
LILIENTHAL Triinu20DRecurve WomenQualification Round RW & CM
NURMSALU Laura18DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PAAS Meeri-Marita2ACompound WomenQualification Round RM & CW
PARNAT Reena19DRecurve WomenQualification Round RW & CM
POLLUMAE Alexandra21DRecurve WomenQualification Round RW & CM
JAATMA MaarikaCoach
KELLER OliverDelegation Official
KIVILO RaulTeam Manager
KUKK LeiliCoach
LUIK SiretCoach
PAAS AnneliDelegation Official
PAAS ReigoDelegation Official
VARIK AuneCoach
EST01PARNU VIBUKLUBI MEELIS
Name
Target
Event
Session
PEET Kristel38BRecurve WomenQualification Round RW & CM
EST02TURI VIBUKOOL
Name
Target
Event
Session
TETSMANN Maris35CRecurve WomenQualification Round RW & CM
FINFINLAND
Name
Target
Event
Session
BOTTINELLI Gajane33CRecurve WomenQualification Round RW & CM
FRA01ARC CLUB DE NIMES
Name
Target
Event
Session
ROYER Manon38ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SOULE Quentin36ARecurve MenQualification Round RM & CW
FRA02RIOM
Name
Target
Event
Session
THOMAS Antoine37ARecurve MenQualification Round RM & CW
FRA03NICE
Name
Target
Event
Session
BILLOUE Florian36DRecurve MenQualification Round RM & CW
FRA04DRAVEIL-SENARD
Name
Target
Event
Session
DELILLE Ferdinand38CRecurve MenQualification Round RM & CW
GBRGREAT BRITAIN
Name
Target
Event
Session
DUNNIGHAN Kate29DRecurve WomenQualification Round RW & CM
HALL Tom18ARecurve MenQualification Round RM & CW
HOLDEN Ryan19ARecurve MenQualification Round RM & CW
HUSTON Patrick17ARecurve MenQualification Round RM & CW
JUDD Michael20ARecurve MenQualification Round RM & CW
SAGOO Jaspreet Kaur Jessica37ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GBR01UNIVERSITY OF BIRMINGHAM
Name
Target
Event
Session
TIPPING Rebekah35BRecurve WomenQualification Round RW & CM
GBR02UNIVERSITY OF WARWICK
Name
Target
Event
Session
DAVIS Emma30DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GBR03CMO BOUMEN
Name
Target
Event
Session
LARKINS Yulia31DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GEOGEORGIA
Name
Target
Event
Session
ESEBUA Kristine28ARecurve WomenQualification Round RW & CM
MESTVIRISHVILI Zurab29BRecurve MenQualification Round RM & CW
MOSESHVILI Jaba28BRecurve MenQualification Round RM & CW
NARIMANIDZE Khatuna29ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PHUTKARADZE Tsiko30ARecurve WomenQualification Round RW & CM
PKHAKADZE Lasha27BRecurve MenQualification Round RM & CW
LEKVEISHVILI DavidDelegation Official
PHUTKARADZE TamazCoach
TSKHVARIASHVILI MananaCoach
GERGERMANY
Name
Target
Event
Session
KOMISCHKE Konrad34DRecurve MenQualification Round RM & CW
KRAMER Jannis33DRecurve MenQualification Round RM & CW
GREGREECE
Name
Target
Event
Session
ANASTASAKIS Dimitrios17CRecurve MenQualification Round RM & CW
ANASTASIADI Styliani-Antigoni35DRecurve WomenQualification Round RW & CM
KALOGIANNIS Basileios16CRecurve MenQualification Round RM & CW
KARAGEORGIOU Alexandros20CRecurve MenQualification Round RM & CW
KATSAITIS Panagiotis19CRecurve MenQualification Round RM & CW
KOSTOPOULOS Athanasios8ACompound MenQualification Round RW & CM
KOUKOUZELIS Andreas10ACompound MenQualification Round RW & CM
KROAZIE Kyriakos9ACompound MenQualification Round RW & CM
MPELLOS Athanasios18CRecurve MenQualification Round RM & CW
TSAKIRI Anastasia4DCompound WomenQualification Round RM & CW
TSOUKNAKI Georgia5DCompound WomenQualification Round RM & CW
GRE01PANATHINAIKOS
Name
Target
Event
Session
FOUNTZOULAS Georgios13DCompound MenQualification Round RW & CM
LIOUTA Stavroula32ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SKARTSIARI Evgenia33ARecurve WomenQualification Round RW & CM
THEMELIS Panagiotis38BRecurve MenQualification Round RM & CW
TSIAKA Christiana31ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GRE02TETRAPTERYLLIS
Name
Target
Event
Session
MARONITI Styliani34DRecurve WomenQualification Round RW & CM
GRE04KASTOR
Name
Target
Event
Session
OIKONOMOU Athanassios35DRecurve MenQualification Round RM & CW
ISLICELAND
Name
Target
Event
Session
DAXBOCK Astrid37BRecurve WomenQualification Round RW & CM
GISLASON Olafur16DRecurve MenQualification Round RM & CW
GUDJONSSON Gudmundur Orn15BCompound MenQualification Round RW & CM
GUDJONSSON Gudmundur Orn19DRecurve MenQualification Round RM & CW
HAFSTEINSSON Ragnar Thor17DRecurve MenQualification Round RM & CW
JONSSON Ingolfur Rafn18DRecurve MenQualification Round RM & CW
ISRISRAEL
Name
Target
Event
Session
BEHAR Kfir14CCompound MenQualification Round RW & CM
MATZKIN Guy27DRecurve MenQualification Round RM & CW
RAVID Adi29DRecurve MenQualification Round RM & CW
SHANNY Itay28DRecurve MenQualification Round RM & CW
YOGEV YuriCoach
ITAITALY
Name
Target
Event
Session
BOGGIATTO Alex5ACompound MenQualification Round RW & CM
CAVALLERI Giulia1BCompound WomenQualification Round RM & CW
LODETTI Alessandro6ACompound MenQualification Round RW & CM
MIOR Viviano7ACompound MenQualification Round RW & CM
RET Sara2BCompound WomenQualification Round RM & CW
RONER Elisa3BCompound WomenQualification Round RM & CW
SARTORI Guendalina36DRecurve WomenQualification Round RW & CM
TONELLI Amedeo36CRecurve MenQualification Round RM & CW
DI BUÒ IlarioCoach
VALESELLA FlavioCoach
JPNJAPAN
Name
Target
Event
Session
HAYAKAWA Ren25DRecurve WomenQualification Round RW & CM
HAYASHI Yuki24DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MATSUMOTO Ayane22DRecurve WomenQualification Round RW & CM
OHASHI Tomoka23DRecurve WomenQualification Round RW & CM
OONUKI Wataru23ARecurve MenQualification Round RM & CW
SUGIO Tomoki22ARecurve MenQualification Round RM & CW
TABATA Shungo21ARecurve MenQualification Round RM & CW
YAMAMOTO Masaya24ARecurve MenQualification Round RM & CW
KIM SanghoonCoach
MATSUKI YujiCoach
OKAMOTO RyujiCoach
TANAKA NobukaneTeam Manager
YOON HyesunCoach
LATLATVIA
Name
Target
Event
Session
APSITIS Janis32DRecurve MenQualification Round RM & CW
BLAZE Davis31DRecurve MenQualification Round RM & CW
KREICBERGA Anete32DRecurve WomenQualification Round RW & CM
LAPSINS Eduards30DRecurve MenQualification Round RM & CW
MATVEJEVA Rimma33DRecurve WomenQualification Round RW & CM
MELESKEVICS Sergej14BCompound MenQualification Round RW & CM
OLEKSEJENKO Julia8ACompound WomenQualification Round RM & CW
OLEKSEJENKO AleksandrsCoach
LUXLUXEMBOURG
Name
Target
Event
Session
BEGA Timo7BCompound MenQualification Round RW & CM
HOCEVAR Arnaud5BCompound MenQualification Round RW & CM
KLEIN Joe25DRecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Luca24DRecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Pit26DRecurve MenQualification Round RM & CW
SEYWERT Gilles6BCompound MenQualification Round RW & CM
BALDAUFF LaurenceDelegation Official
CORNARO YvonCoach
MDAMOLDOVA
Name
Target
Event
Session
DINDA Stanislav32BRecurve MenQualification Round RM & CW
GATCO Milena33BRecurve WomenQualification Round RW & CM
OLARU Dan30BRecurve MenQualification Round RM & CW
TROSTEANETCHI Alexei31BRecurve MenQualification Round RM & CW
CECANOVA IrinaCoach
NEDNETHERLANDS
Name
Target
Event
Session
BAYARDO Gabriela30CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BROEKSMA Gijs33ARecurve MenQualification Round RM & CW
DEDEN Esther29CRecurve WomenQualification Round RW & CM
VAES Damian31ARecurve MenQualification Round RM & CW
VISSER Sietske28CRecurve WomenQualification Round RW & CM
WILTHAGEN Jonah32ARecurve MenQualification Round RM & CW
CUSTERS EmielTeam Manager
VAN ROZENDAAL-VAN GERVEN JacquelineCoach
NED01ARC ROTTERDAM
Name
Target
Event
Session
JEURISSEN Damiaan36BRecurve MenQualification Round RM & CW
NED02DE ZWARTMIKKERS MIDDELBEERS
Name
Target
Event
Session
VAN DIJCK Claire37CRecurve WomenQualification Round RW & CM
NORNORWAY
Name
Target
Event
Session
GRYDELAND Runa6DCompound WomenQualification Round RM & CW
HAGEN Paul Andre35ARecurve MenQualification Round RM & CW
HASTHI Sander Thorbjornsen34ARecurve MenQualification Round RM & CW
HAUGSETH Mads11DCompound MenQualification Round RW & CM
ISNES Trym10DCompound MenQualification Round RW & CM
LINDBERGET SigmundTeam Manager
NOR01SANDEFJORD BUESKYTTERE
Name
Target
Event
Session
FEVANG MARZOUK Laila34ARecurve WomenQualification Round RW & CM
ROTH Sander35BRecurve MenQualification Round RM & CW
PARPARAGUAY
Name
Target
Event
Session
BENÍTEZ Alejandro34CRecurve MenQualification Round RM & CW
YOTOV IvanCoach
POLPOLAND
Name
Target
Event
Session
BANASZAK Jakub10BRecurve MenQualification Round RM & CW
BARAKONSKA Milena20ARecurve WomenQualification Round RW & CM
BUCKI Mateusz11BRecurve MenQualification Round RM & CW
CZYZ Pawel13BRecurve MenQualification Round RM & CW
FARASIEWICZ Karolina18ARecurve WomenQualification Round RW & CM
GOMOLISZEK Michal2DCompound MenQualification Round RW & CM
GORAL Malgorzata19ARecurve WomenQualification Round RW & CM
KASPROWSKI Oskar14BRecurve MenQualification Round RM & CW
LIPIARSKA-PALKA Karina21ARecurve WomenQualification Round RW & CM
NAPLOSZEK Kamila22ARecurve WomenQualification Round RW & CM
NAPLOSZEK Slawomir12BRecurve MenQualification Round RM & CW
NESCIOR Andrzej15BRecurve MenQualification Round RM & CW
PRZYBYLSKI Lukasz3DCompound MenQualification Round RW & CM
SMIALKOWSKA Magdalena23ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SZELAG Filip1DCompound MenQualification Round RW & CM
ANTONOV SerhiyCoach
KOCIK KazimierzDelegation Official
POL01STELLA KIELCE
Name
Target
Event
Session
BATOR Sebastian37BRecurve MenQualification Round RM & CW
POL02OSRODEK SPORTOW LUCZNICZYCH ST
Name
Target
Event
Session
GORCZYCA Krzysztof5CCompound MenQualification Round RW & CM
TERLEGA Tomasz6CCompound MenQualification Round RW & CM
ROUROMANIA
Name
Target
Event
Session
ACHILIE Ovidiu1ACompound MenQualification Round RW & CM
ANGELESCU Codruta2CCompound WomenQualification Round RM & CW
BOROS Luminita28DRecurve WomenQualification Round RW & CM
CRISTESCU Claudia Daniela3CCompound WomenQualification Round RM & CW
DANILA Andrei30CRecurve MenQualification Round RM & CW
DANILET Anca1CCompound WomenQualification Round RM & CW
DUMITRASCU Gerard2ACompound MenQualification Round RW & CM
FECIORU Ilinca Andreea27DRecurve WomenQualification Round RW & CM
IEPURI Ghenadi28CRecurve MenQualification Round RM & CW
MARCU Razvan29CRecurve MenQualification Round RM & CW
MIKLOS Beatrice26DRecurve WomenQualification Round RW & CM
PUSCA Gigi4ACompound MenQualification Round RW & CM
VLAD Marius3ACompound MenQualification Round RW & CM
HOPPE AdrianaDelegation Official
VIOREL HabianTeam Manager
RUSRUSSIA
Name
Target
Event
Session
BALZHINIMAEV Aldar19BRecurve MenQualification Round RM & CW
BASHKIREV Alexey1CCompound MenQualification Round RW & CM
BUDAZHAPOVA Tuiana24CRecurve WomenQualification Round RW & CM
CHEREMISKIN Stanislav18BRecurve MenQualification Round RM & CW
DAMBAEV Alexander3CCompound MenQualification Round RW & CM
DAMSHAEV Dambi20BRecurve MenQualification Round RM & CW
GOMBOEVA Svetlana26CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KANISKIN Ivan2CCompound MenQualification Round RW & CM
KHARITONOVA Viktoria27CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KRIVOLAP Alexey17BRecurve MenQualification Round RM & CW
SEGIN Denis4CCompound MenQualification Round RW & CM
TSYBIKZHAPOV Aldar16BRecurve MenQualification Round RM & CW
TSYRENDONDOPOVA Darima7CCompound WomenQualification Round RM & CW
ZOTOVA Maria25CRecurve WomenQualification Round RW & CM
MANKHANOV ZorigtoCoach
POSTNIKOVA ElenaCoach
SRBSERBIA
Name
Target
Event
Session
STEFANOVIC Nikola35CRecurve MenQualification Round RM & CW
ZIKIC Stefan15CCompound MenQualification Round RW & CM
COLOVIC MiljkoCoach
SUISWITZERLAND
Name
Target
Event
Session
BURRI Kevin11CCompound MenQualification Round RW & CM
CHOFFAT Valentin25BRecurve MenQualification Round RM & CW
DE GIULI Clementine5CCompound WomenQualification Round RM & CW
DE GIULI Valentine32BRecurve WomenQualification Round RW & CM
FABER Florian24BRecurve MenQualification Round RM & CW
FUSEK Olga31BRecurve WomenQualification Round RW & CM
HOFER Patrizio12CCompound MenQualification Round RW & CM
HUNSPERGER Janine4CCompound WomenQualification Round RM & CW
OLEKSEJENKO Jelena6CCompound WomenQualification Round RM & CW
PICHONNAZ Maxine30BRecurve WomenQualification Round RW & CM
RUFER Thomas26BRecurve MenQualification Round RM & CW
AUBERT ThomasTeam Manager
SVKSLOVAKIA
Name
Target
Event
Session
BARANKOVA Denisa31CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSANSKY Jozef13BCompound MenQualification Round RW & CM
BUZEK Vladimir12BCompound MenQualification Round RW & CM
FRANCU Ondrej26ARecurve MenQualification Round RM & CW
HURBAN JR. Vladimir25ARecurve MenQualification Round RM & CW
LONGOVA Alexandra32CRecurve WomenQualification Round RW & CM
SRDOS Viliam27ARecurve MenQualification Round RM & CW
HURBAN VladimirTeam Manager
MISKOVSKY MatejCoach
TURTURKEY
Name
Target
Event
Session
AK Samet22CRecurve MenQualification Round RM & CW
AKTUNA Aybuke25ARecurve WomenQualification Round RW & CM
ANAGOZ Yasemin26ARecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSTAN Yesim4BCompound WomenQualification Round RM & CW
BOZLAR Fatih24CRecurve MenQualification Round RM & CW
CAGIRAN Evren8CCompound MenQualification Round RW & CM
COSKUN Gulnaz27ARecurve WomenQualification Round RW & CM
DAL Erdal Meric21CRecurve MenQualification Round RM & CW
ELMAAGACLI Demir10CCompound MenQualification Round RW & CM
ELMAAGACLI Gizem5BCompound WomenQualification Round RM & CW
GAZOZ Mete23CRecurve MenQualification Round RM & CW
SATIR Selin24ARecurve WomenQualification Round RW & CM
SUZER Ayse Bera6BCompound WomenQualification Round RM & CW
YAKALI Samet Can9CCompound MenQualification Round RW & CM
AYDIN SirerDelegation Official
AYTACOGLU AlperCoach
BEKTAS OnurCoach
CORBA YusufCoach
ERGIN Yusuf GoktugCoach
KESEN SerdarOther Function
NASARIDZE NataliaCoach
TOPALOGLU AbdullahTeam Manager
YOLAC Salih AydinDelegation Official
UKRUKRAINE
Name
Target
Event
Session
HAVELKO Yuriy12DRecurve MenQualification Round RM & CW
HOVIADOVSKYI Roman4DCompound MenQualification Round RW & CM
HRABIK Oleksandra1DCompound WomenQualification Round RM & CW
HUNBIN Oleksii11DRecurve MenQualification Round RM & CW
IVANYTSKYY Heorhiy13DRecurve MenQualification Round RM & CW
IVASHKO Markiyan15DRecurve MenQualification Round RM & CW
KHOCHYNA Iryna21CRecurve WomenQualification Round RW & CM
KOVAL Serhiy5DCompound MenQualification Round RW & CM
MAKAREVYCH Sergii14DRecurve MenQualification Round RM & CW
MARCHENKO Veronika19CRecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLICHENKO Daria20CRecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLOVA Anastasia18CRecurve WomenQualification Round RW & CM
PIVEN Oleg6DCompound MenQualification Round RW & CM
RODIONOVA Polina23CRecurve WomenQualification Round RW & CM
RUBAN Viktor10DRecurve MenQualification Round RM & CW
SAVCHENKO Anna3DCompound WomenQualification Round RM & CW
SHKLIAR Kseniia2DCompound WomenQualification Round RM & CW
SOKOLENKO Kateryna22CRecurve WomenQualification Round RW & CM
BEKKER PavloCoach
BURDEYNA NataliyaCoach
HAVELKO MariyaCoach
LEBETKO SerhiyMedical Person
OSYPENKO OlegCoach