European Grand Prix European Grand Prix
World Archery Europe (WAE)
Sofia (BUL), from 31-07-2018 to 4-08-2018
European Grand Prix
Entries by Name
 
A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
AAS Artur9BESTESTONIACompound MenQualification Round RW & CM
ACHILIE Ovidiu1AROUROMANIACompound MenQualification Round RW & CM
ACKX Enzo9DBELBELGIUMCompound MenQualification Round RW & CM
ADRIAENSEN Ben23DBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RM & CW
AK Samet22CTURTURKEYRecurve MenQualification Round RM & CW
AKTUNA Aybuke25ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & CM
ALLAHVERDIYEV Fuad23BAZEAZERBAIJANRecurve MenQualification Round RM & CW
ANAGOZ Yasemin26ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & CM
ANASTASAKIS Dimitrios17CGREGREECERecurve MenQualification Round RM & CW
ANASTASIADI Styliani-Antigoni35DGREGREECERecurve WomenQualification Round RW & CM
ANGELESCU Codruta2CROUROMANIACompound WomenQualification Round RM & CW
APSITIS Janis32DLATLATVIARecurve MenQualification Round RM & CW
ATROSHCHANKA Yanina21BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & CM
AVDZHIEV Radostin14ABUL05HUNICompound MenQualification Round RW & CM
BALDJIEV Zdravko2BBULBULGARIACompound MenQualification Round RW & CM
BALZHINIMAEV Aldar19BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round RM & CW
BANASZAK Jakub10BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
BANCHEV Ivan15ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
BARAKONSKA Milena20APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
BARANKOVA Denisa31CSVKSLOVAKIARecurve WomenQualification Round RW & CM
BASHKIREV Alexey1CRUSRUSSIACompound MenQualification Round RW & CM
BATOR Sebastian37BPOL01STELLA KIELCERecurve MenQualification Round RM & CW
BAYARDO Gabriela30CNEDNETHERLANDSRecurve WomenQualification Round RW & CM
BEGA Timo7BLUXLUXEMBOURGCompound MenQualification Round RW & CM
BEHAR Kfir14CISRISRAELCompound MenQualification Round RW & CM
BENÍTEZ Alejandro34CPARPARAGUAYRecurve MenQualification Round RM & CW
BILLOUE Florian36DFRA03NICERecurve MenQualification Round RM & CW
BLAZE Davis31DLATLATVIARecurve MenQualification Round RM & CW
BOGGIATTO Alex5AITAITALYCompound MenQualification Round RW & CM
BONEV Boyan12ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
BORISOV Milen3BBULBULGARIACompound MenQualification Round RW & CM
BOROS Luminita28DROUROMANIARecurve WomenQualification Round RW & CM
BOSANSKY Jozef13BSVKSLOVAKIACompound MenQualification Round RW & CM
BOSTAN Yesim4BTURTURKEYCompound WomenQualification Round RM & CW
BOTTINELLI Gajane33CFINFINLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
BOYADZHIEV Georgi11BBUL03GABARITCompound MenQualification Round RW & CM
BOZLAR Fatih24CTURTURKEYRecurve MenQualification Round RM & CW
BROEKSMA Gijs33ANEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round RM & CW
BUCKI Mateusz11BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
BUDAZHAPOVA Tuiana24CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & CM
BUNTINX Tim8DBELBELGIUMCompound MenQualification Round RW & CM
BURRI Kevin11CSUISWITZERLANDCompound MenQualification Round RW & CM
BUZEK Vladimir12BSVKSLOVAKIACompound MenQualification Round RW & CM
CAGIRAN Evren8CTURTURKEYCompound MenQualification Round RW & CM
CAVALLERI Giulia1BITAITALYCompound WomenQualification Round RM & CW
CHEREMISKIN Stanislav18BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round RM & CW
CHOFFAT Valentin25BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
COSKUN Gulnaz27ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & CM
CRISTESCU Claudia Daniela3CROUROMANIACompound WomenQualification Round RM & CW
CZYZ Pawel13BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
D - E - F - G
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DAL Erdal Meric21CTURTURKEYRecurve MenQualification Round RM & CW
DALIDOVICH Pavel13CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
DAMBAEV Alexander3CRUSRUSSIACompound MenQualification Round RW & CM
DAMSHAEV Dambi20BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round RM & CW
DANAILOVA Dobromira28BBULBULGARIARecurve WomenQualification Round RW & CM
DANILA Andrei30CROUROMANIARecurve MenQualification Round RM & CW
DANILET Anca1CROUROMANIACompound WomenQualification Round RM & CW
DAVIS Emma30DGBR02UNIVERSITY OF WARWICKRecurve WomenQualification Round RW & CM
DAXBOCK Astrid37BISLICELANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
DE BACKER Kurt20DBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RM & CW
DE GIULI Clementine5CSUISWITZERLANDCompound WomenQualification Round RM & CW
DE GIULI Valentine32BSUISWITZERLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
DE SMEDT Jarno22DBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RM & CW
DEDEN Esther29CNEDNETHERLANDSRecurve WomenQualification Round RW & CM
DELILLE Ferdinand38CFRA04DRAVEIL-SENARDRecurve MenQualification Round RM & CW
DIMITRIADIS Diomidis15ACYPCYPRUSCompound MenQualification Round RW & CM
DIMITROV Dragomir10ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
DINDA Stanislav32BMDAMOLDOVARecurve MenQualification Round RM & CW
DOBREV Daniel13CBUL04DJAMBOCompound MenQualification Round RW & CM
DUMITRASCU Gerard2AROUROMANIACompound MenQualification Round RW & CM
DUNNIGHAN Kate29DGBRGREAT BRITAINRecurve WomenQualification Round RW & CM
DZIOMINSKAYA Karyna20BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & CM
EBERMANN Erik28ACZECZECH REPUBLICRecurve MenQualification Round RM & CW
ELMAAGACLI Demir10CTURTURKEYCompound MenQualification Round RW & CM
ELMAAGACLI Gizem5BTURTURKEYCompound WomenQualification Round RM & CW
ESEBUA Kristine28AGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & CM
FABER Florian24BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
FARASIEWICZ Karolina18APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
FECIORU Ilinca Andreea27DROUROMANIARecurve WomenQualification Round RW & CM
FEVANG MARZOUK Laila34ANOR01SANDEFJORD BUESKYTTERERecurve WomenQualification Round RW & CM
FIRSAU Kiryl14CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
FOUNTZOULAS Georgios13DGRE01PANATHINAIKOSCompound MenQualification Round RW & CM
FRANCU Ondrej26ASVKSLOVAKIARecurve MenQualification Round RM & CW
FUSEK Olga31BSUISWITZERLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
GASIMOVA Ozay23BAZEAZERBAIJANRecurve WomenQualification Round RW & CM
GATCO Milena33BMDAMOLDOVARecurve WomenQualification Round RW & CM
GAZOZ Mete23CTURTURKEYRecurve MenQualification Round RM & CW
GENOV Vasil10BBUL03GABARITCompound MenQualification Round RW & CM
GISLASON Olafur16DISLICELANDRecurve MenQualification Round RM & CW
GOMBOEVA Svetlana26CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & CM
GOMOLISZEK Michal2DPOLPOLANDCompound MenQualification Round RW & CM
GORAL Malgorzata19APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
GORCZYCA Krzysztof5CPOL02OSRODEK SPORTOW LUCZNICZYCH STCompound MenQualification Round RW & CM
GRAPOVA Klara36CCZECZECH REPUBLICRecurve WomenQualification Round RW & CM
GROZEV Danail12ABUL06BELITE AKULICompound MenQualification Round RW & CM
GRYDELAND Runa6DNORNORWAYCompound WomenQualification Round RM & CW
GSTOETTNER Andreas26CAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RM & CW
GUDJONSSON Gudmundur Orn15BISLICELANDCompound MenQualification Round RW & CM
GUDJONSSON Gudmundur Orn19DISLICELANDRecurve MenQualification Round RM & CW
H - I - J - K
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
HAFSTEINSSON Ragnar Thor17DISLICELANDRecurve MenQualification Round RM & CW
HAGEN Paul Andre35ANORNORWAYRecurve MenQualification Round RM & CW
HALACHEV Vladimir11ABUL06BELITE AKULICompound MenQualification Round RW & CM
HALL Tom18AGBRGREAT BRITAINRecurve MenQualification Round RM & CW
HASTHI Sander Thorbjornsen34ANORNORWAYRecurve MenQualification Round RM & CW
HAUGSETH Mads11DNORNORWAYCompound MenQualification Round RW & CM
HAVELKO Yuriy12DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
HAYAKAWA Ren25DJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & CM
HAYASHI Yuki24DJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & CM
HAZARUMYAN Gevorg32CARMARMENIARecurve MenQualification Round RM & CW
HOCEVAR Arnaud5BLUXLUXEMBOURGCompound MenQualification Round RW & CM
HOFER Patrizio12CSUISWITZERLANDCompound MenQualification Round RW & CM
HOIM Emily3AESTESTONIACompound WomenQualification Round RM & CW
HOLDEN Ryan19AGBRGREAT BRITAINRecurve MenQualification Round RM & CW
HOVIADOVSKYI Roman4DUKRUKRAINECompound MenQualification Round RW & CM
HRABIK Oleksandra1DUKRUKRAINECompound WomenQualification Round RM & CW
HRISTOV Yavor Vasilev14ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
HUNBIN Oleksii11DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
HUNSPERGER Janine4CSUISWITZERLANDCompound WomenQualification Round RM & CW
HURBAN JR. Vladimir25ASVKSLOVAKIARecurve MenQualification Round RM & CW
HUSTON Patrick17AGBRGREAT BRITAINRecurve MenQualification Round RM & CW
IEPURI Ghenadi28CROUROMANIARecurve MenQualification Round RM & CW
ILVES Kristi4AESTESTONIACompound WomenQualification Round RM & CW
IRRASCH Dominik27CAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RM & CW
ISNES Trym10DNORNORWAYCompound MenQualification Round RW & CM
IVANOVA Kalinka5ABULBULGARIACompound WomenQualification Round RM & CW
IVANOVA Teodora29BBULBULGARIARecurve WomenQualification Round RW & CM
IVANYTSKYY Heorhiy13DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
IVASHKO Markiyan15DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
JAATMA Lisell1AESTESTONIACompound WomenQualification Round RM & CW
JAATMA Robin8BESTESTONIACompound MenQualification Round RW & CM
JEURISSEN Damiaan36BNED01ARC ROTTERDAMRecurve MenQualification Round RM & CW
JONSSON Ingolfur Rafn18DISLICELANDRecurve MenQualification Round RM & CW
JUDD Michael20AGBRGREAT BRITAINRecurve MenQualification Round RM & CW
KALOGIANNIS Basileios16CGREGREECERecurve MenQualification Round RM & CW
KANISKIN Ivan2CRUSRUSSIACompound MenQualification Round RW & CM
KARAGEORGIOU Alexandros20CGREGREECERecurve MenQualification Round RM & CW
KARANESHEV Nikolay38ABUL02ROBIN HOODRecurve MenQualification Round RM & CW
KASPROWSKI Oskar14BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
KATSAITIS Panagiotis19CGREGREECERecurve MenQualification Round RM & CW
KAZLOUSKAYA Karyna19BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & CM
KHARITONOVA Viktoria27CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & CM
KHOCHYNA Iryna21CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
KIVILO Karl37CESTESTONIARecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Joe25DLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Luca24DLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification Round RM & CW
KLEIN Pit26DLUXLUXEMBOURGRecurve MenQualification Round RM & CW
KOKKINOU GEORGIADOU Styliani8CCYPCYPRUSCompound WomenQualification Round RM & CW
KOMISCHKE Konrad34DGERGERMANYRecurve MenQualification Round RM & CW
KOPNIN Aleksey21BAZEAZERBAIJANRecurve MenQualification Round RM & CW
KOSTOPOULOS Athanasios8AGREGREECECompound MenQualification Round RW & CM
KOUKOUZELIS Andreas10AGREGREECECompound MenQualification Round RW & CM
KOVACIC Tihana36BCROCROATIARecurve WomenQualification Round RW & CM
KOVAL Serhiy5DUKRUKRAINECompound MenQualification Round RW & CM
KRAMER Jannis33DGERGERMANYRecurve MenQualification Round RM & CW
KREICBERGA Anete32DLATLATVIARecurve WomenQualification Round RW & CM
KRESALA Josef29ACZECZECH REPUBLICRecurve MenQualification Round RM & CW
KRIVOLAP Alexey17BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round RM & CW
KROAZIE Kyriakos9AGREGREECECompound MenQualification Round RW & CM
KUSHNIRUK Olena38CBELBELGIUMRecurve WomenQualification Round RW & CM
L - M - N - O - P
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
LAPSINS Eduards30DLATLATVIARecurve MenQualification Round RM & CW
LARKINS Yulia31DGBR03CMO BOUMENRecurve WomenQualification Round RW & CM
LATEV Asparuh16ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
LIAHUSHEV Alexander11CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
LILIENTHAL Triinu20DESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & CM
LIOUTA Stavroula32AGRE01PANATHINAIKOSRecurve WomenQualification Round RW & CM
LIPIARSKA-PALKA Karina21APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
LODETTI Alessandro6AITAITALYCompound MenQualification Round RW & CM
LONGOVA Alexandra32CSVKSLOVAKIARecurve WomenQualification Round RW & CM
MAKAREVYCH Sergii14DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
MARCHENKO Veronika19CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
MARCU Razvan29CROUROMANIARecurve MenQualification Round RM & CW
MARONITI Styliani34DGRE02TETRAPTERYLLISRecurve WomenQualification Round RW & CM
MARUSAVA Hanna18BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & CM
MATSUMOTO Ayane22DJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & CM
MATVEJEVA Rimma33DLATLATVIARecurve WomenQualification Round RW & CM
MATZKIN Guy27DISRISRAELRecurve MenQualification Round RM & CW
MELESKEVICS Sergej14BLATLATVIACompound MenQualification Round RW & CM
MESTVIRISHVILI Zurab29BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round RM & CW
MIHALIC Matija34BCROCROATIARecurve MenQualification Round RM & CW
MIKLOS Beatrice26DROUROMANIARecurve WomenQualification Round RW & CM
MIOR Viviano7AITAITALYCompound MenQualification Round RW & CM
MITOV Ivan37DBUL01PHOENIX ARCHERYRecurve MenQualification Round RM & CW
MLINARIC Amanda6ACROCROATIACompound WomenQualification Round RM & CW
MOSESHVILI Jaba28BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round RM & CW
MPELLOS Athanasios18CGREGREECERecurve MenQualification Round RM & CW
MYLCHENKO Nina22BBLRBELARUSRecurve WomenQualification Round RW & CM
NAIDENOVA Marina27BBULBULGARIARecurve WomenQualification Round RW & CM
NAPLOSZEK Kamila22APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
NAPLOSZEK Slawomir12BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
NARIMANIDZE Khatuna29AGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & CM
NESCIOR Andrzej15BPOLPOLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
NIKITSIONAK Raman12CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
NURMSALU Laura18DESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & CM
OHASHI Tomoka23DJPNJAPANRecurve WomenQualification Round RW & CM
OIKONOMOU Athanassios35DGRE04KASTORRecurve MenQualification Round RM & CW
OLARU Dan30BMDAMOLDOVARecurve MenQualification Round RM & CW
OLEKSEJENKO Jelena6CSUISWITZERLANDCompound WomenQualification Round RM & CW
OLEKSEJENKO Julia8ALATLATVIACompound WomenQualification Round RM & CW
OONUKI Wataru23AJPNJAPANRecurve MenQualification Round RM & CW
PAAS Meeri-Marita2AESTESTONIACompound WomenQualification Round RM & CW
PARNAT Reena19DESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLICHENKO Daria20CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
PAVLOVA Anastasia18CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
PEET Kristel38BEST01PARNU VIBUKLUBI MEELISRecurve WomenQualification Round RW & CM
PETROV Viktor4BBULBULGARIACompound MenQualification Round RW & CM
PHUTKARADZE Tsiko30AGEOGEORGIARecurve WomenQualification Round RW & CM
PICHONNAZ Maxine30BSUISWITZERLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
PIVEN Oleg6DUKRUKRAINECompound MenQualification Round RW & CM
PKHAKADZE Lasha27BGEOGEORGIARecurve MenQualification Round RM & CW
POELMANS Niels7DBELBELGIUMCompound MenQualification Round RW & CM
POGHOSYAN Levon31CARMARMENIARecurve MenQualification Round RM & CW
POLLUMAE Alexandra21DESTESTONIARecurve WomenQualification Round RW & CM
PRIEELS Sarah7ABELBELGIUMCompound WomenQualification Round RM & CW
PRILEPOV Anton10CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
PRZYBYLSKI Lukasz3DPOLPOLANDCompound MenQualification Round RW & CM
PUSCA Gigi4AROUROMANIACompound MenQualification Round RW & CM
R - S - T
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
RAMAZANOVA Yaylagul26BAZEAZERBAIJANRecurve WomenQualification Round RW & CM
RAVID Adi29DISRISRAELRecurve MenQualification Round RM & CW
REMAR Alen33BCROCROATIARecurve MenQualification Round RM & CW
RET Sara2BITAITALYCompound WomenQualification Round RM & CW
RIESS Nina35AAUTAUSTRIARecurve WomenQualification Round RW & CM
RODIONOVA Polina23CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
RONER Elisa3BITAITALYCompound WomenQualification Round RM & CW
ROOS Senna21DBELBELGIUMRecurve MenQualification Round RM & CW
ROTH Sander35BNOR01SANDEFJORD BUESKYTTERERecurve MenQualification Round RM & CW
ROYER Manon38AFRA01ARC CLUB DE NIMESRecurve WomenQualification Round RW & CM
RUBAN Viktor10DUKRUKRAINERecurve MenQualification Round RM & CW
RUFER Thomas26BSUISWITZERLANDRecurve MenQualification Round RM & CW
SAGOO Jaspreet Kaur Jessica37AGBRGREAT BRITAINRecurve WomenQualification Round RW & CM
SARTORI Guendalina36DITAITALYRecurve WomenQualification Round RW & CM
SATIR Selin24ATURTURKEYRecurve WomenQualification Round RW & CM
SAVCHENKO Anna3DUKRUKRAINECompound WomenQualification Round RM & CW
SEGIN Denis4CRUSRUSSIACompound MenQualification Round RW & CM
SEYWERT Gilles6BLUXLUXEMBOURGCompound MenQualification Round RW & CM
SHAHNAZARYAN Vasil33CARMARMENIARecurve MenQualification Round RM & CW
SHANNY Itay28DISRISRAELRecurve MenQualification Round RM & CW
SHKLIAR Kseniia2DUKRUKRAINECompound WomenQualification Round RM & CW
SIMONOVA Svetlana24BAZEAZERBAIJANRecurve WomenQualification Round RW & CM
SKARTSIARI Evgenia33AGRE01PANATHINAIKOSRecurve WomenQualification Round RW & CM
SMIALKOWSKA Magdalena23APOLPOLANDRecurve WomenQualification Round RW & CM
SOBCHAK Rikardo13ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
SOKOLENKO Kateryna22CUKRUKRAINERecurve WomenQualification Round RW & CM
SOULE Quentin36AFRA01ARC CLUB DE NIMESRecurve MenQualification Round RM & CW
SRDOS Viliam27ASVKSLOVAKIARecurve MenQualification Round RM & CW
STEFANOVIC Nikola35CSRBSERBIARecurve MenQualification Round RM & CW
STUEFER Lukas25CAUTAUSTRIARecurve MenQualification Round RM & CW
SUGIO Tomoki22AJPNJAPANRecurve MenQualification Round RM & CW
SUZER Ayse Bera6BTURTURKEYCompound WomenQualification Round RM & CW
SZELAG Filip1DPOLPOLANDCompound MenQualification Round RW & CM
TABATA Shungo21AJPNJAPANRecurve MenQualification Round RM & CW
TERLEGA Tomasz6CPOL02OSRODEK SPORTOW LUCZNICZYCH STCompound MenQualification Round RW & CM
TETSMANN Maris35CEST02TURI VIBUKOOLRecurve WomenQualification Round RW & CM
THEMELIS Panagiotis38BGRE01PANATHINAIKOSRecurve MenQualification Round RM & CW
THOMAS Antoine37AFRA02RIOMRecurve MenQualification Round RM & CW
TIPPING Rebekah35BGBR01UNIVERSITY OF BIRMINGHAMRecurve WomenQualification Round RW & CM
TONELLI Amedeo36CITAITALYRecurve MenQualification Round RM & CW
TROSTEANETCHI Alexei31BMDAMOLDOVARecurve MenQualification Round RM & CW
TSAKIRI Anastasia4DGREGREECECompound WomenQualification Round RM & CW
TSARANKOU Sviataslau15CBLRBELARUSRecurve MenQualification Round RM & CW
TSIAKA Christiana31AGRE01PANATHINAIKOSRecurve WomenQualification Round RW & CM
TSOUKNAKI Georgia5DGREGREECECompound WomenQualification Round RM & CW
TSYBIKZHAPOV Aldar16BRUSRUSSIARecurve MenQualification Round RM & CW
TSYRENDONDOPOVA Darima7CRUSRUSSIACompound WomenQualification Round RM & CW
V - W - Y - Z
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
VAES Damian31ANEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round RM & CW
VAN DIJCK Claire37CNED02DE ZWARTMIKKERS MIDDELBEERSRecurve WomenQualification Round RW & CM
VANEK Martin14DCZECZECH REPUBLICCompound MenQualification Round RW & CM
VASILEVA Radka34BBUL02ROBIN HOODRecurve WomenQualification Round RW & CM
VELIKOV Vencislav11ABULBULGARIARecurve MenQualification Round RM & CW
VENGEROV Roman22BAZEAZERBAIJANRecurve MenQualification Round RM & CW
VISSER Sietske28CNEDNETHERLANDSRecurve WomenQualification Round RW & CM
VLAD Marius3AROUROMANIACompound MenQualification Round RW & CM
VOZECH Jan30ACZECZECH REPUBLICRecurve MenQualification Round RM & CW
VUCHKOV Dobromir1BBULBULGARIACompound MenQualification Round RW & CM
WIENER Nico12DAUTAUSTRIACompound MenQualification Round RW & CM
WILTHAGEN Jonah32ANEDNETHERLANDSRecurve MenQualification Round RM & CW
YAKALI Samet Can9CTURTURKEYCompound MenQualification Round RW & CM
YAMAMOTO Masaya24AJPNJAPANRecurve MenQualification Round RM & CW
ZAMANOVA Nazrin25BAZEAZERBAIJANRecurve WomenQualification Round RW & CM
ZIKIC Stefan15CSRBSERBIACompound MenQualification Round RW & CM
ZIKMUNDOVA Martina7BCZECZECH REPUBLICCompound WomenQualification Round RM & CW
ZOTOVA Maria25CRUSRUSSIARecurve WomenQualification Round RW & CM