European Para-Archery Cup - 2nd leg European Para-Archery Cup - 2nd leg
World Archery Europe (WAE)
Nove Mesto Nad Metuji (CZE), from 01-07-2018 to 8-07-2018
European Para-Archery Cup - 2nd leg
Entries by Name
 
- . - A - B - C
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
Pooja43AINDINDIARecurve Women OpenField 2 RWO
. Ankit3BINDINDIACompound Men OpenField 1 CMO
. Jyoti28AINDINDIACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
. Rajesh47BINDINDIARecurve Men OpenField 2 RMO
. Sombir Singh48BINDINDIARecurve Men OpenField 2 RMO
AIKYNBAYEV Abdygani8BKAZKAZAKHSTANCompound Men OpenField 1 CMO
ALBEDWAWI Jamal23AUAEUAECompound Men OpenField 1 CMO
ALIM Nur Syahidah27BSINSINGAPORECompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
ALSHEHHI Mohammed22AUAEUAECompound Men OpenField 1 CMO
AMARBAYASGALAN Ankhbayar54AMGLMONGOLIARecurve Men OpenField 2 RMO
ANDRIEVSKAIA Tatiana22BRUSRUSSIACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
ANSARI Adil9BINDINDIAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
ANTONIOS Jean Pierre10BFINFINLANDMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
ARTAKHINOVA Stepanida23BRUSRUSSIACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
ASGARI Farzaneh21AIRIIR IRANCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
AYDIN Yiğit Caner3BTURTURKEYMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
AYGAN Erdogan24BTURTURKEYCompound Men OpenField 1 CMO
BARANAUSKAS Rolandas26ALTULITHUANIACompound Men OpenField 1 CMO
BARANTSEVA Svetlana37ARUSRUSSIARecurve Women OpenField 2 RWO
BARTOS Leos16ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenField 1 CMO
BENIDZE Gia40BGEOGEORGIARecurve Men OpenField 2 RMO
BIABANI Ramezan13BIRIIR IRANCompound Men OpenField 1 CMO
BOLKVADZE Tea42AGEOGEORGIARecurve Women OpenField 2 RWO
BOYLES Sam18AUSAUSACompound Men OpenField 1 CMO
BRANDTLOVA Tereza14ACZECZECH REPUBLICWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
BURKETT Richard19AUSAUSACompound Men OpenField 1 CMO
BUTOI Ionut7AROUROMANIACompound Men OpenField 1 CMO
CABREIRA Armando52BFRAFRANCERecurve Men OpenField 2 RMO
CAVANAGH John5AGBRGREAT BRITAINMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
CHAISTY Hazel40AGBRGREAT BRITAINRecurve Women OpenField 2 RWO
CHALOUPSKY Martin45ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenField 2 RMO
CHAVEZ Martha19BUSAUSACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
CHAYKA Roman34AUKRUKRAINERecurve Men OpenField 2 RMO
CHENG Kok Hang50BHKGHKGRecurve Men OpenField 2 RMO
CHMIELEWSKI Marcin37APOLPOLANDRecurve Men OpenField 2 RMO
CHOI Na Mi20AKORKOREACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
CHOI Yuen Lung28BHKGHKGCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
CHOPYK Taras33AUKRUKRAINERecurve Men OpenField 2 RMO
CHUPIN Julie24BFRAFRANCECompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
CIMETTA Chrystelle26BBELBELGIUMCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
CLAESSON Pierre25ASWESWEDENCompound Men OpenField 1 CMO
CODREA Daniel8AROUROMANIACompound Men OpenField 1 CMO
CORDEIRO Francisco51ABRABRAZILRecurve Men OpenField 2 RMO
CORYELL Lisa16AUSAUSAWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
D - E - F - G - H - I
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
DALESZYNSKI Pawel39APOLPOLANDRecurve Men OpenField 2 RMO
DAVIDEK Karel6ACZECZECH REPUBLICMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
DELKHOSH Zahra34AIRIIR IRANRecurve Women OpenField 2 RWO
DOROFEEV Alexander6BRUSRUSSIAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
DRAHONINSKY David7ACZECZECH REPUBLICMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
DUDKA Adam13APOLPOLANDCompound Men OpenField 1 CMO
DUMBADZE Zviad41BGEOGEORGIARecurve Men OpenField 2 RMO
DZIADYK Ivan20BUKRUKRAINECompound Men OpenField 1 CMO
DZOBA-BALYAN Roksolana39AUKRUKRAINERecurve Women OpenField 2 RWO
EREN Taner23BTURTURKEYCompound Men OpenField 1 CMO
ERSSON JOSEFSSON Karin20BSWESWEDENCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
EVANS Kevin26BCANCANADACompound Men OpenField 1 CMO
FILIP Ghiorghi10AROUROMANIACompound Men OpenField 1 CMO
FONG Ka Keung Tommy3AHKGHKGCompound Men OpenField 1 CMO
FORSBERG Jere27AFINFINLANDCompound Men OpenField 1 CMO
FRIDRICH Daniel14ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenField 1 CMO
GANGAROSSA CarmeloGERGERMANYRecurve Men Open
GÁSPÁR Tamás10AHUNHUNGARYMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
GATIN Nail22BRUSRUSSIACompound Men OpenField 1 CMO
GOGEL Jane Karla29ABRABRAZILCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
GRANITZA Karina25AGERGERMANYCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
GRINHAM Jodie23AGBRGREAT BRITAINCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
GUÉRIN Maxime51BFRAFRANCERecurve Men OpenField 2 RMO
HA Sam Suk33BKORKOREARecurve Women OpenField 2 RWO
HALYSHYCH Mykola35AUKRUKRAINERecurve Men OpenField 2 RMO
HARRIS Jamie20AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenField 1 CMO
HEKIMOĞLU Bahattin2BTURTURKEYMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
HERTER Uwe8AGERGERMANYMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
ILINA Anna13BRUSRUSSIAWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
J - K - L
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
JALALIPOUR Pouriya49AIRIIR IRANRecurve Men OpenField 2 RMO
JANG Dae Sung2AKORKOREAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
JEONG Jin Young19AKORKOREACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
JO Jang Moon35BKORKOREARecurve Women OpenField 2 RWO
JOHANNESSEN Morten2BNORNORWAYCompound Men OpenField 1 CMO
JONASTS Gints52ALATLATVIARecurve Men OpenField 2 RMO
JOUSSAUME Thierry17BFRAFRANCECompound Men OpenField 1 CMO
JUNG Haecheon11BKORKOREACompound Men OpenField 1 CMO
KAKOOSH Majid4BIRIIR IRANMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
KAPUSTA Ireneusz40APOLPOLANDRecurve Men OpenField 2 RMO
KARGADOS Dimitrios25BCYPCYPRUSCompound Men OpenField 1 CMO
KHAMINDAEV Badma21BRUSRUSSIACompound Men OpenField 1 CMO
KHUTAKOV Sergey54BRUSRUSSIARecurve Men OpenField 2 RMO
KIM Mi Soon18AKORKOREACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
KIM Min Su42AKORKOREARecurve Men OpenField 2 RMO
KIM Ok Geum15BKORKOREAWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
KIM Ran Sook34BKORKOREARecurve Women OpenField 2 RWO
KOO Dong Sub1AKORKOREAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
KORNATOWSKI Krzysztof12APOLPOLANDCompound Men OpenField 1 CMO
KOSTAL Vaclav46ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenField 2 RMO
KRUTOVA Elena14BRUSRUSSIAWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
KUMAR Rakesh5BINDINDIACompound Men OpenField 1 CMO
KUNCOVA Lenka29BCZECZECH REPUBLICCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
KWEON Hyun Ju12BKORKOREACompound Men OpenField 1 CMO
LAMBROU Marios55ACYPCYPRUSRecurve Men OpenField 2 RMO
LAYOLLE Patricia38BBRABRAZILRecurve Women OpenField 2 RWO
LEE Ouk Soo10BKORKOREACompound Men OpenField 1 CMO
LELOU Daniel18BFRAFRANCECompound Men OpenField 1 CMO
LUKOW Michael38BUSAUSARecurve Men OpenField 2 RMO
M - N - O - P - R
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
MANSHAEZADEH Alisina14BIRIIR IRANCompound Men OpenField 1 CMO
MATHER Kevin37BUSAUSARecurve Men OpenField 2 RMO
MEDVEDEV Alexandr7BKAZKAZAKHSTANCompound Men OpenField 1 CMO
MELLE Ieva41BLATLATVIARecurve Women OpenField 2 RWO
MENGELBEKOV Sarsenbek9BKAZKAZAKHSTANCompound Men OpenField 1 CMO
MESHKOV Igor7BRUSRUSSIAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
MIKHNIEVA Larysa25BUKRUKRAINECompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
MUSILOVA Sarka13ACZECZECH REPUBLICWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
NA Giyeon43AKORKOREARecurve Men OpenField 2 RMO
NADARAJAH Tania41AGBRGREAT BRITAINRecurve Women OpenField 2 RWO
NAZAR Pavlo19BUKRUKRAINECompound Men OpenField 1 CMO
NEMATI Zahra35AIRIIR IRANRecurve Women OpenField 2 RWO
NGAI Ka Chuen2AHKGHKGCompound Men OpenField 1 CMO
NORI Hadi15BIRIIR IRANCompound Men OpenField 1 CMO
OLSZEWSKA Milena40BPOLPOLANDRecurve Women OpenField 2 RWO
OZBEY TORUN Zehra37BTURTURKEYRecurve Women OpenField 2 RWO
PALUMBO Timothy39BUSAUSARecurve Men OpenField 2 RMO
PAPAĞAN Yavuz45BTURTURKEYRecurve Men OpenField 2 RMO
PARK Hong Jo3AKORKOREAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
PARK Jun Beom41AKORKOREARecurve Men OpenField 2 RMO
PAVLIK Marcel24ASVKSLOVAKIACompound Men OpenField 1 CMO
PEGULESCU Augustin9AROUROMANIACompound Men OpenField 1 CMO
PEREIRA Eric16BFRAFRANCECompound Men OpenField 1 CMO
POLAT Oguzhan44BTURTURKEYRecurve Men OpenField 2 RMO
RAHIMI GHAHDERIJANI Somayeh33AIRIIR IRANRecurve Women OpenField 2 RWO
RAHIMI Gholamreza47AIRIIR IRANRecurve Men OpenField 2 RMO
RAICU Bogdan6AROUROMANIACompound Men OpenField 1 CMO
REPPE Zandra21BSWESWEDENCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
REZENDE Luciano50ABRABRAZILRecurve Men OpenField 2 RMO
RUMARY Victoria15AGBRGREAT BRITAINWomen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
RYABOV Alexandr34BKAZKAZAKHSTANRecurve Men OpenField 2 RMO
S - Ş - T - V - W - Y
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
SANTANA FRANCO Eugenio9ABRABRAZILMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
SARKULOV Kairat35BKAZKAZAKHSTANRecurve Men OpenField 2 RMO
SAWICKI Piotr38APOLPOLANDRecurve Men OpenField 2 RMO
SAYCH Martin4AGBRGREAT BRITAINMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
SHATKOVSKA Svitlana38AUKRUKRAINERecurve Women OpenField 2 RWO
SHIR MOHAMMADI Razieh22AIRIIR IRANCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
SIDKOVA Marketa42BCZECZECH REPUBLICRecurve Women OpenField 2 RWO
SIDORENKO Margarita36ARUSRUSSIARecurve Women OpenField 2 RWO
SILVA CARVALHO Thais39BBRABRAZILRecurve Women OpenField 2 RWO
SINGH Harvinder46BINDINDIARecurve Men OpenField 2 RMO
SMONDEK Milan44ACZECZECH REPUBLICRecurve Men OpenField 2 RMO
STRETTON Jessica24AGBRGREAT BRITAINCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
STUBBS John21AGBRGREAT BRITAINCompound Men OpenField 1 CMO
SWAMI Shyam Sundar4BINDINDIACompound Men OpenField 1 CMO
SZARSZEWSKI Maik53AGERGERMANYRecurve Men OpenField 2 RMO
ŞENGÜL Yağmur36BTURTURKEYRecurve Women OpenField 2 RWO
TABANSKY Jason8BUSAUSAMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
TARIF 6BINDINDIACompound Men OpenField 1 CMO
THOMPSON Ben17AUSAUSACompound Men OpenField 1 CMO
TOLYMBEKOV Kairatbek33BKAZKAZAKHSTANRecurve Men OpenField 2 RMO
TSIKLAURI Vano42BGEOGEORGIARecurve Men OpenField 2 RMO
TSYMBALIUK Ruslan36AUKRUKRAINERecurve Men OpenField 2 RMO
VAN NEST Karen26ACANCANADACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
WALLACE Teresa18BUSAUSACompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
WONG Siu Wing4AHKGHKGCompound Men OpenField 1 CMO
WU Tung Sang5AHKGHKGCompound Men OpenField 1 CMO
YENIER Naci1BTURTURKEYMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
YESKARAYEV Aibek36BKAZKAZAKHSTANRecurve Men OpenField 2 RMO
YORULMAZ Adullah43BTURTURKEYRecurve Men OpenField 2 RMO
YORULMAZ Sevgi27ATURTURKEYCompound Women OpenField 1 CWO WW1 MW1
YUEN Wing Cheong49BHKGHKGRecurve Men OpenField 2 RMO
Z - Ł
Name
Target
NOC
Country
Event
Session
ZANDI Mohammadreza5BIRIIR IRANMen W1 Open (Rec/Comp)Field 1 CWO WW1 MW1
ZAREEINEJAD Asghar48AIRIIR IRANRecurve Men OpenField 2 RMO
ZELENKA Jaroslav15ACZECZECH REPUBLICCompound Men OpenField 1 CMO
ZIAPAEV Anton53BRUSRUSSIARecurve Men OpenField 2 RMO
ZIEGLER Friedrich27BAUTAUSTRIACompound Men OpenField 1 CMO
ŁABUDA Marcin11APOLPOLANDCompound Men OpenField 1 CMO