The Archery GB National Indoor Championships 2017
Archery GB (AGB)
Stoneleigh Park, CV8 2LZ, from 03-12-2017 to 3-12-2017
The Archery GB National Indoor Championships 2017
Entries by Event
 
RMGentlemen Recurve
Target
Rank
Name
Ses.
1010LOUGHBOROUGH STUDENTS AC
051BCOOPER Chris11:30 Session
055BCOVENEY Arthur11:30 Session
046BMILLER Jack11:30 Session
055AWOZENCROFT Adam8:30 Session
1126THE CASTLE ARCHERS
051CJONES John8:30 Session
119LINKS ARCHERS
037AALEXANDER Malcolm8:30 Session
121SHETLAND AC
053CLOBBAN Keith8:30 Session
1224LASSWADE DISABLED AC
049AFLEMING Gareth11:30 Session
050AHAMILTON James11:30 Session
1246DEER PARK ARCHERS LTD
048DSPENCER-NICE Riley8:30 Session
1255LIVERPOOL UNIVERSITY AC
055BTOWNEND Theo8:30 Session
1261BALBARDIE ARCHERS
057AJAMIESON Gilbert11:30 Session
1267UNIVERSITY OF NOTTINGHAM AC
055DFREARSON Luke8:30 Session
043DGOODLIFFE Jamie8:30 Session
040CHARRIS Lee8:30 Session
037CMIDDLETON Phil8:30 Session
1293ARUNDOWN AC
CHARLESWORTH Iain11:30 Session
047BCHARLESWORTH Marc11:30 Session
1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
054ANESBITT Mark8:30 Session
1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC
050CMATZKIN Guy8:30 Session
044CROWBOTHAM Erik11:30 Session
1363BURTON JOYCE ARCHERS
048DDAVIES Colin11:30 Session
048BJOYCE Christopher8:30 Session
049DPATERSON Gareth11:30 Session
1412PATHFINDER BOWMEN
038BBOOTH Anthony8:30 Session
142CLYDE ARROWS
056BHYNDS Frank8:30 Session
1500NETHERHALL ARCHERS
056ADACE Daniel11:30 Session
052CNIGHTINGALE Andrew8:30 Session
1501R.N. SOUTH COAST ARCHERS
038ASAUNDERS Andrew8:30 Session
1528LUGG VALLEY C OF A
050BEVANS Luke8:30 Session
1654BLANDY JENKINS ARCHERS
055ABARRETT-REES Jakob11:30 Session
1697PERRISWOOD BOWMEN
051DNEVE Matthew11:30 Session
1698CAUSEWAY ARCHERS
HARVEY Jonathon8:30 Session
054CMARTIN Sean8:30 Session
1747UNIVERSITY OF DERBY AC
MASEFIELD Jack8:30 Session
1825MORAY ARCHERY
038CKERRY Andrew8:30 Session
197PENICUIK ARCHERS
053CHAWKER Lance11:30 Session
056CHAWKER Lance8:30 Session
1976WEST ESSEX JUNIOR BOWMEN
049DHARRIS Adam8:30 Session
210THE HIGH WEALD AC
051CTHOMAS-PRAUSE Gareth11:30 Session
2111WINCHESTER COLLEGE AC
049AGROOM Ned8:30 Session
215HOLBROOK ARCHERS
038DPROBERT Peter8:30 Session
2200CLICKERS ARCHERY CLUB
049CHARDING Keith8:30 Session
2201EAST BELFAST ARCHERY CLUB
037BHUSTON Patrick8:30 Session
2203SHETLAND JUNIOR ARCHERY CLUB
054DTAIT William8:30 Session
2228HULL UNIVERSITY ARCHERY CLUB
LU Guanlin8:30 Session
2261BOWMEN OF FURNESS
052AALEXANDER Tom8:30 Session
2296WYMONDHAM ARCHERS
044BHILL Pete8:30 Session
045BMARCH Daron8:30 Session
2350PARADOX ARCHERS
054DJIBRAIL Jason11:30 Session
252ROYAL RICHMOND AC
056DTWAROWSKI Michal8:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
055CSUTHERLAND Bryan11:30 Session
2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERS
056BPERRING Oliver11:30 Session
262C M O BOWMEN
055DWALTON Martin11:30 Session
048CWOOD Anthony8:30 Session
263CHESSINGTON B
057DWHITE Richard11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
042BBOTTA Francesco8:30 Session
041BWALSH Ciaran8:30 Session
272OXFORD ARCHERS
045ATIMMINS David11:30 Session
299BOWMEN OF HARROW
039AHARPER Kenneth8:30 Session
351CANTERBURY ARCHERS
054CSZE Tony11:30 Session
36LOUGH CUAN BOWMEN
044DHALL Conor11:30 Session
384HAVANT & HAYLING BOWMEN
044DEDWARD Gavin8:30 Session
4ARCHERY GB
047CBERTI Francis11:30 Session
041ABODEN Jacob8:30 Session
051BBOTTLE Chris8:30 Session
052ACAUGHEY Struan11:30 Session
052BEMENEY Sonnie8:30 Session
042AGILL Harry8:30 Session
044AHOLDEN Ryan11:30 Session
043ALOCK Brian8:30 Session
034DMARCH Amy8:30 Session
048BMORGAN Ashe11:30 Session
033CROY Robert8:30 Session
047ASMITH Alex8:30 Session
045CTHOMPSON Daniel11:30 Session
040AZAHAN Ciprian8:30 Session
414OLD BASING ARCHERS
036DBROWN Matthew8:30 Session
052CCAINE Andy11:30 Session
428ALTON & FOUR MARKS
054AWRIGHT Luca11:30 Session
458MAYFLOWER ARCHERS
051DJUDD Michael8:30 Session
462DEBEN ARCHERY CLUB
045DQUINTON Roman8:30 Session
464WEST ESSEX BOWMEN
041DHARRIS Simon8:30 Session
042DMANTRAVADI Pardha8:30 Session
465TUDOR ARCHERS
047CCARPENTER Graeme8:30 Session
474CLACTON ARCHERS
039DTATE Jonathan8:30 Session
483BRAINTREE BOWMEN
052BBURGESS Richard11:30 Session
497WHITELEAF BOWMEN
046ACLARK Andrew8:30 Session
515BOWMEN OF WARFIELD
050DADAMS David11:30 Session
529KESTRELS AC
046DTEBBS Carl8:30 Session
568CHELTENHAM ARCHERS
050BWHITMARSH Austin11:30 Session
569CLEVE JUNIORS
052DCOSTANZA Marco11:30 Session
57RADNOR FORESTERS
045BPINDER Ryan11:30 Session
611BRACKEN COMPANY OF ARCHERS
056ASETCHFIELD Hayden8:30 Session
618SUPERMARINE BOWMEN
057BPRIOR John11:30 Session
645LACE TOWN ARCHERS
052DLYON Nigel8:30 Session
692REDHILL ARCHERS
050AGARRATT Neill8:30 Session
693REDDITCH COMPANY OF ARCHERS
047DGILES Richard8:30 Session
039CWHEELER Robert8:30 Session
694MALVERN ARCHERS
057CCLAY Paul11:30 Session
048AWILLETTS Paul8:30 Session
699DROITWICH AS
056DMCINERNEY Kevin11:30 Session
717UNIVERSITY OF WARWICK
037DARMSTRONG Samuel8:30 Session
043BDEVONPORT Craig8:30 Session
050DHALL Tom8:30 Session
040DIP Sherman8:30 Session
056CWOODGATE Christopher11:30 Session
729ROYAL LEAMINGTON SPA
053ASPINK Phil11:30 Session
73CAMBRIA B
044BBELL Glenn11:30 Session
731MERIDEN ARCHERY CLUB
046CBOWLEY Craig8:30 Session
040BGEENES Colin8:30 Session
055CPLATT Callum8:30 Session
049BVAUGHAN Matthew8:30 Session
053BWOODFIELD Richard8:30 Session
739UNIVERSITY OF BIRMINGHAM AC
050CAVINS Chris11:30 Session
763LICHFIELD ARCHERS
044CBEVAN Richie8:30 Session
045CLAHIFFE Gary8:30 Session
782TELFORD ARCHERS
047DREID Chris11:30 Session
046DREID Jacob11:30 Session
79LLANTARNAM ARCHERY CLUB
053DCOOKE Kevin11:30 Session
048ADYKE Jonathan11:30 Session
049CHODGKINSON Alec11:30 Session
047ALESSIMORE Anthony11:30 Session
046APHILLIPS David11:30 Session
790ISLE OF MAN ARCHERY CLUB
053ABERRY Dave8:30 Session
829BRONTE ARCHERS
049BCRICKMORE Neil11:30 Session
871ROCHDALE COMPANY OF ARCHERS
051APARTINGTON Garry11:30 Session
881ECCLES ARCHERY CLUB
053DSUTTON Paul8:30 Session
907CLEADON ARCHERS
041CDONALDSON Cameron8:30 Session
042CDONALDSON Gary8:30 Session
043CDONALDSON Morgan8:30 Session
908BOWMEN OF WALKER
047BWISE Alex8:30 Session
932CHESHIRE COUNTY BOWMEN
054BFINLAY Ian11:30 Session
938BOWMEN OF BRUNTWOOD
045ANASH Roy8:30 Session
044ASUSCA Thomas8:30 Session
941ALSAGER JUNIOR ARCHERS
054BNAIRN Thomas8:30 Session
943NORTH CHESHIRE BOWMEN
053BALLAN Anthony11:30 Session
045DHRICKO Peter11:30 Session
971WILFORD BOWMEN (NOTTS)
051AVINEY Benjamin8:30 Session
993SILVER SPOON BOWMEN
046BPERKINS Louis8:30 Session
RWLadies Recurve
Target
Rank
Name
Ses.
1005THE FOXES
037DSMITH Anne11:30 Session
1010LOUGHBOROUGH STUDENTS AC
042BJONES Georgiana11:30 Session
1014KIRBY MUXLOE AC
043CWARNER Lizzie11:30 Session
1020NUNEATON ARCHERS
037CSMITH Rachel11:30 Session
1022B OF BIRSTALL
037AWARNER Sarah11:30 Session
1035DERWENT BOWMEN
038CSMITH Sarah11:30 Session
1126THE CASTLE ARCHERS
032BHUMPHREYS Joanne8:30 Session
119LINKS ARCHERS
HIRST FionaSes. 0
1210NOAK HILL ARCHERS
040DEASTON Rhiannon11:30 Session
1246DEER PARK ARCHERS LTD
033CA'BEAR Caroline11:30 Session
031CBETTLES Sarah11:30 Session
032CPETERS Molly11:30 Session
1255LIVERPOOL UNIVERSITY AC
041DMESLE Margaux11:30 Session
1261BALBARDIE ARCHERS
036CFISHER Jackie8:30 Session
039DIVANOV Kayleigh11:30 Session
1267UNIVERSITY OF NOTTINGHAM AC
025CELMER Lizzie8:30 Session
023CGOODWIN Sophie8:30 Session
026CROSSETTI Charlotte8:30 Session
SINNETT-SMITH Lydia8:30 Session
1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
024DBRYERS Megan8:30 Session
042DDUNNE Molly11:30 Session
042CMCCONVILLE Sophie11:30 Session
036AMURRAY-LOPEZ Andrea8:30 Session
1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC
027AKOMPFNER Lisa8:30 Session
036BMEYER Johanna8:30 Session
1322LETHEN ARCHERS
028BGEDDES Debbie8:30 Session
1339RIVERNOOK BOWMEN
033AMILLS Donna11:30 Session
1363BURTON JOYCE ARCHERS
027BSKINNER Melanie8:30 Session
142CLYDE ARROWS
035DROYLE Vici8:30 Session
1500NETHERHALL ARCHERS
027DBEASLEY-SUFFOLK Hannah8:30 Session
039CLEE Isabel11:30 Session
1695C.E.D.A.K.
NADARAJAH Tania11:30 Session
1747UNIVERSITY OF DERBY AC
037BTAYLOR Philippa11:30 Session
1759ABER A
031AWEBSTER Collette8:30 Session
197PENICUIK ARCHERS
031BIMRIE Gillian11:30 Session
032BSEEZ Carol-Anne11:30 Session
2092NUNEATON ARCHERS (JUNIORS)
ROWLEY Hannah8:30 Session
2113BRIGHTON BOWMEN
034CHOMER Natasha8:30 Session
2114NOTTINGHAM TRENT UNI AC
041CKENDRICK Laura11:30 Session
214WORTHING AC
029APITMAN Bryony8:30 Session
2203SHETLAND JUNIOR ARCHERY CLUB
029BLOBBAN Karen8:30 Session
225DITCHLING ARCHERY CLUB
029DGREEN Jodie8:30 Session
2327GRONANT BOWMEN
030DALEXANDER Jacci8:30 Session
041BWOLFENDALE Sue11:30 Session
2368NEWCASTLE UNIVERSITY AC
028CBOOTH Elizabeth8:30 Session
038AFLINT Heather11:30 Session
027CLEE Won Ji8:30 Session
246WOKING ARCHERY CLUB
035BPIPER Eleanor11:30 Session
036BPIPER Louisa11:30 Session
255NONSUCH B
034AFAY Klara8:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
038DSUTHERLAND Samantha11:30 Session
2595WALLINGFORD CASTLE ARCHERS
036CBIRCH Charlotte11:30 Session
2601CRAMLINGTON ARCHERS
032ABYERS Sarah8:30 Session
262C M O BOWMEN
031DLARKINS Yulia8:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
024ADOLGILEVICA Kristina8:30 Session
023AFITZPATRICK Daniella8:30 Session
026ALIM Maiden8:30 Session
036DMOUNT Lindsey11:30 Session
035DRAYMER Emma11:30 Session
025AZAMOR Yel8:30 Session
272OXFORD ARCHERS
035CBARTON Amaryllis11:30 Session
034CCOSSADE Eleonore11:30 Session
330THANET AC
032DDIAZ Carlos8:30 Session
371THE HERTFORD C OF A
026BGOWANS Sarah8:30 Session
028ARUSSELL Sarah8:30 Session
4ARCHERY GB
031BBURGESS Charlotte8:30 Session
035ACHERRIE Craig8:30 Session
031AD'ARCY Eugenia11:30 Session
043BROGERS Thea11:30 Session
043ATIPPING Rebekah11:30 Session
458MAYFLOWER ARCHERS
023DKING Wendie8:30 Session
46BANBRIDGE ARCHERY CLUB
036AAGNEW Susan11:30 Session
472OAKFIELD ARCHERS
043DSAGOO Jaspreet11:30 Session
483BRAINTREE BOWMEN
034BNEWBY Imogen8:30 Session
532CLOPHILL AC
024CFOWLER Dawn8:30 Session
547BATH ARCHERS
EDE Hazel8:30 Session
618SUPERMARINE BOWMEN
034AORME Asha11:30 Session
035AORME Michelle11:30 Session
033DVINES Rachel8:30 Session
649YELVERTON BOWMEN
035BIRONS Charlotte8:30 Session
683WYRE FOREST JUNIORS
033BPALMER Freya8:30 Session
692REDHILL ARCHERS
JOHNSON Betsy11:30 Session
035CWHITWORTH Elizabeth8:30 Session
694MALVERN ARCHERS
028DWILLETTS Sharon8:30 Session
697EVESHAM AC
040AGILDER Sally11:30 Session
717UNIVERSITY OF WARWICK
034BALLAWAY Sarah11:30 Session
033BBURNAGE Hannah11:30 Session
033ADAVIS Emma8:30 Session
729ROYAL LEAMINGTON SPA
030CGEORGIOU Georgia8:30 Session
731MERIDEN ARCHERY CLUB
025DPAGE Ellie8:30 Session
026DPAYNE Samantha8:30 Session
739UNIVERSITY OF BIRMINGHAM AC
GRADWOHL Elisa8:30 Session
042AJACKSON Catherine11:30 Session
755WOLVERHAMPTON C OF A
BANNISTER LeahSes. 0
038BMASON Harlie11:30 Session
763LICHFIELD ARCHERS
040BTROMANS-ANSELL Alyssia11:30 Session
779BOWBROOK JUNIOR ARCHERS
039BHEALEY Penny11:30 Session
786LONG MYND ARCHERS
032CBOOTH Izabela8:30 Session
79LLANTARNAM ARCHERY CLUB
031DBAYLIS Kayleigh11:30 Session
032DFLANAGAN Victoria11:30 Session
790ISLE OF MAN ARCHERY CLUB
041AHARRIS Barbara11:30 Session
841DEARNE VALLEY AC
029CTINKER Megan8:30 Session
871ROCHDALE COMPANY OF ARCHERS
039ASTEPHENSON Rebecca11:30 Session
872BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY
033DAUBREY Wendy11:30 Session
034DBEBBINGTON-TRENGOVE Melanie-Lee11:30 Session
031CBODE Amy8:30 Session
873NETHERMOSS ARCHERS
030BHUGHES Heather8:30 Session
024BMARYON Georgia8:30 Session
023BPRIESTMAN Vlada8:30 Session
967BEESTON RYLANDS ARCHERS
040CEYRES Elizabeth11:30 Session
NCBNEW CENTURY BOWMEN
030ATURNER Nicola8:30 Session
CMGentlemen Compound
Target
Rank
Name
Ses.
1012MELTON MOWBRAY AC
001CCLAYTON-SMITH Oliver11:30 Session
1013LEICESTER A O F AC
011ALEE David11:30 Session
1017B OF RUTLAND
009CLASZKOWICZ Neil8:30 Session
008CMASON James8:30 Session
1035DERWENT BOWMEN
004BBRAMLEY David8:30 Session
005BHOLMES Simon8:30 Session
014DSCOTT Simon11:30 Session
1040ANCHOR BOWMEN AC
012DHASLAM Lewis11:30 Session
1126THE CASTLE ARCHERS
009AKALMARU Tapani8:30 Session
118LINKS JUNIOR ARCHERS
016AWONG Matthew8:30 Session
1246DEER PARK ARCHERS LTD
005DHOWSE James11:30 Session
004DTUCKER Martin11:30 Session
1255LIVERPOOL UNIVERSITY AC
004CPEAKE Ciaron11:30 Session
005CTROTT Adam11:30 Session
1267UNIVERSITY OF NOTTINGHAM AC
013DLIEW Zhen Yuan8:30 Session
1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
016CHAMILTON Dean8:30 Session
016BWALSH Jake8:30 Session
1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC
008DMITCHELL Jordan11:30 Session
1322LETHEN ARCHERS
MCLEAN ChrisSes. 0
1363BURTON JOYCE ARCHERS
011CPLATKIW Michael8:30 Session
1390HINXWORTH ARCHERY CLUB
008BBRIDGEWATER Neil8:30 Session
007BWAYMAN David8:30 Session
1501R.N. SOUTH COAST ARCHERS
007CRALLS Luke8:30 Session
1624BLACKTHORN BOWMEN
013BBUSBY Duncan11:30 Session
1654BLANDY JENKINS ARCHERS
008BBARRETT-REES Finnlay11:30 Session
1718WYKE ARCHERS
015BCLARK Ian8:30 Session
1759ABER A
015CCASSELLS Christopher11:30 Session
1800BOWMEN OF ST MARY'S
005BGILROY Steve11:30 Session
004BWILSON Scott11:30 Session
1991HINGHAM BOWMEN
009BMILL Richard8:30 Session
2081BANBURY CROSS ARCHERS
010CWENCH Nick11:30 Session
210THE HIGH WEALD AC
012ATHOMAS-PRAUSE Kai11:30 Session
2112AIM4SPORT
008AHORNER Benjamin11:30 Session
2113BRIGHTON BOWMEN
010CNASH Tim8:30 Session
214WORTHING AC
014ATHOMAS Nathan8:30 Session
226CRAWLEY ARCHERY CLUB
010AUPFOLD Liam8:30 Session
2350PARADOX ARCHERS
022DGILL Luke11:30 Session
2356DARK SIDE ARCHERS
012BBALDWIN Samuel8:30 Session
2374SIX TOWNS COMPANY OF ARCHERS
013ABROOKS Andrew8:30 Session
2409BLACKBURN ARCHERY
014CMCCOLL Norman8:30 Session
2411MILLOM A
003DRIDDING Dru8:30 Session
2449CARADOG ARCHERS
007ADAVIES Langdon11:30 Session
252ROYAL RICHMOND AC
013CRAMDEEN Stephen11:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
003ABRAY Alexander11:30 Session
262C M O BOWMEN
008DCHAN Eric8:30 Session
009DGILES Samuel8:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
010ABENNETT-BLACKLOCK Matt11:30 Session
005DMENDES Mario8:30 Session
007DMITCHELL Lee8:30 Session
279FAKENHAM BOWMEN
007BHALL David11:30 Session
285SPELTHORNE AC
022BPARVESS Mike11:30 Session
333SWAN ARCHERS
011AGUNSTONE Neil8:30 Session
014BKELLS Michael11:30 Session
351CANTERBURY ARCHERS
006DSARGEANT Jason11:30 Session
358ALLINGTON CASTLE ARCHERS
009BBOLOU Carlos11:30 Session
371THE HERTFORD C OF A
010BBLEWETT Adrian8:30 Session
4ARCHERY GB
014DGOULD Steve8:30 Session
015BGROOM Rodney11:30 Session
004AJOHNSTONE Andrew11:30 Session
002AKELLY Jack8:30 Session
012CKRUSCHE Martin8:30 Session
001DMCMILLAN George8:30 Session
005AMETCALFE Jim8:30 Session
005AOUTRAM Adam11:30 Session
006APARKER Bruce8:30 Session
002CPATAK Zoltan8:30 Session
006APEDZIWIATR Jacek11:30 Session
002ATAYLOR Chris11:30 Session
001ATAYLOR David11:30 Session
018AVARNAM Andrew8:30 Session
003AWALKER MBE John8:30 Session
004AWOODROFFE David8:30 Session
412PORTSDOWN AC
008CMINTER David11:30 Session
414OLD BASING ARCHERS
010DCAINE Jacob11:30 Session
419GOSPORT B
012CJERAM Sam11:30 Session
438JOLLY ARCHERS OF H&W
009DHAYNES Stephen11:30 Session
458MAYFLOWER ARCHERS
012AHOWELL James8:30 Session
46BANBRIDGE ARCHERY CLUB
012BHALL Robert11:30 Session
465TUDOR ARCHERS
009ASEWELL Tony11:30 Session
482COLCHESTER & DISTRICT AC
011DGLOVER Philip8:30 Session
529KESTRELS AC
006CTEBBS Bradley8:30 Session
57RADNOR FORESTERS
007DPINDER Paul11:30 Session
570CLEVE ARCHERS
015DSHAW Adam11:30 Session
611BRACKEN COMPANY OF ARCHERS
014BSETCHFIELD John8:30 Session
618SUPERMARINE BOWMEN
010DGROOM Chris8:30 Session
627LIZARD PENINSULA BOWMEN
015CCOUSINS David8:30 Session
649YELVERTON BOWMEN
015ABENNION Darren8:30 Session
007AYEOMAN Marcus8:30 Session
69PENTREF BOWMEN
014CTHOMAS Geraint11:30 Session
692REDHILL ARCHERS
011BPODMORE Mike8:30 Session
694MALVERN ARCHERS
013BMARTEL David8:30 Session
696EVESHAM JUNIOR ARCHERY CLUB
015DHARRIS Jamie8:30 Session
717UNIVERSITY OF WARWICK
009CJACKSON Timothy11:30 Session
729ROYAL LEAMINGTON SPA
012DMAHER Jonathan8:30 Session
731MERIDEN ARCHERY CLUB
001ADUNCAN Tom8:30 Session
001CLOWE Peter8:30 Session
015ARAVENSCROFT Adam11:30 Session
004CRICHARDS Carl8:30 Session
002CTAYLOR Thomas11:30 Session
003CWHITE Christopher11:30 Session
739UNIVERSITY OF BIRMINGHAM AC
013AREES Sam11:30 Session
763LICHFIELD ARCHERS
011CBALL Zachary11:30 Session
780BOWBROOK ARCHERS
016DLAYTON-JAMES Dean8:30 Session
79LLANTARNAM ARCHERY CLUB
014AEDWARDS Stephen11:30 Session
790ISLE OF MAN ARCHERY CLUB
002BMOORE David8:30 Session
001BMOORE Ethan8:30 Session
003BMOORE Rhys8:30 Session
817SELBY A
010BHORROBIN Paul11:30 Session
831BARNSLEY AC
011BCARPENTER Adam11:30 Session
872BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY
008AAUBREY Mike8:30 Session
907CLEADON ARCHERS
006BSPEIGHT Mark11:30 Session
908BOWMEN OF WALKER
TATE Anthony8:30 Session
TATE James8:30 Session
002DTHORN Graeme8:30 Session
932CHESHIRE COUNTY BOWMEN
002DDAVIS John11:30 Session
001DPOLLITT Andrew11:30 Session
003DWHITTINGHAM Derek11:30 Session
938BOWMEN OF BRUNTWOOD
005CBELL Christopher8:30 Session
006BKELLY Paul8:30 Session
943NORTH CHESHIRE BOWMEN
006CPEAKE Liam11:30 Session
007CPEAKE Steven11:30 Session
962WELBECK ARCHERS
013DTOHOVITIS George11:30 Session
966BRAMCOTE ARCHERY CLUB
002BLANE Nigel11:30 Session
011DLANE Thomas11:30 Session
003BWRIGHT Liam11:30 Session
001BWRIGHT Shaun11:30 Session
993SILVER SPOON BOWMEN
013CTAYLOR Alexander8:30 Session
CWLadies Compound
Target
Rank
Name
Ses.
1012MELTON MOWBRAY AC
030CSMITH Carol11:30 Session
1013LEICESTER A O F AC
027ABROWN Jill11:30 Session
1126THE CASTLE ARCHERS
025CHUMPHREYS Gwenda11:30 Session
1246DEER PARK ARCHERS LTD
019AA'BEAR Chloe11:30 Session
018ACHAPPELL Grace11:30 Session
020ACLIFFORD Holly11:30 Session
021AGIBSON Ella11:30 Session
MASON Lucy11:30 Session
028BPINE Phoebe11:30 Session
022CWILLIAMS Amelia8:30 Session
1261BALBARDIE ARCHERS
023CJAMIESON Karen11:30 Session
021CROBB Kirsty11:30 Session
1267UNIVERSITY OF NOTTINGHAM AC
019BWALLBANK Jessica8:30 Session
1297BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE
017DBYRNE Sinead8:30 Session
1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC
021BCLASON Stephanie8:30 Session
017BGREENWOOD Hope8:30 Session
017AJENNINGS Claudine8:30 Session
1322LETHEN ARCHERS
025BGEDDES Robyn11:30 Session
1355NORFOLK BOWMEN
027CANNISON Layla11:30 Session
1676GREEN LANE A.B. ARCHERS
HEMSLEY DawnSes. 0
1845SILVER ARROW ARCHERS
022ASTRETTON Jessica11:30 Session
2081BANBURY CROSS ARCHERS
023AWENCH Makayla11:30 Session
2155KENT POLICE ARCHERY CLUB
029BBROWN Hannah11:30 Session
2209CORBY ARCHERS
030APETRE Iulia11:30 Session
2296WYMONDHAM ARCHERS
017CHARRIS Gillian11:30 Session
2449CARADOG ARCHERS
027DDAVIES Susan11:30 Session
246WOKING ARCHERY CLUB
016AGALES Andrea11:30 Session
2575SILVERCLOUD ARCHERS
016BGRINHAM Jodie11:30 Session
019CSWETMAN Kim11:30 Session
2627PEACOCK ARCHERS
024BWATSON Ruth11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
029CMCCUTCHEN Kate11:30 Session
022BMOULE Jennifer8:30 Session
272OXFORD ARCHERS
024CBAIER Katharina11:30 Session
018DMERRY Nat11:30 Session
017DSAMBRIDGE Marion11:30 Session
019DSIMPSON Nichola11:30 Session
333SWAN ARCHERS
019AFLACK Vicci8:30 Session
029ASWORD Michelle11:30 Session
351CANTERBURY ARCHERS
016CSARGEANT Bayley-Rose11:30 Session
354BLACK PRINCE BOWMEN
018CMCINTOSH Katrina8:30 Session
371THE HERTFORD C OF A
028ABLEWETT Rebecca11:30 Session
4ARCHERY GB
018BKRUSCHE Joanne11:30 Session
017CLENNON Rebecca8:30 Session
017BMOON Sarah11:30 Session
019BREITH Jane11:30 Session
020CTIDESWELL Sharon11:30 Session
403WATERSIDE ARCHERS
025DPERROTT Mary-Louise11:30 Session
414OLD BASING ARCHERS
018DLANGHAM-PHILLIPS Clare8:30 Session
423ARCHERS OF JERSEY
026CO'SULLIVAN Lucy11:30 Session
425BOWMEN OF GUERNSEY
028CWITHAM Gen11:30 Session
427ANDOVER ARCHERS
024ALOADER Victoria11:30 Session
459CHELMSFORD TUDOR ROSE
024DCLARK Daisy11:30 Session
521READING ARCHERS
021ASPACKMAN Lucy8:30 Session
529KESTRELS AC
020DTEBBS Lorraine8:30 Session
603CHIPPENHAM ARCHERS
023BBURFITT Pauline11:30 Session
021BFRITH Jo11:30 Session
618SUPERMARINE BOWMEN
019CPRIOR Erin8:30 Session
692REDHILL ARCHERS
018CHARRIS Sheila11:30 Session
696EVESHAM JUNIOR ARCHERY CLUB
026AFLETCHER Harriet11:30 Session
697EVESHAM AC
020AHOLMES Jacquie8:30 Session
018BTROUT Sarah8:30 Session
699DROITWICH AS
030BRUTLAND Anne11:30 Session
72LLANDAFF CITY B
016DREECE Tracy11:30 Session
731MERIDEN ARCHERY CLUB
020BDUNCAN Victoria8:30 Session
831BARNSLEY AC
026DCARPENTER Isabelle11:30 Session
853ASSHETON BOWMEN
030DCODLING Maddison11:30 Session
872BOWMEN OF PENDLE & SAMLESBURY
020CBOULTON Hallie8:30 Session
896DURHAM UNIVERSITY AC
023DFOSTER Elizabeth11:30 Session
908BOWMEN OF WALKER
021DTAYLOR-THORN Cameron8:30 Session
932CHESHIRE COUNTY BOWMEN
027BDAVIS Pauline11:30 Session
964SHERWOOD ARCHERS
BRYAN Jenny8:30 Session
966BRAMCOTE ARCHERY CLUB
029DLANE Kelly11:30 Session
984NORTHAMPTON ARCHERY CLUB
017ACORLESS Susan11:30 Session
020BKNIGHT Kerys11:30 Session
993SILVER SPOON BOWMEN
026BSPINKS Abbie11:30 Session
LMGentlemen Longbow
Target
Rank
Name
Ses.
1246DEER PARK ARCHERS LTD
059BPETERS Graham11:30 Session
1311EDINBURGH UNIVERSITY ALUMNI AC
057CPIKE Edward8:30 Session
1759ABER A
059ANEWNES Alex11:30 Session
1991HINGHAM BOWMEN
058CTHOMAS Simon11:30 Session
2343THE LONGBOW CLUB
057DSTOWELL Ian8:30 Session
2368NEWCASTLE UNIVERSITY AC
058ABARNES Jowan11:30 Session
2571EAGLE BOWMAN OF BEDFORD
058CLEDWICK Ben8:30 Session
058DLEDWICK Sam11:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
059BGROSVENOR Paul8:30 Session
058APRIOR Tony8:30 Session
295HAMPSTEAD BOWMEN
058DGOODWIN Mark8:30 Session
337LEAVES GREEN BOWMEN
059AHAGON Luke8:30 Session
366ABBEY BOWMEN (HERTS)
058BSINGER Adam8:30 Session
4ARCHERY GB
057ATODD Glenn8:30 Session
660EXMOUTH A
058BTWIGG Rob11:30 Session
873NETHERMOSS ARCHERS
057BMARYON Robin8:30 Session
LWLadies Longbow
Target
Rank
Name
Ses.
1035DERWENT BOWMEN
060ABRAMLEY Jeanette11:30 Session
1261BALBARDIE ARCHERS
060CGRAHAM Sandie8:30 Session
1759ABER A
060DDUTHIE Beth11:30 Session
1991HINGHAM BOWMEN
059CTHOMAS Louise11:30 Session
203EDINBURGH UNIVERSITY ACS
060DNIRKKO Jessica8:30 Session
2296WYMONDHAM ARCHERS
060BHUBBARD Sarah Ruth8:30 Session
2663ARCHERY FIT LONDON
060ADUNCAN Rebecca8:30 Session
275WHERRY A
059DSTUBBINGS Bernadette11:30 Session
330THANET AC
059DCROUCH Irene8:30 Session
337LEAVES GREEN BOWMEN
059CDUTTON Lesley8:30 Session
660EXMOUTH A
060BTWIGG Sophie11:30 Session
810WHITE ROSE ARCHERS
060CHUDSON Sheila11:30 Session