Latvijas loka auanas vasaras sezonas sl?ganas sacens?bas Latvijas loka šaušanas vasaras sezonas slēgšanas sacensības
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta
bāzē "Pļava", from 30-09-2017 to 30-09-2017
Latvijas loka auanas vasaras sezonas sl?ganas sacens?bas
Dalībnieku saraksts pēc valstīm/klubiem
 
LAT00CITS / VIESIS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BLŪMS Mārtiņš21ANeaprīkotais loks VīriešiSes. 1
BUBLAUSKIS Arturs13BRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
ĢELZIS Matīss14DRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
LAIMA TRINKŪNA Kintija14CRekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
SMELOV Philipp7CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
SPĀĢE Madara14ARekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
LAT01AMAZONES
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
ANDERSONS Matīss11ARekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
BĀRENE Irīna5BRekursīvais loks SievietesSes. 1
BĀRENE Irīna5BRekursīvais loks SievietesSes. 1
ČERTKOVS Viktors2ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
ČERTKOVS Viktors2ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona10CRekursīvais loks SievietesSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona10CRekursīvais loks SievietesSes. 1
JAKUBANECS Jānis15AKompaktloks VīriešiSes. 1
JONASTS Gints4BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KAZUS Mark1CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KAZUS Mark1CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KIVRIŅŠ Guntis5CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KIVRIŅŠ Guntis5CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KONONOVA Jeļena5ARekursīvais loks SievietesSes. 1
KONONOVA Jeļena5ARekursīvais loks SievietesSes. 1
KONONOVS Gļebs11CRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
KREICBERGA Anete9ARekursīvais loks SievietesSes. 1
KREICBERGA Anete9ARekursīvais loks SievietesSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards1ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards1ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
LINDE Mārtiņš7ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
LINDE Mārtiņš7ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
MATVEJEVA Rimma10BRekursīvais loks SievietesSes. 1
MATVEJEVA Rimma10BRekursīvais loks SievietesSes. 1
MELEHINA Olga19CKompaktloks SievietesSes. 1
MELLE Ieva4ARekursīvais loks SievietesSes. 1
MOROZKOVS Samirs23BTradicionālais loks VīriešiSes. 1
PANCIS Aleksandrs22ATradicionālais loks VīriešiSes. 1
PETRIŅŠ Andris8ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
PETRIŅŠ Andris8ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
PODIŅŠ Arnis3ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
RABKEVIČA Zanda10ARekursīvais loks SievietesSes. 1
RABKEVIČA Zanda10ARekursīvais loks SievietesSes. 1
RABKEVIČS Ivars3CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
RABKEVIČS Ivars3CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
SERGEJEVS Romans12ARekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
ŠEVČUKA Aleksandra23ATradicionālais loks SievietesSes. 1
SKELTONA Maija9CRekursīvais loks SievietesSes. 1
SKELTONA Maija9CRekursīvais loks SievietesSes. 1
SKELTONA Vendija9BRekursīvais loks SievietesSes. 1
SKELTONA Vendija9BRekursīvais loks SievietesSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš2CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš2CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
ULMIS Martins12CRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
VAGANOVS Roberts16AKompaktloks VīriešiSes. 1
VALDMANIS Jānis13ARekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
LAT02ATLANTIS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
OLEKSEJENKO Julija20AKompaktloks SievietesSes. 1
LAT03ODISEJS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
AVSJUKS Viktors2BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
BLĀZE Dāvis13CRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
GRĪNVALDE Janeta19BKompaktloks SievietesSes. 1
KALNIŅŠ Aigars1BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
KOSMATINSKA Alīna18BKompaktloks SievietesSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs15CKompaktloks VīriešiSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs3BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
SKREBELIS Igors7BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
TITOVS Aleksandrs16CKompaktloks VīriešiSes. 1
LAT04SAVAGE ARCHER
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
DREIMANIS Edgars22BTradicionālais loks VīriešiSes. 1
ŠVEICIS Andis22CTradicionālais loks VīriešiSes. 1
LAT05STIEGRA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
ŠUKIS Armands6ARekursīvais loks VīriešiSes. 1
LAT06FREE WIND ARCHERS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
MEDNE Viva20BKompaktloks SievietesSes. 1
MEDNIS Muntis17AKompaktloks VīriešiSes. 1
LAT11ĶEKAVAS ŠAUTRA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
SKUBEŅIČS Jānis17BKompaktloks VīriešiSes. 1
LAT12ARCHERY LIEPĀJA
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
AIGARS Jānis17CKompaktloks VīriešiSes. 1
BRUŽIS Jānis8CRekursīvais loks VīriešiSes. 1
ROSVALDS Raivo11DRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
SPĀĢIS Aigars8BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
LAT14AIM ARCHERY
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BĒNIŅŠ Andris15BKompaktloks VīriešiSes. 1
DERBAKOVS Andrejs12BRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
KOSTINA Aleksandra19AKompaktloks SievietesSes. 1
PERCOVA Nadezda14BRekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
RJABKOVA Marina18CKompaktloks SievietesSes. 1
ŠILOVS Edgars16BKompaktloks VīriešiSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs11BRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
ZĀLĪTE Agate18AKompaktloks SievietesSes. 1
ZVIRGZDIŅŠ Ivars6BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
LAT1AAMAZONES / LPK
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
JONASTS Gints4BRekursīvais loks VīriešiSes. 1
MELLE Ieva4ARekursīvais loks SievietesSes. 1
LSKLANKININKŲ SPORTO KLUBAS
Sportists
Mērķis
Sacensības
Ses.
BAGDANAVICIUS Dovydas6CRekursīvais loks VīriešiSes. 1