Latvijas loka auanas vasaras sezonas sl?ganas sacens?bas Latvijas loka šaušanas vasaras sezonas slēgšanas sacensības
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
SK AMAZONES loka šaušanas sporta
bāzē "Pļava", from 30-09-2017 to 30-09-2017
Latvijas loka auanas vasaras sezonas sl?ganas sacens?bas
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - Č - D
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
AIGARS Jānis17CLAT12ARCHERY LIEPĀJAKompaktloks vīriešiSes. 1
ANDERSONS Matīss11ALAT01AMAZONESRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
AVSJUKS Viktors2BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
BAGDANAVICIUS Dovydas6CLSKLANKININKŲ SPORTO KLUBASRekursīvais loks vīriešiSes. 1
BĀRENE Irīna5BLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
BĒNIŅŠ Andris15BLAT14AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiSes. 1
BLĀZE Dāvis13CLAT03ODISEJSRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
BLŪMS Mārtiņš21ALAT00CITS / VIESISNeaprīkots loks vīriešiSes. 1
BRUŽIS Jānis8CLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks vīriešiSes. 1
BUBLAUSKIS Arturs13BLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
ČERTKOVS Viktors2ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona10CLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
DERBAKOVS Andrejs12BLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
DREIMANIS Edgars22BLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks apvienotā grupaSes. 1
Ģ - G - J - K
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ĢELZIS Matīss14DLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
GRĪNVALDE Janeta19BLAT03ODISEJSKompaktloks sievietesSes. 1
JAKUBANECS Jānis15ALAT01AMAZONESKompaktloks vīriešiSes. 1
JONASTS Gints4BLAT1AAMAZONES / LPKRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KALNIŅŠ Aigars1BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KAZUS Mark1CLAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KIVRIŅŠ Guntis5CLAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KONONOVA Jeļena5ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
KONONOVS Gļebs11CLAT01AMAZONESRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
KOSMATINSKA Alīna18BLAT03ODISEJSKompaktloks sievietesSes. 1
KOSTINA Aleksandra19ALAT14AIM ARCHERYKompaktloks sievietesSes. 1
KREICBERGA Anete9ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
L - M - O
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
LAIMA TRINKŪNA Kintija14CLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards1ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
LINDE Mārtiņš7ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
MATVEJEVA Rimma10BLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
MEDNE Viva20BLAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks sievietesSes. 1
MEDNIS Muntis17ALAT06FREE WIND ARCHERSKompaktloks vīriešiSes. 1
MELEHINA Olga19CLAT01AMAZONESKompaktloks sievietesSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs15CLAT03ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 1
MELLE Ieva4ALAT1AAMAZONES / LPKRekursīvais loks sievietesSes. 1
MOROZKOVS Samirs23BLAT01AMAZONESTradicionālais loks apvienotā grupaSes. 1
OLEKSEJENKO Julija20ALAT02ATLANTISKompaktloks sievietesSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs3BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
P - R - S
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
PANCIS Aleksandrs22ALAT01AMAZONESTradicionālais loks apvienotā grupaSes. 1
PERCOVA Nadezda14BLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
PETRIŅŠ Andris8ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
PODIŅŠ Arnis3ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
RABKEVIČA Zanda10ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
RABKEVIČS Ivars3CLAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
RJABKOVA Marina18CLAT14AIM ARCHERYKompaktloks sievietesSes. 1
ROSVALDS Raivo11DLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
SERGEJEVS Romans12ALAT01AMAZONESRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs11BLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
SKELTONA Maija9CLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
SKELTONA Vendija9BLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
SKREBELIS Igors7BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
SKUBEŅIČS Jānis17BLAT11ĶEKAVAS ŠAUTRAKompaktloks vīriešiSes. 1
SMELOV Philipp7CLAT00CITS / VIESISRekursīvais loks vīriešiSes. 1
SPĀĢE Madara14ALAT00CITS / VIESISRekursīvais loks Kadeti sievietesSes. 1
SPĀĢIS Aigars8BLAT12ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks vīriešiSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš2CLAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
Š - T - U - V - Z
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ŠEVČUKA Aleksandra23ALAT01AMAZONESTradicionālais loks apvienotā grupaSes. 1
ŠILOVS Edgars16BLAT14AIM ARCHERYKompaktloks vīriešiSes. 1
ŠUKIS Armands6ALAT05STIEGRARekursīvais loks vīriešiSes. 1
ŠVEICIS Andis22CLAT04SAVAGE ARCHERTradicionālais loks apvienotā grupaSes. 1
TITOVS Aleksandrs16CLAT03ODISEJSKompaktloks vīriešiSes. 1
ULMIS Martins12CLAT01AMAZONESRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
VAGANOVS Roberts16ALAT01AMAZONESKompaktloks vīriešiSes. 1
VALDMANIS Jānis13ALAT01AMAZONESRekursīvais loks Kadeti vīriešiSes. 1
ZĀLĪTE Agate18ALAT14AIM ARCHERYKompaktloks sievietesSes. 1
ZVIRGZDIŅŠ Ivars6BLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks vīriešiSes. 1