Sundsvallspilen
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
Timrå sporthall, from 21-10-2017 to 21-10-2017
Resultatlista Skjutstil och åldersklass - individuell
 
Recurve - Cadet 13 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1WESTLING Herman7850Sundsvall-Ortvikens BK284/ 1274/ 15582724
2ENGELMARK Alfred7850Sundsvall-Ortvikens BK259/ 4269/ 25281524
3WESTLING Victor7850Sundsvall-Ortvikens BK267/ 3259/ 35261723
4MODIG Malte7850Sundsvall-Ortvikens BK269/ 2256/ 45251723
5STRID André4080Timrå AIF246/ 5226/ 5472715
6NORBERG Albin7850Sundsvall-Ortvikens BK198/ 6218/ 641678
7REDBRINK Zak7850Sundsvall-Ortvikens BK193/ 7209/ 740234
Recurve - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1LIND Cecilia7850Sundsvall-Ortvikens BK251/ 1265/ 15161522
2ZERROUKI Aicha2503IF Karlsvik243/ 2254/ 2497921
3O-NILS Elin7850Sundsvall-Ortvikens BK220/ 4223/ 3443612
4HÄGGQUIST Emma4080Timrå AIF230/ 3210/ 444098
Recurve - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1NILSSON Stefan2503IF Karlsvik281/ 1282/ 15633023
2EDSTRÖM Theodor2503IF Karlsvik259/ 2261/ 35201924
3BERGMAN Alfons2503IF Karlsvik248/ 3251/ 44991219
4NORDSTRÖM Wille4080Timrå AIF214/ 4272/ 24861123
Recurve - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1NILSSON Therése4080Timrå AIF275/ 1273/ 15482524
2ÅNGMAN Sabina2503IF Karlsvik223/ 2184/ 2407510
Recurve - Senior 21 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1NILSSON Kenneth4080Timrå AIF266/ 1263/ 25291918
2SÖDERBERG Patrik20980Stocka BSK250/ 2268/ 15181417
3NILSSON Lennart2503IF Karlsvik243/ 3243/ 3486916
4FLODIN Mathias2503IF Karlsvik201/ 4210/ 4411512
Barebow - Knatte 10 Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1MOSSBERG Lucas4080Timrå AIF219/ 1218/ 1437410
Barebow - Junior 16 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ÅSLUND Oliwia2503IF Karlsvik118/ 1121/ 123922
Compound - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1ÖSTMAN Per4080Timrå AIF279/ 1278/ 15572038
2NILSSON Cecilia4080Timrå AIF277/ 2266/ 25431837
3BRELIN Sofie26335Jämtlands BSK258/ 3250/ 3508629
Longbow - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1SÖDERBERG Leif20980Stocka BSK267/ 1257/ 15241819
2HÖÖG Mattias4080Timrå AIF249/ 3255/ 25041515
3HANSSON Thomas7848Östersunds BSK252/ 2250/ 35021121
4HÄGGSTRÖM Mats2503IF Karlsvik245/ 4238/ 44831415
5GOOSHEH Ali4080Timrå AIF224/ 5205/ 542955
Longbow - Elit Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1LÖÖV Katarina26335Jämtlands BSK237/ 2245/ 2482715
2ARONSSON Eva4080Timrå AIF236/ 3241/ 3477716
3REPPE Zandra26335Jämtlands BSK239/ 1236/ 4475714
4BÄCKMAN Christa2503IF Karlsvik229/ 4245/ 14741111
5LUNDBERG Lilian26335Jämtlands BSK220/ 5223/ 5443813
Instinctive - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1KARLSSON Felicia7850Sundsvall-Ortvikens BK256/ 1258/ 15141320
Instinctive - Elit Herrar
Pos.
Skytt
Förening/Land
18m-1
18m-2
Total
10
9
1KARLSSON Lennart7850Sundsvall-Ortvikens BK278/ 1260/ 15382320
2VISURI Heikki7848Östersunds BSK194/ 2198/ 239278
Motion - Cadet 13 Damer
Pos.
Skytt
Förening/Land
12m-1
12m-2
Total
10
9
1PETTERSSON Sanna2503IF Karlsvik193/ 1165/ 135825