Sundsvallspilen
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
Timrå sporthall, from 21-10-2017 to 21-10-2017
Deltagarlista alfabetisk
 
A - B - E - F
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
ARONSSON Eva4A4080TIMRÅ AIFLongbow Elit DamerOmg. 1
BERGMAN Alfons7A2503IF KARLSVIKRecurve Elit HerrarOmg. 1
BRELIN Sofie6C26335JÄMTLANDS BSKCompound Elit HerrarOmg. 1
BÄCKMAN Christa3B2503IF KARLSVIKLongbow Elit DamerOmg. 1
EDSTRÖM Theodor7B2503IF KARLSVIKRecurve Elit HerrarOmg. 1
ENGELMARK Alfred11D7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
FLODIN Mathias9D2503IF KARLSVIKRecurve Senior 21 HerrarOmg. 1
G - H - K
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
GOOSHEH Ali1A4080TIMRÅ AIFLongbow Elit HerrarOmg. 1
HANSSON Thomas1B7848ÖSTERSUNDS BSKLongbow Elit HerrarOmg. 1
HÄGGQUIST Emma10A4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
HÄGGSTRÖM Mats1C2503IF KARLSVIKLongbow Elit HerrarOmg. 1
HÖÖG Mattias2A4080TIMRÅ AIFLongbow Elit HerrarOmg. 1
KARLSSON Felicia13A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Cadet 13 DamerOmg. 1
KARLSSON Lennart5A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKInstinctive Elit HerrarOmg. 1
L - M - N
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
LIND Cecilia10B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
LUNDBERG Lilian3A26335JÄMTLANDS BSKLongbow Elit DamerOmg. 1
LÖÖV Katarina4C26335JÄMTLANDS BSKLongbow Elit DamerOmg. 1
MODIG Malte11B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
MOSSBERG Lucas13B4080TIMRÅ AIFBarebow Knatte 10 HerrarOmg. 1
NILSSON Cecilia6D4080TIMRÅ AIFCompound Elit HerrarOmg. 1
NILSSON Kenneth9A4080TIMRÅ AIFRecurve Senior 21 HerrarOmg. 1
NILSSON Lennart9B2503IF KARLSVIKRecurve Senior 21 HerrarOmg. 1
NILSSON Stefan7C2503IF KARLSVIKRecurve Elit HerrarOmg. 1
NILSSON Therése8A4080TIMRÅ AIFRecurve Elit DamerOmg. 1
NORBERG Albin12B7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
NORDSTRÖM Wille7D4080TIMRÅ AIFRecurve Elit HerrarOmg. 1
O - P - R - S
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
O-NILS Elin10C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
PETTERSSON Sanna13C2503IF KARLSVIKMotion Cadet 13 DamerOmg. 1
REDBRINK Zak12C7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
REPPE Zandra3C26335JÄMTLANDS BSKLongbow Elit DamerOmg. 1
STRID André11C4080TIMRÅ AIFRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
SÖDERBERG Leif2C20980STOCKA BSKLongbow Elit HerrarOmg. 1
SÖDERBERG Patrik9C20980STOCKA BSKRecurve Senior 21 HerrarOmg. 1
V - W - Z - Å - Ö
Skytt
Tavla
Förening/Land
Förening/Land
Tävling
Omgång
VISURI Heikki5C7848ÖSTERSUNDS BSKInstinctive Elit HerrarOmg. 1
WESTLING Herman11A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
WESTLING Victor12A7850SUNDSVALL-ORTVIKENS BKRecurve Cadet 13 HerrarOmg. 1
ZERROUKI Aicha10D2503IF KARLSVIKRecurve Cadet 13 DamerOmg. 1
ÅNGMAN Sabina8B2503IF KARLSVIKRecurve Elit DamerOmg. 1
ÅSLUND Oliwia8D2503IF KARLSVIKBarebow Junior 16 DamerOmg. 1
ÖSTMAN Per6B4080TIMRÅ AIFCompound Elit HerrarOmg. 1