Latvijas ?empion?ts 2017 Latvijas čempionāts 2017
Latvijas loka šaušanas federācija (LLSF)
SK Amazones vasaras bāze, Pļava, from 21-07-2017 to 23-07-2017
Latvijas ?empion?ts 2017
Dalībnieku saraksts alfabētiskā secībā
 
A - B - D - J - K
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
APSĪTIS Jānis11ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
BENSONS Haralds10ALAT14AIM ARCHERYKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
BLĀZE Dāvis8BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
DEŅISENOKA Līga Ilona3BLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
JAKUBANECS Jānis12BLAT01AMAZONESKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
KALNINŠ Aigars9BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KARĒLE Aleksandra4ALAT03ODISEJSKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
KAZUSS Marks9ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KONONOVA Jeļena2ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
KREICBERGA Anete1BLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
KRISTIĀNS Kallings10CLAT08CURLANDRekursīvais loks vīriešiSes. 1
KURBYKO Vladimir9CLAT00CITS/VIESISRekursīvais loks vīriešiSes. 1
L - M - O
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
LANCOVS Dmitrijs7BLAT13YAMAMICHINeaprīkots loks apvienotā grupaSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards12ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
LIEPA Krišjānis11CLAT01AMAZONESKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
MATVEJEVA Rimma3ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
MEĻEŠKEVIČS Sergejs12CLAT03ODISEJSKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
OLEKSEJENKO Julija4BLAT02ATLANTISKompaktloks apvienotā grupaSes. 1
P - R - S
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
PETRIŅŠ Andris8ALAT01AMAZONESRekursīvais loks vīriešiSes. 1
RJABKOVA Marina2BLAT14AIM ARCHERYRekursīvais loks sievietesSes. 1
RUMPANS Lauris6ALAT01AMAZONESNeaprīkots loks apvienotā grupaSes. 1
RUMPANS Lauris7ALAT01AMAZONESTradicionālais loks VīriešiSes. 1
SAVINA Madlena1ALAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
SKELTONA Maija2CLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
SKREBELS Igors10BLAT03ODISEJSRekursīvais loks vīriešiSes. 1
SMELOV Philipp8CLAT00CITS/VIESISRekursīvais loks vīriešiSes. 1
STUSA Oksana5ALAT13YAMAMICHINeaprīkots loks apvienotā grupaSes. 1
Š - U - V - Z
Sportists
Mērķis
Valsts
Valsts
Sacensības
Sesija
ŠUKIS Armands11BLAT05STIEGRARekursīvais loks vīriešiSes. 1
UGRIUMOV Denis6BLAT13YAMAMICHINeaprīkots loks apvienotā grupaSes. 1
VIŠAR Marija1CLAT01AMAZONESRekursīvais loks sievietesSes. 1
ZĀLĪTE Agate3CLAT14AIM ARCHERYKompaktloks apvienotā grupaSes. 1