XXXIV Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXIV Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), from 24-06-2017 to 25-06-2017
XXXIV Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Lista uczestników wg kraju/klubu
 
5ZGPIĄTKA ZGIERZ
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SŁAWIŃSKA Magdalena5DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
A3DA3D TOSZEK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANDRUSZKIEWICZ Władysław33BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz31BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
SZELĄG Filip32BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
DOBMGOKIS DOBCZYCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FULARSKI Jakub34BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
LEŚNIAK Renata25AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
ŁUKASIK Stanisław35BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
DRUDRUKARZ WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFTYKA Magdalena4CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
BAŃKOWSKA Sylwia2CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
CHĘCIŃSKI Piotr36AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
CHMIELAK Tomasz9CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
CZAJKOWSKI Michał7CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
DELESKA Maciej34BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
DUKACZEWSKI Jaromir41AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
HUSZCZ Maciej8BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KRÓL Jagienka1CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KUCOWSKI Gaweł14CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
LASKUS Weronika26CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MAJSTREWICZ Tadeusz39AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
MAŁKOWSKI Miłosz37AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
MICHALAK Maciej38AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
MOLAS Michał35AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
NIEPIEKŁO Krzysztof22DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ONISK Paweł11CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RETMAN Michalina27CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
RUTKOWSKI Paweł12CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RYBARCZYK Bartłomiej44DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
ŚWIECZAK Anna3CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SZYMAŃSKI Jakub43DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SZYMAŃSKI Marek10CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
TREJMAN Andrzej13CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
TRYBULEC Jan40AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
TYSZKIEWICZ Zofia28CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
DYNDYNAMO LWÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
MYTROFANOVA Valeriia32BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PEREKHREST Kateryna31BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
GBOGROT BODZENTYN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
MATANINA Jakub48BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
GOLORLIK GOLESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KONECKI Przymysław37BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
STANIECZEK Anna23AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
HUBHUBAL BIAŁYSTOK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ĆWIKLIŃSKA Zuzanna3BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
DZIENIS Mirosław17BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KĘDZIO Piotr16BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
WYSOCKA Magdalena32DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
WYSOCKA Marta4BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
LEGSTRZELEC LEGNICA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GORCZYCA Krzysztof27BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
POGODA Agata20BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
RUKOWSKA Beata34AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SZAŁAŃSKA Katarzyna21BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
WALADA Mariusz30BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
WINDAK Wiktor42DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WOJTAS Jan28BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
LEWLEW KRYNKI
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GAŁKA Paweł22BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
PILCICKI Bogusław39BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
LUBSTART LUBLIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BARTUZI Dorota25BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
DUDKA Adam27AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
LWÓWLWÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTONOV Sergiej11AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GALAICHUK VladyslavŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
KARPENKO Serhiy7DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
LEONCHUK Vladyslav39AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
SOKOLENKO Katerina6DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MAZMAZOWSZE TERESIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BUDNIK Bartosz41BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
CHOJNACKI Michał36AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
GAJDA Dominika25BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KALINOWSKA Iga28BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Alicja1BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Małgorzata23DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
NARLOCH Marta22BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ROSA Justyna2BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
RUTKOWSKA Aleksandra30BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SKROK Natalia27BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ŚWIĄTEK Robert37AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
ŚWIERŻEWSKA Joanna26BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
WÓJCICKA Klaudia29BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MEWAMEWA KOŁOBRZEG
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
FORNAL Michał38BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KOŚCIOŁEK Bartosz36BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
PAWLICKI Bartłomiej37BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
SALICKI Jan48AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SZYMCZAK Ewelina33DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
USNARSKI Maciej35BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WACŁAWEK Sandra24CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MINMIŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KAZLOUSKAYA Karyna31DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PUGACH Darya30DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
MKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KALINIEC Tytus40DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KOWALSKI Robert12BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KRÓL Piotr13BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MARKIEWICZ Krzysztof14BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MIŁECKI Marcin15BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
WIELUŃSKA Dorota5BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ODIODISSEY MIŃSK
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
HULEUSKI Ihar19DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PACHAPINSKAYA Tatiana23BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
OLLOLYMPIA LWÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SENYUK Olga6BŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
SENYUK Taras19CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
OLVODISEJS
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AVSJUKS Viktors15CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
BLAZE Davis42BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
BOLSAKOVA Ksenija22AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
GRINVALDE Janeta21AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
GURINOVICA Julija33BŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KARELE Aleksandra20AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
MELESKEVICS Sergejs34AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
SKREBELS Igors16CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
TITOVS Aleksandrs35AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
OŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ŻUK Włodzimierz36BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
PUSPUSZCZA SUPRAŚL
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SUCHOCKI Aleksander42CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WIRKOWSKA Julia22CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PŁAPŁASZOWIANKA KRAKÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ZBIGNIEW Austyn18AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RESRESOVIA RZESZÓW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
WIĄCEK Andrzej19AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ROBROBINHOOD WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
CHABER Aleksander41DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
JAWORSKI Stanisław13DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PISKOZUB Monika5CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ŻARNOWIECKI Wiktor12DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ŻEBROWSKI Grzegorz14DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ROKROKIS RADZYMIN
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTOSIEWICZ Marcin29BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
GACZOŁ Maciej7BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GAJDA Julia4DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
JEZNACH Arkadiusz11BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MARCINKIEWICZ Robert9BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MICHALAK Sławomir8CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
POTĘGA Bartosz42AŁuki klasyczne KadeciSes. 1
WYTRYKUS Adam10BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SACSAC NEW ZEALAND
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KALUZNA Agata24AŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
KALUZNY Adam20AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
STESTELLA KIELCE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BĄTOR Sebastian18CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
BUJARSKI Adam17CŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
MACIEJEWSKA Marta23CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
SUMYSUMY UKRAINE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
KUTSYY Valentyn19BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RODIONOVA Polina3DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
STEHNIY Denys47CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SŁMSŁ MARYMONT WARSZAWA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
AFFEK Marcin29AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
AUSTYN-GAWRYŚ Joanna24BŁuki bloczkowe SeniorkiSes. 2
BĄCZYK Zuzanna26DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
BOROWSKA Oliwia25DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
CHROSTOWSKA Maria1AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
DULLAS Laura27DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
FABISIAK Rafał17AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
GAWRYŚ Dariusz28AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
JAKUBOWSKI Michał14AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
JASTRZĘBSKI Łukasz32AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
JUNCZYK Stanisław8AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KLESZCZ Klaudia5AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
KORCZEWSKI Emilian37DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KWIECIEŃ Aleksandra21DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PACZUSKA Aleksandra29DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
PACZUSKA Anna6AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PĘKALSKI Roman16AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PĘKALSKI Wojciech13AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik15AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
POKROPEK Barbara28DŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
POWAŁA Antoni36DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
PRESKO Andrzej33AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
SAPIEJ Mateusz44BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SAWICKI Piotr7AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SAŁATA Tomasz30AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
SIERAKOWSKI Kacper9AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SOBIERAJ Ewa3AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
STARZYCKI Piotr43BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SUCHOŃSKI Michał10AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
SZYSZKO Michał35DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
TYSZKO Paulina4AŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
WARDECKI Wiktor12AŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
ZABOROWSKI Paweł31AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
ZAJĄC Magdalena20DŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ZALEWSKI Michał45BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
TALTALENT WROCŁAW
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BANASZEWSKA-DUDEK Maja1DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
BĄTKIEWICZ Bartłomiej39DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
FUTYMA Anna23BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
FUTYMA Krzysztof16DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
JĘDRZEJEWSKI Maciej34CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KOTLARZ Kajetan46DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KOZŁOWSKI Antoni38DŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KOZŁOWSKI Arkadiusz15DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
NIEDŹWIEDŹ Maciej45DŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
UKRUKRAINA
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
ANTONOVA Ksenya21CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
BOIKO Mykhailo44AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
BORYK Maksym37CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
BUKATEVYCH Borys43AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
CHERKEZ Vlad48CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
CHERNEI Dmytro45CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
CHERNIAVSKYI Mykola39CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
DIDYCH Orysia28AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
FEDORUK Nazar35CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
HAVELKO Yuriy9DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
HAVIDOVSKYI Roman38AŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
HNYP Solomiya22AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
KHAVTURA Valentyn11DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KOMAR Anton47AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
KOMAROVA Oleksandra33AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KOSTYNIUK Anna-Mariia32AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
KOZHOKAR Ivan36CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
KRAVCHUK Mykyta44CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
MAMONTOV Valerii45AŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
MAZEPA Oleksandr43CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
MAZORCHUK Kateryna24AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
MOKRYNSKYY Yaroslav8DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
NAUMOVA Zhanna31AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ONUFRIICHUK Olena21AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
ONYSHKEVYCH Katrin29CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
OVCHYNNIKOV Artem38CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
PALEKHA Kateryna6CŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
PANTSYRU Oleksandr41CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
PARKHOMENKO Anna23AŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
PARKHOMENKO Anna25CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
RUBAN Viktor10DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
RUBAN Viktor40CŁuki klasyczne KadeciSes. 1
RUSYN Iryna27AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SHEREMET Roman46CŁuki klasyczne JuniorzySes. 1
SHMULSKA Iryna29AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
SUSLENSKA Ievgeniia30AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
TRAPEZNIKOVA Solomiya20BŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
VEPRINSEVA Olha25AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
ZHUK Polina26AŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
СHYBISOVA Yevheniia20CŁuki klasyczne JuniorkiSes. 1
X10X10 JAWORZE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
SOBIERAJ Cezary38BŁuki bloczkowe SeniorzySes. 2
ZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNE
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
GABARKIEWICZ Jakub17DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
HEBENSTREIT Marta33CŁuki klasyczne KadetkiSes. 1
JURCZAK Grzegorz18DŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KULTYS Jakub40BŁuki klasyczne KadeciSes. 1
ROŚCISZEWSKA Agata2DŁuki klasyczne SeniorkiSes. 1
ŁKSŁKS RADOM
Zawodnik
Stanowisko
Konkurencja
Ses.
BANACH Igor18BŁuki klasyczne SeniorzySes. 1
KLOCHOWICZ Mikołaj46BŁuki klasyczne JuniorzySes. 1