XXXIV Memoria? Ireny Szyd?owskiej XXXIV Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), from 24-06-2017 to 25-06-2017
XXXIV Memoria? Ireny Szyd?owskiej
Lista uczestników w porządku alabetycznym
 
A - B - C - Ć - D
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
AFFEK Marcin29ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
AFTYKA Magdalena4CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
ANDRUSZKIEWICZ Władysław33BA3DA3D TOSZEKŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
ANTONOV Sergiej11ALWÓWLWÓWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ANTONOVA Ksenya21CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
ANTOSIEWICZ Marcin29BROKROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
AUSTYN-GAWRYŚ Joanna24BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
AVSJUKS Viktors15COLVODISEJSŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
BĄCZYK Zuzanna26DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
BANACH Igor18BŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
BANASZEWSKA-DUDEK Maja1DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
BAŃKOWSKA Sylwia2CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
BARTUZI Dorota25BLUBSTART LUBLINŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
BĄTKIEWICZ Bartłomiej39DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
BĄTOR Sebastian18CSTESTELLA KIELCEŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
BLAZE Davis42BOLVODISEJSŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
BOIKO Mykhailo44AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
BOLSAKOVA Ksenija22AOLVODISEJSŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
BOROWSKA Oliwia25DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
BORYK Maksym37CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
BUDNIK Bartosz41BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
BUJARSKI Adam17CSTESTELLA KIELCEŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
BUKATEVYCH Borys43AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
CHABER Aleksander41DROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
CHĘCIŃSKI Piotr36ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
CHERKEZ Vlad48CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
CHERNEI Dmytro45CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
CHERNIAVSKYI Mykola39CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
CHMIELAK Tomasz9CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
CHOJNACKI Michał36AMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
CHROSTOWSKA Maria1ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
CZAJKOWSKI Michał7CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ĆWIKLIŃSKA Zuzanna3BHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
DELESKA Maciej34BDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
DIDYCH Orysia28AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
DUDKA Adam27ALUBSTART LUBLINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
DUKACZEWSKI Jaromir41ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
DULLAS Laura27DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
DZIENIS Mirosław17BHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
F - G - H - J - K
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
FABISIAK Rafał17ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
FEDORUK Nazar35CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
FORNAL Michał38BMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
FULARSKI Jakub34BDOBMGOKIS DOBCZYCEŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
FUTYMA Anna23BTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
FUTYMA Krzysztof16DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
GABARKIEWICZ Jakub17DZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
GACZOŁ Maciej7BROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
GAJDA Dominika25BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
GAJDA Julia4DROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
GALAICHUK VladyslavLWÓWLWÓWŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
GAWRYŚ Dariusz28ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
GAŁKA Paweł22BLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
GORCZYCA Krzysztof27BLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
GRINVALDE Janeta21AOLVODISEJSŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
GURINOVICA Julija33BOLVODISEJSŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
HAVELKO Yuriy9DUKRUKRAINAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
HAVIDOVSKYI Roman38AUKRUKRAINAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
HEBENSTREIT Marta33CZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
HNYP Solomiya22AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
HULEUSKI Ihar19DODIODISSEY MIŃSKŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
HUSZCZ Maciej8BDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
JAKUBOWSKI Michał14ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
JASTRZĘBSKI Łukasz32ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
JAWORSKI Stanisław13DROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
JĘDRZEJEWSKI Maciej34CTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
JEZNACH Arkadiusz11BROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
JUNCZYK Stanisław8ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
JURCZAK Grzegorz18DZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KALINIEC Tytus40DMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KALINOWSKA Iga28BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KALUZNA Agata24ASACSAC NEW ZEALANDŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
KALUZNY Adam20ASACSAC NEW ZEALANDŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KARELE Aleksandra20AOLVODISEJSŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
KARPENKO Serhiy7DLWÓWLWÓWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KAZLOUSKAYA Karyna31DMINMIŃSKŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KĘDZIO Piotr16BHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KHAVTURA Valentyn11DUKRUKRAINAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KLESZCZ Klaudia5ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
KLOCHOWICZ Mikołaj46BŁKSŁKS RADOMŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
KOMAR Anton47AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
KOMAROVA Oleksandra33AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KONECKI Przymysław37BGOLORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
KORCZEWSKI Emilian37DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KOŚCIOŁEK Bartosz36BMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KOSTYNIUK Anna-Mariia32AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
KOTLARZ Kajetan46DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
KOWALSKI Robert12BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KOZHOKAR Ivan36CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KOZŁOWSKI Antoni38DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KOZŁOWSKI Arkadiusz15DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KRAVCHUK Mykyta44CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
KRÓL Jagienka1CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
KRÓL Piotr13BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KUCOWSKI Gaweł14CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KULTYS Jakub40BZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
KUTSYY Valentyn19BSUMYSUMY UKRAINEŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
KWIECIEŃ Aleksandra21DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
L - M - N - O - P
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
LASKUS Weronika26CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
LEONCHUK Vladyslav39ALWÓWLWÓWŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
LEŚNIAK Renata25ADOBMGOKIS DOBCZYCEŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
MACIĄGOWSKA Alicja1BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
MACIĄGOWSKA Małgorzata23DMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
MACIEJEWSKA Marta23CSTESTELLA KIELCEŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
MAJSTREWICZ Tadeusz39ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
MAMONTOV Valerii45AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
MARCINKIEWICZ Robert9BROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
MARKIEWICZ Krzysztof14BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
MATANINA Jakub48BGBOGROT BODZENTYNŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
MAZEPA Oleksandr43CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
MAZORCHUK Kateryna24AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
MAŁKOWSKI Miłosz37ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
MELESKEVICS Sergejs34AOLVODISEJSŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
MICHALAK Maciej38ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
MICHALAK Sławomir8CROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
MIŁECKI Marcin15BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
MOKRYNSKYY Yaroslav8DUKRUKRAINAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
MOLAS Michał35ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
MYTROFANOVA Valeriia32BDYNDYNAMO LWÓWŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
NARLOCH Marta22BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
NAUMOVA Zhanna31AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
NIEDŹWIEDŹ Maciej45DTALTALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
NIEPIEKŁO Krzysztof22DDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ONISK Paweł11CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ONUFRIICHUK Olena21AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
ONYSHKEVYCH Katrin29CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
OVCHYNNIKOV Artem38CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
PACHAPINSKAYA Tatiana23BODIODISSEY MIŃSKŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
PACZUSKA Aleksandra29DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
PACZUSKA Anna6ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
PALEKHA Kateryna6CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
PANTSYRU Oleksandr41CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
PARKHOMENKO Anna23AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
PARKHOMENKO Anna25CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
PAWLICKI Bartłomiej37BMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
PĘKALSKI Roman16ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
PĘKALSKI Wojciech13ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
PEREKHREST Kateryna31BDYNDYNAMO LWÓWŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
PIETRUSIŃSKI Ludwik15ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
PILCICKI Bogusław39BLEWLEW KRYNKIŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
PISKOZUB Monika5CROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
POGODA Agata20BLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
POKROPEK Barbara28DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
POTĘGA Bartosz42AROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
POWAŁA Antoni36DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
PRESKO Andrzej33ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz31BA3DA3D TOSZEKŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
PUGACH Darya30DMINMIŃSKŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
R - S
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
RETMAN Michalina27CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
RODIONOVA Polina3DSUMYSUMY UKRAINEŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
ROSA Justyna2BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
ROŚCISZEWSKA Agata2DZALHUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
RUBAN Viktor10DUKRUKRAINAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
RUBAN Viktor40CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
RUKOWSKA Beata34ALEGSTRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
RUSYN Iryna27AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
RUTKOWSKA Aleksandra30BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
RUTKOWSKI Paweł12CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
RYBARCZYK Bartłomiej44DDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SALICKI Jan48AMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SAPIEJ Mateusz44BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SAWICKI Piotr7ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SAŁATA Tomasz30ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
SENYUK Olga6BOLLOLYMPIA LWÓWŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
SENYUK Taras19COLLOLYMPIA LWÓWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SHEREMET Roman46CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SHMULSKA Iryna29AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SIERAKOWSKI Kacper9ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SKREBELS Igors16COLVODISEJSŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SKROK Natalia27BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SOBIERAJ Cezary38BX10X10 JAWORZEŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
SOBIERAJ Ewa3ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
SOKOLENKO Katerina6DLWÓWLWÓWŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
STANIECZEK Anna23AGOLORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
STARZYCKI Piotr43BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
STEHNIY Denys47CSUMYSUMY UKRAINEŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SUCHOCKI Aleksander42CPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
SUCHOŃSKI Michał10ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SUSLENSKA Ievgeniia30AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SZAŁAŃSKA Katarzyna21BLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe - KobietySes. 2
SZELĄG Filip32BA3DA3D TOSZEKŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI Jakub43DDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
SZYMAŃSKI Marek10CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
SZYMCZAK Ewelina33DMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
SZYSZKO Michał35DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
SŁAWIŃSKA Magdalena5D5ZGPIĄTKA ZGIERZŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
Ś - T - U - V - W - Z - Ż - Ł - С
Zawodnik
Stanowisko
Kraj/Klub
Kraj/Klub
Konkurencja
Sesja
ŚWIĄTEK Robert37AMAZMAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
ŚWIECZAK Anna3CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
ŚWIERŻEWSKA Joanna26BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
TITOVS Aleksandrs35AOLVODISEJSŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
TRAPEZNIKOVA Solomiya20BUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
TREJMAN Andrzej13CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
TRYBULEC Jan40ADRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
TYSZKIEWICZ Zofia28CDRUDRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
TYSZKO Paulina4ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
USNARSKI Maciej35BMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
VEPRINSEVA Olha25AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
WACŁAWEK Sandra24CMEWAMEWA KOŁOBRZEGŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
WALADA Mariusz30BLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
WARDECKI Wiktor12ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
WIĄCEK Andrzej19ARESRESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
WIELUŃSKA Dorota5BMKŁMKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
WINDAK Wiktor42DLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - KadeciSes. 1
WIRKOWSKA Julia22CPUSPUSZCZA SUPRAŚLŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
WÓJCICKA Klaudia29BMAZMAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
WOJTAS Jan28BLEGSTRZELEC LEGNICAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
WYSOCKA Magdalena32DHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
WYSOCKA Marta4BHUBHUBAL BIAŁYSTOKŁuki klasyczne - SeniorkiSes. 1
WYTRYKUS Adam10BROKROKIS RADZYMINŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ZABOROWSKI Paweł31ASŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
ZAJĄC Magdalena20DSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1
ZALEWSKI Michał45BSŁMSŁ MARYMONT WARSZAWAŁuki klasyczne - JuniorzySes. 1
ZBIGNIEW Austyn18APŁAPŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ZHUK Polina26AUKRUKRAINAŁuki klasyczne - KadetkiSes. 1
ŻARNOWIECKI Wiktor12DROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ŻEBROWSKI Grzegorz14DROBROBINHOOD WARSZAWAŁuki klasyczne - SeniorzySes. 1
ŻUK Włodzimierz36BOŻAOŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
ŁUKASIK Stanisław35BDOBMGOKIS DOBCZYCEŁuki bloczkowe - MężczyźniSes. 2
СHYBISOVA Yevheniia20CUKRUKRAINAŁuki klasyczne - JuniorkiSes. 1