XVII Baltijas valstu ?empion?ts XVII Baltijas valstu čempionāts
Latvian archery federation (LAF)
SK AMAZONES vasaras treniņbāze "Pļava", Salas pagasts, Latvija, from 16-06-2017 to 18-06-2017
XVII Baltijas valstu ?empion?ts
Participant List ordered by Target
 
Session 1
Target
Athlete
Country
Country Name
Event
1AMELLE IevaLAT15LPK, AMAZONESRecurve Women
1BRILLO KristiEST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBIRecurve Women
2ABĀRENE IrīnaLAT01AMAZONESRecurve Women
2BKONONOVA JeļenaLAT01AMAZONESRecurve Women
2CKASAK BessiEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve Women
3AKREICBERGA AneteLAT01AMAZONESRecurve Women
3BMATVEJEVA RimmaLAT01AMAZONESRecurve Women
3CLILIENTHAL TriinuEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve Women
4ASKELTONA MaijaLAT01AMAZONESRecurve Women
4BSKELTONA VendijaLAT01AMAZONESRecurve Women
4CPREIMANN AnneliEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve Women
5AKOORT KadiEST05TALLINNA VIBUKOOLRecurve Women
5BLUIGE KaroliEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve Women
5CRJABKOVA MarinaLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Recurve Women
6AVIRULA KatrinEST05TALLINNA VIBUKOOLRecurve Women
6BPÕLLUMÄE AlexandraEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve Women
7AAPSITIS JanisLAT01AMAZONESRecurve Men
7BČERTKOVS ViktorsLAT01AMAZONESRecurve Men
7CSIGAUSKAS VladasEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve Men
8ADUBKEVIČS InārsLAT01AMAZONESRecurve Men
8BKAZUS MarkLAT01AMAZONESRecurve Men
8CKIVILO KarlEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve Men
9ALAPSIŅŠ EduardsLAT01AMAZONESRecurve Men
9BLINDE MārtiņšLAT01AMAZONESRecurve Men
9CKASETA RamunasKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve Men
10APETRIŅŠ AndrisLAT01AMAZONESRecurve Men
10BBRUŽIS JānisLAT12“ARCHERY LIEPĀJA”Recurve Men
10CBAGDANAVICIUS DovydasLSKLSK (VILNIUS)Recurve Men
11ABLĀZE DāvisLAT03ODISEJSRecurve Men
11BKALNIŅŠ AigarsLAT03ODISEJSRecurve Men
11CKAASIK TanelEST03TALLINNA KALEVRecurve Men
12ALESIŅŠ AndrisLAT03ODISEJSRecurve Men
12BOPOLČENOVS AleksejsLAT03ODISEJSRecurve Men
12COONA MärtEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve Men
13ASKREBELS IgorsLAT03ODISEJSRecurve Men
13BSIŅŅIKOVS NikolajsLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Recurve Men
13CLUTERS KasparsLAT08CURLANDRecurve Men
14AGUOBUŽAITĖ BeataULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
14BZĀLĪTE AgateLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound Women
14COLEKSEJENKO JulijaLAT02ATLANTISCompound Women
15APETKŪNAITĖ LiepaULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Women
15BGRĪNVALDE JanetaLAT03ODISEJSCompound Women
15CHÕIM EmilyEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLACompound Women
16ABENINS AndrisLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound Men
16BJAKUBANECS JanisLAT01AMAZONESCompound Men
16CGRIGARAVIČIUS MariusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
17ABENSONS HaraldsLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound Men
17BVAGANOVS RobertsLAT01AMAZONESCompound Men
17CRASLANAS JustinasULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
18AKIRILOVSKIS AleksandrsLAT07FRAMCompound Men
18BKUNINGAS UlvarEST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBICompound Men
18CBILEIŠIS RemigijusULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound Men
19AJURGAITIS AidasLSKLSK (VILNIUS)Barebow Men
19BSVIRSKIS MārtiņšLAT01AMAZONESBarebow Men
19CSOLOVJOVS VitālijsLAT12“ARCHERY LIEPĀJA”Barebow Men
20AMOSIN VladimirLSKLSK (VILNIUS)Barebow Men
20BRONIS JānisLAT08CURLANDBarebow Men
21AMOROZKOV SamirLAT01AMAZONESTraditional Men
21BMOSIN VladimirLSKLSK (VILNIUS)Traditional Men
21CERICH TanelEST06SAGITTARIUSTraditional Men
21DRUMPANS LaurisLAT01AMAZONESTraditional Men