XVII Baltijas valstu ?empion?ts XVII Baltijas valstu čempionāts
Latvian archery federation (LAF)
SK AMAZONES vasaras treniņbāze "Pļava", Salas pagasts, Latvija, from 16-06-2017 to 18-06-2017
XVII Baltijas valstu ?empion?ts
Participant List ordered by Event
 
BMBarebow Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
LAT01AMAZONES
019BSVIRSKIS MārtiņšSes. 1
LAT08CURLAND
020BRONIS JānisSes. 1
LAT12“ARCHERY LIEPĀJA”
019CSOLOVJOVS VitālijsSes. 1
LSKLSK (VILNIUS)
019AJURGAITIS AidasSes. 1
020AMOSIN VladimirSes. 1
CMCompound Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
EST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBI
018BKUNINGAS UlvarSes. 1
LAT01AMAZONES
016BJAKUBANECS JanisSes. 1
017BVAGANOVS RobertsSes. 1
LAT07FRAM
018AKIRILOVSKIS AleksandrsSes. 1
LAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”
016ABENINS AndrisSes. 1
017ABENSONS HaraldsSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
018CBILEIŠIS RemigijusSes. 1
016CGRIGARAVIČIUS MariusSes. 1
017CRASLANAS JustinasSes. 1
CWCompound Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
EST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLA
015CHÕIM EmilySes. 1
LAT02ATLANTIS
014COLEKSEJENKO JulijaSes. 1
LAT03ODISEJS
015BGRĪNVALDE JanetaSes. 1
LAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”
014BZĀLĪTE AgateSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
014AGUOBUŽAITĖ BeataSes. 1
015APETKŪNAITĖ LiepaSes. 1
RMRecurve Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
EST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLA
012COONA MärtSes. 1
EST03TALLINNA KALEV
011CKAASIK TanelSes. 1
EST04JÄRVAKANDI ILVES
008CKIVILO KarlSes. 1
007CSIGAUSKAS VladasSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
009CKASETA RamunasSes. 1
LAT01AMAZONES
007AAPSITIS JanisSes. 1
007BČERTKOVS ViktorsSes. 1
008ADUBKEVIČS InārsSes. 1
008BKAZUS MarkSes. 1
009ALAPSIŅŠ EduardsSes. 1
009BLINDE MārtiņšSes. 1
010APETRIŅŠ AndrisSes. 1
LAT03ODISEJS
011ABLĀZE DāvisSes. 1
011BKALNIŅŠ AigarsSes. 1
012ALESIŅŠ AndrisSes. 1
012BOPOLČENOVS AleksejsSes. 1
013ASKREBELS IgorsSes. 1
LAT08CURLAND
013CLUTERS KasparsSes. 1
LAT12“ARCHERY LIEPĀJA”
010BBRUŽIS JānisSes. 1
LAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”
013BSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LSKLSK (VILNIUS)
010CBAGDANAVICIUS DovydasSes. 1
RWRecurve Women
Target
Rank
Athlete
Ses.
EST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBI
001BRILLO KristiSes. 1
EST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLA
005BLUIGE KaroliSes. 1
006BPÕLLUMÄE AlexandraSes. 1
EST04JÄRVAKANDI ILVES
002CKASAK BessiSes. 1
003CLILIENTHAL TriinuSes. 1
004CPREIMANN AnneliSes. 1
EST05TALLINNA VIBUKOOL
005AKOORT KadiSes. 1
006AVIRULA KatrinSes. 1
LAT01AMAZONES
002ABĀRENE IrīnaSes. 1
002BKONONOVA JeļenaSes. 1
003AKREICBERGA AneteSes. 1
003BMATVEJEVA RimmaSes. 1
004ASKELTONA MaijaSes. 1
004BSKELTONA VendijaSes. 1
LAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”
005CRJABKOVA MarinaSes. 1
LAT15LPK, AMAZONES
001AMELLE IevaSes. 1
TMTraditional Men
Target
Rank
Athlete
Ses.
EST06SAGITTARIUS
021CERICH TanelSes. 1
LAT01AMAZONES
021AMOROZKOV SamirSes. 1
021DRUMPANS LaurisSes. 1
LSKLSK (VILNIUS)
021BMOSIN VladimirSes. 1