XVII Baltijas valstu ?empion?ts XVII Baltijas valstu čempionāts
Latvian archery federation (LAF)
SK AMAZONES vasaras treniņbāze "Pļava", Salas pagasts, Latvija, from 16-06-2017 to 18-06-2017
XVII Baltijas valstu ?empion?ts
Participant List group by Country
 
ESTESTONIA
Athlete
Target
Event
Ses.
HÕIM Emily15CCompound WomenSes. 1
KAASIK Tanel11CRecurve MenSes. 1
KASAK Bessi2CRecurve WomenSes. 1
KIVILO Karl8CRecurve MenSes. 1
KOORT Kadi5ARecurve WomenSes. 1
KUNINGAS Ulvar18BCompound MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu3CRecurve WomenSes. 1
LUIGE Karoli5BRecurve WomenSes. 1
OONA Märt12CRecurve MenSes. 1
PÕLLUMÄE Alexandra6BRecurve WomenSes. 1
PREIMANN Anneli4CRecurve WomenSes. 1
RILLO Kristi1BRecurve WomenSes. 1
SIGAUSKAS Vladas7CRecurve MenSes. 1
VIRULA Katrin6ARecurve WomenSes. 1
EST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBI
Athlete
Target
Event
Ses.
KUNINGAS Ulvar18BCompound MenSes. 1
RILLO Kristi1BRecurve WomenSes. 1
EST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLA
Athlete
Target
Event
Ses.
HÕIM Emily15CCompound WomenSes. 1
LUIGE Karoli5BRecurve WomenSes. 1
OONA Märt12CRecurve MenSes. 1
PÕLLUMÄE Alexandra6BRecurve WomenSes. 1
EST03TALLINNA KALEV
Athlete
Target
Event
Ses.
KAASIK Tanel11CRecurve MenSes. 1
EST04JÄRVAKANDI ILVES
Athlete
Target
Event
Ses.
KASAK Bessi2CRecurve WomenSes. 1
KIVILO Karl8CRecurve MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu3CRecurve WomenSes. 1
PREIMANN Anneli4CRecurve WomenSes. 1
SIGAUSKAS Vladas7CRecurve MenSes. 1
EST05TALLINNA VIBUKOOL
Athlete
Target
Event
Ses.
KOORT Kadi5ARecurve WomenSes. 1
VIRULA Katrin6ARecurve WomenSes. 1
EST06SAGITTARIUS
Athlete
Target
Event
Ses.
ERICH Tanel21CTraditional MenSes. 1
KSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJA
Athlete
Target
Event
Ses.
KASETA Ramunas9CRecurve MenSes. 1
LATLATVIA
Athlete
Target
Event
Ses.
APSITIS Janis7ARecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna2ARecurve WomenSes. 1
BENINS Andris16ACompound MenSes. 1
BENSONS Haralds17ACompound MenSes. 1
BLĀZE Dāvis11ARecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis10BRecurve MenSes. 1
ČERTKOVS Viktors7BRecurve MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs8ARecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta15BCompound WomenSes. 1
JAKUBANECS Janis16BCompound MenSes. 1
KALNIŅŠ Aigars11BRecurve MenSes. 1
KAZUS Mark8BRecurve MenSes. 1
KIRILOVSKIS Aleksandrs18ACompound MenSes. 1
KONONOVA Jeļena2BRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete3ARecurve WomenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards9ARecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris12ARecurve MenSes. 1
LINDE Mārtiņš9BRecurve MenSes. 1
LUTERS Kaspars13CRecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma3BRecurve WomenSes. 1
MELLE Ieva1ARecurve WomenSes. 1
OLEKSEJENKO Julija14CCompound WomenSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs12BRecurve MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris10ARecurve MenSes. 1
RJABKOVA Marina5CRecurve WomenSes. 1
RONIS Jānis20BBarebow MenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs13BRecurve MenSes. 1
SKELTONA Maija4ARecurve WomenSes. 1
SKELTONA Vendija4BRecurve WomenSes. 1
SKREBELS Igors13ARecurve MenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs19CBarebow MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš19BBarebow MenSes. 1
VAGANOVS Roberts17BCompound MenSes. 1
ZĀLĪTE Agate14BCompound WomenSes. 1
LAT01AMAZONES
Athlete
Target
Event
Ses.
APSITIS Janis7ARecurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna2ARecurve WomenSes. 1
ČERTKOVS Viktors7BRecurve MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs8ARecurve MenSes. 1
JAKUBANECS Janis16BCompound MenSes. 1
KAZUS Mark8BRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena2BRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete3ARecurve WomenSes. 1
LAPSIŅŠ Eduards9ARecurve MenSes. 1
LINDE Mārtiņš9BRecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma3BRecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir21ATraditional MenSes. 1
PETRIŅŠ Andris10ARecurve MenSes. 1
RUMPANS Lauris21DTraditional MenSes. 1
SKELTONA Maija4ARecurve WomenSes. 1
SKELTONA Vendija4BRecurve WomenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš19BBarebow MenSes. 1
VAGANOVS Roberts17BCompound MenSes. 1
LAT02ATLANTIS
Athlete
Target
Event
Ses.
OLEKSEJENKO Julija14CCompound WomenSes. 1
LAT03ODISEJS
Athlete
Target
Event
Ses.
BLĀZE Dāvis11ARecurve MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta15BCompound WomenSes. 1
KALNIŅŠ Aigars11BRecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris12ARecurve MenSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs12BRecurve MenSes. 1
SKREBELS Igors13ARecurve MenSes. 1
LAT07FRAM
Athlete
Target
Event
Ses.
KIRILOVSKIS Aleksandrs18ACompound MenSes. 1
LAT08CURLAND
Athlete
Target
Event
Ses.
LUTERS Kaspars13CRecurve MenSes. 1
RONIS Jānis20BBarebow MenSes. 1
LAT12“ARCHERY LIEPĀJA”
Athlete
Target
Event
Ses.
BRUŽIS Jānis10BRecurve MenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs19CBarebow MenSes. 1
LAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”
Athlete
Target
Event
Ses.
BENINS Andris16ACompound MenSes. 1
BENSONS Haralds17ACompound MenSes. 1
RJABKOVA Marina5CRecurve WomenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs13BRecurve MenSes. 1
ZĀLĪTE Agate14BCompound WomenSes. 1
LAT15LPK, AMAZONES
Athlete
Target
Event
Ses.
MELLE Ieva1ARecurve WomenSes. 1
LSKLSK (VILNIUS)
Athlete
Target
Event
Ses.
BAGDANAVICIUS Dovydas10CRecurve MenSes. 1
JURGAITIS Aidas19ABarebow MenSes. 1
MOSIN Vladimir20ABarebow MenSes. 1
MOSIN Vladimir21BTraditional MenSes. 1
LTULITHUANIA
Athlete
Target
Event
Ses.
BAGDANAVICIUS Dovydas10CRecurve MenSes. 1
BILEIŠIS Remigijus18CCompound MenSes. 1
GRIGARAVIČIUS Marius16CCompound MenSes. 1
GUOBUŽAITĖ Beata14ACompound WomenSes. 1
JURGAITIS Aidas19ABarebow MenSes. 1
KASETA Ramunas9CRecurve MenSes. 1
MOSIN Vladimir20ABarebow MenSes. 1
PETKŪNAITĖ Liepa15ACompound WomenSes. 1
RASLANAS Justinas17CCompound MenSes. 1
ULKUTENOS LANKININKŲ KLUBAS
Athlete
Target
Event
Ses.
BILEIŠIS Remigijus18CCompound MenSes. 1
GRIGARAVIČIUS Marius16CCompound MenSes. 1
GUOBUŽAITĖ Beata14ACompound WomenSes. 1
PETKŪNAITĖ Liepa15ACompound WomenSes. 1
RASLANAS Justinas17CCompound MenSes. 1