XVII Baltijas valstu ?empion?ts XVII Baltijas valstu čempionāts
Latvian archery federation (LAF)
SK AMAZONES vasaras treniņbāze "Pļava", Salas pagasts, Latvija, from 16-06-2017 to 18-06-2017
XVII Baltijas valstu ?empion?ts
Participant List in Alphabetical Order
 
A - B - Č - D - E
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
APSITIS Janis7ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
BAGDANAVICIUS Dovydas10CLSKLSK (VILNIUS)Recurve MenSes. 1
BĀRENE Irīna2ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
BENINS Andris16ALAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound MenSes. 1
BENSONS Haralds17ALAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound MenSes. 1
BILEIŠIS Remigijus18CULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
BLĀZE Dāvis11ALAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
BRUŽIS Jānis10BLAT12“ARCHERY LIEPĀJA”Recurve MenSes. 1
ČERTKOVS Viktors7BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
DUBKEVIČS Inārs8ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
ERICH Tanel21CEST06SAGITTARIUSTraditional MenSes. 1
G - H - J - K
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
GRIGARAVIČIUS Marius16CULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
GRĪNVALDE Janeta15BLAT03ODISEJSCompound WomenSes. 1
GUOBUŽAITĖ Beata14AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound WomenSes. 1
HÕIM Emily15CEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLACompound WomenSes. 1
JAKUBANECS Janis16BLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
JURGAITIS Aidas19ALSKLSK (VILNIUS)Barebow MenSes. 1
KAASIK Tanel11CEST03TALLINNA KALEVRecurve MenSes. 1
KALNIŅŠ Aigars11BLAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
KASAK Bessi2CEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve WomenSes. 1
KASETA Ramunas9CKSAKAUNO SPORTO ASOCIACIJARecurve MenSes. 1
KAZUS Mark8BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
KIRILOVSKIS Aleksandrs18ALAT07FRAMCompound MenSes. 1
KIVILO Karl8CEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve MenSes. 1
KONONOVA Jeļena2BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
KOORT Kadi5AEST05TALLINNA VIBUKOOLRecurve WomenSes. 1
KREICBERGA Anete3ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
KUNINGAS Ulvar18BEST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBICompound MenSes. 1
L - M
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
LAPSIŅŠ Eduards9ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
LESIŅŠ Andris12ALAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
LILIENTHAL Triinu3CEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve WomenSes. 1
LINDE Mārtiņš9BLAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
LUIGE Karoli5BEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve WomenSes. 1
LUTERS Kaspars13CLAT08CURLANDRecurve MenSes. 1
MATVEJEVA Rimma3BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
MELLE Ieva1ALAT15LPK, AMAZONESRecurve WomenSes. 1
MOROZKOV Samir21ALAT01AMAZONESTraditional MenSes. 1
MOSIN Vladimir20ALSKLSK (VILNIUS)Barebow MenSes. 1
MOSIN Vladimir21BLSKLSK (VILNIUS)Traditional MenSes. 1
O - P - R
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
OLEKSEJENKO Julija14CLAT02ATLANTISCompound WomenSes. 1
OONA Märt12CEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve MenSes. 1
OPOLČENOVS Aleksejs12BLAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
PETKŪNAITĖ Liepa15AULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound WomenSes. 1
PETRIŅŠ Andris10ALAT01AMAZONESRecurve MenSes. 1
PÕLLUMÄE Alexandra6BEST02TARTU VIBUKLUBI/TARTU VALLARecurve WomenSes. 1
PREIMANN Anneli4CEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve WomenSes. 1
RASLANAS Justinas17CULKUTENOS LANKININKŲ KLUBASCompound MenSes. 1
RILLO Kristi1BEST01JÄRVAMAA AMBURITE KLUBIRecurve WomenSes. 1
RJABKOVA Marina5CLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Recurve WomenSes. 1
RONIS Jānis20BLAT08CURLANDBarebow MenSes. 1
RUMPANS Lauris21DLAT01AMAZONESTraditional MenSes. 1
S - V - Z
Athlete
Target
Country
Country
Event
Session
SIGAUSKAS Vladas7CEST04JÄRVAKANDI ILVESRecurve MenSes. 1
SIŅŅIKOVS Nikolajs13BLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Recurve MenSes. 1
SKELTONA Maija4ALAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SKELTONA Vendija4BLAT01AMAZONESRecurve WomenSes. 1
SKREBELS Igors13ALAT03ODISEJSRecurve MenSes. 1
SOLOVJOVS Vitālijs19CLAT12“ARCHERY LIEPĀJA”Barebow MenSes. 1
SVIRSKIS Mārtiņš19BLAT01AMAZONESBarebow MenSes. 1
VAGANOVS Roberts17BLAT01AMAZONESCompound MenSes. 1
VIRULA Katrin6AEST05TALLINNA VIBUKOOLRecurve WomenSes. 1
ZĀLĪTE Agate14BLAT14SPORTA KLUBS “AIM ARCHERY”Compound WomenSes. 1