Mani pirmie starti marts 2017 Mani pirmie starti marts 2017
SK "Curland" (CUR)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 19-03-2017 to 19-03-2017
Mani pirmie starti marts 2017
Rezultāti pēc klases un divīzijas - Individuāli
 
Rekursīvais loks - Pieaugušie 21+ [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1RABKEVIÇS IvarsLAT02Amazones240/ 2250/ 14901212
2FROLOVS MihailsLAT05Fram242/ 1231/ 24731012
3KROTOVS AleksejsLAT05Fram239/ 3214/ 5453617
4SKELTONA MaijaLAT02Amazones235/ 4214/ 6449616
5SEDIHS IljaLAT05Fram220/ 7218/ 443869
6KATKEVIČA LauraLAT03Archery Liepāja224/ 5213/ 7437410
7DZILNIŅA AivaLAT02Amazones199/ 9228/ 342778
8PELNS AigarsLAT04Curland221/ 6206/ 9427512
9LŪCIŅŠ MārtiņšLAT03Archery Liepāja200/ 8211/ 8411210
10SIKSNA IngaLAT02Amazones197/10195/1039244
11PAUZERE DaceLAT03Archery Liepāja191/11177/11368010
Rekursīvais loks - Jaunieši 15-17 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SKELTONA VendijaLAT02Amazones243/ 1262/ 15051023
2SIŅŅIKOVS NikolajsLAT01AiM Archery221/ 2209/ 2430511
3BUBLAUSKIS ArtursLAT06Lindales uguns196/ 3202/ 3398215
4MEĻŅIKOVA KatjaLAT05Fram162/ 4191/ 435334
5FROLOVA KarolinaLAT05Fram105/ 5155/ 526024
6PURIŅA ĒrikaLAT05Fram65/ 6105/ 617001
Rekursīvais loks - Jaunieši 13-14 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1LANDMESERE Paula HelenaLAT02Amazones193/ 2218/ 1411313
2ARETA KAĻĪŅINA NikolaLAT03Archery Liepāja196/ 1199/ 2395014
3PUŠKEIRE KristiānaLAT01AiM Archery179/ 4177/ 335624
4BĒRZIŅA Amanda SabīneLAT03Archery Liepāja188/ 3161/ 434926
5REIJERE AnnijaLAT04Curland137/ 5136/ 527304
Rekursīvais loks - Jaunieši 10-12 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SERGEJEVS RomansLAT02Amazones231/ 1233/ 1464517
2VALDMANIS JānisLAT02Amazones211/ 2222/ 3433312
3DZILNIŅA KitijaLAT02Amazones181/ 5226/ 240758
4SIKSNA EvijaLAT02Amazones201/ 3191/ 439277
5SPĀĢE MadaraLAT06Lindales uguns198/ 4154/ 7352211
6MADLENA SavinaLAT02Amazones171/ 6160/ 633128
7VOROBJOVS NikitaLAT03Archery Liepāja140/ 7167/ 530706
8GĀRDE EmīlijaLAT03Archery Liepāja136/ 898/ 823422
9SEDIHS JevgenijsLAT05Fram56/ 946/ 910210
Rekursīvais loks - Bērni 7-9 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
10m - 1
10m - 2
Kopā
10
9
1SPIĢĒNS RobertsLAT03Archery Liepāja283/ 1280/ 15632828
Rekursīvais loks - Meistarklase [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1DEŅISENOKA Līga IlonaLAT02Amazones241/ 1253/ 14941225
Kompaktloks - Pieaugušie 21+ [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1VAGANOVS RobertsLAT02Amazones199/ 1233/ 1432217
2MEĻEHINA OlgaLAT02Amazones191/ 2219/ 2410211
Kompaktloks - Jaunās cerības [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1ŠEFANOVSKIS AtvarsLAT04Curland269/ 1271/ 15401140
2KIRILOVSKIS AleksandrsLAT05Fram266/ 2255/ 2521833
Neaprīkots loks - Pieaugušie 21+ [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1BURKEVICS ModrisLAT04Curland226/ 1223/ 1449413
2GŪTMANE SigitaLAT03Archery Liepāja205/ 3208/ 241367
3PRIVALOVS DenisLAT03Archery Liepāja217/ 2193/ 341076
4KANTS JānisLAT07Savage archers178/ 5191/ 436967
5GŪTMANIS RaimondsLAT03Archery Liepāja179/ 4175/ 635438
6RONIS JānisLAT04Curland158/ 6187/ 534546
7SAVČENKO OdarkaLAT05Fram122/ 8122/ 724405
8ŽIŽINS OļegsLAT05Fram131/ 791/ 822203
Neaprīkots loks - Jaunieši 15-17 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1JANVĀRE LauraLAT03Archery Liepāja76/ 166/ 114202
Neaprīkots loks - Jaunieši 13-14 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1FREIMANE LīvaLAT03Archery Liepāja145/ 1160/ 130535
2PRIEDĪTE IevaLAT03Archery Liepāja33/ 280/ 211310
Neaprīkots loks - Jaunieši 10-12 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1KLESTROVS Kārlis ErnestsLAT03Archery Liepāja155/ 1157/ 131205
2SALNA ArtisLAT04Curland115/ 3105/ 222001
3STRAZDĪTIS VernersLAT03Archery Liepāja121/ 263/ 518422
4KATKEVIČA KateLAT03Archery Liepāja86/ 495/ 418101
5RONE NoraLAT04Curland83/ 597/ 318013
Neaprīkots loks - Bērni 7-9 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
10m - 1
10m - 2
Kopā
10
9
1BURKEVICS AleksisLAT04Curland282/ 1283/ 15653123
2CEĻDOMA PaulīneLAT03Archery Liepāja277/ 2278/ 25552623
3ANDERSONS HaraldsLAT02Amazones231/ 6250/ 3481914
4REIJERS MarkussLAT04Curland242/ 3233/ 5475414
5GALZONE MadaraLAT02Amazones232/ 5242/ 4474414
6PRIVALOVS RadamirsLAT03Archery Liepāja239/ 4213/ 6452712
7ANDERSONS RihardsLAT02Amazones203/ 7195/ 739838
Tradicionālais loks - Pieaugušie 21+ [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1MOROZKOV SamirLAT02Amazones135/ 1154/ 128913
2RUMPANS LaurisLAT02Amazones130/ 2139/ 226912
3SERGEJEVA JeļenaLAT02Amazones79/ 398/ 317722
Tradicionālais loks - Jaunieši 15-17 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
18m - 1
18m - 2
Kopā
10
9
1SIRIUSA DarijaLAT05Fram102/ 179/ 118113
Tradicionālais loks - Bērni 7-9 gadi [Pēc 60 bultām]
Vieta
Sportists
Valsts
10m - 1
10m - 2
Kopā
10
9
1GRĪNPUKALE ElizabeteLAT02Amazones146/ 1189/ 133538