Mani pirmie starti marts 2017 Mani pirmie starti marts 2017
SK "Curland" (CUR)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 19-03-2017 to 19-03-2017
Mani pirmie starti marts 2017
Dalībnieku saraksts pēc vairogiem
 
Sesija 1
Mērķis
Sportists
Valsts
Valsts nosaukums
Sacensības
1AŠUKIS ArmandsLAT08STIEGRARekursīvais loks Jaunās cerības
1BKIRILOVSKIS AleksandrsLAT05FRAMKompaktloks Jaunās cerības
1DŠEFANOVSKIS AtvarsLAT04CURLANDKompaktloks Jaunās cerības
1EDEŅISENOKA Līga IlonaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Meistarklase
2AVAGANOVS RobertsLAT02AMAZONESKompaktloks Pieaugušie 21+
2BMEĻEHINA OlgaLAT02AMAZONESKompaktloks Pieaugušie 21+
2EFROLOVS MihailsLAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+
2FŽIŽINS OļegsLAT05FRAMNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
3APAUZERE DaceLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+
3BSIKSNA IngaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+
3CDZILNIŅA AivaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+
3DLŪCIŅŠ MārtiņšLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+
4AKROTOVS AleksejsLAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+
4BRABKEVIÇS IvarsLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+
4CSKELTONA MaijaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Pieaugušie 21+
4DKATKEVIČA LauraLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+
4EPELNS AigarsLAT04CURLANDRekursīvais loks Pieaugušie 21+
4FSEDIHS IljaLAT05FRAMRekursīvais loks Pieaugušie 21+
5ASKELTONA VendijaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
5BFROLOVA KarolinaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
5CBUBLAUSKIS ArtursLAT06LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
5DSIŅŅIKOVS NikolajsLAT01AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
6BMEĻŅIKOVA KatjaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
6CJANVĀRE LauraLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
6DPURIŅA ĒrikaLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
6ELANDMESERE Paula HelenaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
6FBĒRZIŅA Amanda SabīneLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
7APUŠKEIRE KristiānaLAT01AIM ARCHERYRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
7BREIJERE AnnijaLAT04CURLANDRekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
7CARETA KAĻĪŅINA NikolaLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
7DSIKSNA EvijaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
8AMADLENA SavinaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
8BVALDMANIS JānisLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
8DSERGEJEVS RomansLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
8EFREIMANE LīvaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 13-14 gadi
8FRONIS JānisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
9ASPĀĢE MadaraLAT06LINDALES UGUNSRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
9BDZILNIŅA KitijaLAT02AMAZONESRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
9CGĀRDE EmīlijaLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
9DSEDIHS JevgenijsLAT05FRAMRekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
9EKATKEVIČA KateLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
9FPRIVALOVS DenisLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Pieaugušie 21+
10AKANTS JānisLAT07SAVAGE ARCHERSNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
10BRUMPANS LaurisLAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+
10EMOROZKOV SamirLAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+
10FSERGEJEVA JeļenaLAT02AMAZONESTradicionālais loks Pieaugušie 21+
11ABURKEVICS ModrisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
11BSAVČENKO OdarkaLAT05FRAMNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
11CGŪTMANIS RaimondsLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Pieaugušie 21+
11DGŪTMANE SigitaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Pieaugušie 21+
11ESIRIUSA DarijaLAT05FRAMTradicionālais loks Jaunieši 15-17 gadi
12APRIEDĪTE IevaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 13-14 gadi
12BVOROBJOVS NikitaLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
12CKLESTROVS Kārlis ErnestsLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
12DSALNA ArtisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
12ESTRAZDĪTIS VernersLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
12FRONE NoraLAT04CURLANDNeaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
13AANDERSONS HaraldsLAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
13BREIJERS MarkussLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
13CBURKEVICS AleksisLAT04CURLANDNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
13DCEĻDOMA PaulīneLAT03ARCHERY LIEPĀJANeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
14AGRĪNPUKALE ElizabeteLAT02AMAZONESTradicionālais loks Bērni 7-9 gadi
14BSPIĢĒNS RobertsLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni 7-9 gadi
14CPRIVALOVS RadamirsLAT03ARCHERY LIEPĀJARekursīvais loks Bērni 7-9 gadi
14DGALZONE MadaraLAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
14EANDERSONS RihardsLAT02AMAZONESNeaprīkots loks Bērni 7-9 gadi