Mani pirmie starti marts 2017 Mani pirmie starti marts 2017
SK "Curland" (CUR)
M.Namiķa iela 2b, Grobiņa, from 19-03-2017 to 19-03-2017
Mani pirmie starti marts 2017
Dalībnieku saraksts pēc sacensību veida
 
CJCKompaktloks Jaunās cerības
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT04CURLAND
001DŠEFANOVSKIS AtvarsSes. 1
LAT05FRAM
001BKIRILOVSKIS AleksandrsSes. 1
CPKompaktloks Pieaugušie 21+
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
002BMEĻEHINA OlgaSes. 1
002AVAGANOVS RobertsSes. 1
NB9Neaprīkots loks Bērni 7-9 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
013AANDERSONS HaraldsSes. 1
014EANDERSONS RihardsSes. 1
014DGALZONE MadaraSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
013DCEĻDOMA PaulīneSes. 1
LAT04CURLAND
013CBURKEVICS AleksisSes. 1
013BREIJERS MarkussSes. 1
NJ2Neaprīkots loks Jaunieši 10-12 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
012CKLESTROVS Kārlis ErnestsSes. 1
012ESTRAZDĪTIS VernersSes. 1
012BVOROBJOVS NikitaSes. 1
LAT04CURLAND
012FRONE NoraSes. 1
012DSALNA ArtisSes. 1
NJ4Neaprīkots loks Jaunieši 13-14 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
008EFREIMANE LīvaSes. 1
012APRIEDĪTE IevaSes. 1
NPNeaprīkots loks Pieaugušie 21+
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
011DGŪTMANE SigitaSes. 1
011CGŪTMANIS RaimondsSes. 1
LAT04CURLAND
011ABURKEVICS ModrisSes. 1
008FRONIS JānisSes. 1
LAT05FRAM
011BSAVČENKO OdarkaSes. 1
002FŽIŽINS OļegsSes. 1
LAT07SAVAGE ARCHERS
010AKANTS JānisSes. 1
RB9Rekursīvais loks Bērni 7-9 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
014CPRIVALOVS RadamirsSes. 1
014BSPIĢĒNS RobertsSes. 1
RJ2Rekursīvais loks Jaunieši 10-12 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
009BDZILNIŅA KitijaSes. 1
008AMADLENA SavinaSes. 1
008DSERGEJEVS RomansSes. 1
007DSIKSNA EvijaSes. 1
008BVALDMANIS JānisSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
009CGĀRDE EmīlijaSes. 1
009EKATKEVIČA KateSes. 1
LAT05FRAM
009DSEDIHS JevgenijsSes. 1
LAT06LINDALES UGUNS
009ASPĀĢE MadaraSes. 1
RJ4Rekursīvais loks Jaunieši 13-14 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AIM ARCHERY
007APUŠKEIRE KristiānaSes. 1
LAT02AMAZONES
006ELANDMESERE Paula HelenaSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
007CARETA KAĻĪŅINA NikolaSes. 1
006FBĒRZIŅA Amanda SabīneSes. 1
LAT04CURLAND
007BREIJERE AnnijaSes. 1
RJ7Rekursīvais loks Jaunieši 15-17 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT01AIM ARCHERY
005DSIŅŅIKOVS NikolajsSes. 1
LAT02AMAZONES
005ASKELTONA VendijaSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
006CJANVĀRE LauraSes. 1
LAT05FRAM
005BFROLOVA KarolinaSes. 1
006BMEĻŅIKOVA KatjaSes. 1
006DPURIŅA ĒrikaSes. 1
LAT06LINDALES UGUNS
005CBUBLAUSKIS ArtursSes. 1
RJCRekursīvais loks Jaunās cerības
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT08STIEGRA
001AŠUKIS ArmandsSes. 1
RMKRekursīvais loks Meistarklase
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
001EDEŅISENOKA Līga IlonaSes. 1
RPRekursīvais loks Pieaugušie 21+
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
003CDZILNIŅA AivaSes. 1
004BRABKEVIÇS IvarsSes. 1
003BSIKSNA IngaSes. 1
004CSKELTONA MaijaSes. 1
LAT03ARCHERY LIEPĀJA
004DKATKEVIČA LauraSes. 1
003DLŪCIŅŠ MārtiņšSes. 1
003APAUZERE DaceSes. 1
009FPRIVALOVS DenisSes. 1
LAT04CURLAND
004EPELNS AigarsSes. 1
LAT05FRAM
002EFROLOVS MihailsSes. 1
004AKROTOVS AleksejsSes. 1
004FSEDIHS IljaSes. 1
TB9Tradicionālais loks Bērni 7-9 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
014AGRĪNPUKALE ElizabeteSes. 1
TJ7Tradicionālais loks Jaunieši 15-17 gadi
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT05FRAM
011ESIRIUSA DarijaSes. 1
TPTradicionālais loks Pieaugušie 21+
Mērķis
Rangs
Sportists
Ses.
LAT02AMAZONES
010EMOROZKOV SamirSes. 1
010BRUMPANS LaurisSes. 1
010FSERGEJEVA JeļenaSes. 1